Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Fore za muvanje
STRANA 2 OD 5  
nenad888 Re: @nenad888 15.01.2010. 23:49 #180930

status: user
broj poruka: 306
Naucime molim te,nikad nisam imao devojku a tako bih zeleo i resio sam da da saznam kako ovde na pc berzi


:: Nenade,to ti ne ide bas tako.Jedino ako imate po 12 g.Ako vec prilazis devojci,moras da imas neki dobar razlog,a pre svega ne tako upadljivo i nametljivo,jer je to kontraproduktivno i neces biti niti malo simpa,a ni zanimljiv....vec kontra od toga.Mada to sve ide samo od sebe,neplanirano... Najjaca mi je ova,samo bi dodao jos
::
:: ON- `Jel znas da racunas?
:: ONA-`Znam
:: ON-`Onda racunaj da cu da te karam veceras!
:: ONA-`E kad si tako bezobrazan,sad` ce da te kara moj decko`
::
:: (c) 1982 Sinclair research Ltd
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kanjavi oooooooooooo 15.01.2010. 23:52 #180931

status: user
broj poruka: 218
Oooo BOZE POVRACACUUUUU


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Udarila zima u glavu! 16.01.2010. 00:03 #180933

status: user
broj poruka: 373
Ja sam se nasmejao, osvezilo mi vece. Dacu jedan savet: Pre nego sto oces da muvas nekog samo saznaj ko je to, pa ti ne treba ni 1 fora, ili mozes da prospes 101, isto ti se vata.

Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict tuzno! 16.01.2010. 00:14 #180935

status: user
broj poruka: 4515
95% mladjih devojcica mozes da smuvas na fizicki izgled/pare! Mozes da budes i mutav ako hoces...

Fore su zalosne... bolje nemoj da se blamiras...







- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
8====D ~ ~ ~


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 16.01.2010. 00:36 #180937

status: user
broj poruka: 9122
Hvala, hvala. Ako hoces da smuvas ribu ove fore ne pale nego ako dobro izgledas ili imas dosta para i druzis se nekim tough guys :) onda mozes da smuvas ribu kakvu hoces.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: 16.01.2010. 00:39 #180938

status: user
broj poruka: 12785
Stigla ga meca...
__________________
Scourge of PCBerza

:: Smiri strasti Dautovicu,ne moras toliko da psujes
::
:: The Way It`s Meant To Be Played
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: @nenad888 16.01.2010. 00:50 #180941

status: user
broj poruka: 3995
da kralj si,tako bi to bilo nekako....hahah

IZA UGLA CIGLA U VUGLA:)

:: Nenade,to ti ne ide bas tako.Jedino ako imate po 12 g.Ako vec prilazis devojci,moras da imas neki dobar razlog,a pre svega ne tako upadljivo i nametljivo,jer je to kontraproduktivno i neces biti niti malo simpa,a ni zanimljiv....vec kontra od toga.Mada to sve ide samo od sebe,neplanirano... Najjaca mi je ova,samo bi dodao jos
::
:: ON- `Jel znas da racunas?
:: ONA-`Znam
:: ON-`Onda racunaj da cu da te karam veceras!
:: ONA-`E kad si tako bezobrazan,sad` ce da te kara moj decko`
::
:: (c) 1982 Sinclair research Ltd
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: Fore za muvanje 16.01.2010. 00:58 #180944

status: user
broj poruka: 10988
:: :
:: Ti: Izvini jel tebi tata terorista
:: Ona: Ne!?!?
:: Ti: Pa. ruzna si i nosata kao taljibanka


:: Ti:Izvini jel te bolelo
:: Ona:Shta?!Zar je vec gotovo?
:: Ti:(cutis, pravis se mutav)


:: Ti: Cao,jel se ti i ja poznajemo
:: Ona: hmmm,mislim da ne
:: Ti: hm,jako si mi poznata,gde obicno rucas
:: Ona: kod kuce
:: Ti: Kod kuce? A sta obicno jedete: koske, biskvite, iznutrice
::
:: Dodjes u kafic, sede dve devojk
:: a ti pridjes
:: ti:cao devojke sto se pipate
:: a one kucke ce kao: od*ebi dile, mi smo metrosexualke
:: ti: Pa gde vam je

:: a ako lepo kazu: treba nam onaj alat od plastike,ti sednes upoznas se i vodis obe kuci.
Kuca pojede onu ruzniju, muskastiju, pa ona druga postupi u skladu sa devizom daj-sta-das.

:: ili imate one fore takozvane `na kvarnjaka
:: recim
::
:: Ti:chek, jesu ti to veshtachke trepavice
:: Ona: nis
:: Ti: daj, nemoj da lazhesh, veshtachke su
:: Ona:pa niisu, hih
:: Ti:chek, aj zatvori ochi da vidi
:: Ona:hihi, o
:: i onda joj ukrades mobiln
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Mislim da svi gresite... 16.01.2010. 01:02 #180945

status: user
broj poruka: 9388
Zenama uopste lova nije toliko vazna a ko zna njemu ne treba ni jugo, ko ne zna ne pomaze mu ni BMW.

Zenama je, pre svega vazna harizma, da li je i kojoj meri posedujete, potom idei fizicki izgled, potom da li joj se svidja parfem koji koristite (ovo nebih vezivao za cinjenicu koliko para imate u novcaniku), pa tek onda koliko i da li nesto imate u glavi.

Automobil, pare ili neki od srpskih statusnih simbole, NE SLUZE zenama, vec muskarcima i to tako sto im lece komplekse i nabijaju im samopouzdanje.

Sto se tice fora, generalno mislim da su sjajne ako zelite da napravite prvi kontakt i posle pola sekunde zajedno umrete od smeha i nastavite normalnu pricu.

Slucaj jednog naseg poznanika sa berze... Dakle prosecnog srpskog momka:
Prilaze devojkama dva lika, advokat i ne znam sta,caskaju i stativa... Prilazi drugi decko... Stativa... Prilazi on sa drugarom, uzmu brojeve telefona, cuju se sutra i mislim da su i veceras negde u zezanju :)

Dakle, ko zna... Zna...


Baby BM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Mislim da svi gresite... 16.01.2010. 01:09 #180946

status: user
broj poruka: 3995
ko ne zna...ostace da ga baca u nesvest dok mu se ruka ne osusi

IZA UGLA CIGLA U VUGLA:)

:: Zenama uopste lova nije toliko vazna a ko zna njemu ne treba ni jugo, ko ne zna ne pomaze mu ni BMW
::
:: Zenama je, pre svega vazna harizma, da li je i kojoj meri posedujete, potom idei fizicki izgled, potom da li joj se svidja parfem koji koristite (ovo nebih vezivao za cinjenicu koliko para imate u novcaniku), pa tek onda koliko i da li nesto imate u glavi
::
:: Automobil, pare ili neki od srpskih statusnih simbole, NE SLUZE zenama, vec muskarcima i to tako sto im lece komplekse i nabijaju im samopouzdanje
::
:: Sto se tice fora, generalno mislim da su sjajne ako zelite da napravite prvi kontakt i posle pola sekunde zajedno umrete od smeha i nastavite normalnu pricu
::
:: Slucaj jednog naseg poznanika sa berze... Dakle prosecnog srpskog momka
:: Prilaze devojkama dva lika, advokat i ne znam sta,caskaju i stativa... Prilazi drugi decko... Stativa... Prilazi on sa drugarom, uzmu brojeve telefona, cuju se sutra i mislim da su i veceras negde u zezanju :
::
:: Dakle, ko zna... Zna..
::
::
:: Baby B
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 16.01.2010. 01:20 #180947

status: user
broj poruka: 1959
i sunce vam jebem kakve su ovo fore mrzi me da citam, neka mene drzacu se ja dobre stare fore odaberes neku najruzniju sa extra guzicom, i ako je pola `vlase rakije ne prolepsa (rakija Correcting people) onda sledi JA:Jel mogu da te priupitam nesto ONA:(nasmejano) da.. JA:jel mozemo da se jebemo, a da se ne ljubimo.

eto ti nauke.

Don`t drink and drive take joint and fly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mashinac Re: re 16.01.2010. 01:45 #180950

status: user
broj poruka: 192

hahahahahaha a ako nece, tu je uvek kesa zar ne :))))

:: i sunce vam jebem kakve su ovo fore mrzi me da citam, neka mene drzacu se ja dobre stare fore odaberes neku najruzniju sa extra guzicom, i ako je pola `vlase rakije ne prolepsa (rakija Correcting people) onda sledi JA:Jel mogu da te priupitam nesto ONA:(nasmejano) da.. JA:jel mozemo da se jebemo, a da se ne ljubimo.
::
:: eto ti nauke
::
:: Don`t drink and drive take joint and fly
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Au majko mila... 16.01.2010. 01:53 #180951

status: user
broj poruka: 12057

....koliko nekulture, nevaspitanja i nepoštovanja ženskog pola na jednom mestu. Užas!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 16.01.2010. 02:02 #180952

status: user
broj poruka: 1959
daj bre baxonja sta ti je covece, zna se za sta zene sluze za....ah..grk...krk...mzm...ko koga danas postuje, mislim bar dok se ne ozenimo, navatavaj i rasteruj sve redom. jel se slazes?

Don`t drink and drive take joint and fly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: re 16.01.2010. 02:03 #180953

status: user
broj poruka: 12057

Ne slažem se. I pre i posle ženidbe, ponašaću se isto. Maniri, kultura, poštovanje i razumevanje. Naravno one koje to zaslužuju, ostale me ne zanimaju ni na koji način.

:: daj bre baxonja sta ti je covece, zna se za sta zene sluze za....ah..grk...krk...mzm...ko koga danas postuje, mislim bar dok se ne ozenimo, navatavaj i rasteruj sve redom. jel se slazes
::
:: Don`t drink and drive take joint and fly
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro reply 16.01.2010. 02:09 #180955

status: user
broj poruka: 1959
@masinac jasta posle samo kume izgore ti kesa :)) joke
@bax2003 pa dobro cenim svacije misljenje najvise svoje,ipak bice o5 kako ko gazda Grujo, sto bi rekao Bole, ti se valjda nisi jos ozenio a ono jes nisam ni ja ali ko zna sta nas ceka prijatelju...

Don`t drink and drive take joint and fly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo reee 16.01.2010. 02:15 #180960

status: user
broj poruka: 658
momci, savet od mene:

STEDITE PARU, DRKAJTE KARU
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: reply 16.01.2010. 02:16 #180961

status: user
broj poruka: 3995

svako ima svoj pogleda na svet
a ti ludak H-nitro ne lupaj molim te,necu spavati...pa dobro ima istine u tvojimrecima
neke jesu samo za krk,rkk,hop-cup...opalicilici
IZA UGLA CIGLA U VUGLA:)

:: @masinac jasta posle samo kume izgore ti kesa :)) jok
:: @bax2003 pa dobro cenim svacije misljenje najvise svoje,ipak bice o5 kako ko gazda Grujo, sto bi rekao Bole, ti se valjda nisi jos ozenio a ono jes nisam ni ja ali ko zna sta nas ceka prijatelju..
::
:: Don`t drink and drive take joint and fly
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Re: Re: re 16.01.2010. 02:43 #180968

status: user
broj poruka: 327
::
:: Ne slažem se. I pre i posle ženidbe, ponašaću se isto. Maniri, kultura, poštovanje i razumevanje. Naravno one koje to zaslužuju, ostale me ne zanimaju ni na koji način
::

Aleluja!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Zene ! 16.01.2010. 05:13 #180974

status: user
broj poruka: 18472
@Bax e ovo od tebe nisam ocekivao..Tj izgleda da te nisam dovoljno poznavao tj o zenama nismo skoro nikad ni pricali ozbiljnije..Znaci svaka cast..Takav stav postujem..Bravo!
Svaka ti cast za ovo a ne kao neki idioti sa foruma koji se ukljuce u temu overkloka da bi se hvalili pa citiram : `Veceras sam overklokovao jednu malu` Pazi ti maolumne dileje,on se ponosi sto je neku maloletnicu iskoristio,upropastio joj zivot i odveo je na pogresnu stranu.Umesto da podeli par samara i kaze mars kuci,to je pogresno sto radis ljudi se dice sa tim..Ma Pakao ih nece oprati!
P.S.Lako je maloletnu curku zavesti koja nema trunke mozga..Sarmiraj ti pametnu devojku - zenu sa nadprosecnom inteligencijom koja cvrsto stoji na svojim nogama,devojka za primer,jedan nivo..Da vidim gde bi se tu nasao..Ispusio bi samo kad bi progovorio..Bilo bi On: Muuuu,ili Meeeee ja sam taj i taj..Ona : Izvoli produzi dalje....


Bax Druze za ovo respekt!


Frames per second Gameplay :
http://img29.imageshack.us/img29/7533/framepersecond.png

The ATI Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.01.2010. 05:40 #180975

status: user
broj poruka: 12785
Fore za muvanje... c c c....

...veca fora bi bila da ne koristis ove fore...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire RE:Fore za muvanje 16.01.2010. 05:46 #180978

status: user
broj poruka: 18472
Ma moze to,te fore i koriste klipani poput ovog debila sto overklokuje klinke..Kod njih moze i da upali - - - - -zalosno!Plus pokaze telefon,cuku,malo provoza par krugova u nekom Peugeotu,ne mora mercedes,moze i neki noviji ocuvaniji auto i onda napadne kao divljak posto potom ko da p?ke nije video u zivotu..Jadni su ti roditelji tog deteta a jos jadniji ovi koji napravise ovog izroda!


Frames per second Gameplay :
http://img29.imageshack.us/img29/7533/framepersecond.png

The ATI Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ibmbg da pitamo nekog kopetentnog.. 16.01.2010. 06:10 #180979

status: user
broj poruka: 1
Mozda ima neke devojke ovde na forumu. Mozda njih da pitamo sta one misle i na sta padaju


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 ibmbg...... Ko si sad pa ti ???? 16.01.2010. 06:25 #180980

status: user
broj poruka: 4641
Odakle ti hrabrost da odjednom udjes u polemiku, i prozivas devojke, preko ovog foruma. !!!
Ako si takav frajer pokazi tvoj pravi nalog. Koga ovde zavaravas i pravis budalom ????
Molim Admina da se ne ustrucava i dodeli permanentni Ban ovom korisniku, koji je ovde da bi urusavao ugled i Ismejavao ovaj forum, kao i Clanove istog.
Hvala unapred !!!
Znamo o kome se radi :))))

Intel Q6600. CM Hyper TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
Power Color HD 3850, 512, DDR3
HDD WD Caviar 640 Gb. AAKS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Spritz 16.01.2010. 06:40 #180982

status: user
broj poruka: 4515



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
8====D ~ ~ ~


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs