Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
50 eura za muziku??
STRANA 1 OD 1
Dyca 50 eura za muziku?? 20.07.2007. 20:03 T5060

status: user
broj poruka: 1574
hocu da kupim neke zvucnike za 50 eura..pitanje je koje??Ja sam gledao logitech x-240 i x-230 i izgledaju ok za te pare,a svi govore da bolje ne moze da se nadje sem altec lansing atp3..Takodje sam video i neke zvucnike Ozaki kompanije,ali ne znam da li ta kompanija proizvodi kvalitetne zvucnike ili ne..Takodje me zanima da li logitech x-240 ima daljinski,jer sam ja samo video da uz njega dolazi neki dock za iPod i microsoft zune player-e(takodje me zanima da li na njega moze da se stavi ipod shuffle,a ne obican iPod)..?Hvala unapred na odgovorima..pozzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Altec ATP5 20.07.2007. 20:19 #24020

status: user
broj poruka: 7760
Ove ako nadjes, vrede doduse kostali su kad su bili u zizi interesovanja okolo 100€, ali polovne mozes da nadjes za 50-60€, u pitanju je 4.1, kao ATP3 (koji je 2.1) sa jos dva satelita. Ne verujem da ces naci ista bolje sa tu kintu samo ako nadjes polovnu 5-ticu, mozda ima na oglasima.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Moj glas ide za X-230 20.07.2007. 20:31 #24021

status: user
broj poruka: 5699
X-230 je po meni bolji, umilniji i cistiji zvuk, jasno definisani srednji i visoki tonoci zahvaljujuci specificnim dvostrukim driverima po jednoj kutiji tipa FDD-2 (steta sto nije drvena ali i kod ATP3 je plasticna), ima prikljucak za 3.5` bananicu, doduse manje snage subwoofer-a...svira ko da kosta 100e a ne 50e. Ni ATP3 nije los ali je daleko losiji od onoga sto su ukinuli 321E koji je bio mrak za 60e...X-230 je kopirao i Creative u nekom modelu,cini mi se, 3000 ali je losiji

X-240:

# Control centre with integrated MP3 player cradle

Dakle, verovatno je to taj kontorlni centar tj. malo vise od zicanog daljinskog je ima prikljucke za playere, ne verujem da ima IC ili radio daljinac


- C H A M E L E O N -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 21.07.2007. 00:00 #24032

status: user
broj poruka: 1574
Hvala na odgovorima..zanima me jos sao sta mislite o ozaki zvucnicima??Mislim da cu uzeti logitech x-230/240 ili ako jos skupim koju paru mozda uzmem altec lansing VS4121,jer sam citao da su veoma kvalitetni zvucnici..pa ako moze i neko misljenje o njima..pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: re 21.07.2007. 00:42 #24034

status: user
broj poruka: 5699
Ozaki (cuveno njihovo jaje) su klase Jazz, Kinyo, KYE Genius...


- C H A M E L E O N -

:: Hvala na odgovorima..zanima me jos sao sta mislite o ozaki zvucnicima??Mislim da cu uzeti logitech x-230/240 ili ako jos skupim koju paru mozda uzmem altec lansing VS4121,jer sam citao da su veoma kvalitetni zvucnici..pa ako moze i neko misljenje o njima..poz
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs