Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
GTX 485, 64 ROPS, predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u.
STRANA 1 OD 1
tortojed GTX 485, 64 ROPS, predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u. 23.06.2010. 02:44 T27663

status: user
broj poruka: 10992
I to u SVIM podrzanim op sistemima, unlike the competition whose latest cards suck balls in every OS except Win7 (according to the rumors).

http://www.pclaunches.com/graphic_cards/nvidia_geforce_gtx_485_graphics_card_with_512_cuda_cores.php
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 23.06.2010. 03:00 #224766

status: user
broj poruka: 12785
Ma već imam električni roštilj u kuhinji, ne treba mi novi... mada dobro izgleda da se stave 3 ćevapa na njega...

...a to za tvoje glasine, ako bude 10% sporiji od jedne 5970 biće dobro...

...i to every OS spada samo na XP i win7, a pošto nisi znao da instaliraš drivere na XP-u, niko se ne brine...

__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://spedr.com/53pyh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Me nema frke - ja ti obecavam besplatnu pomoc ako se desi da 23.06.2010. 03:15 #224773

status: user
broj poruka: 10992
dodjes u situaciju da ti zapne nesto oko instalacije drajvera bilo kojih uredjaja, pa i Ati-jevih karti... Nisam ja toliko gadljiv na crvendace... Posle samo pazljivo operem ruke, da se moj komp ne bi istraumirao...
- - - - - - - - - - - - - - -
odnosno, placas mi samo prevoz...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija re 23.06.2010. 03:27 #224776

status: user
broj poruka: 4016
nevidiji bi bilo pametnije da trazi trziste a ne krunu, a ako ovo stvarno naprave svaka cast


.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=499049
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat ... 23.06.2010. 03:34 #224777

status: user
broj poruka: 3519
Ako će biti 20$ skuplja od gtx 480, onda sumnjam da će imati 60% fps-a pomenutog CF-a.

Be the change you want to see in the world.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dzoni665 Re: re 23.06.2010. 04:55 #224784

status: user
broj poruka: 704
Pa ako ovo naprave, a da bude dosta bolja od 480 bice super...

A Saxija je u pravu, kada bi samo malo obratili paznju na nize trziste (da kazem nas OBICNIH SMTRNIKA) vise para bi zaradili... Umesto sto se bahcu sa gtx 465 pa na gore, mogli bi malo da se pozabave karticama koje bi mogle da pariraju 5750 ili 5770, u tom nekom rangu... I po ceni i po preformansama. Mali je broj onih koji ce da za grafike daju 250+ evra... A da ne govorimo o 400+ evra...
Nvidia trenutno nema ni jednu karticu novije prozivodnje u nizem segmentu, vec samo cepaju najvisi, sto kaze Saxija, jure krunu... Ma kakva bre kruna?
Onako kako stvari sada stoje, ako poredimo NOVE i ATI i NVIDIA kartice, sta se dobija?
Nvidia proda jednu, ATI proda deset kartica (mozda je i vise, necu da lupam)
Samo pogledajte ovaj forum, velika vecina koji su kupili kartice u posednjih par meseci, koju karticu su uzeli? ATI
Prosta racunica, prodas 10 ATI 5750 to je 1200 evra, prodas jednu Nvidia GTX470, to je 350-400 evra.... To su samo proste cifre sa kojima cete se svi sloziti... I sta ce onda da bude? ATI sa dovoljno para krene dalje, krene serija 6xxx a Nvidia? Opet jos manja zarada nego prosle godine... I sta onda? Opet ce da usledi odlaglanje, lupam, FERMI 2, a zasto? NEMAJU PARE DA GA ZAVRSE...
Da se ogradim malo, ne kazem da Nvidia i ATI prave lose karte, ali kakve god da su, mi drugog izbora nemamo, zar ne? Ono sto je bitna razlika kod ATI i Nvidia je to sto kod ATI postoji mnogo veci izbor, i za korisnike sa plicim i sa korisnike sa dubljim dzepom.
Znate ono, kolo srece se okrece... Nvidia nekad, ATI sada, sutra opet Nvidia i tako u krug. Tako mora da bude...

@Tortojed
Realno, ti bi trebalo da prestanes da prckas druge... Jedni misle ovo, drugi misle ono... I sta sad? Tebi se to ne svidja i ti ces sada da UBEDIS nekog da nije u pravu? E pa ne moze to tako decko. Svaki covek ima svoj mozak koji razmislja i sam donosi zakljucke. Sve je to lepo sto ti zelis da Nvidia ima najbrzu i najbolju karticu na svetu. Ali, iskreno, da li ti imas nesto od toga? Da li dobijas pare od Nvidie? Naravno da ne. Nemoj dolivati ulje na vatru tamo gde nema potrebe za time. Eto, ti si imao problema sa 5850, procitao sam po nesto, ali uopste ne zelim da zalazim kakve probleme. I sta je bilo onda? Prodao si je i uzeo 470... Dobro, to je lepo kada mozes tako da bacas pare na to pored milion drugih stvari. Ajde, tebi to tako odgovara, tvoje su pare, radi sa njima sta god ti smatras sta treba da radis. Ali to ne znaci da treba da PLJULJES po ATI driverima i grafickim zato sto si ti sa jednom kartom imao problema... Isto tako ne mozes nekog da ubedjujes da to ne valja a vecina tvrdi suprotno. To znaci da ona nesto nije u redu sa tvojim uverenjima... Sta se desilo sa nvidia driverima koji su izasli pre mesec, dva, tri, ni ne secam se vise kada... Kada je crkla GOMILA Nvidia grafickih zbog loseg drajvera usled pregrevanja? I to je oke? Naravno da nije...
Evo ja licno sam imao samo jednom problema sa ATI driverima, jos kada su bili 6.xx, ne znam tacno... Tada sam imao ati radeon 9600xt... Jednostavno su pucali... Vec sledece koje su izbacili, nije bilo problema... Pre nje sam imao ati 9200 SE ni sa njom nisam imao ni jedan jedini problem... U medjuvremenu sam kupio drugi komp, sa x1600pro, ni tu nisam imao problema. Na starom kompu sam izvadio tu 9600 i stavio Nvidiu 7600 GS, nije bilo problema sa drajverima i ako sam samo instalirao jedne preko drugih. Medjuim, nisam bio zadovoljan i vratim i doplatim za 7800 GS i sa njom i dan danas nisam imao problema.
Eto, sada imam 4850, nemam problema, zavrsava mi posao, sve sta mi treba, dal je program, dal je igrica, meni radi ono sto treba.
Ono sto ja hocu da kazem je to da zbog jednog loseg iskustva ne treba pljuvati po svemu... Samo budi realan.
Ovaj forum sluzi da se pomogne ljudima sa problemima, u izboru i da im se predstave nove stvari, koje su izasle skoro ili koje ce izaci... A u zadnje vreme kada god neko pomene ATI vs Nvidia, odmah krece prepucavanje. To ne valja... Sta se onda desava sa onim koji je postavio pitanje? Nista, covek i dalje nista ne zna i nista mu nije jasno.

Ako sam u prvom pasusu negde pogresio, neka me bilo ko ispravi, mada mislim da nisam. A za ostali deo, neka pise onaj kome je upuceno. Ne zelim nikog da vredjam (nisam do sada, necu ni od sada) vec sam da skrenem paznju na neke stvari.

GA-945PL-S3, c2d e2140 1.6Ghz (OC 2.4Ghz) 3GB Kingston ddr2 800, WD500GB, Toshiba-Samsung DVD, Sapphire ATI 4850 1gb ddr3 256 bit

:: nevidiji bi bilo pametnije da trazi trziste a ne krunu, a ako ovo stvarno naprave svaka cas
::
::
:: .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=49904
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=88691
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Hahaha 23.06.2010. 07:48 #224786

status: user
broj poruka: 6502
predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u.

Koja odvala.
5970 je jaca 20-30% od jedne 480 razlika se povecava sa povecanjem rezolucije jer CF bolje skalira kad se stavi veca rezolucija i podesavanja za to je i predvidjen, 485 ce biti mozda 10% bolaj od obicne 480 tako da....

_____________________________
ATI HD5750 CFX
Vantage Score OC930/1240:
http://img16.imageshack.us/img16/4823/17kvantage.jpg


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Hahaha 23.06.2010. 08:14 #224790

status: user
broj poruka: 3992
ignore!!!!
to ce biti huge sranje od karte!!em ne znam kako ce se izboriti da spuste temp na 90 stepeni!!!


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

:: predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u.
::
:: Koja odvala
:: 5970 je jaca 20-30% od jedne 480 razlika se povecava sa povecanjem rezolucije jer CF bolje skalira kad se stavi veca rezolucija i podesavanja za to je i predvidjen, 485 ce biti mozda 10% bolaj od obicne 480 tako da...
::
:: _____________________________
:: ATI HD5750 CFX
:: Vantage Score OC930/1240:
:: http://img16.imageshack.us/img16/4823/17kvantage.jp
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi ... 23.06.2010. 08:24 #224791

status: user
broj poruka: 7702
Ja bih uvek ipak neki standard na polju GPU u pogledu dokle moze da ide temp i potrosnja,jer
GTX 480 trosi vise od obicnog frizidera ,a u nivou je slabijeg šporeta ili klima uredjaja
po potrosnji.A o toploti koju isijava da ne pricam ,toliko bacanje toplotne energije je besmisleno ,a sve zarad igrica.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Eh... 23.06.2010. 08:42 #224795

status: user
broj poruka: 729
Ja sam bio nVidia fan, imao sam sve od GF 256 do 8800GT, imao sam i 9600Xt, gubio živce zbog drajvera, čak sam imao i ovaj `potpis` na ovom forumu:
ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers. But nVidia is like Rolls Royce, you can have a perfect drive but the car is too damn expensive.
American Grafitti revisited


Sutra krećem sa kupovinom novog kompa, ali što se tiče grafike, tu sada nema dvoumljenja. ATI 5850 je, po svim testovima na netu bolja grafička od GTX 465 (manje troši, tiša, hladnija, bolja u igrama, doduše nema physics) i svuda je jeftinija najmanje 50€. A i, koliko sam čuo i čitao, od kada ih je AMD kupio, situacija sa drajverima je daleko bolja...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Eh... 23.06.2010. 09:42 #224802

status: user
broj poruka: 7760
Da napomenem za racunar treba kupiti grafiku od 30-50evreja i ona ce zavrsiti sve sto ti zatreba a za igranje treba kupiti XboX ili PS3, em ces da se igras `na nivou` em ce da ti ostane para za veci monitor ili doplata za bolji TV jer za 150 evreja dobijes bar 10zoll-a vecu dijagonalu TV-a.

Prosto ne mogu da shvatim koji moron ce da kupi HD5970 ili GTX480/485 kad za novce koje treba da izdvoji za takvu grafiku moze da kupi obe gore pomenute konzole.

A pri svemu tome ce biti daleko veci Baja u kraju nego sa jednom grafickom koju niko ne vidi sve dok ne otvrori kuciste da se pohvali grafikom ili komodu da pokaze praznu kutiju od kupljene graficke.

MISLITE O TOME !!!

Ja imam jednu ubogu HD4850 i temperatura joj ne prelazi 51°C ni posle par sati igranje neke igre i ona mi zavrsava sve sto joj se naredi, problema sa veznim programima nemam prosto nikad ne instaliram CCC nego samo DD i nema problema.

Ako pak neko pita za muharike neka se obrati nekom agronomu iz tabora zelenih.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Ja sam bio nVidia fan, imao sam sve od GF 256 do 8800GT, imao sam i 9600Xt, gubio živce zbog drajvera, čak sam imao i ovaj `potpis` na ovom forumu
:: ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers. But nVidia is like Rolls Royce, you can have a perfect drive but the car is too damn expensive.
:: American Grafitti revisited
::
:: Sutra krećem sa kupovinom novog kompa, ali što se tiče grafike, tu sada nema dvoumljenja. ATI 5850 je, po svim testovima na netu bolja grafička od GTX 465 (manje troši, tiša, hladnija, bolja u igrama, doduše nema physics) i svuda je jeftinija najmanje 50€. A i, koliko sam čuo i čitao, od kada ih je AMD kupio, situacija sa drajverima je daleko bolja..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Eto abneru, i jesi i nisi u pravu 23.06.2010. 10:07 #224807

status: user
broj poruka: 9006
Imaš komp i ovako i onako, stvarno ako uzmeš tu ko tvoju 4850 za 70 što i nije neki izdatak možeš da se igraš sasvim lepo u fullHD, ako uzmeš za 250e 5850 igraćeš se bar jednako dobro ko na konzoli. Što se tiče dostupnosti igara jeste da pre stignu na konzolu a neke na pc i ne stignu ali opet ne moram ja baš svaku igru da igram, jeste da volim one japanske RPGjeve al opet komp je mnogo zgodniji za online pucačine. Meni bi recimo bilo glupo da pored ovoga na čemu mogu kvalitetno da se igram kupujem konzolu pride zbog nekoliko igara koje me zanimaju.

Aj da dodam da ću verovatno tih par dobrih igara moći za koju godinu da igram na emulatoru ko što sam nedavno igrao ffXII i god of war

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Eh... 23.06.2010. 10:08 #224808

status: user
broj poruka: 18945
nisi uopste u pravu vezano za konzole vs. PC, nego verovatno nisi neki gamer, pa mislis da je to stvarno tako, kad su konzole u pitanju, zabava stoji, za TV stoji (ali i ne stoji, jer i za komp mozes kupiti plazmetinu koju god oces), a gde je GRAFIKA, zatim, ne pada mi na pamet da kupujem originalne skupe igre, onda drndanje lasera, kad ti rikne, mora nova konzola, cimanje oko narezivanja igrica za XBOX\PS3, zatim mis+tastatura su zakon (osim za fudbal i ostale sportove), brate, sve ima svoje, nema sanse da bude isto zadovoljan onaj sa konzolom i onaj sa gamer-pc-em...i ne moras uopste da budes baja sa najboljom grafickom, to je za klince, sa dobrim procesorom, svi znamo sa kojom grafickom mogu da se igraju najnoviji naslovi, da vredi, VREDI.


:: Da napomenem za racunar treba kupiti grafiku od 30-50evreja i ona ce zavrsiti sve sto ti zatreba a za igranje treba kupiti XboX ili PS3, em ces da se igras `na nivou` em ce da ti ostane para za veci monitor ili doplata za bolji TV jer za 150 evreja dobijes bar 10zoll-a vecu dijagonalu TV-a
::
:: Prosto ne mogu da shvatim koji moron ce da kupi HD5970 ili GTX480/485 kad za novce koje treba da izdvoji za takvu grafiku moze da kupi obe gore pomenute konzole
::
:: A pri svemu tome ce biti daleko veci Baja u kraju nego sa jednom grafickom koju niko ne vidi sve dok ne otvrori kuciste da se pohvali grafikom ili komodu da pokaze praznu kutiju od kupljene graficke
::
:: MISLITE O TOME !!
::
:: Ja imam jednu ubogu HD4850 i temperatura joj ne prelazi 51°C ni posle par sati igranje neke igre i ona mi zavrsava sve sto joj se naredi, problema sa veznim programima nemam prosto nikad ne instaliram CCC nego samo DD i nema problema
::
:: Ako pak neko pita za muharike neka se obrati nekom agronomu iz tabora zelenih
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Ja sam bio nVidia fan, imao sam sve od GF 256 do 8800GT, imao sam i 9600Xt, gubio živce zbog drajvera, čak sam imao i ovaj `potpis` na ovom forumu
:: :: ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers. But nVidia is like Rolls Royce, you can have a perfect drive but the car is too damn expensive.
:: :: American Grafitti revisited
:: ::
:: :: Sutra krećem sa kupovinom novog kompa, ali što se tiče grafike, tu sada nema dvoumljenja. ATI 5850 je, po svim testovima na netu bolja grafička od GTX 465 (manje troši, tiša, hladnija, bolja u igrama, doduše nema physics) i svuda je jeftinija najmanje 50€. A i, koliko sam čuo i čitao, od kada ih je AMD kupio, situacija sa drajverima je daleko bolja..
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: Re: Eh... 23.06.2010. 10:47 #224817

status: user
broj poruka: 3992
konzolu bi imao samo radi extra futbala i predobrih makljaza...
inace za strategije komp je zakoon!!


dobri idu u pakao,losi u raj,a ovakvi kao ja u P.... materinu

:: nisi uopste u pravu vezano za konzole vs. PC, nego verovatno nisi neki gamer, pa mislis da je to stvarno tako, kad su konzole u pitanju, zabava stoji, za TV stoji (ali i ne stoji, jer i za komp mozes kupiti plazmetinu koju god oces), a gde je GRAFIKA, zatim, ne pada mi na pamet da kupujem originalne skupe igre, onda drndanje lasera, kad ti rikne, mora nova konzola, cimanje oko narezivanja igrica za XBOX\PS3, zatim mis+tastatura su zakon (osim za fudbal i ostale sportove), brate, sve ima svoje, nema sanse da bude isto zadovoljan onaj sa konzolom i onaj sa gamer-pc-em...i ne moras uopste da budes baja sa najboljom grafickom, to je za klince, sa dobrim procesorom, svi znamo sa kojom grafickom mogu da se igraju najnoviji naslovi, da vredi, VREDI
::
::
:: :: Da napomenem za racunar treba kupiti grafiku od 30-50evreja i ona ce zavrsiti sve sto ti zatreba a za igranje treba kupiti XboX ili PS3, em ces da se igras `na nivou` em ce da ti ostane para za veci monitor ili doplata za bolji TV jer za 150 evreja dobijes bar 10zoll-a vecu dijagonalu TV-a
:: ::
:: :: Prosto ne mogu da shvatim koji moron ce da kupi HD5970 ili GTX480/485 kad za novce koje treba da izdvoji za takvu grafiku moze da kupi obe gore pomenute konzole
:: ::
:: :: A pri svemu tome ce biti daleko veci Baja u kraju nego sa jednom grafickom koju niko ne vidi sve dok ne otvrori kuciste da se pohvali grafikom ili komodu da pokaze praznu kutiju od kupljene graficke
:: ::
:: :: MISLITE O TOME !!
:: ::
:: :: Ja imam jednu ubogu HD4850 i temperatura joj ne prelazi 51°C ni posle par sati igranje neke igre i ona mi zavrsava sve sto joj se naredi, problema sa veznim programima nemam prosto nikad ne instaliram CCC nego samo DD i nema problema
:: ::
:: :: Ako pak neko pita za muharike neka se obrati nekom agronomu iz tabora zelenih
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: :: Ja sam bio nVidia fan, imao sam sve od GF 256 do 8800GT, imao sam i 9600Xt, gubio živce zbog drajvera, čak sam imao i ovaj `potpis` na ovom forumu
:: :: :: ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers. But nVidia is like Rolls Royce, you can have a perfect drive but the car is too damn expensive.
:: :: :: American Grafitti revisited
:: :: ::
:: :: :: Sutra krećem sa kupovinom novog kompa, ali što se tiče grafike, tu sada nema dvoumljenja. ATI 5850 je, po svim testovima na netu bolja grafička od GTX 465 (manje troši, tiša, hladnija, bolja u igrama, doduše nema physics) i svuda je jeftinija najmanje 50€. A i, koliko sam čuo i čitao, od kada ih je AMD kupio, situacija sa drajverima je daleko bolja..
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Predviđanja 23.06.2010. 10:56 #224822

status: user
broj poruka: 6089
I tvorac Zvezdanih staza, Džin Rodenberi, je predvideo da će čovečanstvo izvesti prvi let brži od svetlosti 2063. Znajući trenutnu situaciju, neka mi neko iskreno kaže da ima šanse da se tako nešto desi. Takva su i ova Tortojedova predviđanja u vezi 485. (ne)Moguća, (al)i nerealna.


Phenom II X3 720BE
OCZ Vendetta 2
Gigabyte GA-MA790X-UD3P
Kingston HyperX 4GB DDR2 1066
Samsung F3 HD502HJ & WD5000AAKS
Gigabyte GV-R487D5-1GD
Creative X-Fi Xtreme Audio PCIe
CM Storm Sniper AMD Edition
Chieftec CFT-650-14CS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dachman 485 23.06.2010. 11:08 #224830

status: user
broj poruka: 630
Ne znam zasto uopste uzimate za ozbiljno ovo sto je rekao,kada dobro svi znaju sta je on spreman da lupi a da ostane ziv i to u velikom broju slucajeva (da ne kazem uvek).
______________________________________________

Ako nešto može poći oʞɐdoɐu, poći će oʞɐdoɐu.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
despot83 Re: GTX 485, 64 ROPS, predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u. 23.06.2010. 11:27 #224832

status: user
broj poruka: 711
Chek sad.....


Ti predvidjas????? Bez uvrede........jedna je KLEOPATRA.


Tko leti vrijedi,tko ne leti ne vrijedi.

My machine: HP 6730b c2D p8600 Intel 4500hd 3gb/160 gb

:: I to u SVIM podrzanim op sistemima, unlike the competition whose latest cards suck balls in every OS except Win7 (according to the rumors)
::
:: http://www.pclaunches.com/graphic_cards/nvidia_geforce_gtx_485_graphics_card_with_512_cuda_cores.php
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 Re: GTX 485, 64 ROPS, predvidjam fps veci od 2x5970 u crossfire-u. 23.06.2010. 12:18 #224843

status: user
broj poruka: 845
Ko o čemu...

:: I to u SVIM podrzanim op sistemima, unlike the competition whose latest cards suck balls in every OS except Win7 (according to the rumors)
::
:: http://www.pclaunches.com/graphic_cards/nvidia_geforce_gtx_485_graphics_card_with_512_cuda_cores.php
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic > tortojed 23.06.2010. 12:59 #224848

status: user
broj poruka: 18945
aj vidi mail.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 @DmasteRNo1 23.06.2010. 15:54 #224898

status: user
broj poruka: 587
Digresija nevezana za graficku karticu: Pre par meseci je u jednom jakom istrazivackom centru uocena cestica koja se kretala brze od svetlosti...Detektovana je tek kad je usporila na brzinu svetlosti...Pouzdan izvor...

Open source software rules!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS Re: @DmasteRNo1 23.06.2010. 18:01 #224916

status: user
broj poruka: 860
Može li malo opširnije?

Windows-free with Fedora 12

== http://www.diy-audio-engineering.org ==

:: Digresija nevezana za graficku karticu: Pre par meseci je u jednom jakom istrazivackom centru uocena cestica koja se kretala brze od svetlosti...Detektovana je tek kad je usporila na brzinu svetlosti...Pouzdan izvor..
::
:: Open source software rules!!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs