Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
BT YJ-809 potrebna pomoc...
STRANA 1 OD 1
dzonihsv BT YJ-809 potrebna pomoc... 06.05.2007. 15:34 T4257

status: user
broj poruka: 330

Imam gore navedeni mp4 player vec negde oko godinu dana.
Takodje imam i problem sa njim(jeste znam da je kineski).
Pokusam da ga upalim kad ono nece.Nista,ne reaguje.`` Raspitam `se ja malo po netu, i shvatim da mi je player ``dead``.Ali ne bukvalno, nego softwerski.
Pokusam ja sa nekom tzv. pomocu(dead player restore guide) sto je neki lik pisao i donekle radi.Upali se pa se izgasi.
E sad jel neko imao slican problem,jer bih mu bio VERY zahvalan kada bi mogao da mi pomogne oko `ozivljavanja`.
Znaci nije gotov ,samo treba da se reinstalira firmware.Ali meni ne ide.

Unapred zahvalan na svoj pomoci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner BT YJ-809 06.05.2007. 20:52 #18284

status: user
broj poruka: 7760
Posedujem isti, tj isti takav sam kupio cerki zato sto je to bio prvi koji joj se dopao, nije htela Xwave zato sto nije imao punjac za struju.
Kad sam ga kupio odma sam se pokajao, mislim radi on ali ne bas nesto pretereano brzo, a i komplikovan je za koriscenje, mada se cerka ne zali.
Dzek za sluske 1.7mm pa to nema nigde da se pazari, nego moras da kupis adapter pa mozes bilo koje sluske ali budza ko u Kraljevica Marka.
Inace nemam takav problem da je dead, ali ti savetujem da ides u Computer Dream pa da ga oni servisiraju, sta drugo da ti kazem.
Mozda da potrazis neki softver za flesovanje, no ja bih probao servis u CD, njih sam naveo zato sto sam ja tamo pazario tu spravu i navuko bedu za vrat.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv BT YJ-809 potrebna pomoc... 06.05.2007. 23:33 #18312

status: user
broj poruka: 330

Ne vredi da ga nosim,garancija ne obuhvata softwer.
Nastavicu da pokusavam da ga ozivim.

ps: i kod mene je ista situacija(dzek ovo ,ono)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: BT YJ-809 potrebna pomoc... 06.05.2007. 23:35 #18313

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

::
:: Imam gore navedeni mp4 player vec negde oko godinu dana
:: Takodje imam i problem sa njim(jeste znam da je kineski)
:: Pokusam da ga upalim kad ono nece.Nista,ne reaguje.`` Raspitam `se ja malo po netu, i shvatim da mi je player ``dead``.Ali ne bukvalno, nego softwerski
:: Pokusam ja sa nekom tzv. pomocu(dead player restore guide) sto je neki lik pisao i donekle radi.Upali se pa se izgasi
:: E sad jel neko imao slican problem,jer bih mu bio VERY zahvalan kada bi mogao da mi pomogne oko `ozivljavanja`
:: Znaci nije gotov ,samo treba da se reinstalira firmware.Ali meni ne ide
::
:: Unapred zahvalan na svoj pomoci

kukas kako je player Kineski pa ajde nadji mi mp3 player koji nije Kineski???
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re: BT YJ-809 potrebna pomoc... 07.05.2007. 14:03 #18356

status: user
broj poruka: 800



::
:: Licence to kil
::
:: ::
:: :: Imam gore navedeni mp4 player vec negde oko godinu dana
:: :: Takodje imam i problem sa njim(jeste znam da je kineski)
:: :: Pokusam da ga upalim kad ono nece.Nista,ne reaguje.`` Raspitam `se ja malo po netu, i shvatim da mi je player ``dead``.Ali ne bukvalno, nego softwerski
:: :: Pokusam ja sa nekom tzv. pomocu(dead player restore guide) sto je neki lik pisao i donekle radi.Upali se pa se izgasi
:: :: E sad jel neko imao slican problem,jer bih mu bio VERY zahvalan kada bi mogao da mi pomogne oko `ozivljavanja`
:: :: Znaci nije gotov ,samo treba da se reinstalira firmware.Ali meni ne ide
:: ::
:: :: Unapred zahvalan na svoj pomoci
::
:: kukas kako je player Kineski pa ajde nadji mi mp3 player koji nije Kineski??

creative,iriver, i naravno APPLE.mozda se prave u kini,ali sa njima ces tesko da imas ovakve probleme...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs