Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
PCI-e zvucne karte
STRANA 1 OD 1
mihro PCI-e zvucne karte 09.05.2007. 12:31 T4295

status: user
broj poruka: 143
Moze li neko od uber experata da mi pomogne i objasni ima li ikakvih problema sa PCI-e zvucnim kartama ? Konkretno Craetive-ovim i Asus-ovim.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Audio express 09.05.2007. 13:39 #18597

status: user
broj poruka: 726

Zar ima toga u nas? :))

Negdje sam procitao da je na ovogodisnjem CeBIT-u ASUS predstavio seriju PCI-E zvucnih kartica -`Xonar` (korisne info. ces naci na Internetu)

S druge strane,sjecam se da je Creative prije dvije godine najavio `Zenith` - kartice za PCI E slot,ali,izgleda,od toga nista nije bilo.

Takodje,uz ASUS Extreme Striker modele maticnih ploca,dobija se neka vrsta PCI E slot zvucne kartice.

Specifikacije pomenutih kartica su ti dostupne na Internetu,a,sto se tice kvaliteta zvuka,najbolje je da pitas nekog (a)ko je imao priliku da koristi jednu od pomenutih kartica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Creative, Asus 09.05.2007. 13:57 #18603

status: user
broj poruka: 143
Ma znam ja da ih ima i bez problema mogu da im se nadju karakteristike na netu. A u kvalitet zvuka ne sumnjam, jer imaju maltene iste cipove (ako ne i bolje) od nasih PCI kartica. Nego se na jednom stranom forumu momci prosuse kako PCI-e zvucne prave problema zbog nekog transfera bla bla. Znaci hardware-ski konflikti, problem..i. Pa bih molio neko tehnickije objasnjenje nekog stvarno dobro potkovanog :)
Izvinjavam se ako nisam bio dovoljno jasan iz prve :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs