Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
sto jeftiniji mp3 player od 1 GB?
STRANA 1 OD 1
dusan555 sto jeftiniji mp3 player od 1 GB? 25.05.2007. 02:06 T4503

status: user
broj poruka: 2
Da li moze neko da mi kaze gde ima da se kupi bilo koji mp3 player od 1GB za oko 1500-
2000 din. jer sam video na TV-u (reklami) da ima na nekom snizenju ali sam zaboravio
gde?
DUKI car V1
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik mp3 player 25.05.2007. 02:36 #20152

status: user
broj poruka: 726

:) Malo teze

Ako hoces sto jevtinije da prodjes,kupi mp3 plejer bez memorije,pa naknadno uzmi karticu.To ce te kostati oko 3000 din.

Inace,mislim da na ovakvim stvarima ne treba da stedis...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 25.05.2007. 03:24 #20157

status: user
broj poruka: 12057

Nemoj molit te da štediš na stvarima u kojima treba da uživaš, a to je naravno MP3 player.
Moja preporuka ti ja da bežiš od InnoAX i SanDisk modela.

Dobro pogledaj kako se player-u koji odabereš prave playliste, nekima je to slaba tačka, a tebi može da ude noćna mora.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 25.05.2007. 06:30 #20163

status: user
broj poruka: 1574
Mislim da sam u gigatronu video apacer od 1GB za nekih 2400 dinara,tamo su mi rekli da je odlicna varijanta za te pare,ali ti ne bih preporucio da se kockas sa tim slabijim proizvodjacima,vec skupi malo vise para pa kupi neki creative ili eventualno apple mp3 player koji su najbolji jedni od najboljih proizvodjaca na svetu..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 25.05.2007. 09:32 #20167

status: user
broj poruka: 3529
Definitivno se slazem da treba da uzmes dobar i kvalitetan player, ali samo tvoje pitanje daje odgovor da ti kvalitet nije presudan, vec cena, stoga ti savetujem da odes do najblizeg metroa ili sl. shoping centra i vidis tamo, uvek imaju neke akcije i jeftine playere!
Nedavno sam cuo da u roamingu prodaju neki player sa 2GB memorije za svega 3200din., pa ni to nije lose.
Uglavnom razocaraces se zvukom, tako da ti savetujem da kasnije(ako ga uzimas za sebe) dokupis neke malo bolje slusalice(recimo sony) i bar koliko toliko ga ucinis kvalitetnijim!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Samo Sony 25.05.2007. 16:40 #20184

status: user
broj poruka: 1368
Pazari neki NETWORK WALKMAN by Sony, nećeš pogrešiti... Ali ćeš ostati kratak za nekih 150-200 evara...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 25.05.2007. 17:31 #20187

status: user
broj poruka: 1574
Sony je ok proizvodjac,ali zato su tu apple i creative koji su mnogo bolji player-i i imaju malo realnije cene u odnosu na sony..Sony uvek pravi kvalitetne uredjaje,ali im je softver za komp pravi shit dok creative i apple imaju i kvalitet i jednostavnost(apple je malo osakacen sto moze da koristi samo iTunes,ali sa dodatnim podesavanjima/programima to se da resiti)..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs