Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
borovnica i macke
STRANA 1 OD 1
tihimil borovnica i macke 01.08.2007. 12:51 T5138

status: user
broj poruka: 216
interesuje me kakav je blueberry red cat mp3 player,vidim svi sajtovi ga hvali i najavljuju kao `hit leta`,ima li ga neko,kakav je zvuk,kakve su slusalice,baterija,vredi li ga kupovati??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fanste Preporuka 01.08.2007. 15:27 #24630

status: user
broj poruka: 207
Moja preporuka je da ne uzimas blueberry,vec da ustedis pare i da kupis Ipod mini(imam ga ja pa ti iz iskustva kazem da je EXTRA).Sad zavisi sta hoces ja sam hteo samo muziku i kupio sam ipod mini.Takodje ipod moze da ti bude flash od 4 gb...pa ti razmisli


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Preporuka 01.08.2007. 15:41 #24633

status: user
broj poruka: 5699
Pridruzujem se predlogu da ne kupuje BB (to je NEO, smece). Imas dobrih i povoljnih Philips, Hyundai, Creative, MSI...player-a pa prevrti oglase...sve sto nema ime je manje vise lose


- R a v e n L o r d-

:: Moja preporuka je da ne uzimas blueberry,vec da ustedis pare i da kupis Ipod mini(imam ga ja pa ti iz iskustva kazem da je EXTRA).Sad zavisi sta hoces ja sam hteo samo muziku i kupio sam ipod mini.Takodje ipod moze da ti bude flash od 4 gb...pa ti razmisl
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 01.08.2007. 16:13 #24635

status: user
broj poruka: 726

Ako je za djevojku,uzimlji.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tihimil ... 01.08.2007. 20:01 #24645

status: user
broj poruka: 216
ma znam da je i pod vrh,bio sam ponosni vlasnik jednog vec 3 god ali sam ga izgubio :(,razmisljam da kupim ovaj blueberry samo privremeno dok ne skupim pare za i phone :),ali izgleda da cu se odluciti za neki drugi...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs