Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
1 `Big Brother` CCTV KAMERA ZA SVAKA 32 STANOVNIKA
STRANA 1 OD 4  
PhatPhuck 1 `Big Brother` CCTV KAMERA ZA SVAKA 32 STANOVNIKA 04.03.2011. 16:49 T34227

status: user
broj poruka: 1886
U Britaniji, za sada - a ne tako daleko u budućnosti i kod nas (gledajte bandere i ostale stubove iznad vas, dok se krećete centrom Beograda)...
Što bilo koja vlast postaje odrođenija, odvojenija od volje naroda koji bi NAVODNO trebalo da je bira, i za koga bi NAVODNO ta vlast trebalo da radi - a što odavno nije tačno, jer i u svetu, i kod nas, postoji LEGALIZOVANA KORUPCIJA, a to se naziva `lobiranjem` ili `doniranjem za kampanju` - tipa biznismen ili neka interesna grupa finansira izbornu kampanju kandidata za parlament/kongres/predsednika - a onda on polako i lukavo sprovodi volju toga koji je platio, `prodajući` narodu to da je to `u njihovom interesu` - to će više sredstava iz budžeta države biti izdvajano za SREDSTVA REPRESIJE i KONTROLE PLEBSA/RAJE - ZA POLICIJU, OBEZBEĐENJA I CCTV KAMERE, KONTROLNE SISTEME TIPA `ECHELON`, PRISLUŠKIVAČE TEL. RAZGOVORA I ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJA, itd...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1362493/One-CCTV-camera-32-people-Big-Brother-Britain.html

`It`s an astonishing statistic that is sure to send a chills down the spines of freedom campaigners.
A huge study has revealed that in Big Brother Britain there is an incredible one CCTV camera for every 32 citizens.
The revelation that 1.85 million cameras are watching our every move confirms the shocking extent of surveillance in 21st century Britain.
Coming a day after it emerged tiny drones could be used to spy on Britons, the new CCTV study is sure to bolster fears that we are nearing a Big Brother state.`



Policajci na internet okačili snimak seksa ispred “Arene”
Mup kamera je čudo!
Petak - 04.03.2011
Policijske kamere na kružnom toku kod „Beogradske arene“ zabeležile su vruće scene seksa!!!

http://www.alo.rs/vesti/36236/Mup_kamera_je_cudo


JOŠ JEDNO SREDSTVO KONTROLE, koje vas pretvara u poslušne Teletabise, dok vas ubeđuju da je to `u interesu vašeg zdravlja` ... Sačuvajte zube, da se lepo kezite, a vaš mozak nam nije toliko bitan:

http://www.economy.rs/zivot-i-stil/14107/zdravlje/Fluor-u-vodi-snizava-nivo-inteligencije.html

http://www.ivonazivkovic.net/FLUOR.htm


Odličan dokumentarac: `Track me if you can` (Prati me ako možeš) - Discovery Dokumentarac o tome kako `sahraniti` svoj trenutni identitet i život, i pobeći `Velikom Bratu` `ispod radara`.

DA LI STE ZNALI DA NEKI PROIZVOĐAČI AUTO GUMA UGRAĐUJU RFID (radio frequency identification device) ČIPOVE U NJIH?

DA LI STE ZNALI DA NEKO MOŽE DALJINSKI OČITATI VAŠE BIOMETRIJSKE PODATKE - UREĐAJEM KOJI MOŽE KUPITI BILO KOJE FIZIČKO LICE?

DA LI STE ZNALI DA 4 LED DIODE NA KAČKETU MOGU TOTALNO ZASLEPETI BILO KOJU CCTV KAMERU, KOJA SNIMA INFRACRVENO? (i pri tom sakriti vaše lice)

Ako niste - odgledajte ovaj dokumentarac.

(za download, magnet link:)

magnet:?xt=urn:btih:11ac64ac38ce28c00dd08571a75f79f94b83c37a&dn=Discovery.Channel.Track.Me.If.You.Can.720p.HDTV.x264-DiVERGE&tr=http%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%2Fannounce

http://www.youtube.com/watch?v=eXkPU9NSfPQ&feature=related

Ovo su korisne informacije, oko kojih bi svaki stanovnik ove male zemljice TREBALO JAKO, JAKO, JAKO da se zabrine, i da se DOBRO zapita KAKVU i KOJU vlast, koju ORGANIZOVANU INTERESNU GRUPU/BANDU NASMEŠENIH LICEMERA SA KRAVATAMA, to jest `političku partiju`, će svojim glasom dovesti u poziciju moći na sledećim izborima, i ovo je nešto o čemu bi trebalo da informišete sve vaše bližnje - SETITE SE SAMO HALABUKE I HISTERIJE OKO VAKCINACIJE PROTIV SVINJSKOG GRIPA I NAJAVA DA ĆE BITI `MILIJARDE MRTVIH`, A NA KRAJU SE POKAZALO DA JE TO BILA GLOBALNA PREVARA FARMACEUTSKE MAFIJE. Pa i dalje verujte našim `stručnjacima` i politikantima, kada vas ubeđuju da je nešto `dobro za vas`, jer `tako rade i na Zapadu`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck KONTROVERZA OKO FLUORIZACIJE PIJAĆE VODE 04.03.2011. 17:01 #302011

status: user
broj poruka: 1886
`The water fluoridation controversy arises from moral, ethical, and safety concerns regarding the fluoridation of public water supplies. The controversy occurs mainly in English-speaking countries, as Continental Europe does not practice water fluoridation.[1]`

http://en.wikipedia.org/wiki/Water_fluoridation_controversy

Water fluoridation is used in the United States, United Kingdom, Ireland, Canada, and Australia, and a handful of other countries. The following nations previously fluoridated their water, but stopped the practice, with the years when water fluoridation started and stopped in parentheses:

Federal Republic of Germany (1952–1971)
Sweden (1952–1971)
Netherlands (1953–1976)
Czechoslovakia (1955–1990)
German Democratic Republic (1959–1990)
Soviet Union (1960–1990)
Finland (1959–1993)
Japan (1952–1972)[citation needed]


Obratite pažnju na GODINE PRESTANKA FLUORIZACIJE VODE - TE GODINE SU ISTE GODINE KADA SE OKONČALA ERA KOMUNIZMA - a po čemu je komunizam bio poznat, nego po potrebi i volji vlastodršaca da KONTROLIŠU MASE/NAROD.

http://en.wikipedia.org/wiki/Water_fluoridation_controversy


FLUORISANJE VODE U SRBIJI
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/Fluorianjevodeusrbiji.htm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 04.03.2011. 17:02 #302012

status: user
broj poruka: 12805
Ti se baš ne umaraš?

Evo ja sam se mnogo zabrinuo.... da si promašio forum...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @ Daum 04.03.2011. 17:05 #302014

status: user
broj poruka: 1886
NAJBITNIJE je da si TI doprineo temi, i da si doprineo opštem dobru... Kao što i obično doprinosiš. Tako si i napucao 5 triliona poruka... Koliko spada u troll, to je manje bitno. Al` bitno je da ti umeš da primetiš, da si jako koristan otkad si donet na svet, i da doprineseš opštem dobru.
Sve nas daleko više interesuje koliki si ti overklok postigao. Od toga ćemo bolje spavati.

:: Ti se baš ne umaraš
::
:: Evo ja sam se mnogo zabrinuo.... da si promašio forum..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Panta019 U skladu sa temom 04.03.2011. 17:12 #302017

status: user
broj poruka: 1583
Psihomodo Pop - Nebo : http://www.youtube.com/watch?v=ISoK_30PsJg

Iron Maiden - Can I play with madness : http://www.youtube.com/watch?v=MALBF3RTCnc

___________________________________

Master Splinter.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict auuuuuuu 04.03.2011. 17:15 #302019

status: user
broj poruka: 4515
Manje ispiranja mozga.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @Panta 019 04.03.2011. 17:22 #302020

status: user
broj poruka: 1886
Odličan doprinos. Još nam reci jesi li poslušao kada su ti sa TV-a kravatirane čike više puta preporučile da se vakcinišeš, `jer ćeš u suprotnom umreti`, i reci nam koliko puta si poslušao u svom životu raznorazne kravatirane i nasmejane čike sa TV-a, koji tako lepo zrače autoritetom, kada su ti preporučivali razne stvari, i govorili da je to `za tvoje dobro` ili `za tvoje zdravlje`?

Ja sam isto hteo da se vakcinišem, ali zamalo... Patuljci u mojoj glavi su netolerantni na živu i ostale jako zdrave sastojke u tim vakcinama.

Zaista ti zavidim što ti nemaš te patuljke, jer moji ne vole Psihomodopop... Pa sam uskraćen. Moji patuljci nisu dozvolili da me holivud raznoraznim filmovima ubedi da apriori odbacujem bilo kakvu kontroverznu informaciju kao `ludu teoriju zavere`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic E baš lepo 04.03.2011. 17:23 #302021

status: user
broj poruka: 9006
Oduvek sam voleo kamere, ko i svi prirodno lepi ljudi.

Ko god oće da se bavi fotografijom nema problema, evo za svakog po jedna
http://i52.tinypic.com/4vfehw.jpg

Always carry a flask of whiskey in case of snakebite.
Furthermore, always carry a small snake.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 @phayphuck 04.03.2011. 17:27 #302024

status: user
broj poruka: 711
Ja se u velikooooom delu slazem sa tobom,no nama `malim` ljudima ostaje da se samo nerviramo oko toga.
Misao koja mi je pre 2-3 godine isla po glavi je da je resenje u kupovini planinskog domacinstva po sistemu `drzava u drzavi`,medjutim ta ideja je propala onoga trenutka kada su prvi grami zastitnih sredstava za biljke i zivotinje(tablete za divlje lisice) pale u sume,njive potoke i brezuljke.

Zatrovalni smo i tu je kraj. Cela prica oko Londona i njihovih cctv kamera je mala maca spram prave istine(one koja je planirana da ostane tajna).

Da li ti zaista mislis da to sto vidimo i jeste tako? Da je vazduh divan kada se udahne na planini. Ono sto mi poznajemo kao vreme i godine koje su iza nas je mrvica u evoluciji planete. Carstva su padala,imperije se urusavale,jedni su rasli i drugi padali,a, Kina (najstarija civilizacija je kineska za koju se procenjuje da je stara 10 ooo godina) sada raste i za 50-100 godina ko zna gde ce biti na lestvici medjunarodnog poretka ako zemlja samu sebe ne proguta i ako 2012. bude samo pogresan datum.

Mi kukamo da je 2012 godina kraja sveta,a ne znamo da je u samom odredjivanju nacina na koji se meri vreme napravljena minimalna greska koja je uslovila da je danas zapravo 2018 godina. Tako da je samo pitanje datuma,ko je pogodio,gledamo u epizodama koje slede.


A ideja ti nije losa,samo cini mi se da nije za ovaj forum


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Panta019 Još jedan doprinos temi 04.03.2011. 17:27 #302025

status: user
broj poruka: 1583
Familija - Paranoja : http://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0

Edit :
For the record : Nisam se vakcinisao protiv novog gripa i niti ću i tu se priča završava.

___________________________________

Master Splinter.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Stvarno 04.03.2011. 17:32 #302026

status: user
broj poruka: 1577
Ti stvarno nemaš pametnija posla nego da postavljaš teme za `idiote` ili ovako neke baljezgarije.

Daumov komentar je bio sasvim na mestu.

Takođe pogledaj malo ovaj link http://en.wikipedia.org/wiki/Paranoia

Inače što se teme tiče, boli mene uvo što me snimaju, neka snimaju, sve što mogu da vide je da volim kompove, video igre, dobar provod... Kao da ti zaista mogu nešto.

Takođe se većina ljudi tripovala da će ih, ako izvade one nove lične karte sa čipom, pratiti u svakom koraku. Zaboravili su samo informaciju da već jedno 10-ak godina nose mobilne telefone i ne odvajaju se od njih tako da ako su hteli mogli su da prate bilo koga već jedan poduži period.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: @phayphuck 04.03.2011. 17:32 #302027

status: user
broj poruka: 1886
Postovane su mnogo gluplje, mnogo trivijalnije, i mnogo manje korisne informacije na ovom forumu... Pa se `dežurni attention-seekeri` i dežurni `smartassovi` nisu bunili... Samo pogledaj korisnost postova ovog Pante... Koliko novih i korisnih informacija u njima...

Ovaj post je u `zanimljive internet adrese`... A cenim da u mom postu ima zanimljivih internet adresa... A pored toga - kao `added benefit`, moj post ne traži `leba i vodu, i ne objavljuje ljudima po 300-hiljaditi put kako `ubavu` i skupu mašinu imam, ili koliki mi je... Overklok.

:: A ideja ti nije losa,samo cini mi se da nije za ovaj foru
::
::
:: Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi
::
:: My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Još jedan doprinos temi 04.03.2011. 17:37 #302028

status: user
broj poruka: 9006
Ja i ne znam nikog ko jeste... ili bar nikog ko oće da prizna.

phat: Ima rešenje za ovo - nemaj nigde ništa i državi automatski nećeš biti interesantan.

Always carry a flask of whiskey in case of snakebite.
Furthermore, always carry a small snake.


:: Edit :
:: For the record : Nisam se vakcinisao protiv novog gripa i niti ću i tu se priča završava
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @ilicstefan 04.03.2011. 17:39 #302029

status: user
broj poruka: 1886
Samo ti nastavi da se poslušno vakcinišeš, i da jedini u CIVILIZOVANOJ Evropi i dalje piješ fluorizovanu vodu... Iako su i ultra-komunističke zemlje iz bivšeg Varšavskog pakta prestale da je fluorišu.

I onda ćemo imati još zanimljivih i retkih linkova od tebe, poput ovog koji si postovao... Jer mi nismo znali šta je paranoja, i zahvalni smo ti na linku, a i na tome što si poslušan i uzoran građanin, koji se vakciniše kad god mu država to preporuči, koji veruje da će i balege pored puta procvetati čim nas prime u Evropsku uniju...

I ne zaboravi da odgledaš i svaki sledeći holuvudski filmić o tome kako su svi koji veruju u MALO MANJE POZNATE i kontroverzne informacije `ludi teoretičari zavere`, koji će pre ili kasnije postati `teroristi`, silovaće mačke, psovaće Deda Mraza, i neće plaćati porez...

Čestitam ti na tome kako si i koliko uspešno DO SADA isprogramiran da apriori ODBACUJEŠ sve što bi te uznemirilo... Nisu za džabe ovce blaženo-mirne životinje. Problem je samo u tome što ih redovno šišaju, a i kolju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: 04.03.2011. 17:44 #302030

status: user
broj poruka: 9437
Sizofernija je jedna od najtezih psihickih bolesti i krajnje je neukusno pricati o tome na bilo koji drugi nacin. Leka nema niti ce ga ikada biti zato sto je to jedan skup raznolikih organskih poremecaja u mozgu (postoji desetak vrsta sizofrenija) i kod svakog pacijenta se manifestuje na razlicit nacin.

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 zavera nema malo sutra 04.03.2011. 17:48 #302031

status: user
broj poruka: 1083
http://www.youtube.com/watch?v=45Kk2iiDpdk&feature=player_embedded


http://www.youtube.com/watch?v=1oBVOdL07M8


===============================================
KOJI JE PRVI BIĆE POSLEDNJI A KOJI JE POSLEDNJI BIĆE PRVI A ŠTO JE TAJNO BIĆE JAVNO

A ĐAVO SVE PREVARIO I SVE ISPREVRĆO DA NIKO NIŠTA NERAZUME OSIM KOME JE DATO DA RAZUME.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @VMARC 04.03.2011. 17:50 #302032

status: user
broj poruka: 1886
Ovaj Discovery baš eksploatiše paranoidne shizofreničare :)
http://www.youtube.com/watch?v=eXkPU9NSfPQ&feature=related

A drugi paranoidni shizofrenik postade `chairman of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe Health Committee `

http://www.wodarg.de/english/3013320.html

U kakvu mi to Europu hrlimo, kad takvi paranoici dospevaju na tako visoke i uticajne funkcije :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 nove dve bolesti sa nano celijama 04.03.2011. 17:55 #302034

status: user
broj poruka: 1083
http://www.youtube.com/watch?v=SiO2QPgYQ0A&feature=player_embedded




===============================================
KOJI JE PRVI BIĆE POSLEDNJI A KOJI JE POSLEDNJI BIĆE PRVI A ŠTO JE TAJNO BIĆE JAVNO

A ĐAVO SVE PREVARIO I SVE ISPREVRĆO DA NIKO NIŠTA NERAZUME OSIM KOME JE DATO DA RAZUME.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Panta019 Lično mišljenje o temi 04.03.2011. 17:56 #302036

status: user
broj poruka: 1583
Možda se predstavlja da je ovoj temi mesto u sekciji interesantnih internet adresa, ali prateći komentari tih adresa su previše napadni, i tema je u startu upropašćena. Previše napadni komentari postavioca ove teme su tzv.informativni karakter ove teme pretvorili u nešto sasvim drugo i stoga su odgovori drugih korisnika usmereni protiv agresivnog stava postavioca teme u načinu na koji je tema postavljena.

Ukratko rečeno tema više liči na pokušaj predstavljanja neke teorije zavere što uvek ima negativan odraz kod drugih i njihovo negodovanje na istu temu.

PhatPhuck :
Mnogo se ložiš na neke teme. Pa kada bih ja počeo da mislim na sve ono što može loše da mi se desi, direktno ili indirektno, ne bih mogao da spavam i bio bih konstantno napet.

Dakle : On that bombshell, thank you for watching this show and good night.

___________________________________

Master Splinter.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Vakcinacije 04.03.2011. 18:01 #302039

status: user
broj poruka: 1577
E dobro si me podsetio, idem odmah sutra da se vakcinišem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @Panta 019 04.03.2011. 18:03 #302041

status: user
broj poruka: 1886
Biće da sam ja izmislio i ovaj `zapaljivi` jezik, kako ga ti nazivaš, u citatima iz članka na engleskom...
Ali dobro je što bar tebi nisam uspeo prodati ovu teoriju zavere, i što ćeš ti i dalje blaženo egzistirati... Uz povremena šišanja. I snimanja tvog kretanja kad odeš kod švalerke. I prisluškivanja tvojih razgovora... Zbog toga što se Srbija još više zamerila Al Kaidi od Amerike, pa nam treba još više kamera.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: @ Daum 04.03.2011. 18:26 #302050

status: user
broj poruka: 12805
Ne, bolje da pravim teorije zavere i tutorijale kako da me ne detektuju sateliti, i da spavam sa pištoljem pod jastukom. Poruke su se napucale tokom godina, ne tokom trolovanja i teorisanja... Opšte dobro možda u tvojim očima, skladno tome si i stavio nickname...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: NAJBITNIJE je da si TI doprineo temi, i da si doprineo opštem dobru... Kao što i obično doprinosiš. Tako si i napucao 5 triliona poruka... Koliko spada u troll, to je manje bitno. Al` bitno je da ti umeš da primetiš, da si jako koristan otkad si donet na svet, i da doprineseš opštem dobru
:: Sve nas daleko više interesuje koliki si ti overklok postigao. Od toga ćemo bolje spavati
::
:: :: Ti se baš ne umaraš
:: ::
:: :: Evo ja sam se mnogo zabrinuo.... da si promašio forum..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck @Daum 04.03.2011. 18:29 #302051

status: user
broj poruka: 1886
Bitno je da ti detektuješ sam sebe.
I bitno je da nedostatak pažnje od strane roditelja u ranom detinjstvu kompenzuješ tako što se utrkuješ da tvoj post bude prvi `reply` na što više tema, jer ti je bitno da bar totalni neznanci, ako ne tvoji roditelji, počnu misliti o tebi kao o `elderu` i nekome ko `ko zna stvari`.

To je sve što ću ti reći, jer ne hranim životinje u zoo vrtu, i ne hranim ni trolove - iako oni ne spadaju u životinje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug ima da se čita 04.03.2011. 18:31 #302052

status: user
broj poruka: 995
al meni ovo deluje istinito: http://www.planetarnavizija.org/planetarnamanipulacija03.html

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, ASUS EAH 3870 512mb gddr4, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800 i stetocina X7 X-750F

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: @Daum 04.03.2011. 18:32 #302055

status: user
broj poruka: 12805
Znaš kako, sama činjenica da mrziš ceo svet oko sebe, i da su svi protiv tebe te tera da pišeš takve govnarije i da u svojoj paranoji daješ sebi za pravo da pričaš o nekome o kome ne znaš ama baš ništa, tako da ako polaziš u neku ruku iz svog slučaja ako si bio siroče ili te nisu mazili mama i tata, ne znači da su i drugi bili sa tobom u istom košu...

Isto tako, vidim da ti teme polako imaju kilometarske postove, pa se malo drmni od paranoje i pomisli, ko ustvari želi pažnju ako pokušava da obavesti narodnu `svest`...

Polako samo, možda i nadju vakcinu za paranoju pa popustiš...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: Bitno je da ti detektuješ sam sebe.
:: I bitno je da nedostatak pažnje od strane roditelja u ranom detinjstvu kompenzuješ tako što se utrkuješ da tvoj post bude prvi `reply` na što više tema, jer ti je bitno da bar totalni neznanci, ako ne tvoji roditelji, počnu misliti o tebi kao o `elderu` i nekome ko `ko zna stvari`
::
:: To je sve što ću ti reći, jer ne hranim životinje u zoo vrtu, i ne hranim ni trolove - iako oni ne spadaju u životinje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .... 04.03.2011. 18:34 #302056

status: user
broj poruka: 1083
ko trazi dokaz i kad ga vidi nece verovati





===============================================
KOJI JE PRVI BIĆE POSLEDNJI A KOJI JE POSLEDNJI BIĆE PRVI A ŠTO JE TAJNO BIĆE JAVNO

A ĐAVO SVE PREVARIO I SVE ISPREVRĆO DA NIKO NIŠTA NERAZUME OSIM KOME JE DATO DA RAZUME.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60422. Broj poslatih odgovora: 647697.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs