Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
EVGA Z77 FTW -330$
STRANA 12 OD 15  
Classified ... 18.06.2012. 17:10 #425763

status: user
broj poruka: 728
Sada imam i mogucnost postavljanja oglasa na EVGA Forumu.
Secate li se vremena kada sam ovde rekao da je DirectCU II zadnja ASUS sansa, vi ste verovatno mislili on ce da malo se nervira pa ce da kupuje ponovo a da gleda lepi EVGA HW.
Tada je zavrseno moje druzenje sa ASUSom a da su mi poklonili 580 referentnu ja mislim da bi im se isplatilo do danjasnjeg dana odavno. Ali neka traze oni lepo druge kupce. Nisam ja otisao od njih zbog mnogo kvarova, svi imaju kvarove nego zbog ponasanja i prikrivanja EVGA informacija i ostalog. Tako se ne ponasa brand koji je prvi. Prvi se ponasaju kao EVGA.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 18.06.2012. 18:22 #425776

status: user
broj poruka: 18945
e super, bogu hvala da je stigla, nek je ziva i zdrava, nadam se vlajko da cemo to nazdraviti kana.. red je? :)


:: Gde je mogla da stigne nego u Novi Sad
:: Vi niste normalni stvarno
::
:: Cao Vlado
::
:: Stigla je ploca, pa mi samo kazi gde si, u kom gradu, da organizujem da se posalje kod nekog naseg partnera jer mi nemamo maloprodaju
::
:: I ja sam za vas sada SuperClocked Member
:: Jednog dana cu biti Uber FTW Member
::
:: Jel sam vam obecao EVGA Z77 FTW za prave entuzijaste da moze SLI da radi normalno ljudima. Ova polatforma ce se zadrzati duze ja verujem jel tek krajem ove godine ASUS izbacuje ROG Extreme
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: ... 18.06.2012. 18:29 #425778

status: user
broj poruka: 7285
Mene zaista cudi da ti vec nesto nisu dali za dz, ako ne neku komponentu onda bar mesto muderatora na njihovom forumu??

Mislim glupo je da srcem i dusom dajes guzu ovima iz EVGA, a da ne dobijas nista za uzvrat!
Napisi ti njima da nema dzabe ni kod Saleta(babe) !!!, stoka Americka!!!


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: Sada imam i mogucnost postavljanja oglasa na EVGA Forumu
:: Secate li se vremena kada sam ovde rekao da je DirectCU II zadnja ASUS sansa, vi ste verovatno mislili on ce da malo se nervira pa ce da kupuje ponovo a da gleda lepi EVGA HW
:: Tada je zavrseno moje druzenje sa ASUSom a da su mi poklonili 580 referentnu ja mislim da bi im se isplatilo do danjasnjeg dana odavno. Ali neka traze oni lepo druge kupce. Nisam ja otisao od njih zbog mnogo kvarova, svi imaju kvarove nego zbog ponasanja i prikrivanja EVGA informacija i ostalog. Tako se ne ponasa brand koji je prvi. Prvi se ponasaju kao EVGA.
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ctrl uff 18.06.2012. 19:23 #425781

status: user
broj poruka: 779
jebo mater,sad će tek da smara,za medalju.
Bežim na neki forum o akvaristici


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: uff 18.06.2012. 19:36 #425783

status: user
broj poruka: 7285
http://i.imgur.com/xm6dl.jpg


Tough luck zemo




Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`


:: Bežim na neki forum o akvaristici
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 18.06.2012. 20:51 #425792

status: user
broj poruka: 728
Necu smarati, sta ima veze ponasam se kao i svaka druga ploca.
Cekajte treba da se odlucim za CPU to mi varira iz dana u dan sta da uzmem.
A posle da vidimo Classified grafiku, e tada ce moci da se kaze da sam uspeo u nameri svojoj. Memorija jos nije resena.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: ... 18.06.2012. 21:19 #425794

status: user
broj poruka: 3519
Misliš, imaš vdrop?


:: Necu smarati, sta ima veze ponasam se kao i svaka druga ploca

::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Danijelk ....... 18.06.2012. 21:25 #425796

status: user
broj poruka: 1541
` Necu smarati, sta ima veze ponasam se kao i svaka druga ploca `???

Ha ha, kakav lik, ovakav se ne radja dvaput, transormisao se u `plocu` od tolike zelje da je poseduje :)

____________________________________________________________
dk3d.carbonmade.com/projects/3605665#1
ASUS M5A87 - PhenomII X4 840@3.6 (+6Mb L3 cache) - Gainward 4850 512 DualSlot (650/2200) - Kingston 2x4 Gb DDR3 1333 CL8 - F3 500Gb - LC Power 600W -
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum Re: Re: uff 18.06.2012. 21:30 #425797

status: user
broj poruka: 1301
Kolega,jel ono u ćošku čaj od nane?


:: http://i.imgur.com/xm6dl.jp
::
::
:: Tough luck zemo
::
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: :: Bežim na neki forum o akvaristici
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 19.06.2012. 04:10 #425832

status: user
broj poruka: 728
Da Crosshair ima Vdrop dobar. 1.396-1.416 kada je na 3.9GHz CPU napon na stock ostavljen. Nije vam ROG to sto mislite gledao sam i kod lika malo dalje od mene sto zivi Maximusa isto sl drop solidan. Funkcija samo dosta i izgled inace to je kao i ove plave ploce sto ih ja zovem. Nije kao one od 100. Ali sta mozes na 200e mozes i na 400e ploci.




EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: ... 19.06.2012. 04:22 #425833

status: user
broj poruka: 4515
MAGARE, ae na spavanje!




:: Da Crosshair ima Vdrop dobar. 1.396-1.416 kada je na 3.9GHz CPU napon na stock ostavljen. Nije vam ROG to sto mislite gledao sam i kod lika malo dalje od mene sto zivi Maximusa isto sl drop solidan. Funkcija samo dosta i izgled inace to je kao i ove plave ploce sto ih ja zovem. Nije kao one od 100. Ali sta mozes na 200e mozes i na 400e ploci
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 19.06.2012. 04:38 #425834

status: user
broj poruka: 728
Jos jednom dajem savet ljudima kojima treba upgrade ako nemaju SB neka uzmu nesto od ova dva CPUa SB ili Ivy kako hocete. Da li cete da se izivljavate pa tako stignete performanse Ivya ili cete blagi klok i male prednosti koje donosi Ivy.
Haswell nece pre nego za godinu dana od sada. Niko ne garantuje da ce to biti dobro. Moze da bude odlicno moze isto ovako nesto da bude jel AMD ce tada imati CPU blizak i5-2500k realno ovako ne njihove tabele za favorizaciju.
Osim toga ako cete da unapredjujete DDR3 godinu dana pre DDR4 i da ulazete u jaki Haswell a ond aizadje DDR4 i novi kontroler i sve onda mozete da kazete cekamo Brodwell, pa cekamo ko zna sta. To je sto imate. Pocetak je novog 22nm kakav je takav je, nezadovoljni su samo oni koji traze preko 1GHz overkloka, za ostale ovo je procesor kao procesor. Nije downgrade kao Bulldozer ne trosi kao on...Lepo je znati da mozes nesto sto neces nikada koristiti ali sta da se radi. Znaci Haswell nece tako brzo ASUS jos nije izasao sa najacim plocama, a najacu od najacih nece jos 5-6 meseci izbaciti. Najvaznije ako radite upgrade da uzmete Z77 i bvirate CPU. Ko ima SB on ne mora da razmislja jel on ima platformu da mirno saceka DDR4 za desktop. Pre toga je za njih sve bacanje para. Ja mislim da je i za 1156 vlasnike bacanje para ali nema veze. Ali ljudi sa X3, Athlonima i Phenomima koji misle o Intelu, ljudima sa i5 prve generacije i ostalima koji hoce jake grafike i misle upgrade nema sta da cekaju. i7 cak ni oni sa prvog generacijom mogu mirno da cekaju ako se igraju samo. Jel ja da cekam Haswell a da mi neko kaze da ce ispravka njegova tj naslednik imati mozda implementiran i DDR4 plus L4 Cache onda bi i Haswella preskocio i tako bi mogao uvek. Novi ce uvek imati nesto novo sto bi u teoriji bilo vredno cekanja.
Ja ne znam samo jel ima ovde vlasnika Ivy Bridga i7 da kaze nesto kakav je utisak I ostalo. Mislim mogu ja da uzmem 2700k pa da promenim na zimu ali sto bi to radio.
Ali kada pomislim da dam Native USB 3.0, SATA III, Intelov kontroler, PCI E-3.0 ako i zatreba jel verovatno nece zbog Fermia za 300MHz clocka i 10C manje pri takvom kloku malo mi je glupo.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 19.06.2012. 07:23 #425841

status: user
broj poruka: 728
Zamislite donelisu Vengeance memoriju od 2133 MHz a nisu Dominator GT 1866 koji se klokuje vise od tog Vengeance a koji kosta isto plus uz Dominato GT dobijam AirFlow 2 kuler crveni zasticeni. A na Casekingu oci im probioja memorija cena joj pala dosta jel ljudi idu na 2133 i ovo je pogodnost za nas kojima treba Dominator GT ali oni nista. Vengeance se klokuje kao i Kingston, budzet memorija, uspesna apsolutno na svim plocama u dekllarisanimk vrednostima, srednja klasa, nista vise. Strasno. Evo kazem kako se ne uzimaju pare, nego ce kupiti i ono ali evo sada bi imali garantovanog jos jednog kupca na ostale koji hoce koji bi dao 150e za memoriju i razmislio za H100 kada bi video kako se H70 ponasa na Ivy. Verovatno skroz lose. Ne moze on to da nosi lepo.
Da platim Vengeance isto kao Dominator GT 1866 sa kulerom. Ista kolicina, samo sto je Vengenace 2133 a Dominator 1866 za koga je igranje 2133 na Ivy Bridgu.
Da je MAD Catz sacekao sada bi imao plavu plocu i plavi RAM od 2133 MHz.
Moram da ga pitam da li hoce da se menja da mi da CORSAIR H100 ventilatore ja cu njemu 2 Blue LED od 140mm i malkice cu mu doplatiti. Corsair ventilatora i gentle thyppon nikad dosta. Ionako ne koristi te nego Scythe.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam ??? 19.06.2012. 09:23 #425852

status: user
broj poruka: 397
ti si jos ziv ?
ajde umri.....
prekini terapiju spasi naciju....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 19.06.2012. 10:14 #425863

status: user
broj poruka: 728
Ja ne znam o kojoj terapiji vi pricate uopste.

EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 20.06.2012. 09:40 #426089

status: user
broj poruka: 728
Citam kako ljudi stave SLI GTX series 6 u slotove 2 i 4 na EVGA Z77 FTW da im radi u x16 modu. Jadni ROG Fanovi. Oni to nemaju. Mada ako klokuju dosta dobro kartu i ako ubodu dobar primerak i ako karta skalira dobro onda su na 0 kao da i oni imaju x16.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 20.06.2012. 10:39 #426097

status: user
broj poruka: 12785
I dalje samo prdiš na forumu, samo neke priče. Evo početka nedelje kako si rekao a od ploče mućak.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 20.06.2012. 10:55 #426098

status: user
broj poruka: 728
Rekli su mi da sutra idem po nju i u koju prodavnicu ovde u Beogradu kada stigne.
Znaci sutra posle 17h ploca je kod mene konacno dve nedelje samo posle lansiranja u USA ploca u Bgdu. Mogu samo da vas obavestim da je ploca za mene koliko je u dolarima kada se prevede u evre, znaci ispod 300e.
A vi molite Space da vam da 80e popust na Maximus ima da se nasmeje.


- - - - - - - - - - - - - - -
EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 20.06.2012. 10:57 #426099

status: user
broj poruka: 17086
Objasni ovu recenicu ili prevedi, svejedno...

`Necu smarati, sta ima veze ponasam se kao i svaka druga ploca`

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 20.06.2012. 11:00 #426102

status: user
broj poruka: 728
Ono juce sto sam napisao, Pa da ponasam se kao da je svaka druga ploca u pitanju.
Kakve veze ima sto je EVGA. To ja za sebe imam zadovoljstvo ne nekome da usadjujem u glavu to. Ovde je entuzijazam mrtav, ubio ga je monopol i III razredni rasturaci odbacenog HW poi Evropi. Da vise njih nabavlja ovako od EVGA Europe i CORSAIR Holland imali bi bolji HW. Predstavnistvo CORSAIR je za Evropu mislim u Holandiji nisam siguran. Uvek postoji zarada od koje moze da se zivi. Ali zasto, kada moze H70 Core da se nabavi po 50e a proda po 100. Zasto bi nabavili H100 po 70e i prodali po 100 kada je ovako 20e vise po komadu. Ako slovenac ima zaradu na Force GT 120 da prodaje po 130e od CORSAIR direktno. Koliko nasi imaju ako prodaju Force 120 po 160e a nije nabavljeno od CORSAIR nego ko zna kojim putevima.
A sada robovi ROGa klecite za 10e popusta.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 20.06.2012. 11:04 #426103

status: user
broj poruka: 12785
Baš da vidimo i to čudo sutra.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 20.06.2012. 11:06 #426104

status: user
broj poruka: 728
I slicice na facebook profil sa sajma odrzanog na Tajvanu.
Ja sam cuo da je koreja zabranila i Tajvan celofan zbog zastite prirode pa zato ASUS nema to.
Ja od sada sve kupujem samo i iskljucivo sta donese ekskluzivni distributer EVGA za Bgd tj PIN.
Ja cu da kazem Spacu da ste svi za zalaganje zasluzili da dobijete po 5e popust na DirectCU II. Svakome od vas kada kupuje GTX680 DirectCU II.

Osvestite se odlazite od otpakovanih.

Znaci svi koji su ugradili deo sebe i casno poginuli da ne kupim EVGA nego Maximus iako nisu uspeli zasluzili su to.
- - - - - - - - - - - - - - -
EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish .... 20.06.2012. 12:24 #426113

status: user
broj poruka: 7285
http://i25.tinypic.com/2a016yv.jpg



Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 20.06.2012. 13:11 #426121

status: user
broj poruka: 12785
Ne daje se popust na najbolje Asus karte na svetu, plati pa se klati ili uzmi nižerangirane proizvodjače bez kvalitetnih inžinjera.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 20.06.2012. 13:18 #426125

status: user
broj poruka: 17086
Ti ne kapiras a toliko kukas o otvorenoj ambalazi...

Odes u prodavnicu i uzmes orbit zvake, stanes u red na kasi,
medjutim provalis da fali jedna zvaka i da je pakovanje otvarano!

Moja logicna reakcija je , garant je brkata kasirka cepnula jednu i posluzila se, ne zameram ko ga jebe, samo vrnem i uzmem drugo pakovanje ako me ne mrzi da se vracam nazad.

Tvoja reakcija je SPALITI ORBIT FABRIKE JER VARAJU KUPCE,
DA MI DODJU NA VRATA LICNO VLSNICI ORBIT ZVAKA DA MI SE IZVINE!

Nije ti palo na `pamet` da je mozda ta prodavnica otvarla tvoju bivsu asus grafiku a ne gospodin asus licno?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 12 OD 15  
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646239.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs