Il` si papak, il` si hadzija! Ovaj sa nozem u glavi je bio papak. Kazem `bio`, iako je preziveo, jer ne verujem da ce nastaviti da cheat-uje, ako se ikad oporavi. Stono bi rekli u MW2 (kada player strada i treba da krene iznova): we`ve got to rethink our strategy! Nema milosti za pokvarenjake ni u `virtuelnom` svetu!
Ti stvarno mislish da je normalno nekome napraviti rupu od 15cm u glavi zato shto ne zna da igra pa cheat-uje, ja iskreno mislim da treba (najblazhe) zatvoriti ovog koji je napao na jedno 30 godina minimalac.
Fifteen minutes of being famous A whole lifetime of being nameless
Broj postavljenih tema: 60429. Broj poslatih odgovora: 647740. Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.