Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Cooler Master HAF Stacker Unveiling
STRANA 2 OD 2
maniac6n3 o da 31.08.2013. 12:47 #511513

status: user
broj poruka: 126
Da te pogledam u oči i sve ti to kažem i da dodam još par stvari jer ovo što radiš nema smisla.
Dve teme o lightningu si otvorio.Forum je takav kakvim ga mi pravimo jer administrator nije tu.Kad otvoriš temu napišeš zbvanicna tema za nvidia gtx 780 a ne otvaras 7.
Banovan sam par puta i na benchu zbog rečnika.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 31.08.2013. 14:49 #511525

status: user
broj poruka: 18472
Forum je takav kako je konstrukcijski realizovan a svi znamo da se po funkcionalnosti ne moze pohvaliti.
Za podizanje kolektivne svesti ste se kasno setili.Gde ste bili kada je sistem poceo ds se raspada?
Sad ocekujete neki nivo?Nema toga..Kako posejes tako ces znjeti..

A sto se tice mene to ti odgovorno tvrdim da sam jedsn od retkih koji je ulagao trud i volju
i pokusavao da odrzi ovaj forum sve dok nisam shvatio da je uzalud jer ja nemam te privilegije
da budem moderator,za to je zasluzan admin.
Opet sa druge strane kad malo odes u potragu i izvrsis analizu shvatices ds sam ja ovde ostavio najveci trag ..

Neka za svaku korisnu temu bude sticky thread ,ja sam za preglednost mada mislim da nije ni do togs..
Tu smeta vise nvidia sto predstavlja centar paznje od same teme koja je zasebno otvorena.

Ono sto sam ti rekao da li bi mi licno u lice rekao odnosi se na to da je mnogo tesko pigledati coveka u oci i izreci mu ruzne reci,nekog koga ne poznajes,o kome apdolutno nista ne znas.
Lako je izigravati baju preko tastature,to moze svako a u krajnjem slucaju pre svega covek mora da ima neke manire i da zna da se ponasa,elementarno vaspitanje..

@Blueberry

Mozda ako im kazes koji je tvoj status obrazovanja mozda ce se drugacije ophoditi ili je to opet do onog `mentalnog sklopa` tj. kako neko rece ganglijski mehanizsm,tako nesto.. :)

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Sajko 31.08.2013. 15:04 #511529

status: user
broj poruka: 6088
Ti možeš da budeš doktor nauka, ali pošto si sajko, automatski si i ludi naučnik, tako da ti džaba obrazovanja i tutula.
A vidim da te i dalje jebe ta šivaća mašina sa androidom na kojoj štancaš postove, kako bi ostavio što dublji trag na Berzi.

http://www.youtube.com/watch?v=uPzMWU8ZUXU http://www.youtube.com/watch?v=TUc3WXCzAbE http://www.youtube.com/watch?v=5e2ATpV5IKA



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 31.08.2013. 15:12 #511531

status: user
broj poruka: 18472
http://www.techpowerup.com/mobile/189907/cooler-master-unveils-haf-stacker-series.html

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: 31.08.2013. 16:07 #511537

status: user
broj poruka: 3519
On topic:

Hrabar potez CM-a, ova kućišta (iako meni ne najsrećnije estetski rešena) su jedan udarac monotom dizajnu koji je preplavio tržište i ustoličio se kao must have, npr. uzmimo u obzir da u tu kategoriju ne spada HAF XB, koji je izuzetno estetski i funkcionalno rešen. Kako nisu (baš) svi u mogućnosti da nabavljaju iz inostranstva komponente koje bi želeli i kako je CM vodeći proizvođač kućišta (ne i najbolji, ali sigurno sa aspekta distribucije najrasprostranjeniji) cenim da će se ova linija HAF Stacker kućišta lako nabavljati i u Srbiji.
Ostaje da sačekamo prve recenzije.

Off topic:

Može se reći da useri na ovom forumu imaju selektivno pamćenje, obzirom da istim, za poslednje dve godine struji nekoliko usera koji samo nabijaju postove, ulaze u diskusije bez argumenata i stavova, a iz istih izlaze braneći se još glupljim, prizemnijim komentarima, koji im donekle omogućuju da se osećaju kao domaćini na forumu, te svoj privatan život u tom smislu transparentno reflektuju na forum, što direktno, što indirektno, dele smajlije i šakom i kapom, što se, sve skupa indukuje u opšti spam i apel adminima da što pre angažuju moderatora. Kako vam ovo promiče, obzirom da ste svi skočili na `zeleni tabor`?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=2l-H08HRZfQ


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @Mortificat 31.08.2013. 16:33 #511539

status: user
broj poruka: 4537
Ako hoces ili zelis da realno sagledas situaciju onda moras da stavis na stranu prijateljstvo.
Ko na ovom forumu konstantno izaziva svadje ?
Ko na ovom forumu iritira i pokusava da ispadne pametan.
Ko se hvali znanjem i iskustvom u svakom drugom postu.

Kao prvo i osnovno,sa znanjem se samo primitivac dici,covek koji je svestan svog intelekta to nece uraditi nikad.
Kao drugo i poslednje znanje se ne uci u prodavnici nego na primerenijem mestu.



________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5ct

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kuciste mi se ne svidja.. 31.08.2013. 18:24 #511550

status: user
broj poruka: 18472
@Mortification
Slazem se sa tobom u pogledu novog standarda i inovacije ali mi nikako nije jasno kakve veze ima ovo kuciste sa Stacker serijom?! Nikakve slicnosti ..
Ja sam mislio da ce ovo biti nekakav hibrid haf i stacker cemu bi se dobilo neko zanimljivo resenje ali ovo je nesto sasvim trece.
Nek vrate Stacker u unapredjenoj verziji i eto najboljeg kucista..

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Stacker 31.08.2013. 18:57 #511558

status: user
broj poruka: 4641
CM je postao plagijatorska firma. Stari modeli tipa Cosmos Stacker i Storm su bili vrh, takodje u nizoj klasi Advanced i td... sada su izgleda proslost.
Sto kaze Wlada 011 Corsair je majka sto se tice i kvaliteta i dizajna.
TT takodje ima neki srednji kvalitet u zavisnosti od cene ali ima dizajn na kome mogu skoro svi da mu pozavide. Ne kopiraju ni jednu firmu. Imaju svoj fazon

@Vladats
Opusti se buraz, ljudi na berzi su ili dobri drugari ili su premazani lopovi .
Sa drugarima se cujem i danas dok su pojedinci obicne sise koje zele da se uvuku trenutno zbog nekog interesa ili cilja.
Mogu da ti nacrtam svaku osobu sa berze od 2007 god pa na ovamo.





Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 CM 31.08.2013. 19:15 #511562

status: user
broj poruka: 2076
realno, jedno od najruznijih kucista.

Intel i7 Xeon W3550, Alpenfohn Himalaya, ASRock X58 Extreme3, 6gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Razer Mamba 2012, 2.1 HI-FI

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm vlada 31.08.2013. 20:34 #511582

status: user
broj poruka: 360
mislim da je upravo sky jedno vreme govorio da uziva da provocira ostale i ponasa se kao da igra sam protiv svih (mozda i nije bio on). Zooloo je odjednom vaskrsao sa milion postova, kao neko ko je istrazivao o komponentama i stekao uvid u njih. ne moze se prebrojati koliko od tada ima bezvrednih postova. nisu oni jedini.

Slazem se sa sky-jem oko ovoga da je lako pisati i da niko normalan ni nece reci u lice. Ali bi bilo bolje da niko ni nema sta da ti kaze, sto bas i nije slucaj usled njegovog ponasanja ovde. Na benchu je drugacija situacija i mora lepo da se ponasa, pravila su drugacija. Ovo je kao beton liga, pa ima slobodu da radi sta hoce.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: @Mortificat 31.08.2013. 20:52 #511589

status: user
broj poruka: 3519
Pitanja su ti koncipirana tako da je u startu svaki moj odgovor diskvalifikovan, adekvatno poređenje bi bilo sa inkvizicijom, gde si kriv svakako, a priznao ili ne - gorećeš. Malo da se našalimo :)

Vidiš, upravo sam prijateljstvo stavio po strani, iako su ovde dva moja prijatelja pomenuta, a prethodni off topic je upravo ciljao na srž problema, što se tako elegantno zaobilazi i upućuje na pitanje: `Kakav bi to forum bio po želji i volji berzaša`? Imaj u vidu da je većina glasnogovornika isključivo spamerski i hejterski orijentisana, da su prozivanja kao evolutivna posledica anarhije na forumu neizbežna, a neretko i aminovana i da je upotreba uvredljivih tonova na vrhuncu.
Sad bih te zamolio da razmotriš sve ovo, odnosno da prethodno iznesene argumente povežeš sa individuama i dobićeš odgovor ko ovde pravi problem. Da pripomognem, isti oni koji sebe pronalaze u ulozi sudije.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=2l-H08HRZfQ


:: Ako hoces ili zelis da realno sagledas situaciju onda moras da stavis na stranu prijateljstvo
:: Ko na ovom forumu konstantno izaziva svadje
:: Ko na ovom forumu iritira i pokusava da ispadne pametan
:: Ko se hvali znanjem i iskustvom u svakom drugom postu
::
:: Kao prvo i osnovno,sa znanjem se samo primitivac dici,covek koji je svestan svog intelekta to nece uraditi nikad
:: Kao drugo i poslednje znanje se ne uci u prodavnici nego na primerenijem mestu
::
::
::
:: ________________
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/AS5c
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Pretraga je losa... 31.08.2013. 23:58 #511605

status: user
broj poruka: 4420
Uh bre al ste se raspisali...
Pretraga je dobra ali neo to treba neko koristi, ali kada bi to radilo onda ne bi bilo nikakvog osecaja eksluzivnosti i vaznosti kod presrecnog donosioca vesti pa se teme otvaraju i za najmanju mogucu glupost.
Z87 ploce kazes?
Pazi ovako (sve ti je ovo sa pretrage za koju kazes da ne radi) ovo su tvoje teme:
Premda, brat-bratu, koliko si ih otvorio do sad mozda i ne bi trebalo da cudi sto ne mozes da ih nadjes, ajde da iscimamo Zeljka da napravi Search samo za tebe jer ti ocigledno nije lako, priznajem...

MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview 21.05.2013
http://goo.gl/p8aeyM

EVGA Z87 Classified 23.05.2013
http://goo.gl/TFyBZa

ASUS ROG Vaunts Maximus VI Impact Mini-ITX Gaming Motherboard 17.08.2013
http://goo.gl/4im2B9

U medjuvremeno je nastala pauza ti si morao nesto da postujes, pa si napravio

MSI Z87 zvanicna tema 28.05.2013
http://goo.gl/p8aeyM

posto je Asus vec zauze standardo spamerski nastrojen Spacemarko

E sad kolege ti spameri ne postuju tvoje svojatanje MSI-a pa prave jos par

Psihoapata
MSI Z87-G45 GAMING Test ! 05.07.2013
http://goo.gl/XbNZC1

Zooloo
MSI Z87-G55 14.08.2013
http://goo.gl/nmnTT9

Ne znam za ostalo i briga me da trazim, premda mislim da je Psihopata sampion po broju otvorenih threadova o gtx 780 i Titanu, tvoj ucinak na tom polju je koliko god bio veliki, mizeran u poredenju sa njegovim i to je nesto sto bi mogao da popravis.


Ajde da pitam sve vas koji besomucno spamiujete, trujete i unistavatre ovaj forum, kao i vas koji takve srdacno branite: Koliko je dosta? Gde je kraj? Koliko tema za jednu istu stvar je dovoljno da bi ste se osecali bitno u zivotu?
5? 10? 15?
Ajde utvrdite broj pa cemo da ismimamo admine da naprave podforum samo za vas pa divljajte koliko vam volja.
Posto ocigledno nijedan od vas nece nikad biti banovan i ovo je mozda i najbolje resenje.

PS

Ostalp je jos da se naprave Z87 zvanicne teme za EVGA , Gigabyte, i Asrock


::
::
:: Bilo je primedbi da otvaram (ne pricam sad o drugima) teme za svaku sitnicu. A koliko sam ja to tema otvorio? KAd vec moram ovako, 1 tema za Zotac amp 780 karticu, info o 770 lightning karti, zatim MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview,objavu o izlasku 780 karti,temu o Super Flower Leadex napajanju.Negde je bila MSI Z87 zvanicna tema, ali ne mogu da je pronadjem.. I to je to u ovoj godini. Ima jos tema ali se ne ticu novog i nadolazeceg hardvera. Gde su te teme za koje me Miskonius ( i mozda jos poneko) proziva da gomilam?Gde? A ako je neko vec otvorio neku temu, koju po pravilima nije zabranjeno otvarati, u cemu je problem ako prokomentarisem? I opet, ne mogu da ne spomenem, kako nikome ne smeta kad me odusevi nesto sto ima oznaku AMD? Problem je samo kad je to nVidia? Dajte malo ozbiljnosti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 00:23 #511607

status: user
broj poruka: 1272


Dakle, za tebe cu morati da uprostim, pa, evo da se potrudim...

Tvoje primitivno naklapanje koje jedva, ali jedva prelazi nivo paramecijuma u razmnozavanju treba da pokaze svima kako ja ne mogu da nadjem temu? Bas si me potresao, mozda search u tom momentu nije radio, mozda bi trebalo iscimati Zeljka, ali ne zbog toga sto ja sav unesrecen, jelte, ne mogu naci temu, vec da ti preporuci hobi, jer zivot kao tvoj je ocigledno pun velikih nezadovoljstava, cim si krenuo da brojis moje postove i moj ucinak na sajtu. Batice, ko je onda u problemu? Koliko si ti to onda mizeran ako su ti likovi od kojih vecinu ni ne poznajes uzdrmali kavez u kome se nalazis, te ne mozes mirno ziveti dok ih necim ne pokusas da podbodes?

Ne, hajde da se otvori poseban podforum za trolove kao sto si ti i koji redovno spamuju stvarima koje gotovo nikada nemaju veze sa IT sektorom. Uglavnom imaju veze sa provokacijom, primitivizmom, pokusajima zavere, psiholoskim procenama u pokusaju, zaslepljenoscu misljenju o sopstvenoj velicini koje treba hraniti, pa makar i na forumu, i sa bednim pokusajima zavade clanova koji se ni ne poznaju.

Takodje bi trebalo da se otvori `Zvanicna Miskonius tema`, mozda bi se tada izvukao iz kandzi ljubomore ka ostalim clanovima koji slobodno komuniciraju, i osecao se bar malo bitnijim.

P.S. Ako sve ovo ne mozes da razumes, uradi update BIOS-a.

:: Uh bre al ste se raspisali..
:: Pretraga je dobra ali neo to treba neko koristi, ali kada bi to radilo onda ne bi bilo nikakvog osecaja eksluzivnosti i vaznosti kod presrecnog donosioca vesti pa se teme otvaraju i za najmanju mogucu glupost.
:: Z87 ploce kazes
:: Pazi ovako (sve ti je ovo sa pretrage za koju kazes da ne radi) ovo su tvoje teme
:: Premda, brat-bratu, koliko si ih otvorio do sad mozda i ne bi trebalo da cudi sto ne mozes da ih nadjes, ajde da iscimamo Zeljka da napravi Search samo za tebe jer ti ocigledno nije lako, priznajem..
::
:: MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview 21.05.201
:: http://goo.gl/p8aey
::
:: EVGA Z87 Classified 23.05.201
:: http://goo.gl/TFyBZ
::
:: ASUS ROG Vaunts Maximus VI Impact Mini-ITX Gaming Motherboard 17.08.201
:: http://goo.gl/4im2B
::
:: U medjuvremeno je nastala pauza ti si morao nesto da postujes, pa si napravi
::
:: MSI Z87 zvanicna tema 28.05.201
:: http://goo.gl/p8aey
::
:: posto je Asus vec zauze standardo spamerski nastrojen Spacemark
::
:: E sad kolege ti spameri ne postuju tvoje svojatanje MSI-a pa prave jos nekolik
::
:: Psihoapat
:: MSI Z87-G45 GAMING Test ! 05.07.201
:: http://goo.gl/XbNZC
::
:: Zoolo
:: MSI Z87-G55 14.08.201
:: http://goo.gl/nmnTT
::
:: Ne znam za ostalo i briga me da trazim, premda mislim da je Psihopata sampion po broju otvorenih threadova o gtx 780 i Titanu, tvoj ucinak na tom polju je koliko go bio veliki, mizeran u poredenju sa njegovim i to je nesto sto bi mogao da popravis
::
::
:: Ajde da pitam sve vas koji besomucno spamiujete, trujete i unistavatre ovaj forum, kao i vas koji takve srdacno branite: Koliko je dosta? Gde je kraj? Koliko tema za jednu istu stvar je dovoljno da bi ste se osecali bitno u zivotu
:: 5? 10? 15
:: Ajde utvrdite broj pa cemo da ismimamo admine da naprave podforum samo za vas pa divljajte koliko vam volja
:: Posto ocigledno nijedan od vas nece nikad biti banovan i ovo je mozda i najbolje resenje
::
:: P
::
:: Ostalp je jos da se naprave Z87 zvanicne teme za EVGA , Gigabyte, i Asrock
::
::
:: ::
:: ::
:: :: Bilo je primedbi da otvaram (ne pricam sad o drugima) teme za svaku sitnicu. A koliko sam ja to tema otvorio? KAd vec moram ovako, 1 tema za Zotac amp 780 karticu, info o 770 lightning karti, zatim MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview,objavu o izlasku 780 karti,temu o Super Flower Leadex napajanju.Negde je bila MSI Z87 zvanicna tema, ali ne mogu da je pronadjem.. I to je to u ovoj godini. Ima jos tema ali se ne ticu novog i nadolazeceg hardvera. Gde su te teme za koje me Miskonius ( i mozda jos poneko) proziva da gomilam?Gde? A ako je neko vec otvorio neku temu, koju po pravilima nije zabranjeno otvarati, u cemu je problem ako prokomentarisem? I opet, ne mogu da ne spomenem, kako nikome ne smeta kad me odusevi nesto sto ima oznaku AMD? Problem je samo kad je to nVidia? Dajte malo ozbiljnosti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 00:34 #511611

status: user
broj poruka: 4420

Ne brojim ti ja postove bale nego imam dobro pamcenje, a ovo se sve dobije ako ukucas z87 u search.
Prosto da prostije biti ne moze. Probaj 2 minta pos`o
Sto ne divljas tako na Benchu nego dolazis ovamo je li?
Ne primecuju te tamo?
Osecas se zapostavlljeno?
Nadji zivot burazeru, nije sve u tome koliko ce Psihopata puta da ti tapse na postavljenoj temi...



::
::
:: Dakle, za tebe cu morati da uprostim, pa, evo da se potrudim..
::
:: Tvoje primitivno naklapanje koje jedva, ali jedva prelazi nivo paramecijuma u razmnozavanju treba da pokaze svima kako ja ne mogu da nadjem temu? Bas si me potresao, mozda search u tom momentu nije radio, mozda bi trebalo iscimati Zeljka, ali ne zbog toga sto ja sav unesrecen, jelte, ne mogu naci temu, vec da ti preporuci hobi, jer zivot kao tvoj je ocigledno pun velikih nezadovoljstava, cim si krenuo da brojis moje postove i moj ucinak na sajtu. Batice, ko je onda u problemu? Koliko si ti to onda mizeran ako su ti likovi od kojih vecinu ni ne poznajes uzdrmali kavez u kome se nalazis, te ne mozes mirno ziveti dok ih necim ne pokusas da podbodes?
::
:: Ne, hajde da se otvori poseban podforum za trolove kao sto si ti i koji redovno spamuju stvarima koje gotovo nikada nemaju veze sa IT sektorom. Uglavnom imaju veze sa provokacijom, primitivizmom, pokusajima zavere, psiholoskim procenama u pokusaju, zaslepljenoscu misljenju o sopstvenoj velicini koje treba hraniti, pa makar i na forumu, i sa bednim pokusajima zavade clanova koji se ni ne poznaju
::
:: Takodje bi trebalo da se otvori `Zvanicna Miskonius tema`, mozda bi se tada izvukao iz kandzi ljubomore ka ostalim clanovima koji slobodno komuniciraju, i osecao se bar malo bitnijim
::
:: P.S. Ako sve ovo ne mozes da razumes, uradi update BIOS-a
::
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: Re: Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 00:37 #511612

status: user
broj poruka: 1272
Ovde jedino ti divljas priki. Ja komuniciram.

Ne osecam potrebu da budem primecen, to je tvoj fah, sto dokazujes svakim postom koji sadrzi prozivku, ocigledno tebi treba medijska paznja.

Zivot se ne nalazi, zivot se zivi (prozivljava). Edukuj se malo.


::
:: Ne brojim ti ja postove bale nego imam dobro pamcenje, a ovo se sve dobije ako ukucas z87 u search
:: Prosto da prostije biti ne moze. Probaj 2 minta pos`
:: Sto ne divljas tako na Benchu nego dolazis ovamo je li
:: Ne primecuju te tamo
:: Osecas se zapostavlljeno
:: Nadji zivot burazeru, nije sve u tome koliko ce Psihopata puta da ti tapse na postavljenoj temi..
::
::
::
:: ::
:: ::
:: :: Dakle, za tebe cu morati da uprostim, pa, evo da se potrudim..
:: ::
:: :: Tvoje primitivno naklapanje koje jedva, ali jedva prelazi nivo paramecijuma u razmnozavanju treba da pokaze svima kako ja ne mogu da nadjem temu? Bas si me potresao, mozda search u tom momentu nije radio, mozda bi trebalo iscimati Zeljka, ali ne zbog toga sto ja sav unesrecen, jelte, ne mogu naci temu, vec da ti preporuci hobi, jer zivot kao tvoj je ocigledno pun velikih nezadovoljstava, cim si krenuo da brojis moje postove i moj ucinak na sajtu. Batice, ko je onda u problemu? Koliko si ti to onda mizeran ako su ti likovi od kojih vecinu ni ne poznajes uzdrmali kavez u kome se nalazis, te ne mozes mirno ziveti dok ih necim ne pokusas da podbodes?
:: ::
:: :: Ne, hajde da se otvori poseban podforum za trolove kao sto si ti i koji redovno spamuju stvarima koje gotovo nikada nemaju veze sa IT sektorom. Uglavnom imaju veze sa provokacijom, primitivizmom, pokusajima zavere, psiholoskim procenama u pokusaju, zaslepljenoscu misljenju o sopstvenoj velicini koje treba hraniti, pa makar i na forumu, i sa bednim pokusajima zavade clanova koji se ni ne poznaju
:: ::
:: :: Takodje bi trebalo da se otvori `Zvanicna Miskonius tema`, mozda bi se tada izvukao iz kandzi ljubomore ka ostalim clanovima koji slobodno komuniciraju, i osecao se bar malo bitnijim
:: ::
:: :: P.S. Ako sve ovo ne mozes da razumes, uradi update BIOS-a
:: ::
:: :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 00:44 #511613

status: user
broj poruka: 4420

Batali.
Ja za sve ove godine koliko sam clan ovog na forumu mislim da nemam toliko tema koliko ti...
Kontam da si prazan covek, prazni su ti argumenti ali ajde da se nesto kaze.
Provaljen si brale...



:: Ovde jedino ti divljas priki. Ja komuniciram
::
:: Ne osecam potrebu da budem primecen, to je tvoj fah, sto dokazujes svakim postom koji sadrzi prozivku, ocigledno tebi treba medijska paznja
::
:: Zivot se ne nalazi, zivot se zivi (prozivljava). Edukuj se malo
::
::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Pokusao sam zaista.. 01.09.2013. 00:52 #511614

status: user
broj poruka: 18472
@Blueberry
Ja sam ti rekao da moras da se downclockujes i da ne koristis `strane` reci i izraze jer
on takav govor ne poznaje.Dzabe si mu sve ovo pisao u temi :

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?pg=2&topid=45141&forid=12&katid=2

Ja ga najbolje poznajem,takvog sam ga dobio,ogranicena `inteligencija`
Nacin njegove ekspresije je iznosenje uvreda ikoriscenje jezika na vulgarnom nivou.
Ostalo znas i sam ali bez brige,sad ce mali trol da ide u kucicu bez vecere.
Nisam ga skoro kaznjavao pa je zaboravio kako to izgleda..
Mada nije da nisam pokusavao,non stop mu govorim i pokazujem da nine taj kapacitet ali on i dalje laje u prazno..Sta ces,razumi ga,nije on kriv,takav se rodio..
Razmisljam da ga posaljem u azil,previse mi stvara probleme..


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Ma da, ja sam Tabula Rasa :):):) 01.09.2013. 01:11 #511618

status: user
broj poruka: 1272
Ako nemas ni toliko tema, pa sta si radio na IT forumu onda? Bavio se branjem visanja? Nosio gajbice? Bice da sem disertacija na temu `Janku kriv nos, a Marku su crvene usi`, drugo nemas nista ni da kazes...Ili mozda ipak imas?Postavi ti temu o necemu sto ti se dopada. Slobodno progovori o onome sto smatras bitnim.Sta te sprecava? Sneg zavejao putare pa ne postizes? Treba ti licenca EU? Specijalna dozvola gospodina Dacica? Ili jednostavno ne umes da se opustis, pa onda trosis visak adrenalina zamerajuci se ljudima koje ne znas? Opusti se, popij neko pivo. Jedan je zivot. Imas li prijatelje? Imas li stogod drugo raditi? Ovaj forum je takav da omogucuje eksplicitnu razmenu misljenja, sto mu je jedna od prednosti u odnosu na ostale. Kad vec pominjes druge forume, tebe bi prvog iskljucili zbog provokacije.

Ja ti nisam neprijatelj, ali ne bih ni na tvom niti na bilo cijem mestu ulagao toliko truda da to postanem. Zaista je besmisleno sve sto radis. Cak i Vlada aka EVGA ima zanimljivije postove, jer uprkos napornom stilu pisanja cesto iznese i neku novost, neku ideju, neki zakljucak, ili javno kaze nesto sto se mnogi ustrucavaju. I da, njegovi postovi su o hardveru, kakvi god bili...

P.S. Izvinjavam se ljudima koji se zaista bave berbom visanja. Razumece da se radi o totalno razlicitim kontekstima....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Moram sam da te ispravim! 01.09.2013. 01:19 #511619

status: user
broj poruka: 18472
On ne pije pivo.Do sad sam mu davao samo pomije,to mu se najvisr dopada.
Izgleda da ga je moja paznja previse razmazila.
Od sad samo cvrsta ruka,nema vise pomija!

P.S.Pre nego sto sam ga ja usvojio tek kad se pojavio na forumu odmah je poceo da mraci i da se svadja sa ljudima..Zakrvio se sa svima..Nazalost ppo njega doziveo je od svih grupno penisiranje.
I dan danas je takav,nekad se zapitam da nije mazohista?!


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem Vlado, rodjeni... 01.09.2013. 11:54 #511639

status: user
broj poruka: 3797
jel si ozbiljan? :D
Primetno te je nesto pogodilo, ali nema razloga i sve je vec poznato.

:: ali neke stvari su prevrsile meru
:: I sam vidis da X tema ignorisem i ne javljam se
:: Ako zelite ili vam je namera da od jednog dobrog foruma napravite smece u redu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok 01.09.2013. 12:11 #511640

status: user
broj poruka: 17084
Ignorisite ovakve teme nek pricaju oni koji vrte jedno te isto slobodno.
Od svadje definitivno nema nicega,
ja sam probao par puta na normalan razgovor, opet ne vredi...

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 13:12 #511650

status: user
broj poruka: 3519
Pretraga zaista ne radi u nekim momentima, dok je ponekad izvodljiva nakon dva-tri pokušaja. Da je forum iole uređeniji, sve ove teme, kao deo podforuma ne bi bile izlistane na prvoj strani, odnosno ne bi toliko upadljive bile. Samim tim bi i kritike izostale, zar ne?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=2l-H08HRZfQ


:: Uh bre al ste se raspisali..
:: Pretraga je dobra ali neo to treba neko koristi, ali kada bi to radilo onda ne bi bilo nikakvog osecaja eksluzivnosti i vaznosti kod presrecnog donosioca vesti pa se teme otvaraju i za najmanju mogucu glupost.
:: Z87 ploce kazes
:: Pazi ovako (sve ti je ovo sa pretrage za koju kazes da ne radi) ovo su tvoje teme
:: Premda, brat-bratu, koliko si ih otvorio do sad mozda i ne bi trebalo da cudi sto ne mozes da ih nadjes, ajde da iscimamo Zeljka da napravi Search samo za tebe jer ti ocigledno nije lako, priznajem..
::
:: MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview 21.05.201
:: http://goo.gl/p8aey
::
:: EVGA Z87 Classified 23.05.201
:: http://goo.gl/TFyBZ
::
:: ASUS ROG Vaunts Maximus VI Impact Mini-ITX Gaming Motherboard 17.08.201
:: http://goo.gl/4im2B
::
:: U medjuvremeno je nastala pauza ti si morao nesto da postujes, pa si napravi
::
:: MSI Z87 zvanicna tema 28.05.201
:: http://goo.gl/p8aey
::
:: posto je Asus vec zauze standardo spamerski nastrojen Spacemark
::
:: E sad kolege ti spameri ne postuju tvoje svojatanje MSI-a pa prave jos pa
::
:: Psihoapat
:: MSI Z87-G45 GAMING Test ! 05.07.201
:: http://goo.gl/XbNZC
::
:: Zoolo
:: MSI Z87-G55 14.08.201
:: http://goo.gl/nmnTT
::
:: Ne znam za ostalo i briga me da trazim, premda mislim da je Psihopata sampion po broju otvorenih threadova o gtx 780 i Titanu, tvoj ucinak na tom polju je koliko god bio veliki, mizeran u poredenju sa njegovim i to je nesto sto bi mogao da popravis
::
::
:: Ajde da pitam sve vas koji besomucno spamiujete, trujete i unistavatre ovaj forum, kao i vas koji takve srdacno branite: Koliko je dosta? Gde je kraj? Koliko tema za jednu istu stvar je dovoljno da bi ste se osecali bitno u zivotu
:: 5? 10? 15
:: Ajde utvrdite broj pa cemo da ismimamo admine da naprave podforum samo za vas pa divljajte koliko vam volja
:: Posto ocigledno nijedan od vas nece nikad biti banovan i ovo je mozda i najbolje resenje
::
:: P
::
:: Ostalp je jos da se naprave Z87 zvanicne teme za EVGA , Gigabyte, i Asrock
::
::
:: ::
:: ::
:: :: Bilo je primedbi da otvaram (ne pricam sad o drugima) teme za svaku sitnicu. A koliko sam ja to tema otvorio? KAd vec moram ovako, 1 tema za Zotac amp 780 karticu, info o 770 lightning karti, zatim MSI Z87 GD65 GAMING Motherboard Preview,objavu o izlasku 780 karti,temu o Super Flower Leadex napajanju.Negde je bila MSI Z87 zvanicna tema, ali ne mogu da je pronadjem.. I to je to u ovoj godini. Ima jos tema ali se ne ticu novog i nadolazeceg hardvera. Gde su te teme za koje me Miskonius ( i mozda jos poneko) proziva da gomilam?Gde? A ako je neko vec otvorio neku temu, koju po pravilima nije zabranjeno otvarati, u cemu je problem ako prokomentarisem? I opet, ne mogu da ne spomenem, kako nikome ne smeta kad me odusevi nesto sto ima oznaku AMD? Problem je samo kad je to nVidia? Dajte malo ozbiljnosti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever On topic. 01.09.2013. 13:35 #511653

status: user
broj poruka: 4866
Ocekivao sam nesto slicno kao prosli Stacker, ali ovo mi je jednostavno ruzno na prvi pogled. Svakako su razbili monotoniju sto su ucinili kuciste `modularnim` ali izgleda kao budzevina, barem meni.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Pretraga je losa... 01.09.2013. 14:03 #511662

status: user
broj poruka: 4420

Ja problema sa pretragom imao nisam (a i ne koristim je nesto cesto) ali u svakom slucaju Bluberry kao svesna jedinka (ako to zaista jeste) bi trebalo poseduje neke tragove u svojoj svesti o temama koje je pravio i da se u skladu s time ponasa.
Ne treba njemu ni ostalim botovima koji spamuju Berzu sa linkovima Search, dovoljno je da ode u Moje teme i vidi sta je do sad vec postovao (ali i da skonta sta nije pa da to ispravi ), ali kao sto vec rekoh oni toliko imaju otvorenih tema da im treba custim search samo da se medju njima snadju


:: Pretraga zaista ne radi u nekim momentima, dok je ponekad izvodljiva nakon dva-tri pokušaja. Da je forum iole uređeniji, sve ove teme, kao deo podforuma ne bi bile izlistane na prvoj strani, odnosno ne bi toliko upadljive bile. Samim tim bi i kritike izostale, zar ne
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Luvox Gospodo, 01.09.2013. 14:10 #511663

status: user
broj poruka: 9
Ovo je upravo treci poziv za on-line intervenciju, sledeci poziv ce biti usmeren na treci sektor, pored vec oralne terapije.





Šta su to shizofreni poremećaji?

Iako nauka još uvek ne može da odgovori na sva pitanja u vezi sa ovom bolešću, sigurno je sledeće: bolest pod imenom `shizofrenija` ne postoji, a samo oboljenje nema nikakve veze sa cepanjem ličnosti obolelog.

Kod shizofrenih poremećaja dolazi do promene određenih funkcija mozga. Posledica toga su promene mišljenja, zapažanja i afektiviteta, dakle promene psihe.

Nije još u potpunosti razjašnjeno zašto dolazi do poremećaja ravnoteže moždanih funkcija. Sa sigurnošću se još jedino zna da su neke osobe posebno osetljive, te da izbijanje bolesti može biti prouzrokovano preteranim stresom ili drugim psihičkim opterećenjima, uživanjem droga i hormonalnim poremećajima (trudnoća, klimakterijum).

Po čemu prepoznajemo neki shizofreni poremećaj?

Bolest se može manifestovati na najrazličitije načine s potpuno različitim znakovima (simptomima). Kod pojedinih osoba simptomi mogu biti vrlo teški, dok su kod drugih beznačajni ili uopšte nisu izraženi. Postoji samo neodređen osećaj da `nešto nije u redu`.

Kod osoba koje pate od shizofrenih poremećaja najčešće je prisutan strah i osećaj da se od njih suviše zahteva. Kod shizofrenih poremećaja često dolazi do gubitka vlastite osobenosti, svog ja i identiteta. Takva osoba oseća da između nje i okoline nema nikakvih granica. Bolesnik osim toga veruje da su drugi preuzeli vlast nad njim, jer se ne može zaštititi (postavljanjem granica). U stručnoj terminologiji ovaj `simptom` se naziva poremećajem ega.

Radi bolje preglednosti simptomi se često dele na pozitivne i negativne simptome. Jedni simptomi (pozitivni) se tokom neke faze bolesti javljaju dodatno uz normalno doživljavanje na primer halucinacije ili sumanute misli, a drugi simptomi (negativni) se ogledaju u manjku u odnosu na period pre bolesti (npr. nedostatak poleta, povlačenje u sebe).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs