Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Total War Rome II
STRANA 2 OD 6  
Miskonius Re: EVO 28.04.2013. 01:40 #489968

status: user
broj poruka: 4420
Pricao Milos, pricao...
Dzabe...


:: http://www.dodaj.rs/f/3a/pU/zM4HQ7s/screenshot2013-04-28-004.jp
:: http://www.dodaj.rs/f/3z/Wo/4Cr3BXIW/screenshot2013-04-28-012.jp
:: http://www.dodaj.rs/f/w/sU/UTpIptX/screenshot2013-04-28-012.jp
:: http://www.dodaj.rs/f/2t/IN/4QTOLKox/screenshot2013-04-28-011.jp
:: http://www.dodaj.rs/f/2P/Mk/1jceknNZ/screenshot2013-04-28-011.jp
::
:: E sad najvaznije od svega je da je to a full hd, ova graficka nije bas toliko jaka da tera sve to lepo preko 30-40 frejma na full hd, ali ima vrlo male padove FPS uglavnom je oko 30, a ovo sam uhvatio u najnizem trenutku kad padne fps, e sad jos bitnije je da CPU uopste nije opterecen, dakle jedno jezgro samo radi naoko 80-90% opterecenja a ostala 3 na oko 20%
::
:: POENTA: nemoj da bacas pare na skupe procesore pa kako hoces :
:: to vazi I za sve ostale :
::
:: pozdrav
::
::
::
:: AMD Phenom II 960T 3.5Gh
:: MSI 870S-C4
:: Patriot 2x2GB DDR3 1600MH
:: WD3200AAKS 320G
:: WD10EARS 1T
:: Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 7 RTM 7600 64-bit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re: EVO 28.04.2013. 01:46 #489971

status: user
broj poruka: 4659
Nije me mrzelo da se potrudim :)

Ali ne mogu da shvatim sto bi neko uzimao neke cpuove reda 180e kad eto I sa ovim cpuom na jebenih 3.5ghz opterecenje nije ni do pola na sva 4 jezgra :)

Nema smisla menjati dok stvarno ne dodje do kraja opterecenje(msm preko 90% uvek da bude)





AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: Pricao Milos, pricao..
:: Dzabe..
::
::
:: :: http://www.dodaj.rs/f/3a/pU/zM4HQ7s/screenshot2013-04-28-004.jp
:: :: http://www.dodaj.rs/f/3z/Wo/4Cr3BXIW/screenshot2013-04-28-012.jp
:: :: http://www.dodaj.rs/f/w/sU/UTpIptX/screenshot2013-04-28-012.jp
:: :: http://www.dodaj.rs/f/2t/IN/4QTOLKox/screenshot2013-04-28-011.jp
:: :: http://www.dodaj.rs/f/2P/Mk/1jceknNZ/screenshot2013-04-28-011.jp
:: ::
:: :: E sad najvaznije od svega je da je to a full hd, ova graficka nije bas toliko jaka da tera sve to lepo preko 30-40 frejma na full hd, ali ima vrlo male padove FPS uglavnom je oko 30, a ovo sam uhvatio u najnizem trenutku kad padne fps, e sad jos bitnije je da CPU uopste nije opterecen, dakle jedno jezgro samo radi naoko 80-90% opterecenja a ostala 3 na oko 20%
:: ::
:: :: POENTA: nemoj da bacas pare na skupe procesore pa kako hoces :
:: :: to vazi I za sve ostale :
:: ::
:: :: pozdrav
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: EVO 28.04.2013. 01:51 #489973

status: user
broj poruka: 4420
Sve sam ja to njemu rekao, igra ne koristi ljudski ni 2 jezgra, bla, bla, bla...
Ma on video kod njega CPu usage na 99% i sve mu secka, nego ajde gde cu da se raspravljam.
Djole vidi i ovo da ti ulepsam noc...

http://goo.gl/RnJcp
I za ovo sam mu pricao, ali ni to nije poslusao...
Kad Bf3 poceo da secka kao sasav, zakljucak: `Pa jeste treba mi i5!`
XD


:: Nije me mrzelo da se potrudim :)
::
:: Ali ne mogu da shvatim sto bi neko uzimao neke cpuove reda 180e kad eto I sa ovim cpuom na jebenih 3.5ghz opterecenje nije ni do pola na sva 4 jezgra :
::
:: Nema smisla menjati dok stvarno ne dodje do kraja opterecenje(msm preko 90% uvek da bude)
::
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Hvala vama momci 30.04.2013. 17:48 #490252

status: user
broj poruka: 6875
Ali meni treba :)Iz gore pomenutog razloga.

A i imam gtx 660 ti OC,a ovaj phenom II x4 955 je definitivno bottleneck.Gpu usage zavisno od igre 60%(bf 3) do 80% skyrim.

Odneo kod drugara na i3 3220 kuca 95-99%.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Hvala vama momci 30.04.2013. 18:14 #490256

status: user
broj poruka: 3730

Lepo bogami da zaboravim ja blago meni na upgrade graficke karte ....Nego da se spremi lova za novu platformu...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ali meni treba :)Iz gore pomenutog razloga
::
:: A i imam gtx 660 ti OC,a ovaj phenom II x4 955 je definitivno bottleneck.Gpu usage zavisno od igre 60%(bf 3) do 80% skyrim
::
:: Odneo kod drugara na i3 3220 kuca 95-99%
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ma kako bre covek 30.04.2013. 18:20 #490257

status: user
broj poruka: 6875
Koji ne igra mmorpg(tipa gw2 ili wow)i nije video sta znaci puna instanca u wow-u i world vs world u Gw 2 ili ko ne igra aktivno rts igre,sta treba ili ne :)

Ljudi,probano i milion puta provereno kod prijatelja i u igraoni,fx 8350 je za mene minimum,pa sad sam testirao company of heroes 2 pa ide mi fps ispod 30 ponekad a lik sa fx 8350 i istom gtx 660 ti liku najmanje sto sam video 46-47,lik sa i5 nikad ispod 55.

Starcraft 2 pa i taj 1v1 drugar igra aktivno,lik je u diamond ligi,ide polako ka master,na high(ne na ultra)ume da mu ode ispod 30.

Ne kazem,nije to da smeta,ali nije to to,msm na 60 i 30fps,sa izuzetkom total war igara.

Jeste rekao Misko,ali nije pogodio poentu :) Bf 3 pominjati u ovom kontekstu je smesno :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 18:28 #490260

status: user
broj poruka: 3730

Samo da vidimo jel ce biti pojeftinjenje pa da vidim sta moze max da se uzme za 400 evra ploca i procesor ...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Koji ne igra mmorpg(tipa gw2 ili wow)i nije video sta znaci puna instanca u wow-u i world vs world u Gw 2 ili ko ne igra aktivno rts igre,sta treba ili ne :
::
:: Ljudi,probano i milion puta provereno kod prijatelja i u igraoni,fx 8350 je za mene minimum,pa sad sam testirao company of heroes 2 pa ide mi fps ispod 30 ponekad a lik sa fx 8350 i istom gtx 660 ti liku najmanje sto sam video 46-47,lik sa i5 nikad ispod 55
::
:: Starcraft 2 pa i taj 1v1 drugar igra aktivno,lik je u diamond ligi,ide polako ka master,na high(ne na ultra)ume da mu ode ispod 30
::
:: Ne kazem,nije to da smeta,ali nije to to,msm na 60 i 30fps,sa izuzetkom total war igara
::
:: Jeste rekao Misko,ali nije pogodio poentu :) Bf 3 pominjati u ovom kontekstu je smesno :
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Brate rodjeni za 400e da biras 30.04.2013. 18:34 #490262

status: user
broj poruka: 6875
Ja gledam do nekih 35k,da prodam ovo moje :

Phenom II x4 955
Msi 870-c45
OCz vendetta 2
TO za oko 10k,msm da je ok i da dodam 25k.

Trenutno i5 3570k,z77(nekoliko modela u opsticaju)i Arctic Cooling i30 ili noctua ako ulete pare.Tako sam nesto gledao.

Cekam da vidim haswell,posto OC mi nije prioriet pa bi i i5 3470 bio ok,zbog toga cekam i5 4570 ili mozda i5 4670.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 19:13 #490268

status: user
broj poruka: 4420
Jao bre Djole ti i tvoji drugari...
Jos se secam kad si me ubedjivao da ja sa mojom 6850 treba da imam 40-60 fps na max setovanjima u Full hD u Dragon Age 2, jer ti si video kod tamo nekog tvog drugara da on igra na ultra setovanjima sa tom kartom i eto ima covek 60 fps...
A realno 20 fps na ultra sa 6850 u full hd ako imas to je max, isto tako je i sa drugim igrama, njegovi drugari uvek imaju nenormanlo veci fps od nas sto imamo jace ili cak slicne konfe. Bese tako nesto i za Crysis 2..
Te 99% ima cpu usage u rts igrama sve se zivo gusi, a on nema ni 20% u rts...
To koliko je Misko promasio to je ocigledno...
Ja sam tebi pricao da sam sa 660 gtx imao gpu usage 60-70% (mani stuttering u bf3+ sto puca igra na 10 min), ajde da cpu gusi graficku, ali kako onda likovi sa 7870 pa i jacim kartama imaju 90-99% gpu usage na istom procesoru?
Ne mislim ja da cu da te ubedim u suprotno, ti si zamislio da nesto moras da imas i ja to postujem. Javljam se samo zbog drugih...


::
:: Jeste rekao Misko,ali nije pogodio poentu :) Bf 3 pominjati u ovom kontekstu je smesno :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 19:36 #490274

status: user
broj poruka: 3730

Priznaj da ti se svidja moj logo :)
Nediraj mi kolegu stratega :D



AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Jao bre Djole ti i tvoji drugari..
:: Jos se secam kad si me ubedjivao da sa sa mojom 6850 treba da imam 40-60 fps u Full hD u Dragon Age 2, jer ti si video kod tamo nekog tvog drugara da on igra na ultra setovanjima sa tom kartom i eto ima covek 60 fps..
:: A realno 20 fps na ultra sa 6850 u full hd ako imas to je max, isto tako je i sa drugim igrama, njegovi drugari uvek imaju nenormanlo veci fps od nas sto imamo jace ili cak slicne konfe
:: Te 99% ima cpu usage u rts igrama sve se zivo gusi, a on nema ni 20% u rts..
:: To koliko je Misko promasio to je ocigledno..
:: Ja sam tebi pricao da sam sa 660 gtx imao gpu usage 60-70% (mani stuttering u bf3+ sto puca igra na 10 min), ajde da cpu gusi graficku, ali kako onda likovi sa 7870 pa i jacim kartama imaju 90-99% gpu usage na istom procesoru
:: Ne mislim ja da cu da te ubedim u suprotno, ti si zamislio da nesto moras da imas i ja to postujem. Javljam se samo zbog drugih..
::
::
:: ::
:: :: Jeste rekao Misko,ali nije pogodio poentu :) Bf 3 pominjati u ovom kontekstu je smesno :
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 19:49 #490276

status: user
broj poruka: 4420
Sta da ti kazem, jos sam decakom mastao o tako nekom fancy logu da nakacim na avatar cim budem upao na neki IT forum, ali avaj, nit sam ga nasao (istini za volju nisam ga ni trazio) a nisam dovoljno ni mastovit da tako nesto osmislim.
Idem sad da placem negde u cosku, da kopam nos dok mi ne potece krv, zato sto ti imas lepsi logo i sto Djole ima 60fps una Ultra u DA 2 sa 6850 u full hd...


::
:: Priznaj da ti se svidja moj logo :)
:: Nediraj mi kolegu stratega :D
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Opet ne pogadjas metu Misko 30.04.2013. 21:14 #490278

status: user
broj poruka: 6875
Ali dobro,a to da sam ja tebe ubedjivao da za Dragon Age 2,ja nzm,to je bio neko drugi.

I ja nista nisam VIDO,nego sam sve testirao.

A kad sam ja to nekog ubedjivao u neki ludacki fps,ja nzm.

edit:I da ,za dragon age ti nisam ja nesto jeo govna sigurno,jer ni keca nisam igrao(kad sam retard)a samim tim na dvojku nisam nikad ni pomislio.


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Opet ne pogadjas metu Misko 30.04.2013. 21:38 #490281

status: user
broj poruka: 4420
Da zavrsimo besmislenu diskusiju.
Djole, drugare, ja mislim da si spoznao (the hard way) kako se pamte i prate postovi
na ovom forumu, kako kod mene tako i kod drugih.
Ti poodavno pricas o nekim fps-ovima koji nemaju blage veze sa zivotom, koji niko ni na jednom sistemu (bar ti o kojima ti pricas), kako ovde na forumu tako i na netu nije nikad video.
Ja sam ovo zapazio poodavno, pa ti govorim tek sad sto uopste ne lici na mene, pa mislim da ti to nesto govori...
Ja sad necu da ulazim u to dal te neka budala od drugara pali pa se ti primas jer ne znas da procenis i primas sve zdravo za gotovo, ili jednostavno volis da izmisljas stvari.
Evo ti tema gde si sve to pisao http://goo.gl/QAQ8t a nije ovo jedino, ko ce sve to da nadje...
I sta cemo sad? Jel to isti djokosrb od onomad i sad? Jel si tad znao sta pricas a sad ne znas ili obrnuto?
Kazem tvoja stvar sta ces da kupujes, ali te molim da pocnes da pises o necemu (i to istinito!) iz svog sopstvenog iskustva ako mislis da neko pocne najzad da tvoje postove smatra za ozbiljno.
Evo sve ovo ti kazem tek sad, jer mi bilo zao da te nagrdim (narocito posle `onoga`) a nadao sam se da ces da se urazumis.
Ali ti jok...
Izvini sto ti ovo ovako kazem, ali bolje ja ovako neko da te zezaju kao operatora...

:: Ali dobro,a to da sam ja tebe ubedjivao da za Dragon Age 2,ja nzm,to je bio neko drugi
::
:: I ja nista nisam VIDO,nego sam sve testirao
::
:: A kad sam ja to nekog ubedjivao u neki ludacki fps,ja nzm
::
:: edit:I da ,za dragon age ti nisam ja nesto jeo govna sigurno,jer ni keca nisam igrao(kad sam retard)a samim tim na dvojku nisam nikad ni pomislio
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Nzm sta da kazem 30.04.2013. 21:50 #490283

status: user
broj poruka: 6875
Jasno se vidi na slici da sam rekao,ali sam ocigledno zaboravio.Izvini sa te strane.

Ali nzm,nikad u zivotu,ili se tako bar trudim da nista ne pricam napamet,to u vezi da 2 to je bilo poodavno,ko zna mozda je idiot smajio nesto pa jeo govna ovamo.
Ali dobro se secam,da me je smarao da mu skinem ioako je bilo jasno da ce da se razocara posle keca i da sam ja to gledao uzivo,i kazem islo je open world(ili napolju)40 a u zatvorenom 50-60.

Nzm,izvini ako sam te uvredio ili iznervirao,ali slagao nisam,u to mogu da se zakunem..




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 21:51 #490285

status: user
broj poruka: 3730

Pazi kad sam ga ubo ko prstom u ... :D
ma ja volem da menjam i da se zezam sa Logicima samo tako ali Jabuka rules them all


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Sta da ti kazem, jos sam decakom mastao o tako nekom fancy logu da nakacim na avatar cim budem upao na neki IT forum, ali avaj, nit sam ga nasao (istini za volju nisam ga ni trazio) a nisam dovoljno ni mastovit da tako nesto osmislim.
:: Idem sad da placem negde u cosku, da kopam nos dok mi ne potece krv, zato sto ti imas lepsi logo i sto Djole ima 60fps una Ultra u DA 2 sa 6850 u full hd..
::
::
:: ::
:: :: Priznaj da ti se svidja moj logo :)
:: :: Nediraj mi kolegu stratega :D
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Re: Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 22:15 #490289

status: user
broj poruka: 4420
Ama celu noc nema da spavam, znaci nemas pojma koliko mi je krivo...
Jel si video ovo http://goo.gl/nI6ep
Ima da se upiskis od srece, priznaj!


@Djole

Nisam ja ni uvredjen ni iznerviran, realno se svaki put zacudim (nista vise od toga) ako nesto odvalis i ljudi u potpunosti opovrgnu to sto si rekao i opet teras svoje, i koliko god da ti covek nesto dokaze ti opet teras po svome.
Evo gare87 ti lepo dokazao za SC2 i ti opet tvrdis suprotno, kao i ko zna koliko puta drugi clanovi i ja pre toga. Nije to nista strasno jednom, dvaput, pogresimo svi, ali ti uopste ne stajes.
Evo sad se secam za Bf3 kad si mi drzao predavanja koliko fps treba da imam pa sam morao SS da udaram da bih ti dokazao da ne znas sta pricas.
Nisu tvoji `nalazi` i `misljenja` nesto zbog cega treba da se skace svaki put (ja ti evo prvi put za 4-5 godina na forumu ovo pominjem ) ali ti prijateljski kazem da smanjis dozivljaj.





::
:: Pazi kad sam ga ubo ko prstom u ... :D
:: ma ja volem da menjam i da se zezam sa Logicima samo tako ali Jabuka rules them al
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Sto se tice COda 30.04.2013. 22:30 #490291

status: user
broj poruka: 6875
Odigracu samo single player kao i svaki dosad cisto da se ispostuje praksa.

Ali Cod je za mene umro posle World at Wara,onakav gameplau u cetvorci i dobrim delom u Waw-u su zamenili(upropastili)spec ops trcanjem sa jednog na drugi kraj mape.
Smesno

A sto se tice toga sta mi je gare pokazao slazem se :
Pokazao mi je da ima 28 fps(tako stoji na jednoj slici)u borbi stanovnistvo 70-80 od 200.

Jeste da je to koliko vidim ovo 2v2,ali ovo je upravo dokaz da je djoko u pravu :)
Zamisli fajt kojim se zavrsava game,npr.znaci stanovnisto sa obe strane 150++,dalje zamisli Zerga koji se razvije preko pola mape,sto u koliko-toliko ozbljnoj igri je svakodnevnica i nesto normalno?

Pa njemu bi tu fps bio ispod 20.

Opet ce biti da djoko da fura svoje.Epa hoce jer je sam gare lepo pokazao sta i kako?Nista ja?

Vama je ljudi u takvim okolnostima SC 2 dosta 28fps.U redu svaka cast.

I ako neko skace,to onda djoko sigurno nije,e sad to sto neko dozivljva kao skakanje,njegova stvar.
I da nastavicu da tvrdim suprotno za sc 2.Jer ovih 28fps i 35 svejedno,nije isto kao 45+ ili 60.Doduse za tako nesto mu treba ipak gtx 560 ti.Ali definitivno ce imati stabilniji i bolji fps sa nekim i3 pa i fx 6300,o i5 necu ni da govorim.

Kao sto sam rekao,neku vecu borbu/razivtak game-a nisam ni video,sto je normalno kad igra covek protiv kompa.Sve sto pricam pricam iz online borbi i klanja kojim se zavrsava partija u kojoj su igraci slicnog kvaliteta.
Sto je malo glupo u sc 2,gde nekih 40 minuta sto na istoj nozi,a onda jedan ostvari prednost u tom velikom fajtu i jako tesko se vracas,ali dobro,to je prica za drugu temu.

Sto se tice bf-a toga se dobro secam,jer sam ja na istim(koliko se secam) setovanjima imao nesto bolji fps/ili na tom nivou na hd 6870 a ti imao gtx 560 ti.Na kraju se ispostavilo da je update sve sredio.Na kraju je doslo do toga,da je bf postao sasvim konforno igriv i na toj gtx 560 ti na ultra detaljima.Tako si sam rekao.50 fps++ sto je za moj tadasnji build bilo misaona imenica.

Aj uzdravlje,a djoko ce da smanji dozivljaj i da se zavuce u rupu.

Edit:I da,gare ovo nije max :)



Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Sto se tice COda 30.04.2013. 22:58 #490297

status: user
broj poruka: 4420
E vidis uopste nije bilo tako, ja nikad nisam imao 560ti.
Ti si tvrdio da ja sa 6850 moram da imam preko 50fps na high u BF3 MP jer tamo neki tvoji drugari
sa 6850 imaju takav fps pa bih morao i ja, pa si pricao da mi cpu gusi graifcku, bla, bla, bla... Ja ti tvrdio da ne moze da se ima vise od 40 fps sa 6850 sa tim setovanjima pa da se jebes.
To si sve pricao a jos BF3 MP nisi ni imao, cisto da se zna...
Evo ti SS bas sam juce preturao po sanducetu pa se setih

http://goo.gl/4QD9Q
http://goo.gl/nt5DY
http://goo.gl/QEkhz

I onda se Djole ucutao...


::
:: Sto se tice bf-a toga se dobro secam,jer sam ja na istim(koliko se secam) setovanjima imao nesto bolji fps/ili na tom nivou na hd 6870 a ti imao gtx 560 ti.Na kraju se ispostavilo da je update sve sredio.Na kraju je doslo do toga,da je bf postao sasvim konforno igriv i na toj gtx 560 ti na ultra detaljima.Tako si sam rekao.50 fps++ sto je za moj tadasnji build bilo misaona imenica
::
:: Aj uzdravlje,a djoko ce da smanji dozivljaj i da se zavuce u rupu
::
:: Edit:I da,gare ovo nije max :
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Djole se nije ucutao nego je ocigledno pogresio 30.04.2013. 23:01 #490299

status: user
broj poruka: 6875
Ali djole nije dzovan(jeste,ali nije bas toliko)pa da ne prizna gresku nego se izvini.

To je ocigledno bio Daum sa gtx 560 ti :)

Ali opet msm da si trebao da imas veci fps sa hd 6850,na osnovu moje hd 6870 sto i nije neka razlika.

Malo je ovo misko,i meni na auto detect nalazilo sa hd 6870 isto ovakav set.Nzm,ja isto merio sa hd 6870 sa ovim afterburnerom,i kazem ti u ovakvim scenama u caspian borderu(a koliko vidim ovo je caspian)bilo je sigurno 10 fps vise nego tebi.
Nzm,mogu ako oces da ti posaljem sliku kad skinem kuci,kako mi to isto na gtx 660ti na 50-60% iskoriscenja grafike :) Imam preko 50,ali u krkljancima ode u 40.


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma kako bre covek 30.04.2013. 23:49 #490317

status: user
broj poruka: 3730

Cekam da vidim jel su totalno prsli ili su drski ..
MODER WARFERE4 se ceka a ovo moze da bude samo intro....
i jesam ..imam tufnu :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ama celu noc nema da spavam, znaci nemas pojma koliko mi je krivo..
:: Jel si video ovo http://goo.gl/nI6e
:: Ima da se upiskis od srece, priznaj
::
::
:: @Djol
::
:: Nisam ja ni uvredjen ni iznerviran, realno se svaki put zacudim (nista vise od toga) ako nesto odvalis i ljudi u potpunosti opovrgnu to sto si rekao i opet teras svoje, i koliko god da ti covek nesto dokaze ti opet teras po svome
:: Evo gare87 ti lepo dokazao za SC2 i ti opet tvrdis suprotno, kao i ko zna koliko puta drugi clanovi i ja pre toga. Nije to nista strasno jednom, dvaput, pogresimo svi, ali ti uopste ne stajes
:: Evo sad se secam za Bf3 kad si mi drzao predavanja koliko fps treba da imam pa sam morao SS da udaram da bih ti dokazao da ne znas sta pricas
:: Nisu tvoji `nalazi` i `misljenja` nesto zbog cega treba da se skace svaki put (ja ti evo prvi put za 4-5 godina na forumu ovo pominjem ) ali ti prijateljski kazem da smanjis dozivljaj
::
::
::
::
::
:: ::
:: :: Pazi kad sam ga ubo ko prstom u ... :D
:: :: ma ja volem da menjam i da se zezam sa Logicima samo tako ali Jabuka rules them al
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma kako bre covek 01.05.2013. 00:21 #490322

status: user
broj poruka: 4420

Iju, kakva jeres, pa COD je institucija, njihovi nastavci su suvo savrsentsvo, bla, bla, bla...




@Djole

Opet ne znas da stanes, Daum nema veze sa ovom pricom niti njegova kartica, mislim da tada Daum nije ni igrao Bf3 MP.
Pricamo o periodu od pre vise od godinu dana, kad ni ti nisi imao Bf3...
Valjda vidis da mi je gpu usage 99% kako moze nesto da ne valja?
Amd je budzio drajvetre od tad i ja sad imam 25% vise fps nego tad u Bf3 ali mi pricamo o proslom vremnu a ne o sadasnjem.
Bolje idi da spavas, kontam da hoces bar ovde, ako nigde drugde, da se izvuces ali ne ide...

::
:: Cekam da vidim jel su totalno prsli ili su drski .
:: MODER WARFERE4 se ceka a ovo moze da bude samo intro...
:: i jesam ..imam tufnu :D
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ma kako bre covek 01.05.2013. 01:06 #490329

status: user
broj poruka: 3730

Zna se sta je MW serijal i Black OPS ovo mi zaista nije jasno....
U svakom slucaju videcemo ali se ceka MW4

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


::
:: Iju, kakva jeres, pa COD je institucija, njihovi nastavci su suvo savrsentsvo, bla, bla, bla..
::
::
::
::
:: @Djol
::
:: Opet ne znas da stanes, Daum nema veze sa ovom pricom niti njegova kartica, mislim da tada Daum nije ni igrao Bf3 MP
:: Pricamo o periodu od pre vise od godinu dana, kad ni ti nisi imao Bf3..
:: Valjda vidis da mi je gpu usage 99% kako moze nesto da ne valja
:: Amd je budzio drajvetre od tad i ja sad imam 25% vise fps nego tad u Bf3 ali mi pricamo o proslom vremnu a ne o sadasnjem
:: Bolje idi da spavas, kontam da hoces bar ovde, ako nigde drugde, da se izvuces ali ne ide..
::
:: ::
:: :: Cekam da vidim jel su totalno prsli ili su drski .
:: :: MODER WARFERE4 se ceka a ovo moze da bude samo intro...
:: :: i jesam ..imam tufnu :D
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 masis poentu bate 01.05.2013. 02:05 #490332

status: user
broj poruka: 4659
3na3 je bila igra, ubacio sam slike sa raznih regiona I uslikao minimalni fps do kog dodje, jebote, kako ne kontas to bude 1 sekunda 28 27, I to na full HD(nije grafika toliko jaka za full HD) a processor na jednom jezgru ima opterecenje od 70% a ostala 3 ne dolaze ni do 50%, ako majku mu ne verujes ni tome na rec uslikacu opterecenje......

Ali kako god ti si ubedjen da treba i5 za gaming pa to ti je!!!





AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb I dalje smatram da ja ne masim poentu 01.05.2013. 08:48 #490346

status: user
broj poruka: 6875
I ja nemam sta da se vadim.

Tema se odnosila na igru koja je za mene najvaznija u ovoj godini,lepo sam razmenjivao novosti,slike,gameplay sa kolegom strategom,a onda ste dosli vas dvojica sa slikama sa 28fps-a i kako je to super i fluidno,o tome sta i koliko je u tom game-u sve vec rekli i kako igre ne umeju da iskoriste sve iz procesora.Pa sta?Ako ce meni da donese u igrama kao sto su sc 2 ,gw 2 i pre svega total war(ima tu jos rts naslova)boost,a hoce,jer je to CINJENICA,ne vidim svrhu svega ovoga.

Sta me briga koliko je opterecenje jezgara,jasno je da fps nije kakav bih ja zeleo da bude,a upgrade(iako opet opterecenje ne bi bilo full)dobio bih osetno veci i pre svega stabilniji fps.
I opet kazem gare,ako je ovo minimalni fps do kojeg dodje u jednoj takvoj igri,onda ja nzm,dal sam ja slep ili sta,ono nije minimalan fps do kojeg se dolazi u jednoj takvoj igri,ali dobro,djoko masi poentu.
Nemam ja apsolutno nikakav razloga da nekome ne verujem,to ste vas dvojica umislili,ja vam apsolutno verujem i znam o cemu pricate,i to je sasvim tacno i u redu,ali prica da i5 ne bi doneo nista je blago receno apsurdna.

Edit:I jos jedna stvar,koju sam naveo nekoliko puta u drugim temama,ja nemam vise hd 6870 ili hd 6850,vec gtx 660 ti,a phenom II je za nju jasan bottleneck,ali tu cinjenicu niko i ne uzima za ozbiljno.
Aj uzdravlje i ovo je tema za total war.



Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Epa gospodo,koje zainteresovan izvolte 09.05.2013. 22:50 #491806

status: user
broj poruka: 6875
http://store.steampowered.com/app/214950/?snr=1_4_4__100




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs