Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
AMD Buldozzer @ 8.43 GHz
STRANA 2 OD 6  
Dexter013 Re: mikser 13.09.2011. 19:13 #359409

status: user
broj poruka: 17084
Ako ima smajli onda je ok...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: Jel ti tako i mami i tati odgovaraš
::
:: Šala ili ne, svejedno je nepristojno da ovako odgovaraš nekome starijem
::
::
::
:: Što se cena tiće, dobre su. 190 dolara za 6 jezgara? Superiška. Pa makar i bili kao sadašnji fenomi x6, ovi bar imaju solidnu grafik
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 13.09.2011. 19:21 #359414

status: user
broj poruka: 4187
Bass...paznja ti je opala...
Aj da se nadovezem, naravno da ne pricam, sa tatom uopste ne pricam celog zivota, a sa majkom pricam kako prilici... :)
Ne znam sta je sad tu problem? Ja se zezam, cak sam stavo DVA smajlica... ali dzabe kad se neko nadje iznerviran i natempiran, i onda se obraca prvom koji naidje i uci te na forumu kako da se ponasa. No hard feelings, ali idi uci nekog drugog...

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: mikser 13.09.2011. 19:39 #359415

status: user
broj poruka: 666
Video slinavko kako je onaj iskompleksirani što mu menja tatu zajahao forum, pa misli da može i on...
Evo još dva smajlija, no hard feelings...


:: Jel ti tako i mami i tati odgovaraš
::
:: Šala ili ne, svejedno je nepristojno da ovako odgovaraš nekome starijem
::
::
::
:: Što se cena tiće, dobre su. 190 dolara za 6 jezgara? Superiška. Pa makar i bili kao sadašnji fenomi x6, ovi bar imaju solidnu grafik
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Bulgi 13.09.2011. 19:41 #359416

status: user
broj poruka: 2076
ma nebitno je hoce li biti bolji od SB ili ne ( u svakom slucaju bice vrlo blizu ), bitno je da ce moci da se klokuje kao SB a bice jeftiniji, vidim da skoro svi 2500k drze na 4.5 - 4.8, a siguran sam da ce i buldozer ici toliko a i vise, moja procena oko 4.8ghz stabilno uz dobro vazdusno hladjenje.



Phenom II X4 955BE @4.2ghz, Noctua NH D14, Gigabyte 970A UD3, 4gb ddr3 kingston hyper x @1728 9-9-9-24-1T, Asus gts450 DirectCu 1gb, Hitachi 500gb, Lg 24`, NitroX 500w by CWT, Chieftec modded case + 2X Scythe S-Flex 12cm, Antec trio 12cm

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: Re: mikser 13.09.2011. 19:47 #359418

status: user
broj poruka: 4187
A ti mozes slobodno da me zaobidjes... I nikada da mi se ne obratis vise. :*
Ne znam samo cemu tvoj profil na berzi, nikad nisi ni u najmanju ruku pomogao nikome, samo si tu da potpaljujes vatru... Tuzno...
A ovo sto mi menja tatu, za to... Pa da si mi sad ovde, pasovao bi mi makar imao 50godina... Supak jedan bezobrazni, javljas se a niko te nije nista pitao... Da si mi samo ovde, ne bi ti se ponovilo nikad vise.
PS: Zaobidji me nadalje...

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: Video slinavko kako je onaj iskompleksirani što mu menja tatu zajahao forum, pa misli da može i on...
:: Evo još dva smajlija, no hard feelings...
::
::
:: :: Jel ti tako i mami i tati odgovaraš
:: ::
:: :: Šala ili ne, svejedno je nepristojno da ovako odgovaraš nekome starijem
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Što se cena tiće, dobre su. 190 dolara za 6 jezgara? Superiška. Pa makar i bili kao sadašnji fenomi x6, ovi bar imaju solidnu grafik
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: CARPE DIEM
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Re: mikser 13.09.2011. 19:50 #359419

status: user
broj poruka: 1013
Ovi buldozeri ce imati integrisan graficki procesor? Jel neko zna koja je to solidna grafika?


:: Jel ti tako i mami i tati odgovaraš
::
:: Šala ili ne, svejedno je nepristojno da ovako odgovaraš nekome starijem
::
::
::
:: Što se cena tiće, dobre su. 190 dolara za 6 jezgara? Superiška. Pa makar i bili kao sadašnji fenomi x6, ovi bar imaju solidnu grafik
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: Re: mikser 13.09.2011. 19:52 #359420

status: user
broj poruka: 4187
Znam samo da ce biti jace od ovih koje imaju Sandy Bridge procesori...

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: Ovi buldozeri ce imati integrisan graficki procesor? Jel neko zna koja je to solidna grafika
::
::
:: :: Jel ti tako i mami i tati odgovaraš
:: ::
:: :: Šala ili ne, svejedno je nepristojno da ovako odgovaraš nekome starijem
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Što se cena tiće, dobre su. 190 dolara za 6 jezgara? Superiška. Pa makar i bili kao sadašnji fenomi x6, ovi bar imaju solidnu grafik
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: CARPE DIEM
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Da dobio sam i ja ovo od AMD a 13.09.2011. 20:05 #359425

status: user
broj poruka: 7695
kazu da sa vazdusnim ili vodenim hladjenjem ide dosta iznad 5 Ghz inace ovo je uslo u Ginisovu knjigu rekorda.

We also achieved clock frequencies well above 5GHz using only air or sub-0 water cooling solutions.

http://blogs.amd.com/play/2011/09/09/guinness/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Re: Re: 13.09.2011. 21:07 #359435

status: user
broj poruka: 911
Brate, nisam ja iznerviran, samo je stvarno nepristojno odgovoriti nekome ko može otac da ti bude (nemoj samo i ti pisko ovim da se uvrediš) na taj način ...Tako bih se obratio nekom ortaku ali nekome ko je solidno stariji od mene, nikako. Čak je i u šali nepristojno, zato sam napisao da nije bitno da li je šala ili ne.
Neću da produžavam raspravu jer imam pametnija posla, niti planiram da te učim bilo šta. Samo ti uživaj, ja nemam ništa protiv tebe, majke mi.
ide i smajli da ne budem shvaćen pogrešno

Josilenko, ti gpu-i bi mogli da zamene neke lowbudget grafičke koje trenutno koštaju 50ak eura. Ne bi trebalo da budu loše, pogotovo što za 190dolara (koliko je to odprilike u evrima, 160-170?) dobijaš x6 procesor i solidnu grafiku. Po meni, mislim da se itekako isplati, a i procesor će da bude valjda bolji od sadašnjeg phenoma x6

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: Bass...paznja ti je opala..
:: Aj da se nadovezem, naravno da ne pricam, sa tatom uopste ne pricam celog zivota, a sa majkom pricam kako prilici... :
:: Ne znam sta je sad tu problem? Ja se zezam, cak sam stavo DVA smajlica... ali dzabe kad se neko nadje iznerviran i natempiran, i onda se obraca prvom koji naidje i uci te na forumu kako da se ponasa. No hard feelings, ali idi uci nekog drugog...
::
:: AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HD
::

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skid @SkyFire 13.09.2011. 21:16 #359439

status: user
broj poruka: 179
Brate, Dojadio si i bogu i ljudima sa tim marketingom ( koji btw ti forsiraš za Intel i NVidia ). Retko se javljam na forumu, ali svakodnevno posećujem sajt i vidim da se javljaš ( pogotovo u zadnje vreme ) samo kad neko postavi temu u vezi AMD ATI. Pa šta ako je Intel bolji ( a jeste za ozbiljniji rad ( a ko u Serbistanu ozbiljno koristi računar, možda 3% ljudi )). Opšte je poznato da AMD pravi procesore i grafike za širu populaciju ( čitaj sa nižim cenama ). A to koliko se koji klokuje je potpuno nebitno. Meni je važno da ja računar koristim za sve što mi treba za što manje para, a tu politiku vodi AMD a ne Intel.

Gigabyte MA 770-ES3, AMD Phenom II x4 955 BE, CoolerMaster Hyper TX2, 2x2 GB Kingstone DDR2 800 low profile, Palit GTX 460 768 MB, WD 320GB AAKS Black, WD 500GB AAKS Blue, LC Power 6650 GP3 V2,3, Thermaltake V4 Black, CoolerMaster Aerogate II.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Pa kad nema niko drugi moram ja :) 13.09.2011. 21:51 #359451

status: user
broj poruka: 18472
@skid
Nema sta da dojadim,ja samo otvaram oci i prenosim istinu,cinjenicno stanje.
Razlog zasto pisem jesu upravo korisnici poput tebe i sl koji jednostavno ne povezuju u celinu sta se zaista zbiva na sceni.
To sto ti mislis da si dobio nesto jeftinije ti je isforsirano.
Ne zameram ja tebi sto ti ne prepoznajes sablon i dvostruke arsine vaseg dragog AMD-a koji by the way ja ne mrzim ali ga ne cenim jer je prljav igrac,prljav prema korisnicima jer se sluzi lazima i obmanama,obecanjima koje ne ispunjava ,prodaje maglu poslednjih 5-6 godina.
Naravno ti ces ovo shvatiti kao flejm kao i mnogi koji imaju AMD ili su fanboyevi tj u globalu korisnici sa tanjim dzepom.
Meni je jednostavno krivo da ljudi budu obmanjeni tj da budu sredstvo za obmanu - da ne kazem ovcice koje ce da se popale na razne reklame,obecanja kule i gradove a da onda ne dobiju ni blizu onog sto je obecano.
A zasto su cene nize upravo zato jer AMD nije konkurentan a mora i da obori cene jer zamisli da drzi cenu a jos nije ispostovao obecano .
Ljudi se tako zadovoljavaju minimalnim i uvek im je na umu `nije skupo` quad core je to i sl a sto su dobili recimo preravljenu staru tehnologiju tj gotovu istu arhitekturu koja se vrti od kad ikad nikom nista..
Bulldozer je prekretnica ali nazalost nece biti u performansama.
Zato ce marketingom da popune rupe koje ne mogu tehnologijom a to je opet laz i obmana..

P.S.Inetl sto obeca to i ispuni,nvidia isto .
U kakva god govn@ da se uvale oni se izvuku jos jaci .
U tome je razlika.Nema praznih obecanja i lazi.

To je prava politika poslovanja i postovanje krajnjih kupaca!

Sve najbolje .Pozdrav.

Bulldozer -> http://i56.tinypic.com/fbew5h.png
FrekFencija





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire TEMA 13.09.2011. 21:55 #359454

status: user
broj poruka: 18472
A tema je teska patetika da nemam reci..
Isti ljudi koji su onomad pljuvali Intel i podsmevali se extremnim overklokom npr - postavljao je Nikolasur rezulatate sa hwgurus cije su teme docekane sa flejmom i podsmehom a sada je ovakav rezultat za respekt.
Od jednom se sad svi razumeju u sporstki overklok a do skoro je to bilo besmisleno,dosadno ,izivljavanje,gubljenje vremena da ne kazem debilizam.
E izem vam i obraz ,dvolicnost ,svaka cast!

Bulldozer -> http://i56.tinypic.com/fbew5h.png
FrekFencija





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ovo sto imam da saopstim autoru `teme`, nije stav fan-boy-a: 13.09.2011. 22:06 #359455

status: user
broj poruka: 10985
Dve besmislice sadrzi tvoje javljanje (povodom `tvoje` teme):

1. Tvrdnja da overklokovanjem Sandy-ja nisi postigao znacajnije razlike u fps-u te da na osnovu toga treba `otpisati` overklokovanje istoga.
To znaci samo jedno: nisi uradio posao kako treba. Nemoj ga ni raditi - odmorice se posao od tebe i ti od (uzaludnog posla).
Iznosenje te tvrdnje (deo koji glasi `za prosecnog korisnika`) je i NETACNO. Prosecni korisnik je i te kako zainteresovan za obradu (makar i najjednostavniju - forumi su puni molbi za upucivanje na takve programe ) multimedialnih sadrzaja gde Sandy, u smislu overkloka, pokazuje VELIKE RAZLIKE (ne samo u CineBench-u i `sintetici` nego u radu realnih aplikacija kao sto su razni programi za transkodovanje/kompresovanje video-audio materijala). Razlike u brzini kojom se te stvari obavljaju (default vs overclock) otprilike su u srazmeri, procentualno - maltene za koliko ga overklokujes, za toliko ubrzas procese). Ako to nisi utvrdio (a izgleda da nisi) onda okaci macki o rep testiranja koja si radio.

2. Popuno je (ali: POTPUNO) besmisleno da postavis temu koja svojim nazivom u nebesa uzdize oc mogucnosti jednog procesora a onda izjavis kako je to PO TEBI NEBITNO!
Znaci, neko na sva zvona objavi kako je sutra UTORAK, a onda izjavi da ga bas i ne zanimaju imena dana u sedmici (nedelji). Mislim...stvaaaarno...

citiram:`... po meni nebitna stvar dal ce se Buldozzer nesto puno klokovati, mislim da ce imati zadovoljavajuce performanse i out of box na tim klokovima.o

Reklo bi se: leva ruka ne zna sta radi desna. Ispeci pa reci.
- - - - - - - - - - -
Pozdrav za ovakav Buldozer (ako ZAISTA bude takav). Od veceg izbora glava (barem mene) ne boli.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Poenta 13.09.2011. 22:17 #359457

status: user
broj poruka: 18472
Ma da su ga oc-ovali i na 80 Ghz ne znaci nista ako to nema prakticnu primenu.
Opet ponavljam nevezano dal je Intel ili AMD ovi rezultati su za ekstremni oc tj sportski overklok koji ima smisla u tom krugu interesovanja i poznavanja.
Ljudi skidaju rekorde gde beleze svoje rezultate na hwbot listi i tu se rangiraju i dobijaju odredjene poene i neke nagrade..

Definitivno je smesno i providno ovakvo prezentiranje neke nove arhitekture pre svih pravih adekvatnih testova .
Nije ni izbacen CPU a vec neki rekordi i sl..
Mislim nije tesko povezati u celinu o cemu se ovde radi i na koji nacin i zbog cega se dize buka..
Kad izadje CPU i pojave se zvanicni testovi kao i taj OC potencijal za 24h/7 onda moze o necemu da se prica..

P.S.@tortojed
Ja sam sa Sandy recimo u Mafia II na svakih 100 Mhz dobijao po 1 FPS tako da one izjave su mi smesne ali nisam komentarisao jer bi odmah bilo `Da ti ja kazem,ti si u zabludi` :D Izbegavam vise besmislene polemike pogotovu one neosnovane i potkovane fanboyizmom.

Bulldozer -> http://i56.tinypic.com/fbew5h.png
FrekFencija





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 5GHz 13.09.2011. 22:34 #359470

status: user
broj poruka: 6086
Ako već može da radi na 5 giga hlađen vazduhom ili vodom, ovih 8 i kusur su bespotrebni i besmisleni, ali sigurno je da bodu oči ovim Intelovcima koji se koliko vidim više pale na ovo nego svi AMD-ovi fanbojevi zajedno.


There can be only one!!!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 13.09.2011. 23:10 #359482

status: user
broj poruka: 9122
Vrhunski marketinski trik koji ce povecati prodaju `brand new AMD processor-a`. Koriste se klasicnim Apple-ovskom filozofijom prodaje proizvoda, malo nahype-uju narod pogotovu one koji ne znaju mnogo i samim tim ih nateraju da pre ili kasnije kupe taj proizvod. Zamislite samo flyer neke konfiguracije ispod koje pise: `unutra se nalazi procesor koji je oborio svetski rekord u brzini` neko ce sigurno da se zaleti ma sta njemu vi pricali.

@tortojed izvini a koja je to igrica u novije vreme krucijalno moze da iskoristi 8 thread-ova :), 3DS Max :) ? Prosecan korisnik u Srbiji ukljuci browser i igra igrice na face-u, ako ode na neki drugi sajt to je eventualno youtube, treci sajt je google to kada je potrebna neka informacija, a za rec transcoding je od prosecnih usera cuo niko .), to sto vidis po forumima su koliko toliko advanced useri :).

@skyfire a u kojoj si igrici jos dobio boost OC-om CPU-a .) ?

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: ... 13.09.2011. 23:21 #359483

status: user
broj poruka: 1227
Zanimljivo, narocito mi se svidja ovo `one koji ne znaju mnogo`.. HA HA HA

:: Vrhunski marketinski trik koji ce povecati prodaju `brand new AMD processor-a`. Koriste se klasicnim Apple-ovskom filozofijom prodaje proizvoda, malo nahype-uju narod pogotovu one koji ne znaju mnogo i samim tim ih nateraju da pre ili kasnije kupe taj proizvod.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Ovo sto imam da saopstim autoru `teme`, nije stav fan-boy-a: 13.09.2011. 23:32 #359488

status: user
broj poruka: 6502
1. O igrama sam pricao, donosi 1-2FPS klok od 4,5Ghz (u odnosu na default 3,4GHz, 2600k) testirano u desetak igara (sve na maksimumu, fullhd sa AA) novijih sa kartom GTX 570.

2.Sta cu ja kad tebi smeta, vest je kao i svaka druga, zanimljiva je, ali meni licno nista ne znaci taj OC, zanimljivo je videti da je oboren svetski rekord, nisam ja rekao da je VEST nebitna, nego da je meni nebitan ekstremni a u ovom slucaju i inace (jer ce rpocesor raditi na visokim taktovima) oc, msilim citaj malo sta sam pisao, znam da tebe ovako nesto puno pogadja kao Intel fanboy-a, ali bezveze kuckas, meni kao da odgovoris nesto...

@Sky

Ili si testirao u niskoj rezoluciji ili malim detaljima, ili imas mnogo jak GPU pa zbog toga izvlacis jos koji FPS jer CPU ne moze da isprati.

:: Dve besmislice sadrzi tvoje javljanje (povodom `tvoje` teme)
::
:: 1. Tvrdnja da overklokovanjem Sandy-ja nisi postigao znacajnije razlike u fps-u te da na osnovu toga treba `otpisati` overklokovanje istoga.
:: To znaci samo jedno: nisi uradio posao kako treba. Nemoj ga ni raditi - odmorice se posao od tebe i ti od (uzaludnog posla)
:: Iznosenje te tvrdnje (deo koji glasi `za prosecnog korisnika`) je i NETACNO. Prosecni korisnik je i te kako zainteresovan za obradu (makar i najjednostavniju - forumi su puni molbi za upucivanje na takve programe ) multimedialnih sadrzaja gde Sandy, u smislu overkloka, pokazuje VELIKE RAZLIKE (ne samo u CineBench-u i `sintetici` nego u radu realnih aplikacija kao sto su razni programi za transkodovanje/kompresovanje video-audio materijala). Razlike u brzini kojom se te stvari obavljaju (default vs overclock) otprilike su u srazmeri, procentualno - maltene za koliko ga overklokujes, za toliko ubrzas procese). Ako to nisi utvrdio (a izgleda da nisi) onda okaci macki o rep testiranja koja si radio
::
:: 2. Popuno je (ali: POTPUNO) besmisleno da postavis temu koja svojim nazivom u nebesa uzdize oc mogucnosti jednog procesora a onda izjavis kako je to PO TEBI NEBITNO
:: Znaci, neko na sva zvona objavi kako je sutra UTORAK, a onda izjavi da ga bas i ne zanimaju imena dana u sedmici (nedelji). Mislim...stvaaaarno..
::
:: citiram:`... po meni nebitna stvar dal ce se Buldozzer nesto puno klokovati, mislim da ce imati zadovoljavajuce performanse i out of box na tim klokovima.o
::
:: Reklo bi se: leva ruka ne zna sta radi desna. Ispeci pa reci
:: - - - - - - - - - - -
:: Pozdrav za ovakav Buldozer (ako ZAISTA bude takav). Od veceg izbora glava (barem mene) ne boli
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: ... 14.09.2011. 00:30 #359500

status: user
broj poruka: 9122
Pa jel nije, Apple je u nove Mac-ove ubacio Thunderbolt navodeci to kao revoluciju, ali je `slucajno` zaboravio da spomene da postoji max 10 uredjaja koji podrzavaju taj standard :). iMac vrti vec par generacija problem sa prasinom i pregrevanjem, a narod nahype-ovan da je najnoviji iMac 27` sa i7 najbrzi Mac do sada po nekom testu se zahvaljujuci reklami napali da to kupi zahvaljujuci tom marketinskom triku, iako taj Mac ima zilion problema. Dalje imas iPod Touch koji ima kameru, ali samo su zaboravili da spomenu da je ta kamera od 0.7 MPX :). iPhone telefon sa vrhunskim dizajnom antene, a posle 3 dana se ispostavi da je antena bolna tacka. Zivo me zanima prezentacija iPhone 5, da li ce biti most advanced phone on the market kod koga ne mozes da snimis attachment iz mail-a, iOS nema file system itd. itd. itd.

Mac OS X je revolucionarni sistem koji do najnovije verzije 10.7 Lion nije imao Cut opciju pa je kao takav propagiran kao most advanced system, ali dobro cut opcija je mogla da se zbudzi :). File system na OS X-u je nesto kalemljeno, pa je samim tim dobio sklonost da sam od sebe bude jednog jutra corrupted i da samim tim izgubis sve svoje podatke :). Hoces jos :) ?

Pozdrav!


:: Zanimljivo, narocito mi se svidja ovo `one koji ne znaju mnogo`.. HA HA H
::
:: :: Vrhunski marketinski trik koji ce povecati prodaju `brand new AMD processor-a`. Koriste se klasicnim Apple-ovskom filozofijom prodaje proizvoda, malo nahype-uju narod pogotovu one koji ne znaju mnogo i samim tim ih nateraju da pre ili kasnije kupe taj proizvod.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: Re: Re: 14.09.2011. 00:33 #359501

status: user
broj poruka: 4187
A otkud ja da znam da li on moze meni otac da bude? Covece.........
Sorry Pisko ako si bas toliko mator... Salim se naravno, ako se neko uvredio, izvinjavam se. Naravno samo se ne izvinjavam onom seronji sa 132 poruke na berzi...

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: Brate, nisam ja iznerviran, samo je stvarno nepristojno odgovoriti nekome ko može otac da ti bude (nemoj samo i ti pisko ovim da se uvrediš) na taj način ...Tako bih se obratio nekom ortaku ali nekome ko je solidno stariji od mene, nikako. Čak je i u šali nepristojno, zato sam napisao da nije bitno da li je šala ili ne.
:: Neću da produžavam raspravu jer imam pametnija posla, niti planiram da te učim bilo šta. Samo ti uživaj, ja nemam ništa protiv tebe, majke mi.
:: ide i smajli da ne budem shvaćen pogrešno
::
:: Josilenko, ti gpu-i bi mogli da zamene neke lowbudget grafičke koje trenutno koštaju 50ak eura. Ne bi trebalo da budu loše, pogotovo što za 190dolara (koliko je to odprilike u evrima, 160-170?) dobijaš x6 procesor i solidnu grafiku. Po meni, mislim da se itekako isplati, a i procesor će da bude valjda bolji od sadašnjeg phenoma x
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
:: :: Bass...paznja ti je opala..
:: :: Aj da se nadovezem, naravno da ne pricam, sa tatom uopste ne pricam celog zivota, a sa majkom pricam kako prilici... :
:: :: Ne znam sta je sad tu problem? Ja se zezam, cak sam stavo DVA smajlica... ali dzabe kad se neko nadje iznerviran i natempiran, i onda se obraca prvom koji naidje i uci te na forumu kako da se ponasa. No hard feelings, ali idi uci nekog drugog...
:: ::
:: :: AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HD
:: ::

:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Potpuno se slažem sa Mixerom ovde! :) 14.09.2011. 00:45 #359506

status: user
broj poruka: 3241
Otkud on zna da Pisko može da mu bude otac?Ja, na primer znam, ali ne znaju svi forumaši, niti bi se po Piskovim komentarima reklo da je nešto mator, a kamoli ozbiljan.Pre bi ga videli kao nekog dežurnog zajebanta sa faksa. :D
Jedino ako si mislio na profil sliku, ali onda bi ipak Mixer delovao starije, ako ćemo tako, ipak je kostur iliti Jolly Roger. :)
Skoro je neko baš vezivao profil slike sa izgledom forumaša, pa bi se za mene reklo onda da sam bezzubo animirano čudovište koje obožava sirovu ribu.Mislim, volim ja sirovu ribu, ali ne onu koju Toothless jede u crtaću.Muhahahhaha :)
A evo vam i brdo smajlija svima na gomili! :D


https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: 14.09.2011. 00:58 #359511

status: user
broj poruka: 3519
Koliko je ovom forumu potreban moderator, toliko je nekima neophodna lekcija iz elementarne kulture, a Boga mi i motika, ašov i slična oruđa, kao i parče zemlje za obrađivanje. Kad su već nekultivisani, onda nek` bar zemlju kultivišu.

Ne stajem ni na čiju stranu ovde(da se neko od vas ne pronađe, pa da doda +1), već iznosim mišljenje na osnovu iskustva i ponašanja zajednice!

CPU-Z: http://fwd4.me/07Uf


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: Re: 14.09.2011. 01:02 #359513

status: user
broj poruka: 4187
Mogu svi kod mene... Ko hoce nek se javi, nabavicu svakome motiku i asov i komadinu Petrovackog kulena i pravac njiva... :DDD
Necu vise da se pravdam, rekao sam sta sam rekao...
A Morti,,, +1 za moderatora! :))))

AII x4 640-MSI 770-C45-2x2GB Kingston HyperX BLU-HD4870-LC6650GP3 V2.3-BenQ 2420HDB


:: Koliko je ovom forumu potreban moderator, toliko je nekima neophodna lekcija iz elementarne kulture, a Boga mi i motika, ašov i slična oruđa, kao i parče zemlje za obrađivanje. Kad su već nekultivisani, onda nek` bar zemlju kultivišu
::
:: Ne stajem ni na čiju stranu ovde(da se neko od vas ne pronađe, pa da doda +1), već iznosim mišljenje na osnovu iskustva i ponašanja zajednice
::
:: CPU-Z: http://fwd4.me/07Uf
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: Re: ... 14.09.2011. 01:37 #359520

status: user
broj poruka: 1227
Zvucis kao klasican bot sa nekog foruma o automobilizmu, ja cuh od tetke od sestre da je njoj baba prepricala kako se Mercedes kvari, rekla-kazala i slicni marifetluci...

:: Pa jel nije, Apple je u nove Mac-ove ubacio Thunderbolt navodeci to kao revoluciju, ali je `slucajno` zaboravio da spomene da postoji max 10 uredjaja koji podrzavaju taj standard :). iMac vrti vec par generacija problem sa prasinom i pregrevanjem, a narod nahype-ovan da je najnoviji iMac 27` sa i7 najbrzi Mac do sada po nekom testu se zahvaljujuci reklami napali da to kupi zahvaljujuci tom marketinskom triku, iako taj Mac ima zilion problema. Dalje imas iPod Touch koji ima kameru, ali samo su zaboravili da spomenu da je ta kamera od 0.7 MPX :). iPhone telefon sa vrhunskim dizajnom antene, a posle 3 dana se ispostavi da je antena bolna tacka. Zivo me zanima prezentacija iPhone 5, da li ce biti most advanced phone on the market kod koga ne mozes da snimis attachment iz mail-a, iOS nema file system itd. itd. itd
::
:: Mac OS X je revolucionarni sistem koji do najnovije verzije 10.7 Lion nije imao Cut opciju pa je kao takav propagiran kao most advanced system, ali dobro cut opcija je mogla da se zbudzi :). File system na OS X-u je nesto kalemljeno, pa je samim tim dobio sklonost da sam od sebe bude jednog jutra corrupted i da samim tim izgubis sve svoje podatke :). Hoces jos :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Zanimljivo, narocito mi se svidja ovo `one koji ne znaju mnogo`.. HA HA H
:: ::
:: :: :: Vrhunski marketinski trik koji ce povecati prodaju `brand new AMD processor-a`. Koriste se klasicnim Apple-ovskom filozofijom prodaje proizvoda, malo nahype-uju narod pogotovu one koji ne znaju mnogo i samim tim ih nateraju da pre ili kasnije kupe taj proizvod.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: Re: ... 14.09.2011. 01:55 #359522

status: user
broj poruka: 9122
Ja ti pricam realno stanje a ti pricaj sta hoces .). Samo kazem kojom se politikom AMD vodi i kojom reklamom koja je za neuke reper za sve.

Pozdrav!


:: Zvucis kao klasican bot sa nekog foruma o automobilizmu, ja cuh od tetke od sestre da je njoj baba prepricala kako se Mercedes kvari, rekla-kazala i slicni marifetluci...
::
:: :: Pa jel nije, Apple je u nove Mac-ove ubacio Thunderbolt navodeci to kao revoluciju, ali je `slucajno` zaboravio da spomene da postoji max 10 uredjaja koji podrzavaju taj standard :). iMac vrti vec par generacija problem sa prasinom i pregrevanjem, a narod nahype-ovan da je najnoviji iMac 27` sa i7 najbrzi Mac do sada po nekom testu se zahvaljujuci reklami napali da to kupi zahvaljujuci tom marketinskom triku, iako taj Mac ima zilion problema. Dalje imas iPod Touch koji ima kameru, ali samo su zaboravili da spomenu da je ta kamera od 0.7 MPX :). iPhone telefon sa vrhunskim dizajnom antene, a posle 3 dana se ispostavi da je antena bolna tacka. Zivo me zanima prezentacija iPhone 5, da li ce biti most advanced phone on the market kod koga ne mozes da snimis attachment iz mail-a, iOS nema file system itd. itd. itd
:: ::
:: :: Mac OS X je revolucionarni sistem koji do najnovije verzije 10.7 Lion nije imao Cut opciju pa je kao takav propagiran kao most advanced system, ali dobro cut opcija je mogla da se zbudzi :). File system na OS X-u je nesto kalemljeno, pa je samim tim dobio sklonost da sam od sebe bude jednog jutra corrupted i da samim tim izgubis sve svoje podatke :). Hoces jos :)
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: Zanimljivo, narocito mi se svidja ovo `one koji ne znaju mnogo`.. HA HA H
:: :: ::
:: :: :: :: Vrhunski marketinski trik koji ce povecati prodaju `brand new AMD processor-a`. Koriste se klasicnim Apple-ovskom filozofijom prodaje proizvoda, malo nahype-uju narod pogotovu one koji ne znaju mnogo i samim tim ih nateraju da pre ili kasnije kupe taj proizvod.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs