Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Kako da napunim Shuffle??
STRANA 1 OD 1
Dyca Kako da napunim Shuffle?? 27.05.2007. 15:25 T4526

status: user
broj poruka: 1574
Kupio sam ipod shuffle od 1GB(nova verzija) i sada me zanima da li moze da se puni kada mi kompjuter nije pri ruci??Normalno se puni preko dock-a koj sam dobio uz njega,ali sta da radim kada odem na putovanje??Da li postoji neki kabl koj ima ulaz za usb,a da mu izlaz ide u uticnicu i da preko njega moze da se puni ili ima neko drugo resenje??Hvala unapred..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik IPod 27.05.2007. 15:50 #20307

status: user
broj poruka: 726


Ja imam tzv. `utikac` (USB to AC) koji ima ulaz za USB.USB kabal koji ide iz IPod-a se ukljuci u pomenuti utikac,utikac u struju - eto energije.Pogledaj ovo http://www.list.co.yu/kategorija.php?id=25
Proizvod je `ST Lab USB punjac`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 27.05.2007. 17:16 #20318

status: user
broj poruka: 1574
Jel funkcionise ok,ako ti nije pravio probleme onda bih da i ja kupio..btw koj mp3 player punis na njemu??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Punjac 27.05.2007. 18:09 #20323

status: user
broj poruka: 726


Probleme?Nijesam primijetio probleme.Ja ti ga preporucujem,sumnjam da bi mogao imati problema.Koristim Creative Zen MP.Doduse,model koji ja koristim nije ST Lab (ne znam koji je,`no-name` je,dobio sam ga),ali je identican.Vjerovatno ih ista fabrika proizvodi.Probaj bilo koji uredjaj (npr. mobilni telefon) sa mogucnoscu USB punjenja i vidjeces da ce raditi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: re 28.05.2007. 01:37 #20369

status: user
broj poruka: 9396


:: Jel funkcionise ok,ako ti nije pravio probleme onda bih da i ja kupio..btw koj mp3 player punis na njemu?
::
::
::
Funkcionise. BTW imas neke ploce koje ne gase napone na USBu pa ga mozes puniti... Proveri.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs