Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
cudno ponasanje ploce asus P5K
STRANA 2 OD 2
Ruff Re: Re: Re: ubicu se koliko me nervira....... 31.08.2007. 15:40 #26583

status: user
broj poruka: 829

:: Naravno da radi, i ono je novo glanc, cela konfiguracija sad sa novom plocom P5K3 Deluxe radi perfektno, 8800GTX, 2 Hard drajva, dva opticka uredjaja, sve radi bez ikakvih problema. Ovu plocu cu verovatno na otpad za ploce
::
::

ovo ce mozda zvucati bedno, ali ako se odlucis da bacis plocu, mozes li umesto toga da je predas meni?... ako ti to ne smeta, kad budes hteo da je se resis, samo mi javi, i dogovoricemo se kako da je preuzmem. moze?...


:: :: :: Ljudi ali na asusovom sjtu bas za moju plocu pise da skinem bios i stavim ga na USB disk i odatle preko OS flechujem.........ja stvarno vise nisam pametan........ZBUNJEN TOTALNO....
:: ::
:: :: Naravno. Ja imam P5K Deluxe verziju, a BIOS sam skinuo sa neta i snimio ga na USB fleš. Prilikom startovanja računara pritiskaš ALT+F2 i otvori ti se BIOS apdejter u DOS stilu, samo mu ukucaš putanju do fleša i u roku od 20-ak sekundi je apdejtovan. Prosto, jednostavno i lako
:: ::
:: :: ::To jos nisam probao ali znam samo da racunar ne pali nista sa njom, monitor ne pali, kuler za cipset ne pali, bas nista. A nije stara ni dva meseca, efektivno radila oko 20 dan
:: ::
:: :: Jesi li siguran da ti napajanje radi??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646173.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs