Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
da li?
STRANA 1 OD 1
vukdusan da li? 28.04.2007. 13:10 T4167

status: user
broj poruka: 800

Video sam onaj sajt koji ste preporucili petru89 i razmisljam se o kupovini jednog subwoofera.da li bih njega mogao da nakacim na postojeci 5.1 sistem?koliko bih dobio na kvalitetu zvuka?da li vredi 11000?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 28.04.2007. 13:47 #17501

status: user
broj poruka: 3529
Ko zna, verovatno bi dobio na kvalitetu, da ne kazem sigurno jer ne znam koji sistem imas trenutno, ali jako je bitno da proveris da li je taj sub koji zelis da kupis aktivan ili pasivan!
Moj ti je savet da ako nemas neki skuplji 5.1 sistem i ako taj isti ima mogucnost kacenja aktivnog sub-a da lepo i kupis takav(aktivan) jer postavlja se pitanje kakvo ti je pojacalo i da li je spremno da se nosi kako treba sa sub-om koji hoces da kupis!?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs