Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Mikrofon
STRANA 1 OD 1
Diorama Mikrofon 12.06.2007. 19:54 T4697

status: user
broj poruka: 140
Ljudi nece da mi radi mikrofon na visti,realtek onboard 5.1 zvuk je u pitanju.instalirao sam drajvere i sve je enabled.ne znam koji mu je....pomagajte.hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 12.06.2007. 20:29 #21582

status: user
broj poruka: 726
1.Ubacio si u pogresan ulaz
2.Pogresni drajveri
3.Microphone mute ti je cekiran
4.Volume properties - Sounds - Playback - (Speakers) - Levels - Input monitor - mute/unmute
5.Volume properties - Sounds - Recording - Microphone cekirano (Show disabled devices)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke mic 13.06.2007. 03:55 #21598

status: user
broj poruka: 384
Pravo da ti kazem, imao sam par puta problem sa mikrofonom.. bas pre neki dan kod drugara.. novi komp, sve novo, drajveri sve, ali nece -pa nece!... sve smo probali, ali bas sve..
Jedini nacin, nakoji sam uspeo da ga nateram da radi, je da istaliram nove drajvere koje sam skinuo sa asusovog sata, i da, neces verovati, instaliram sve pratece programe koji idu uz to.. znaci ne `drivers only`, nego celu glupost, sound max mixer i ostalo.. jer te novije zvucne, kao prepoznaju sta si `ustekao u njih, a u stvari traze da im kazes dali si ukljucio mikrofon, sluske ili sta vec.. izgleda da po default-u ne ukljucuje mikrofon u port za mikrofon, a ni na neki drugi..
i kada sve to instaliras, pita te da li si ukljucio mikrofon, ti kazes `YES` i onda radi...Totalno ludacka varijanta, ali opet ispade da je tako. Nadam se da sam ti pomogao i da ce ti raditi..:)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs