Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Koji Mp3 player uzeti?
STRANA 1 OD 1
psihoyu Koji Mp3 player uzeti? 08.04.2005. 23:25 T493

status: user
broj poruka: 1191

Ocu da uzmem mp3 player pa me zanima koji bi bio najeftiniji,a da ima 256 mb memorije,li-jon bateriju(ne znam kako svaki dan kupovati one baterije,jel mogu one da se pune i kako?)?
Proizvodjac nije bitan uopste,samo da je sto jeftinije,svaki svira sigurno do jaja!
Sve informacije su dobrodosle, da ne moram da potrosim 150 evra za to malo s*anje!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 09.04.2005. 13:22 #1315

status: user
broj poruka: 210



Pa problem je bas da svi ne sviraju isto.
Ako je para faktor od toga mnogo zavisi.
Najbolji izbor je naravni Apple iPod ali on je oko 300 evra ali ima hard od 20GB, interna baterija.
Srednja varijanta je Creative MuVo TX FM oko 100 evra(256 MB) ili 130 evra (512 MB),3xAAA baterije (inace moj predlog)
Najjeftinija varijanta je Xelo mp3 palyer ili Mp3 Redline, oba su od 128 MB, prvi je 45 drugi 40 evra, 3xAAA baterije.
Kupis punjive baterije i vozis mishko!!!
Sve ostale varijante nude manje za te pare koliko kostaju u bilo kojoj klasi.
Aj zdravo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic Creative MuVo TX FM 11.04.2005. 15:00 #1319

status: user
broj poruka: 47



Sa ovim se neces uopste zajebati. Odlican je. Ja sam hteo da ga uzmem za svoju devojku, medjutim nigde nisam mogao da ga nadjem. Na kraju sam joj uzeo MSI 511 (trazio sam neki od 128) i on je sasvim okay za nju. Ali muvo je majka za srednju klasu. Juce sam na sajmu u Piramidi video muvo od 128MB, bio je oko 70 evrica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Kako puniti te baterije (AA ili AAA)? 11.04.2005. 20:14 #1322

status: user
broj poruka: 1191
Ok uzeo bi taj bez litijumske baterije ali kako se pune te baterije?


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonve baterije... 11.04.2005. 23:02 #1323

status: user
broj poruka: 8



Imas da kupis punjache za gomilu razlicitih vrsti baterija,trazi onaj sto puni i AA i AAA u isto vreme,oko 700-900 din se krecu.
Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 12.04.2005. 00:13 #1326

status: user
broj poruka: 210



Pokusaj da nadjes SPORI punjach, to je onaj koji puni baterije sporom strujom, pise ti na svakom koliko treba da napuni koju vrstu baterije pa se povodi time.
Takodje i za baterije obrati paznju, ima razlicitih kapaciteta, ne znam za AAA, ali od AA ima 1800 mAh i 2100 mAh, ja imam SONY 2100 u digitalcu i te punjive traju skoro duplo duze nego alkalne Panasonic.
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs