Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
pcmcia fm/tv karta - ima li je kod nas?
STRANA 1 OD 1
drzacomp pcmcia fm/tv karta - ima li je kod nas? 14.06.2007. 16:09 T4717

status: user
broj poruka: 359
znam da postoje ovakve krtice (nije lapsus) za lapove ali se nesto ne secam da sam ih video kod nas, pa me zanima da li neko ima info gde i za koje novce to moze da se nabavi (po mogucstvu novo, naravno) kao i da je u pitanju jedan PCMCIA slot (a ne onaj dvostruki).
Jos bolje bi bilo da nema tv, vec samo radio. smrt televiziji - sloboda Radio Beogradu, 3. programu!
hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 14.06.2007. 16:50 #21719

status: user
broj poruka: 3529
Hm! Ni ja ih nesto nisam vidjao(pcmcia), mada definitivno mozes lako naci USB radio kartu koja je stvarno dzabe, zavrsice ti posao, pogotovo sto su toliko male da prosto izgledaju kao USB stick!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drzacomp mator, mator... 14.06.2007. 17:06 #21720

status: user
broj poruka: 359
ha! pazi kad mi to nije palo na pamet! Izgleda da sam stvarno omatoreo (i/ili oglupaveo) kad usb vidim kao port za misa, tastaturu, i flash (cak i printer kacim na LPT). Evo sad cu da prosvrljam pa da vidim ima li cega i naravno da izbacim za ostale citaoce.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drzacomp ma jok... 14.06.2007. 17:50 #21727

status: user
broj poruka: 359
ono sto sam pronasao na brzinu se uglavnom svodi na bracu hrvate i slovence. mi smo izgleda vise naklonjeni ki-ne-zi-ma... kao sto se moze videti sa linka: http://www.elitesecurity.org/t237278-USB-radio-dali-postoji-gde-da-nadjem
tako da odustajem... za sada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner IMAAAA 14.06.2007. 18:15 #21729

status: user
broj poruka: 7760
Evo evako idi na komponente u search kucaj PCMCI TV i izbacice ti dvadesetak podataka a cene od 44 do 104€. Nakad je ovaj standard bio exotic a sad je sasvim normalna pojava buduci da je u svetu sve vise in imati laptop a PCMCI je standard za tu vrstu racunara.
Na tebi je samo da izaberes sta ti treba.
Cini mi se da su u Multikomu bile na nekoj akciji i da su bile Pinacle.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs