Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
sony walkman
STRANA 1 OD 1
gman sony walkman 08.06.2007. 21:52 T4661

status: user
broj poruka: 1111
zna li neko gde da odem da kupim neki od sonijevih player-a
imao sam nw-e205, i obozavao sam ga, ali ga je sveca preuzela, pa sad ja moram da pozajmljujem od nje, pre je bilo obrnuto, smarala me stalno, pa sam joj ga dao

i jos nesto- da mi preporucite i neki drugi, koji se pokazao ok
mozda ipod shuffle

budzet je do 100 kinti, max
i da, za mem,sasvim mi je dovoljno 512, mada ni 256 ne bi bio problem (posto ukupno imam mozda jedan dvd zike)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 08.06.2007. 21:56 #21285

status: user
broj poruka: 1574
Ja imam novu generaciju iPod shuffle-a i odlican je,izgled i kvalitet izrade su odlicni,a o zvuku mislim da ne treba ni pisati..Ja sam ga platio oko 7000 dinara tako da ti se to uklapa u budzet,a pritom ima i 1GB memorije..Ako ti smeta sto nema ekran onda bi trebao da razmislis o kupovini nekog od creative playera koji imaju odlican zvuk(neki kazu da je bolji i od ipoda-mada je to vise subjektivno misljenje jer oba playera odlicno zvuce)..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 08.06.2007. 22:06 #21289

status: user
broj poruka: 726


011 311 99 10 - broj predstavnistva Sony-a u Srbiji.Raspitaj se o dilerima i prodavnicama u kojima mozes kupiti to sto te interesuje.

Mislim da mozes naci i u Tehnomarketu ili ComTrade.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman sony 09.06.2007. 01:08 #21306

status: user
broj poruka: 1111
pre svega bih uzeo sony, razlog sam naveo, a pored toga i dizajn mi se svidja, golemi kapacitet baterije (ili, pre ce biti njihova energetska efikasnost) i naravno atrac (u autu imam sonijev player i koristim samo jedan cd, mada je prava stvar sony md+atrac)

za dyca-u> da li ima shuffle sa 512 MB?

za oglasnik-a> bio sam u tehnomaniji, jesi na njih mislio, i fina prodavacica kaze da ce im stici nesto u ponedeljak, sad imaju samo nw-e207, mada je i on ok (kao ovaj sto sam koristio, samo 1GB)
a za comtrade> nikad nisam voleo tu firmu, prvenstveno zbog cena, a ne volim da menjam navike, znaci da odem i do tehnomarketa

jos samo ovo> bio i u sony world-u, tj. krenuo i saznao od nadrkanog lika, koji radi u obezbedjenju, sada, prodavnice igracaka, da je stara prodavnica preseljena u ustanicku 69
eto jedne informacije za sony-ste

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 09.06.2007. 10:31 #21316

status: user
broj poruka: 1574
Postoji shuffle od 512mb,ali u starijoj verziji koja je takodje ok,za ove ipod shufflee nove generacije nisam siguran da li postoje u verziji sa 512mb..Ovaj sa 512mb stariji kosta oko 4000 dinara i ima ga u gigatronu na banovom brdu..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pdragon Megastorovi 10.06.2007. 10:48 #21374

status: user
broj poruka: 28
Pa zr ti nije najlakse da odes u Tehnomarket preko puta Arene. Imas bas veliki izbor player-a. Ma ceo taj kraj je pun tehnickih radnji. Ako tui ne nadjes......


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs