Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Udruzenje za naplatu troskova obrade kredita u Srbiji
STRANA 2 OD 2
duqp Re: Šalter 18.05.2021. 13:38 #670628

status: user
broj poruka: 3466

Ne trpaju, ne cekaju sa štanglom ili vatrenim oruzjem i prisiljavaju da neko pristane na to, nego je stvar izbora. Ko voli tako da ispada budala otici ce u babusnicu inekonce da ga osasavi na glupost neku. Kao sto nasi ljudi dodju od preko na odmor u Bg i sednu na kafu, natucaju srpski i plate kafu 500 1000din dole oko autobuske stanice. Idioti

:: U zadnjih 30 godina u Šumadiji ne postoji
::
:: Vas Beograđane, nepismene, neka trpaju
::
:: Dok je ovaca biće i vune
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Babušnica 18.05.2021. 13:49 #670629

status: user
broj poruka: 1234
Gasterbajteri, Babušnica...
Njih niko nije spominjao.

Diskusija je bila o količini vune koja se ubire od nepismenih Beograđana.

U Šumadiji tog prinosa vune nema.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Babušnica 18.05.2021. 14:38 #670630

status: user
broj poruka: 3466

pismen je svako toliko da popuni uplatnicu, verovatno to ljudi vide kao stvar prestiza pa se osete kao da su popili casu dve bollingera ili petrvs-a i osete se nekako mocno i dominantno kad plate oko 1eur za 2 reda slova i 3 reda brojeva jbg

:: Gasterbajteri, Babušnica..
:: Njih niko nije spominjao.
::
:: Diskusija je bila o količini vune koja se ubire od nepismenih Beograđana.
::
:: U Šumadiji tog prinosa vune nema
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Šalter 18.05.2021. 15:15 #670631

status: user
broj poruka: 18945
Zemljače, to što tamo ne postoji, ne znači da su tamo ljudi pismeni (svi do jednog :). Tebe ne trpaju za to, trpaju te za nešto drugo, i tako u krug..
Ajde bre, kao da je Beograd druga država, ne treba pljuvati ni tuđe ljude, a kamo li svoje. Kakvi smo bili pre 200god., takvi smo i sada, još gori.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: U zadnjih 30 godina u Šumadiji ne postoji
::
:: Vas Beograđane, nepismene, neka trpaju
::
:: Dok je ovaca biće i vune
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Šalter 18.05.2021. 17:49 #670633

status: user
broj poruka: 3466

Tamo ne treba salter, oni lupe iks ili nazvrljaju hemijskom na palac i otisak ostave na uplatnicu. Najjace je kad ljudi kazu `Beograd` a sutra se vreme promeni pa ti isti dodju i ponosno pricaju kako vole Bg i da su cak i oni postali beogradjani i tako. Ali dobro, ja svakako sam kazem da je Bg jedno mesto natovareno raznim ljudima odsvakud.

:: Zemljače, to što tamo ne postoji, ne znači da su tamo ljudi pismeni (svi do jednog :). Tebe ne trpaju za to, trpaju te za nešto drugo, i tako u krug.
:: Ajde bre, kao da je Beograd druga država, ne treba pljuvati ni tuđe ljude, a kamo li svoje. Kakvi smo bili pre 200god., takvi smo i sada, još gori.
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: :: U zadnjih 30 godina u Šumadiji ne postoji
:: ::
:: :: Vas Beograđane, nepismene, neka trpaju
:: ::
:: :: Dok je ovaca biće i vune
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re miki sine 18.05.2021. 21:37 #670643

status: user
broj poruka: 609

mozda si ti ovca, ja nisam...ja zelim da platim..eto otvori ti salter u supu i ja cu svaki put kad dodjem da vadim nesto da ti platim da mi popunis uplatnicu...dam vise onima sto prose na ulici , nego sto kosta to popunjavanje...necu bre da umaram ruku da pisem za 100 dinara...

To mi je isto ko oni sto mi pricaju skup ovlasceni servis...izdali mi racun 1,2 sata x 1700 din zamena suvozacevog stakla...ej...pa sine ne bi ti skidao tapacir i drndo se za 2000 din ...nek radi svako svoj posao....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 18.05.2021. 23:47 #670653

status: user
broj poruka: 1622
Ja to posmatram na malo drugačiji način...
Vreme je novac, a pola sata-sat koje ja treba da utrošim na pronalaženje informacija o brojevima računa i pozivima na br. za npr. 5 uplatnica kada registrujem vozilo, vredi mnogo više od pišljivih 100-200 dinara, koliko traže na AMSS šalteru da mi to odrade za bukvalno manje od 2 minuta. To sve uradim na pauzi za ručak, dok sam na poslu koji mi je na 2-3 min. od MUP-a, jer drugačije ne bih ni mogao to da postignem (bar ne u istom danu, a ko živi u BG i okolini, veoma dobro zna šta ovde znači dan bez auta), ili bih prosto 2-10x više platio agenciji za registraciju vozila da to uradi umesto mene. I ko je tu onda lud, objasnite vi meni?

Svako ima svoju logiku, i ne treba ljude omaložavati zbog razloga iz kojih prave ovakve ili onakve izbore. To je kao kada bismo potegli pitanje oko ručka kod kuće ili u restoranu i rekli da su budale oni koji jedu u restoranu zato što je ručak kod kuće bolji i mnogo jeftiniji.

@miki069, za tebe je naročito ružno što se tako izražavaš, jer sam ubeđen da ima onih koji bi mogli tebi da odgovore na sličan način vezano za pomenutu Šumadiju (nadam se da neće, stvarno ne pokušavam da nastavljam ili izazivam dodatnu prepirku oko gluposti, samo razmišljam naglas...).

@perrakojot
Skrenuh i ja s teme, izvini... hvala za istu, pošto mi do ovog trenutka nije palo na pamet da bih mogao da potražujem prethodno iznuđeni novac - nakupiće se tu sigurno oko 500-600€ za poslednja 2 kredita.

Ljudi, je l` postoji tu neko vremensko ograničenje, koliko star kredit može da bude da bi se ovako nešto potraživalo? Pitaću i svog advokata sutra, jer se svakako viđamo drugim povodom, ali možda neko već ima info (a u slučaju da on nije upućen), pa ne škodi da priupitam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: RE: 19.05.2021. 09:29 #670658

status: user
broj poruka: 3466
Mislim da je naglaseno da `za kredite uzete nakon 2005/2006`


:: Ja to posmatram na malo drugačiji način...
:: Vreme je novac, a pola sata-sat koje ja treba da utrošim na pronalaženje informacija o brojevima računa i pozivima na br. za npr. 5 uplatnica kada registrujem vozilo, vredi mnogo više od pišljivih 100-200 dinara, koliko traže na AMSS šalteru da mi to odrade za bukvalno manje od 2 minuta. To sve uradim na pauzi za ručak, dok sam na poslu koji mi je na 2-3 min. od MUP-a, jer drugačije ne bih ni mogao to da postignem (bar ne u istom danu, a ko živi u BG i okolini, veoma dobro zna šta ovde znači dan bez auta), ili bih prosto 2-10x više platio agenciji za registraciju vozila da to uradi umesto mene. I ko je tu onda lud, objasnite vi meni?
::
:: Svako ima svoju logiku, i ne treba ljude omaložavati zbog razloga iz kojih prave ovakve ili onakve izbore. To je kao kada bismo potegli pitanje oko ručka kod kuće ili u restoranu i rekli da su budale oni koji jedu u restoranu zato što je ručak kod kuće bolji i mnogo jeftiniji.
::
:: @miki069, za tebe je naročito ružno što se tako izražavaš, jer sam ubeđen da ima onih koji bi mogli tebi da odgovore na sličan način vezano za pomenutu Šumadiju (nadam se da neće, stvarno ne pokušavam da nastavljam ili izazivam dodatnu prepirku oko gluposti, samo razmišljam naglas...).
::
:: @perrakojo
:: Skrenuh i ja s teme, izvini... hvala za istu, pošto mi do ovog trenutka nije palo na pamet da bih mogao da potražujem prethodno iznuđeni novac - nakupiće se tu sigurno oko 500-600€ za poslednja 2 kredita.
::
:: Ljudi, je l` postoji tu neko vremensko ograničenje, koliko star kredit može da bude da bi se ovako nešto potraživalo? Pitaću i svog advokata sutra, jer se svakako viđamo drugim povodom, ali možda neko već ima info (a u slučaju da on nije upućen), pa ne škodi da priupitam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 02.06.2021. 07:17 #671081

status: user
broj poruka: 1622
Evo, ja pre neki dan predao advokatu ugovore i planove otplate za nekoliko kredita, a on to poslao veštaku koji je rekao da može lova da se potražuje nazad. Sad će advokat dalje to da pegla - ne znam tačne detalje procesa i to me nije preterano zanimalo jer imam poverenja u čoveka, ali ukratko:
Banka će pokriti njegove troškove kao pravnog zastupnika u ovom procesu, i to dobro (ako sam ga pravilno shvatio, oni naplaćuju fiksne iznose za te stvari, nevezano za visinu samog kredita za koji se potražuje povrat novca), a meni će banka isplatiti pun iznos troškova obrade kredita, uvećan za kamatu kroz ovaj niz godina, gledajući od trenutka kada su ti izmišljeni troškovi obrade plaćeni banci.

Javljam ako naiđem na neku vrstu prepreke, ali mislim da je ovo nešto što sada već rade po šablonu... Jedino ne znam kakvu ulogu igra veštak u celoj priči, i po kom osnovu bi mogao da ospori povrat novca koji je uplaćen na konto troškova obrade kredita, ali nisam u toj problematičnoj grupi, pa nisam hteo čoveku da gubim vreme sa glupostima koje me lično ne dotiču.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646279.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs