Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Počeo DVOR na Pinku...ALO
STRANA 2 OD 2
Mina66 Re:Re: *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 16.01.2011. 22:40 #284139

status: user
broj poruka: 17
tata02,ovdje Miljenkin supruznik.Mnogo se nesta iscudjavas a ljikujes.Ljikujes li ti to?!?
A za doticna FSamira ima da recem da cu ga vec nac.Da razmijenimo,kako on veli,teljefonista,pregljede i pogljede.Nek se on nista ne sekira jadan.Sve ce da uredimo!
A i tebe tata02,ka da nijesi otac.Sram te biljo.Da se sramijes!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FSamir Re: Re:Re: *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 16.01.2011. 22:50 #284144

status: user
broj poruka: 777
:: tata02,ovdje Miljenkin supruznik.Mnogo se nesta iscudjavas a ljikujes.Ljikujes li ti to?!
:: A za doticna FSamira ima da recem da cu ga vec nac.Da razmijenimo,kako on veli,teljefonista,pregljede i pogljede.Nek se on nista ne sekira jadan.Sve ce da uredimo
:: A i tebe tata02,ka da nijesi otac.Sram te biljo.Da se sramijes

Opa, nezgodna situacija moram priznati.
U tom slučaju ja se onda povlačim i izvinjavam.
Sa moje strane na kraju krajeva nije bilo nikakve uvrede ili ne daj Bože nepristojne reči.

Međutim sa Vaše strane je bilo uvreda.
Nazvati ljude ovde na forumu da citiram popišanko,bogalj ili keroslav nije u redu.
Kako bi ste joj Vi odgovorili?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 Re: Re:Re: *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 16.01.2011. 22:52 #284146

status: user
broj poruka: 845
Hahaha, ne mogu da verujem! Nego, što ove teme nikako nema u najnovijim odgovorima? Da nije Mina žena nekog od moderatora???

:: tata02,ovdje Miljenkin supruznik.Mnogo se nesta iscudjavas a ljikujes.Ljikujes li ti to?!
:: A za doticna FSamira ima da recem da cu ga vec nac.Da razmijenimo,kako on veli,teljefonista,pregljede i pogljede.Nek se on nista ne sekira jadan.Sve ce da uredimo
:: A i tebe tata02,ka da nijesi otac.Sram te biljo.Da se sramijes
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD Re: Re: Re:Re: *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 16.01.2011. 23:29 #284176

status: user
broj poruka: 412
Premestena je u PC berza caffe, teme odavde se ne vide na javnom. Admini ovo sklanjaju, a umesto da banuju one koji vredjaju forumase samo premeste temu.
Za sve sto niste mogli recite da niste hteli.

:: Hahaha, ne mogu da verujem! Nego, što ove teme nikako nema u najnovijim odgovorima? Da nije Mina žena nekog od moderatora??
::
:: :: tata02,ovdje Miljenkin supruznik.Mnogo se nesta iscudjavas a ljikujes.Ljikujes li ti to?!
:: :: A za doticna FSamira ima da recem da cu ga vec nac.Da razmijenimo,kako on veli,teljefonista,pregljede i pogljede.Nek se on nista ne sekira jadan.Sve ce da uredimo
:: :: A i tebe tata02,ka da nijesi otac.Sram te biljo.Da se sramijes
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 16.01.2011. 23:34 #284178

status: user
broj poruka: 8138
Vidim ja, bice ovde spanska sapunica.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Meni neko obrisao post u ovoj temi, a ne znam ko 16.01.2011. 23:53 #284196

status: user
broj poruka: 4228
Malo vedrine izgleda da je na odmet...

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko TRIPUJEM!!! 16.01.2011. 23:58 #284200

status: user
broj poruka: 4228
Toliko je sličnih tema, našao sam gde je post, u sasvim drugoj temi.

SORRY!!!

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Re:Re: *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* 17.01.2011. 02:01 #284261

status: user
broj poruka: 2855
Se salis ti ili si stvarno toliko retardiran?

O majko moja kakvih sve klovnova ima, javlja se satro zena koja je utripovana nesto bicharka, pa onda kao `supruznik` neka crnogorcina, pola posta ne razumem jer retard pise ko zna kojim jezikom - mora da je `maternji` - nemusti

jebes ti ovaj forum...

Koji klovnovi se javljaju ovo je show!!!

Ako neko moze da proziva samira, tortojeda i slicne maskote to smo nas par(da ne imenujem) jer mi to radimo s ljubavlju, a ne neka mrtva crnogorcina i njegova `zena`.


:: tata02,ovdje Miljenkin supruznik.Mnogo se nesta iscudjavas a ljikujes.Ljikujes li ti to?!
:: A za doticna FSamira ima da recem da cu ga vec nac.Da razmijenimo,kako on veli,teljefonista,pregljede i pogljede.Nek se on nista ne sekira jadan.Sve ce da uredimo
:: A i tebe tata02,ka da nijesi otac.Sram te biljo.Da se sramijes
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs