Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
masine nisu problem, ljudi su
STRANA 2 OD 2
misoni Smesno... 04.06.2007. 13:30 #20971

status: user
broj poruka: 35
Koliko smaranja zbog zaljubljenosti u admina...A moglo je krace.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Obratite paznju! 04.06.2007. 14:07 #20972

status: user
broj poruka: 18472
Ha-ha-ha.Sta se ovde sve desilo.Zbog jednog prostog pitanja cela se zbrka stvori.Pametnjakovici nasli da napadaju devojku sa nekim navodnim argumentima da je ona kriva umesto da joj kao dzenlmeni izacu u susret,a ona bezuspesno pokusava da se odbrani i pojasni u cemu je ovde zaista problem sto je dovelo do citave katastrofe u celokupnom diskutovanju!Moram skrenuti paznju da je ovo odmaklo previse,i da se otelo kontroli.Ako vam je bas stalo do ovakvih stvari i diskutovanja na ovakav nacin podrzite Dragojlov predlog http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4607&forid=2&katid=1 pa se siti iscantrajte kao neke tetke i zadovoljite vas bolesni ego!Nije ovo forum za takve stvari,ovde dolaze i ozbiljni ljudi a ne samo klinci i oni napaljeni pavijani koji veze sa mozgom nemaju a pokusavaju da dokazu nesto sto nema nikakvog smisla-cast izuzetcima!Zbog ovakvih stvari i treba da postoji Moderator-ovo se licno obracam gospodinu Zeljku da vec jednom usvoji taj predlog!P.S.Kim prestani vise sa postovima jer je ocigledno da ce se diskusija nastaviti u nedogled!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Obratite paznju! 04.06.2007. 15:02 #20976

status: user
broj poruka: 18472
Ha-ha-ha.Sta se ovde sve desilo.Zbog jednog prostog pitanja cela se zbrka stvori.Pametnjakovici nasli da napadaju devojku sa nekim navodnim argumentima da je ona kriva umesto da joj kao dzenlmeni izacu u susret,a ona bezuspesno pokusava da se odbrani i pojasni u cemu je ovde zaista problem sto je dovelo do citave katastrofe u celokupnom diskutovanju!Moram skrenuti paznju da je ovo odmaklo previse,i da se otelo kontroli.Ako vam je bas stalo do ovakvih stvari i diskutovanja na ovakav nacin podrzite Dragojlov predlog http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4607&forid=2&katid=1 pa se siti iscantrajte kao neke tetke i zadovoljite vas bolesni ego!Nije ovo forum za takve stvari,ovde dolaze i ozbiljni ljudi a ne samo klinci i oni napaljeni pavijani koji veze sa mozgom nemaju a pokusavaju da dokazu nesto sto nema nikakvog smisla-cast izuzetcima!Zbog ovakvih stvari i treba da postoji Moderator-ovo se licno obracam gospodinu Zeljku da vec jednom usvoji taj predlog!P.S.Kim prestani vise sa postovima jer je ocigledno da ce se diskusija nastaviti u nedogled!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 04.06.2007. 15:45 #20979

status: user
broj poruka: 584

Ma izmedju vas dvoje ima nesto


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Rodila se mecka... 04.06.2007. 17:22 #20982

status: user
broj poruka: 9391
::
:: Ok, verovatno ni ja nisam bas birala reci u komentarisanjima vasih odgovora, ali to je samo zato sto na svaku vasu (nepotrebnu) packu ja u vama vidim tog mog administratora... :


E pa KIM, tu vec niko od nas ne moze da ti pomogne. Postoje speciajlizovane ustanove, pa pokusaj tamo.

Izvini sto sam ti bilo sta napisao, nece se vise ponoviti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 05.06.2007. 11:57 #20994

status: user
broj poruka: 3529
Hah! Bas sam se slatko nasmejao! Po nekada je stvarno ovakva tema veoma zanimljiva, unosi nesto novo u ovaj forum!
Ne zelim nikoga da branim, ali mislim da veoma impulsivno reagujes(Kim) na neke kritike i generalno na sve moras da odgorvoris!
Vidis ja sam bas totalna suprotnost od svega toga, i kada dajem neki odgovor uvek gledam da bude sto kraci i jednostavniji, bez dodatnog objasnjavanja, jer boze moj, sama materija koja se upotrebljava ovde na forumu je poznata svima(ucesnicima), tako da, od sada pa ubuduce(ako te bude bilo) da znas kako treba da se postavis, a reakcije po nekada i tekako treba da zadrzis za sebe, uglavnom moj ti je savet da se usredsredis bas na ono za sta ti je potreban odgovor, a na pitanja tipa na kojoj si ti lestvici itd., JA da sam na tvom mestu ne bih ni odgovarao! Ima dosta ljudi koji ocigledno jedva cekaju da ih neko izazove pa da se raspisu i prepucavaju!
Dakle ponavljam jos jednom, neutralan sam i apsolutno me ne zanima ko si ti, sta si u tvojoj firmi, itd., odgovor bih ti napisao ali vec si ga dobila, a sve ovo sam napisao samo iz razloga sto se ovakve stvari redovno desavaju ovde.
Necu da pametujem nikome ali ovo je moje licno misljenje i samo sam zeleo da ga podelim sa vama, iz dobre namere, naravno!
Pozdrav svima!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Predlog 10.06.2007. 19:36 #21424

status: user
broj poruka: 5696
Ova seka je mnogo frustrirana, mozda bi htela nesto drugo do ucitavanja pukog softa??? Evo, ja cu vrlo rado volontirati ako je lepa i zdrava, neka me slobodno kontaktira na mail!


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja hm... 20.06.2007. 10:28 #22091

status: user
broj poruka: 299
c c c
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646182.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs