Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
EVGA GTX680 Classified -Uskoro-
STRANA 2 OD 10  
markopvict Wlada - CRNA REKA? 31.05.2012. 08:04 #420869

status: user
broj poruka: 4515



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA GTX680 Classified 31.05.2012. 08:26 #420870

status: user
broj poruka: 728
Ja vise ne odgovaram ovde nista dok se ne pojavi ova karta i dok ne budem znao vise o njoj.

Ja sam mislio da vi HW ozbiljno shvatate ali ne vi ste vecno u nekoj prici nemam pojma ni sam. Sta da se radi takva su primanjana ni mene ne interesuje SR-X. Nista onda posto vi ne znate da cenite, ne znate sta govorite, ne kupujete to. Pod cenzurom ste i monopolom vi ostanite tu gde jeste, steta sto samo davite ljude koji cene pravi HW i objasnjavate mu gluposti. DO ASUS nivoa je dobro ceniti i to cene pravi entuzijasti a ono Elitnu e pa to bolje da se ni ne prica o tome da ne opadne prodaja.
Vi i zasluzujete ROG i ASUS i takvu podrsku.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 31.05.2012. 08:44 #420872

status: user
broj poruka: 18941
lepu si knjigicu ispisao.. imam samo jedno pitanje, ne znam koju trenutno imas, pretpostavljam GTX580 Classified, da li jos furas onaj AMD 965 koji nije usko grlo?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 09:37 #420880

status: user
broj poruka: 728
Da i dalje sam na mrtvom AMDu. Milione da imam mogu samo da cekam.
Mislio sam da odem mozda da uzmem CPU u ponedeljak sada odmah ali sam odustao od toga uzecu kada stigne ploca isti dan u radnji.
Pa sta da li si na AMD??? Nasta drugo, na Intel??? Pa gde ti vidi plocu za Intel???
Mislim da krece danas prodaja ploca.
Imam preko 15 mailova sa distributerom cekam plocu.

A za grafiku posle 580 Classified 14+3 Phase Engineered for Extreme OC.
Kaze da li sam jos na AMD, da na AMDu sam dok ne na IT Svet pod odsek EVGA ne pojavi se Z77 FTW. Jel ste vi gluvi ili treba da vam se crta ili tako izmamljujete ljudima da sto pre kupe nesto.
Za mene ne postoji dok EVGA ne kaze svoje.
Cekam plocu kao i cela Amerika.
Mislim ja cekam ali u dogledno vreme posle kada me pukne flas okrecem e-ducan i narucujem i 3770K I Z77ftw sa Alternate.de a posle toga ide opet sankcije zbog nemanja EVGA narednih godinu dana jel ja godinu dana nisam kupio u Srbiji nista niti bi da nema EVGA.
15 puta kazem cekam plocu kaze jel sam jos na AMD, ne krenuo sam da kupim Maximus al me boli noga pa ne mogu.

Za grafiku ako ima interesenata hoce covek da da po dobroj ceni 4xGTX580 Classified.
Evo poslao sam mu pitanja za jednu da li prodaje i cenu. Mogli bi da se skupimo da kupimo 4 komada.

Da imamo ovu iza

http://i.imgur.com/VeSOw.jpg

Jel da da je jadnicak ovaj referentni prema ovoj iza.
Majke mi ovo nikada nisam video ovakav HW. Ali najstvarnije.
Nece vise nikada biti takve. Prava kolekcionarska.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 09:47 #420890

status: user
broj poruka: 18941
:: Da i dalje sam na mrtvom AMDu. Milione da imam mogu samo da cekam

ali nemas:)


:: Mislio sam da odem mozda da uzmem CPU u ponedeljak sada odmah ali sam odustao od toga uzecu kada stigne ploca isti dan u radnji.
:: Pa sta da li si na AMD??? Nasta drugo, na Intel??? Pa gde ti vidi plocu za Intel??

Ja ne vidi nigde ploca za intel:). Vidi ali samo ASUS. Ti nece ASUS, ti oce samo eVGA. Ali ima i eVGA X79. Medjutim ti nece X79, ti oce drugo. Nema drugo. Tako da ne vidi:).


:: Mislim da krece danas prodaja ploca.
:: Imam preko 15 mailova sa distributerom cekam plocu

Mislim i ja da krece sutra odmah. Ili prekosutra. Ili danas. A mozda i u subotu.

::
:: A za grafiku posle 580 Classified 14+3 Phase Engineered for Extreme OC
:: Kaze da li sam jos na AMD, da na AMDu sam dok ne na IT Svet pod odsek EVGA ne pojavi se Z77 FTW. Jel ste vi gluvi ili treba da vam se crta ili tako izmamljujete ljudima da sto pre kupe nesto
:: Za mene ne postoji dok EVGA ne kaze svoje
:: Cekam plocu kao i cela Amerika
:: Mislim ja cekam ali u dogledno vreme posle kada me pukne flas okrecem e-ducan i narucujem i 3770K I Z77ftw sa Alternate.de a posle toga ide opet sankcije zbog nemanja EVGA narednih godinu dana jel ja godinu dana nisam kupio u Srbiji nista niti bi da nema EVGA
:: 15 puta kazem cekam plocu kaze jel sam jos na AMD, ne krenuo sam da kupim Maximus al me boli noga pa ne mogu


Shvatam, boli te noga pa ne mozes, evo mogu ja da ti odem po maximus, daj mi samo pare i otici cu umesto tebe, nije problem:).

Cela amerika i wlada.. ajde cela amerika je nebitna, ali ne mogu da verujem da ne mogu da pozure za wladu.. ne brini sad cu da im pustim mail da pozure to malo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @imarkovic 31.05.2012. 09:49 #420892

status: user
broj poruka: 17084
Okani se corava posla...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified EVGA Z77 FTW 31.05.2012. 09:50 #420893

status: user
broj poruka: 728
Nemam pare za X79, nemam kuler za njega.
ZASTO IZGOVARAS ASUS, ASUS NE POSTOJI PALIM ZIPPO BENZINOM CH4F. PRE NECU DA IMAM KOMP NEGO ASUS, ALOOOO EJ KADA CE BITI JASNO, KOLIKO TREBA DA PRICAM.
EVGA X79 SLI JE MALO DETE ZA EVGA Z77FTW plus nemam kuler ni za quad channel.
NE DA NECU ASUS NEGO NE POSTOJI. NEMA GA NEVIDLJIV JE I OSTALI ISTO.
CEKAM OVU PLOCU I BICE, IONAKO MOJ TEMPO UPGRADA SE USKLADJUJE PREMA EVGA NE PREMA DRUGIMA.
EVGA X79 SLI JE BUDGET PLOCA KOJA JE POKAZALA NEKE BAGOVE ZA RAZLIKU OD FENOMENLNIH X79 FTW I X79 CLASSIFIED KOJIH NEMA.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @svi normalni 31.05.2012. 09:51 #420895

status: user
broj poruka: 17084
Neko zna sta se desilo sa ASUSOM,
i zasto je poceo odjednom da mrzi svoj omiljeni do skoro brend?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: EVGA Z77 FTW 31.05.2012. 09:55 #420897

status: user
broj poruka: 18941
nemoj ti na mene da vices jer cu im reci da ti ne daju eVGA, jesi razumeo?! Budi dobar.
Znam da ti je neko rekao (iz eVGA) da je eVGA najbolji i bolji od asusa, isto kao sto ti je rekao tako za asus, pa si zato zapeo ko sivonja, a cooler cu ja da ti kupim kad se vratim s mora za taj X79, znam da te boli noga..

:: Nemam pare za X79, nemam kuler za njega
:: ZASTO IZGOVARAS ASUS, ASUS NE POSTOJI PALIM ZIPPO BENZINOM CH4F. PRE NECU DA IMAM KOMP NEGO ASUS, ALOOOO EJ KADA CE BITI JASNO, KOLIKO TREBA DA PRICAM
:: EVGA X79 SLI JE MALO DETE ZA EVGA Z77FTW plus nemam kuler ni za quad channel
:: NE DA NECU ASUS NEGO NE POSTOJI. NEMA GA NEVIDLJIV JE I OSTALI ISTO
:: CEKAM OVU PLOCU I BICE, IONAKO MOJ TEMPO UPGRADA SE USKLADJUJE PREMA EVGA NE PREMA DRUGIMA
:: EVGA X79 SLI JE BUDGET PLOCA KOJA JE POKAZALA NEKE BAGOVE ZA RAZLIKU OD FENOMENLNIH X79 FTW I X79 CLASSIFIED KOJIH NEMA
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 09:56 #420898

status: user
broj poruka: 728
ZATO STO JE I DRUGA GRAFIKA BILA POKVARENA I NA KRAJU SU MI POSLE 6 MESECI VRATILI PARE I OSTAO SAM NAA STAROJ HD5870.
ZAVRSIO SAM SA NJIMA SHVATITE DOBIJAM POKLONE AKO NAPRAVIM YOUTUBE KLIP GDE CU DA UPALIM CH4F PLOCU ISPRAVNU I PRICAM O ASUSU.
OSIM TOGA DOBIO SAM JE U OTVORENOJ ISCEPANOJ KUTIJI KORISCENU GRAFIKU.
A i dalje insekti to njima prolazi kroz jedno uvo i izlazi na drugo jel znaju da su insekti i da je to istina. Oni cak i ne odgovaraju sto prodaju kartye u isscepanim kutijama.
Ma zavrsio sam sa njima. Kazem samo da su mi tada napravili ceo komp kostalo bi firmu 30 puta jeftinije nego ovako. Ali na srecu ASUS direktor to ne zna nista.
Razumete mnogo ljudi vec ceka taj klip gde cu upaliti ispravnu CROSSHAIR 4 FORMULA I ISPRICATI KAKO TRGUJE ASUS ROG, IMAM SLIKE GRAFIKE I SVE, VIDELO JE POLA SVETA, ZGROZENI SU.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 09:58 #420899

status: user
broj poruka: 18941
SVE ti verujem. Uzeo si najbolju ASUS kartu i hoces da kazes da je sama od sebe crkla.. ako te taj asus nije preziveo nemoj da mislis da hoce eVGA i cela it industrija.. Ako si nesto pokvario to ne znaci da je lose, ali na zalost nisam inzinjer to da ti nacrtam, jesam ali ne gradjevinski:)


:: ZATO STO JE I DRUGA GRAFIKA BILA POKVARENA I NA KRAJU SU MI POSLE 6 MESECI VRATILI PARE I OSTAO SAM NAA STAROJ HD5870
:: ZAVRSIO SAM SA NJIMA SHVATITE DOBIJAM POKLONE AKO NAPRAVIM YOUTUBE KLIP GDE CU DA UPALIM CH4F PLOCU ISPRAVNU I PRICAM O ASUSU.
:: OSIM TOGA DOBIO SAM JE U OTVORENOJ ISCEPANOJ KUTIJI KORISCENU GRAFIKU
:: A i dalje insekti to njima prolazi kroz jedno uvo i izlazi na drugo jel znaju da su insekti i da je to istina. Oni cak i ne odgovaraju sto prodaju kartye u isscepanim kutijama
:: Ma zavrsio sam sa njima. Kazem samo da su mi tada napravili ceo komp kostalo bi firmu 30 puta jeftinije nego ovako. Ali na srecu ASUS direktor to ne zna nista
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 31.05.2012. 09:58 #420900

status: user
broj poruka: 17084
Znaci posle one neispravne amd grafike dobio si nvidiju opet asusovu koje je opet neispravna... Zato mrzis asus sad, ok.

A sta se tacno desilo sa gtx 570 koliko se secam? Kako se ona pokvarila?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 09:59 #420901

status: user
broj poruka: 728

gtx580 dcii je to bio. Sami su oni rekli da je neispravna i ta i nudili trecu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @wlada aka classified 31.05.2012. 10:00 #420902

status: user
broj poruka: 18941
mozda je to bila izmaltretirana od Saleta kontuzovala, pa je on reklamirao pa su uvalili gos`n wladi


:: Znaci posle one neispravne amd grafike dobio si nvidiju opet asusovu koje je opet neispravna... Zato mrzis asus sad, ok
::
:: A sta se tacno desilo sa gtx 570 koliko se secam? Kako se ona pokvarila
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Gh
:: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Dell 22
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 31.05.2012. 10:00 #420903

status: user
broj poruka: 17084
ok gtx 580 , ne 570, moja greska,

cek malo pa ti si dobio tu kartu u zamenu za onaj pregrejani amd,
580 bila je kod tebe,
kako su ti oni javili da je i ona neispravna a kod tebe je i radila ti je,
ne kapiram...?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 10:03 #420904

status: user
broj poruka: 728
Slusaj ovako ne znam da li da te pustim da zivis u ubnedjenju ili ne.
Prvo ja nisam ni planirao da kupim EVGA ovde n ego je e-ducan uradio ponudu na osnovu Z68FTW jel sam znao da toliko kosta otprilike i Z77 FTW.
Drugo karta je radila ali je imala teksturu tako losu karakteristicno za neke Nvidia karte.
Radila je prvog kao i zadnjeg dana. Ali je slika bila grozna, da ne objasnjavam sada.

A sto se mene tice odmah sada reci da ne donose EVGA zelim da ih obradujem sa nemackim racunom kompleta Ivy Bridge Z77 FTW.
Da vide koliko gube. Ja sam mesec dana posle odluke da kupim Z77 FTW shvatio da ce biti u Beogradu a odmah zatim i da je RAM koji sam hteo da kupim pre nego sam i pomislio na EVGA plocu bas QVL za nju, skakao sam.

Pa ja sam odavno rekao zbogom osloncu na Srbiju, da je nje jos bi imao CM 690 a ne Obsidian 650D.
Znaju nasi dobavljaci da bi uzeli pare od mene moraju da imaju celofan na HW i da pise EVGA na ploci a graficka isto EVGA sa duplo memorije. To su uslovi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 31.05.2012. 10:08 #420906

status: user
broj poruka: 17084
Ako ih ti tako uslovis nema sanse a da ne popuste.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 10:13 #420909

status: user
broj poruka: 728
Koga da uslovim, zasta???
Pa ne uslovljavam ja nikoga nizasta.
Lepo pricao sa ljudima jel ce biti- BICE. Racunajte na mene i jos jednog koji nece da uzme Maximus nego hoce da predje na EVGA kao i ja i gotovo.
Ako bude ovde bude, odlicno, ako ne ne gubim ja, gube oni zaradu.
Znaju da ASUS necu a ostale jos manje.
Nema razloga da ne bude jel mesec dana i vise se dogovaramo. Rekao sam da ne zurim da ne brinu da drugu necu uzeti i polako. Za mene Z77 jos nije u prodaji.

Ovu moju DCII nije mogao niko da pokvari, bar ja ne znam da neko tako moze da pokvari kartu, ne znam cak ni klokovanjem da li to moze, mislim da je chip bio felerican jel ASUS takvih ima brdo u prodaji.
Nesto ovako otprilike.

http://i.imgur.com/NaR11.jpg

Na daljinu mutno, fale detalji, kao da rendering nije do kraja zavrsen. Nema sanse da se ispravi sve menjanje sistema drivera, sve sve sve. Uvek isto. Samo nisam primetio odmah jel nisam igrao se a u nekim igrama je to bilo manje ali svuda prisutno.
Nije ovo slika od mene ali tako slicno.


IMAJU JEDNU SANSU DA PRESTANEM DA PRICAM O NJIMA IKADA KAO IZVORU ZLA.
DA ASUSOV MANAGER DONESE GTX580 CLASSIFIED ISPRAVNU I DA MI PRODA PO NORMALNOJ CENI. INACE NISTA DRUGO PA TACNO DA MI DAJU DA BIRAM ASUSOVO.
JEDNOSTAVNO ME NE ZANIMA, NA NJIHOV HW GLEDAM KAO NA STARE PISACE MASINE IZ PROSLOG VEKA, NEMA FILINGA NIKAKVOG.

Kaze ja necu ASUS plocu da kupim. Ja ne popunim ASUS nagradnu igru da me mozda izvuku za dzabe a ne da kupim.
Shvatili bi koliko sam postao nezainteresovan i nemam zelje za neki HW kada bi me EVGA izvukla za GTX680 kada bi je u celofanu prodao ovde kako dolikuje novom HW a ne bi ni probao je. Jednostavno sada samo neke tako moje specijalne tripove a vi sta zelite.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 31.05.2012. 10:37 #420914

status: user
broj poruka: 18941
ej, zamisli uzmes eVGA i opet ti se to desi? Sta bi onda uradio, sta onda da kupis sunce mu poljubim? Da li bi se obesio? ili si vec pokusao jednom pa povredio nogu :P


:: Koga da uslovim, zasta??
:: Pa ne uslovljavam ja nikoga nizasta
:: Lepo pricao sa ljudima jel ce biti- BICE. Racunajte na mene i jos jednog koji nece da uzme Maximus nego hoce da predje na EVGA kao i ja i gotovo
:: Ako bude ovde bude, odlicno, ako ne ne gubim ja, gube oni zaradu.
:: Znaju da ASUS necu a ostale jos manje
:: Nema razloga da ne bude jel mesec dana i vise se dogovaramo. Rekao sam da ne zurim da ne brinu da drugu necu uzeti i polako. Za mene Z77 jos nije u prodaji
::
:: Ovu moju DCII nije mogao niko da pokvari, bar ja ne znam da neko tako moze da pokvari kartu, ne znam cak ni klokovanjem da li to moze, mislim da je chip bio felerican jel ASUS takvih ima brdo u prodaji.
:: Nesto ovako otprilike
::
:: http://i.imgur.com/NaR11.jp
::
:: Na daljinu mutno, fale detalji, kao da rendering nije do kraja zavrsen. Nema sanse da se ispravi sve menjanje sistema drivera, sve sve sve. Uvek isto. Samo nisam primetio odmah jel nisam igrao se a u nekim igrama je to bilo manje ali svuda prisutno
:: Nije ovo slika od mene ali tako slicno.
::
::
:: IMAJU JEDNU SANSU DA PRESTANEM DA PRICAM O NJIMA IKADA KAO IZVORU ZLA
:: DA ASUSOV MANAGER DONESE GTX580 CLASSIFIED ISPRAVNU I DA MI PRODA PO NORMALNOJ CENI. INACE NISTA DRUGO PA TACNO DA MI DAJU DA BIRAM ASUSOVO
:: JEDNOSTAVNO ME NE ZANIMA, NA NJIHOV HW GLEDAM KAO NA STARE PISACE MASINE IZ PROSLOG VEKA, NEMA FILINGA NIKAKVOG
::
:: Kaze ja necu ASUS plocu da kupim. Ja ne popunim ASUS nagradnu igru da me mozda izvuku za dzabe a ne da kupim
:: Shvatili bi koliko sam postao nezainteresovan i nemam zelje za neki HW kada bi me EVGA izvukla za GTX680 kada bi je u celofanu prodao ovde kako dolikuje novom HW a ne bi ni probao je. Jednostavno sada samo neke tako moje specijalne tripove a vi sta zelite.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.05.2012. 10:40 #420919

status: user
broj poruka: 12785
Ih, da mu crkne EVGA onda bi se dobrovoljno vratio na lopatanje u crnu reku 24/7. Ovako verovatno ide jednom nedeljno za vikend. Verovano ga leče custom EVGA lopatom da mu usput ostanu tetovaže za pamćenje omiljenog brenda.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @ Daum 31.05.2012. 10:43 #420921

status: user
broj poruka: 17084
A kad se samo setim do skoro je bio obozavatelj asusa i kleo se u njega,
voleo ga vise od rodjene majke,
a sad ga pljuje, i mrzi, zabo si wlado asusu noz u ledja,
nije to lepo, sine Brute...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @ Daum 31.05.2012. 10:50 #420927

status: user
broj poruka: 18941
upravo, za ovo vreme koliko nije bio se predomislio i promenio kurs ka eVGA, tako da ASUS automatski otpada, ostali su tek otpali odavno.. eVGA je tHE GOD


:: A kad se samo setim do skoro je bio obozavatelj asusa i kleo se u njega
:: voleo ga vise od rodjene majke,
:: a sad ga pljuje, i mrzi, zabo si wlado asusu noz u ledja
:: nije to lepo, sine Brute..
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Gh
:: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Dell 22
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 31.05.2012. 10:51 #420928

status: user
broj poruka: 728
Gledajte odgovor na EVGA Forum i koju sam cenu pomenuo....
Ja nema da omasim. Omasio sam za 20$. Samo da vidim kako bi moglo drugacije da se izvede.


I can do 0 for one card. I have PayPal so it`s probably the best way to pay.

Let me know. The card is ready to be shipped.


Tacno koliko sam rekao za malo preko 300e GTX580 Classified.
Sta za to ima ovde da se kupi, da vidimo. GTX570 ASUS.
Dabogda mi majka umrla ako sam izmislio ovo.

Hocemo da kupimo??? Lik ima 4 komada dace po boljoj ceni za 4x. Za 1500$.
Znate kakve su to karte. Ma sta ja vama pricam viste Delux entuzijasti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @wlada aka classified 31.05.2012. 10:53 #420931

status: user
broj poruka: 17084
Graficka kartica > mama rodjena ?!

bez komentra...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 31.05.2012. 10:54 #420932

status: user
broj poruka: 12785
Za malo preko ima da se uzme GTX670. Smanji droze malo, laguješ za godinu dana.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: Gledajte odgovor na EVGA Forum i koju sam cenu pomenuo...
:: Ja nema da omasim. Omasio sam za 20$. Samo da vidim kako bi moglo drugacije da se izvede
::
::
:: I can do 0 for one card. I have PayPal so it`s probably the best way to pay.
::
:: Let me know. The card is ready to be shipped.
::
::
:: Tacno koliko sam rekao za malo preko 300e GTX580 Classified.
:: Sta za to ima ovde da se kupi, da vidimo. GTX570 ASUS
:: Dabogda mi majka umrla ako sam izmislio ovo
::
:: Hocemo da kupimo??? Lik ima 4 komada dace po boljoj ceni za 4x. Za 1500$.
:: Znate kakve su to karte. Ma sta ja vama pricam viste Delux entuzijasti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 10  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs