Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Vito mp3 player
STRANA 1 OD 1
mocko86 Vito mp3 player 17.07.2007. 17:46 T5027

status: user
broj poruka: 2

Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim plejerima,konkretno mislim na Vito U31. Naravno svaka preporuka u ovo cijenovnom rangu(40 - 60e) je dobro dosla. Bitno mi je da ima FM radio, 1 GB memorije i prosjecan kvalitet zvuka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 17.07.2007. 20:09 #23768

status: user
broj poruka: 726
Creative MuVo V100 1GB - donekle odgovara tvojim zahtjevima - nema FM.Pogledaj na http://www.pyramid.co.yu/categories.php?cat=MP3

ili bilo koji xwave - za 60 eura mozes pronaci njihove modele sa 1GB,FM,velikim displejem.
http://www.nt.co.yu/Proizvodi.asp?Kategorija=mp3+plejeri&Grupa=MP3

Sto se tice Vito plejera,ne znam kakav im je kvalitet.

Postoje i varijante kvalitetnijih proizvodjaca (Creative ili Apple),ali bez displeja - zbog cega je i cijena niza.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC VITO UC51 18.07.2007. 02:52 #23798

status: user
broj poruka: 9396


Iskljucivo taj model, displej u boji, MP4, FM, diktafon, litijumska baterija drzi minimum 10 sati. Za te pare nemas bolji. Dalekop je bolji od X-Wavea. Moja preporuka. Najbolja kupovina u tom cenovnom rangu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 18.07.2007. 08:40 #23807

status: user
broj poruka: 726

A,jedna djevojka gracioznog hoda i dugackog jezika,kaze da zanemaris prethodna dva posta i kupis Blueberry Red Cat - 2 GB,FM,MP3/4,1.6 ` kolor displej - 5000 i koji dinar iznad.Za koji cas cu otici da ga kupim,po zelji slavljenice,pa mogu pitati za utiske...Ponekad treba poslusati zenski savjet...Jednom godisnje.

Dizajn cilja na zensku populaciju,pa,ako ti se ne dopada,vrati se na prethodna dva posta.U svakom slucaju,kupovinu obavljaj u ranim jutarnjim casovima,jer je Sunce ovih dana nervozno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petrovski Vito U31... 18.07.2007. 10:34 #23813

status: user
broj poruka: 5

Ako bas mora VITO, najbolji je UC84 sa cenom oko 4.600+pdv. Zatim UC04 (oko 3.700+pdv) ali je najjeftiniji U31 (oko 2.700 din+pdv). U31 ima sve sto ti treba i radi zadovoljavaljuce za te pare. Nije da se ne kvari ali imas garanciju godinu dana. Za godinu dana ko zna...
Inace uvoznici su:
http://www.pccentar.com/modules.php?op=modload&name=La_boutique&file=prod_liste&CA=12&rnd=133644&m=Katalog
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs