i5 2500K, Noctua NH-D14, Asus P8P67 PRO, 2*2Gb Kingston hyper x gray, 2*640Gb WD black sata 3 raid 0, Asus gtx 560ti DC, CM elite 430, Chieftec cft-750-14cs, Dell U2311h,
:: Djavo me terao da kliknem, vec sam ih se nagledao za dva zivota.. :: :: :: Lala 4ever! :: http://fwd4.me/zC :: :: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran` :: :: :: ::
obratite paznju samo kako ova zena iz pozadine uziva u svemu ovome...ovo za nas jeste bezazleno,ali u ocima mladog bica ovo je razarajuce! da skandal bude veci,zena hladnokrvno snima torturu..nzm za vas,ali ja bi joj lobanju iskrivio..
bastenskim makazama,pa sve to fino isprzio na tefalovom tiganju(baba ovih dana kupila neku domacu mast u picku materinu) i sve komotno pojeo pred njenim ocima.
Ok, ova tvoja poruka je previše bolesna. Gora je nego sam klip. Inače viđao sam decu koju su ovako maltretirali i koja su kasnije u životu bila brutalna prema drugima, uživala su da muče druge i da se ponašaju isto kao i ova majka.
:: bastenskim makazama,pa sve to fino isprzio na tefalovom tiganju(baba ovih dana kupila neku domacu mast u picku materinu) i sve komotno pojeo pred njenim ocima :: :: ::
Ovaj nece muciti druge ali zbog trauma moze da pocne da odbija zenski rod od sebe ili da bezi od braka i slicno. pu pu, daleko bilo. Gusku bih nalupao da ne zna kako se zove sto je ovo snimala.
U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
to ce da preboli..moja skola(princip) je produktivniji..kunem se zivotom da bi bila na nekim lekovima do kraja zivota! cista ne bi mogla docekati novi dan..
Sad vec u pola noci mogu da razlikujem akcente, cak i Americke po polovima(sever/jug/istok/zapad)
Mada kad radis sa 57 nacija,razlikovanje engleskog govornog podrucja je tip of the ice berg, sta mislis kad treba Indonezanski i Filipinski?,a fala bogu vredjaju se gore od nas i hrvata ako ih pobrkas.
Drugari, vi ste to previse doslovno i jednoznacno shvatili.
08.08.2011. 21:34
#350706
status: user broj poruka: 11012
Ja bih rekao da se radi o maloj skoli glume (klinka je ocigledno nagovorena da uporno ponavlja svoj `zahtev` a i malac je verovatno deo sheme). A da niste malo preterali i sa blacenjem Amera? Hocu da kazem, u Srbiji, knez sekirom skrati svog kuma-kneza za glavu, sin ubije oca u svadlji, otac ubije sina-jedinca, otac siluje sopstvenu cerku tokom nekoliko godina, predsednika republike skenjaju snajperom pa istraga traje decenijama, a vama na umu samo Ameri... Kao, SAMO tamo i samo TO se tamo dogadja. Malkice je to, kanda, paranoicno, je li?
Odmah do toga videa nalazi se ovaj, meni veoma zanimljiv:
Za nas si upravu, nismo uopšte zlatni i to znamo. Međutim zaista mi je žao da vidim kako vrišti ovo dete. Deca ne umeju da glume, uvek se ponašaju prirodno, a počeo je i da plače.
Ima toga i kod nas samo što ovi naše to ne postavljaju na you tube. Inače mene ameri kao ameri nešto ne nerviraju, mene nervira njihova vlada i taj stav mešanja u sve. Polovinu njihovih stanovnika baš boli uvo šta se dešava po svetu i gleda isto kao i mi samo da preživi. Tako da mogu da se poistovetim sa njima donekle. Naravno ima i kretena tamo, ali nažalost ima ih i ovde. Eto vam onaj Knele krele.
je u pravu..mislite da onaj crncuga iz ghetta zna nesto vise od kvarta u kome zivi :D ako `batalimo` crnce i pogledamo drugi deo stanovnistva,veoma lako dolazimo do zakljucka da je ogroman broj stanovnistva protivnik americke politike..
Broj postavljenih tema: 60423. Broj poslatih odgovora: 647726. Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.