Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Molim vas za preporuku
STRANA 1 OD 1
serboy Molim vas za preporuku 10.05.2007. 20:51 T4317

status: user
broj poruka: 1

Imam budzet za kupovinu zvucnika od 7000 dinara pa me zanima vas predlog koji model da kupim, dolazi u obzir i 5.1 i 2.1 sistem... Unapred hvala svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Subjektivno mishljenje 10.05.2007. 20:54 #18794

status: user
broj poruka: 844

5.1 ALTEC LANSING VS3251

Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 10.05.2007. 21:46 #18803

status: user
broj poruka: 1574
Uzmi alteca,bez obzira da li ces uzeti ovog predlozenog ili ne...Mada bih ti preporucio ovog gore da uzmes...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gandy ako nadjes 10.05.2007. 21:50 #18805

status: user
broj poruka: 80
Ako uspes da nadjes negde Altec Lansing ATP3
obavezno pazari. 2.1 sistem ali najblize HI-Fi
zvuku a da nije u klasi 500+eur sto sam ja
cuo (cena oko 50eur)

dva satelita sa po dva visokotonca i jednim srednjetoncem
subwoofer naravno bas.

posle njaga su izasle nasminkanije
varijante VS4121 i VS4221
skuplje al isti princip.

Uglavnom ako ne nadjes nesto od ovoga
uzmi bilo kog Alteca za sve pare
i neces pogresiti .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ako nadjes 10.05.2007. 22:01 #18812

status: user
broj poruka: 5699
Logitech X230 je iste cene a za klasu je bolji od AL ATP3, svira kao da kosta 100e. TO ti je pored Altec Lansinga 321E BestBuy 2.1


M i G

:: Ako uspes da nadjes negde Altec Lansing ATP
:: obavezno pazari. 2.1 sistem ali najblize HI-F
:: zvuku a da nije u klasi 500+eur sto sam ja
:: cuo (cena oko 50eur
::
:: dva satelita sa po dva visokotonca i jednim srednjetonce
:: subwoofer naravno bas
::
:: posle njaga su izasle nasminkanije
:: varijante VS4121 i VS4221
:: skuplje al isti princip
::
:: Uglavnom ako ne nadjes nesto od ovog
:: uzmi bilo kog Alteca za sve par
:: i neces pogresiti .)
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko TEŠKO JE TO, ALI.... 10.05.2007. 22:02 #18813

status: user
broj poruka: 6643
Ja sam protiv jednoumlja. Svi isto.
ALi, ipak uzmi Altec-a, i to ATP-3, dobro služi i za masiranje guze mikrovibracijama.... kad te mrzi da ustaneš od monitora...
Zezam se, Altec je nekako jedini ozbiljno shvatio skoro celokupnu svoju ponudu za PC-e (a ostali nas nekako smatraju audio-kretenima), tako da ga toplo preporučujem.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: Re: ako nadjes 10.05.2007. 22:09 #18816

status: user
broj poruka: 1574
:: Logitech X230 je iste cene a za klasu je bolji od AL ATP3, svira kao da kosta 100e. TO ti je pored Altec Lansinga 321E BestBuy 2.
::
::
:: M i G
::
:: :: Ako uspes da nadjes negde Altec Lansing ATP
:: :: obavezno pazari. 2.1 sistem ali najblize HI-F
:: :: zvuku a da nije u klasi 500+eur sto sam ja
:: :: cuo (cena oko 50eur
:: ::
:: :: dva satelita sa po dva visokotonca i jednim srednjetonce
:: :: subwoofer naravno bas
:: ::
:: :: posle njaga su izasle nasminkanije
:: :: varijante VS4121 i VS4221
:: :: skuplje al isti princip
:: ::
:: :: Uglavnom ako ne nadjes nesto od ovog
:: :: uzmi bilo kog Alteca za sve par
:: :: i neces pogresiti .)

Logitech je ok,ali je jos uvek ispod alteca koj pravi najbolje zvucnike za kompjutere,tako da mu je bolje da uzme altec...Ako ne moze altec nece pogresit ni ako uzme te logitech,ali prvo nek gleda altec...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: ako nadjes 10.05.2007. 22:33 #18819

status: user
broj poruka: 5699
Znam da je Altec odlican, ali serija X230 je daleko bolja od ATP3 isto je i za X5300 ako ne veruje nek poslusa oba, pa ce videti razliku!!!


M i G

:: :: Logitech X230 je iste cene a za klasu je bolji od AL ATP3, svira kao da kosta 100e. TO ti je pored Altec Lansinga 321E BestBuy 2.
:: ::
:: ::
:: :: M i G
:: ::
:: :: :: Ako uspes da nadjes negde Altec Lansing ATP
:: :: :: obavezno pazari. 2.1 sistem ali najblize HI-F
:: :: :: zvuku a da nije u klasi 500+eur sto sam ja
:: :: :: cuo (cena oko 50eur
:: :: ::
:: :: :: dva satelita sa po dva visokotonca i jednim srednjetonce
:: :: :: subwoofer naravno bas
:: :: ::
:: :: :: posle njaga su izasle nasminkanije
:: :: :: varijante VS4121 i VS4221
:: :: :: skuplje al isti princip
:: :: ::
:: :: :: Uglavnom ako ne nadjes nesto od ovog
:: :: :: uzmi bilo kog Alteca za sve par
:: :: :: i neces pogresiti .)
::
:: Logitech je ok,ali je jos uvek ispod alteca koj pravi najbolje zvucnike za kompjutere,tako da mu je bolje da uzme altec...Ako ne moze altec nece pogresit ni ako uzme te logitech,ali prvo nek gleda altec...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: Re: ako nadjes 10.05.2007. 22:48 #18821

status: user
broj poruka: 12785
Posteno receno machine. moja devojka je kupila bas x230 i stvarno su fenomenalni za 4000din!!! Jako precizan zvuk i odlicna izrada!


:: Znam da je Altec odlican, ali serija X230 je daleko bolja od ATP3 isto je i za X5300 ako ne veruje nek poslusa oba, pa ce videti razliku!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: Re: ako nadjes 10.05.2007. 23:29 #18823

status: user
broj poruka: 5699
Dobro, bre, Daum...jesmo li mi OK sto se tice daljeg neprozivanja??? AKo jesmo, onda pruzamo ruke!!! Pa, da, ja kada sam ih slusao, posto su mi zatvorili oci, mislio sam da svira neki od BOSE 2x stereo sistem, zeznuli me...a imaju samo 32W!!!


M i G

:: Posteno receno machine. moja devojka je kupila bas x230 i stvarno su fenomenalni za 4000din!!! Jako precizan zvuk i odlicna izrada
::
::
:: :: Znam da je Altec odlican, ali serija X230 je daleko bolja od ATP3 isto je i za X5300 ako ne veruje nek poslusa oba, pa ce videti razliku!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: Re: ako nadjes 10.05.2007. 23:46 #18824

status: user
broj poruka: 9396


:: Znam da je Altec odlican, ali serija X230 je daleko bolja od ATP3 isto je i za X5300 ako ne veruje nek poslusa oba, pa ce videti razliku!!
::
::


Nema sanse. Direktno poredjenje vrsio ne jednom!

Meni su na stolu uvek ATP3 i onda kada nekom ponudim 2.1 sistem, kazem: `Ovo (x-230) vam svira ovako, a za 15 evra vise moze da vam svira OVAKO!` i pustim Alteca.
Sta mislis za sta se odlucuju.
Naime ATP3 je model star vec nekih 5-6 godina i do dana danasnjeg ostali su neprevazidjeni zvucnici za racunare. Izuzetno izbalansiran zvuk, blizu HI-FI-ja, srednjetonci postavljeni u dnu monitora tako da `razlivaju` tonove, visokotonci odlicni i FENOMENALNI suboofer. Nesto kasnije izasao je i 3.21 model, promenjenog dizajna, koji je imao jaci subwoofer (30w) i vazi za jedan od najboljih 2.1 sistema za filmove i igre. Naravno pricamo o tom cenovnom rangu i kvalitetu zvuka a ne o sirovoj snazi.

Sto se teme tice, ako hoces zvucnike za 7000 din. udji u neku bolje snabdevenu radnju, koja ima veliki izbor Altec Lansinga i pitaj ih sta imaju za 7000 din. To uzmi i budi siguran da si dobio stvarno najbolje za ulozeni novac.

Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum :) :D .) 10.05.2007. 23:57 #18825

status: user
broj poruka: 12785
Pruzam ruku machine, ja cu da se trudim da ne zvucim dalje kao da prozivam (posto je zvucalo kao prozivka, ali uistinu nije), a ti stavljaj smajlije, bre!
Serboy, posto se svi ovde drzimo nekih svojih strana, najbolje bi bilo da u istom danu cujes i jedan i drugi set zvucnika i odlucis se sam, da nas ne bi posle pljuvao kako smo te nagovorili na nesto! .)

:: Dobro, bre, Daum...jesmo li mi OK sto se tice daljeg neprozivanja??? AKo jesmo, onda pruzamo ruke!!! Pa, da, ja kada sam ih slusao, posto su mi zatvorili oci, mislio sam da svira neki od BOSE 2x stereo sistem, zeznuli me...a imaju samo 32W!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 11.05.2007. 00:09 #18828

status: user
broj poruka: 12785
Cisto da znas Serboy, Logitech x230 ima jack za slusalice na zvucniku sto ti mozda koristi uvece, dok ga Altec nema...mozda ti ovo pomogne da razmislis...a i sve u svemu x230 deluje daleko kvalitetnije izrade od Alteca...
Pogledaj ova dva linka pa razmisli sam
Altec ATP3 - http://www.pcarena.org/images/upload/atp1.jpg
Logitech X-230 - http://www.logitech.com/lang/images/0/4213.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: Re: ako nadjes 11.05.2007. 00:21 #18831

status: user
broj poruka: 5699
Uvazavam tvoje misljenje, iako je moje, ovoga puta, u suprotnosti. Stoji a i to sam naveo da je 321E bio nekih 60e daleko ispred svih navedenih, ali X230 mi ima daleko umilniji zvuk nego ATP3,jedina prednost ATP3 je veci woofer za nekhi 0.25` sto se tice drivera, cini mi se, i veca rezonatorska kutija nista vise. Stoji i to da je najprodavaniji 2.1 kod nas, ali samo kod nas. U okruzenju je to X230. Logitech mi ipak svira lepse...


M i G

::
::
:: :: Znam da je Altec odlican, ali serija X230 je daleko bolja od ATP3 isto je i za X5300 ako ne veruje nek poslusa oba, pa ce videti razliku!!
:: ::
:: ::
::
::
:: Nema sanse. Direktno poredjenje vrsio ne jednom
::
:: Meni su na stolu uvek ATP3 i onda kada nekom ponudim 2.1 sistem, kazem: `Ovo (x-230) vam svira ovako, a za 15 evra vise moze da vam svira OVAKO!` i pustim Alteca
:: Sta mislis za sta se odlucuju
:: Naime ATP3 je model star vec nekih 5-6 godina i do dana danasnjeg ostali su neprevazidjeni zvucnici za racunare. Izuzetno izbalansiran zvuk, blizu HI-FI-ja, srednjetonci postavljeni u dnu monitora tako da `razlivaju` tonove, visokotonci odlicni i FENOMENALNI suboofer. Nesto kasnije izasao je i 3.21 model, promenjenog dizajna, koji je imao jaci subwoofer (30w) i vazi za jedan od najboljih 2.1 sistema za filmove i igre. Naravno pricamo o tom cenovnom rangu i kvalitetu zvuka a ne o sirovoj snazi
::
:: Sto se teme tice, ako hoces zvucnike za 7000 din. udji u neku bolje snabdevenu radnju, koja ima veliki izbor Altec Lansinga i pitaj ih sta imaju za 7000 din. To uzmi i budi siguran da si dobio stvarno najbolje za ulozeni novac
::
:: Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 nisam cuo tog logitech-a 11.05.2007. 00:41 #18835

status: user
broj poruka: 282
ali dva moja ortaka imaju atp3, i jedan od tih kompleta je igrom slucaja poslednjih 15 dana kod mene i to je vrh. Ako to uzmes neces pogresiti, ako je logitech bolji, onda je to fenomenalno, a ako je malo losiji to je opet super. :)

Pozdrav

Milos
Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 11.05.2007. 08:56 #18864

status: user
broj poruka: 1574
Najbolje bi ti bilo kao sto rece daum da na licu mesta poslusas oba sistema i da se odlucis za jedan..Za bilo koj da se odlucis neces pogresiti,a izabraces ono sto tebi vise odgovara...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs