Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Sxe Injected?
STRANA 1 OD 1
zandarm Sxe Injected? 08.05.2008. 17:03 T9697

status: user
broj poruka: 1454

Moze li mi neko objasniti kako radi ovo sr#nje.
Instalirao sam program, pokrenuo ga, update-ovo, minimajzovao, pokrenuo Counter i odmah mi se izbacuje Intercepting error, Sxe Injected will close.
Verzija Countera je obicna 1.6, a Sxe je 4.9
Hvala unapred. Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche Re: Sxe Injected? 08.05.2008. 20:11 #53772

status: user
broj poruka: 426



::
:: Moze li mi neko objasniti kako radi ovo sr#nje.
:: Instalirao sam program, pokrenuo ga, update-ovo, minimajzovao, pokrenuo Counter i odmah mi se izbacuje Intercepting error, Sxe Injected will close
:: Verzija Countera je obicna 1.6, a Sxe je 4.
:: Hvala unapred. Pozdrav

A sta je to? jel nesto na fazon Hamachi-ja i Garene? Ono kao pravi virtuelnu LAN konekciju preko neta? Ili je ipak nesto drugo?

Kiseo sam pa sta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 08.05.2008. 20:34 #53775

status: user
broj poruka: 1454

To ti je program za anti-cheat na Counteru.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche Re: Re... 08.05.2008. 22:57 #53787

status: user
broj poruka: 426



::
:: To ti je program za anti-cheat na Counteru
::
::
To mi kazi, moram to da skinem pod hitno...

Kiseo sam pa sta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche u jbt... 08.05.2008. 23:23 #53792

status: user
broj poruka: 426
i ja sam odradio isto sto i ti, s tim da kad pokrenem cs ne izbacuje mi nikakvu gresku ali ni ne redi kako treba! A mozda i radi al ne pomaze bas puno, i dalje lete po tabli kao nenormalni, ne stignem ni metak, dva da opalim ko covek...glupi citeri!

Kiseo sam pa sta...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 08.05.2008. 23:29 #53793

status: user
broj poruka: 1454

Pa ne znaci ako imas taj program, da tebi cheateri ne mogu nista.
Fora je da moras da imas program da bi te server uopste pustio u igru tj. svi igraci moraju imati taj program i onda nema varanja.
Nije to do tebe, tebi izgleda radi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm ... 08.05.2008. 23:30 #53795

status: user
broj poruka: 1454

Ajde Counterasi, zna li neko kako ovo da se osposobi??

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo 09.05.2008. 06:43 #53804

status: user
broj poruka: 319


Zandarm,ako imas KAV,UGASI GA prije nego sto pokrenes sxe i CS.Nije potreban za CS,a pravi probleme.Ako je aktivan,moraces da odgovaras na ponudjene dijaloge i da slusas iritirajuce melodije,kad KAV otkrije `opasnost` (i posalje hl.exe u Karantin).Onda `restore`...`allow`...`skip`...Tek onda mozes da igras...Dosadno.Svaka cast KAV-u,koristim ga,zadovoljan sam,ali ponekad... Davi.

Inace,ja sam update-ovao sxe sa 4.6 na 4.9,radi i sa KAV-om,ali je jednostavnije i brze kad je Kaspersky ugasen.Zato - kad se konektujes (internet),ugasi KAV (ili koji vec AV imas),pokreni sxe,pa CS.

Jos nesto - rijetkost je,ali desava se da server kikuje igraca,obavijestavajuci ga da `nije/nema ukljucen sxe` - samo restartuj sxe i CS,proradice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arien sxe 09.05.2008. 12:31 #53817

status: user
broj poruka: 11

Meni pravi probleme kada ga update-ujem, a kada deinstaliram stari i instaliram noviiju verziju od nule sve radi OK!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: 09.05.2008. 15:55 #53830

status: user
broj poruka: 1454

Nazalost, nije mi ovo pomoglo...
Pitanje: Da li Counter mora biti originalan?
Citao sam na nekom forumu, da mu smeta TuneUp, moze li neko da potvrdi?

::
::
:: Zandarm,ako imas KAV,UGASI GA prije nego sto pokrenes sxe i CS.Nije potreban za CS,a pravi probleme.Ako je aktivan,moraces da odgovaras na ponudjene dijaloge i da slusas iritirajuce melodije,kad KAV otkrije `opasnost` (i posalje hl.exe u Karantin).Onda `restore`...`allow`...`skip`...Tek onda mozes da igras...Dosadno.Svaka cast KAV-u,koristim ga,zadovoljan sam,ali ponekad... Davi
::
:: Inace,ja sam update-ovao sxe sa 4.6 na 4.9,radi i sa KAV-om,ali je jednostavnije i brze kad je Kaspersky ugasen.Zato - kad se konektujes (internet),ugasi KAV (ili koji vec AV imas),pokreni sxe,pa CS
::
:: Jos nesto - rijetkost je,ali desava se da server kikuje igraca,obavijestavajuci ga da `nije/nema ukljucen sxe` - samo restartuj sxe i CS,proradice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo 09.05.2008. 18:41 #53837

status: user
broj poruka: 319

Pa,koji AV imas? Probleme prouzrokuje AV (nije vazno da li je CS original ili ne,sxe ce raditi).Dodaj (dozvoli) sxe (C/Program Files/sxe injected/sxe-injected.exe) u Trusted aplikacije u AV-u i onda ce biti u redu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 10.05.2008. 00:49 #53887

status: user
broj poruka: 1454

Imam KAV, koji sam iskljucio kako si i predlozio, ali nije pomoglo.
Pronasao sam na netu, na vise mesta informaciju da Sxe ne trpi bilo kakve programe koji menjaju izgled windowsa na bilo koji nacin, ma bile to ikonice, boot screen ili teme.
E sad, ja sam preko TuneUp-a sredio komp kao bonbonu i nemam ama nikakvu nameru da ga brisem.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60287. Broj poslatih odgovora: 646216.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs