Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
koji 5.1?
STRANA 1 OD 1
vukdusan koji 5.1? 15.05.2007. 23:39 T4384

status: user
broj poruka: 800

E sad posto sam saznao kolika je carina odlucio sam da kupim zvucnike. Dao bih za njih nekih 200e maximalno 230e ako je bas potrebno(270$-310$).po mom nastavniku engleskog(amerikanac) to znaci da oni kostaju oko 220-260$ na netu(u online shopu).koje mi preporucujete?
gledao sam creative G500 i svidja mi se sto imaju veliki subwoofer(8`) ali ima dosta njih koji nisu bas zadovoljni njima(a na sajtu pcworlda su drugi posle z-5500!!!).sta vi mislite???

p.s. kakva je razlika izmedju sata dvd rezaca i `obicnog`?ako ima vece razlike onda mi, molim vas, prepoructie jedan sa americkog trzista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff ja cu... 16.05.2007. 01:08 #19302

status: user
broj poruka: 829
...ti reci samo za pata/sata razliku. Ostalo cu prepustiti profesionalcima.
Obicni, kako ga ti zoves, je pata(ili ata, ata133) je stariji kabl, dakle sporiji. Sata je brzi, ima manji konektor i lakse se utacinje(sto jes`, jes`)...
Rekao bih da ti sata pravi razliku samo ako rezes dvd na 16x, ili nesto slicno... Mada i onda ti tu razliku dovodim u pitanje. Ako imas noviju maticnu, verovatno imas i vise sata prikljucaka, a samo 1 pata, ako ti to nesto znaci.
E sad, ako sam nesto pogresio, nek me ostali isprave...
Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Zvuk 16.05.2007. 09:52 #19319

status: user
broj poruka: 726

Kupovina (kvalitetnog) zvucnog sistema zahtijeva `testiranje` na licu mjesta.Lijepo je sto imas mogucnost da kupujes ono sto ti se dopada,a nije dostupno na domacem trzistu,medjutim,kada je u pitanju zvuk,ja bih se oslonio ISKLJUCIVO na sopstvenu procjenu tj. svoje usi.Dakle,kupi zvucnike ciji kvalitet mozes provjeriti licno.

Sto se tice SATA i IDE rezaca - ruff ti je sve objasnio.SATA standard je brzi,ali,kad su u pitanju rezaci - nema razlike u performansama,tako da je prednost SATA manja guzva u kucistu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 16.05.2007. 10:12 #19322

status: user
broj poruka: 3529
Posto si rekao da bi mogao da izdvojis 230e, moj ti je savet definitivno Logitech Z5500 koji koliko sam video na netu kostaju: 9.99 !!!
Neces pogresiti veruj mi, slusao sam ih!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re 16.05.2007. 10:45 #19327

status: user
broj poruka: 800



:: Posto si rekao da bi mogao da izdvojis 230e, moj ti je savet definitivno Logitech Z5500 koji koliko sam video na netu kostaju: 9.99 !!
:: Neces pogresiti veruj mi, slusao sam ih

da znam ali ako tamo budu preko granice nista...kakvi su creative G500?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 16.05.2007. 10:51 #19328

status: user
broj poruka: 140
mislio sam da bi ti godilo misljenje nekoga ko svira gitaru u studiju pa rekoh da se ubacim,mani ti te zvucnike i kupi home stereo Jamo ili Sony-jeve zvucnike.problem je sto samo 1 zvucnik toliko kosta i bez pojacala itd.
Kupis najjacu seriju altec lansing ili ove sto ti je shone preporucio moj drugar ima slicne ok su s` obzirom da ih uglavnom koristi za igre pa kad se pojavim kod njega i kad zapuca leleeee drz`te gace .))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 16.05.2007. 13:48 #19349

status: user
broj poruka: 1574
Bilo koj od ta dva Logitecha da uzmes neces pogresiti,mocno zvuce i kvalitetni su.Ja bih ti preporucio daprvo pogledas da li ti se neki Altec uklapa u tvoj budzet,ako mozes neki kvalitetniji altec da uzmes onda tu nema razmisljanja,u suprotnom uzmi logitech..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: re 16.05.2007. 20:34 #19390

status: user
broj poruka: 800



:: Bilo koj od ta dva Logitecha da uzmes neces pogresiti,mocno zvuce i kvalitetni su.Ja bih ti preporucio daprvo pogledas da li ti se neki Altec uklapa u tvoj budzet,ako mozes neki kvalitetniji altec da uzmes onda tu nema razmisljanja,u suprotnom uzmi logitech.
::
::
::

Lepa izvala,koja dva logitecha???ovde je naveden z-5500 i CREATIVE G500 nema dva logitecha.najskuplji altec kosta 212e kod nas,i jos ima samo 88W(ali zato izvrstan zvuk).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan ... 16.05.2007. 21:29 #19394

status: user
broj poruka: 800


ne ljuti se ne mislim da nisi znao vec samo da si prevideo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: re 16.05.2007. 23:24 #19408

status: user
broj poruka: 5699
Logitech Z-5500 definitivno je #1 za te pare, nema sta tu da se misli...


M i G

::
::
::
:: :: Bilo koj od ta dva Logitecha da uzmes neces pogresiti,mocno zvuce i kvalitetni su.Ja bih ti preporucio daprvo pogledas da li ti se neki Altec uklapa u tvoj budzet,ako mozes neki kvalitetniji altec da uzmes onda tu nema razmisljanja,u suprotnom uzmi logitech.
:: ::
:: ::
:: ::
::
:: Lepa izvala,koja dva logitecha???ovde je naveden z-5500 i CREATIVE G500 nema dva logitecha.najskuplji altec kosta 212e kod nas,i jos ima samo 88W(ali zato izvrstan zvuk).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: ... 17.05.2007. 14:49 #19449

status: user
broj poruka: 1574
:: ne ljuti se ne mislim da nisi znao vec samo da si prevideo..

sorry za*ebo sam se...Ko radi taj i gresi,zar ne..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re: ... 17.05.2007. 21:23 #19494

status: user
broj poruka: 800



:: :: ne ljuti se ne mislim da nisi znao vec samo da si prevideo..
::
:: sorry za*ebo sam se...Ko radi taj i gresi,zar ne.

opusteno :DD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs