Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Poginuo Paul Walker, zvezda filma Fast and Furious
STRANA 2 OD 3  
dz0ni ... 03.12.2013. 15:22 #529741

status: user
broj poruka: 880

Evo sta su rekli neki od ocevidaca.

One source said: “There is a ­noticeable absence of skid marks until just before the point of impact.

“If Roger had lost control, the skid marks would show swerving, but instead the marks were in a straight line.

`This cements the theory the driver didn’t have steering control.”


Mozda je doslo do kvara u odredjenom trenutku u toku velike brzine. I cudno je bilo to sto se plamen prvo pojavio u prednjem delu automobila umesto kao po obicaju u zadnjem delu. Treba da se utvrdi...

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/paul-walker-dead-roger-rodas-2876515

Asus P8P67 PRO, Intel Core i5 2500K, Kingston HyperX 2x4GB, Sapphire HD6870, WD 1TB Caviar Blue, Seasonic M12 II 620w.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Dzoni 03.12.2013. 15:26 #529743

status: user
broj poruka: 17084
Nije stvar i poenta izleciti posledicu nego uzrok...

Da nije jurcao toliko brzo nista se ne bi desilo,
mozda i bi, ali bez smrtnog ishoda.

Poenta/uzrok je
ne jurcajte, koliko god mislisi da ste dobri vozaci i koliko god auto bio besan/skup/dobar.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dz0ni .. 03.12.2013. 15:30 #529744

status: user
broj poruka: 880

Slazem se, ali opet... desilo se nazalost. Koliko sam video negde isli su preko 100mph u tom trenutku.

Sto se tice Fast & Furious 7 film je snimljen i u post produkciji je. Doci ce do odlaganja najverovatnije, trebaju da menjaju citavu skriptu o liku `Briana`.

Asus P8P67 PRO, Intel Core i5 2500K, Kingston HyperX 2x4GB, Sapphire HD6870, WD 1TB Caviar Blue, Seasonic M12 II 620w.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: @Dzoni 03.12.2013. 15:30 #529746

status: user
broj poruka: 2076
prijatelju lako je to reci. ima ljudi kojima je u krvi da daju jaci gas.
aj kazi pusacu da ne pusi jbg....

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: Nije stvar i poenta izleciti posledicu nego uzrok..
::
:: Da nije jurcao toliko brzo nista se ne bi desilo,
:: mozda i bi, ali bez smrtnog ishoda
::
:: Poenta/uzrok je
:: ne jurcajte, koliko god mislisi da ste dobri vozaci i koliko god auto bio besan/skup/dobar
::
:: Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 O
:: Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MH
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Mouse:Mx 51
:: Screen: Dell
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @gogi 03.12.2013. 15:38 #529748

status: user
broj poruka: 17084
Lepo je to sto neko voli, znas volim ja video igre i oruzije, pa ne ubijam sebe nekog suvozaca ili neduzne pesake po ulicama ili druge ucesnike u saobracaju...

Kazi to npr. onoj devojci i njenim roditeljima koja je poginula od Miskovicevog sina,
znate on decko, tako malo, to mu je u krvi voli da jurca, tad mu je jako lepo.

Dakle narkoman i treba da se drgira jer to voli jer mu je lepo?
Kazi ti njemu da to nije dobro, dzaba, bolje ne govoriti nista?

Zabranjuju pusenje na javim mestima, ti pusi , ja ako ne zelim necu da udisem dim iz tvoje cigarete, a za brzu voznju, ne govorim o 5 ili 10 km preko granice, nego o divljanju, zauvek i dozivotno bi oduzimao dozvole.

Imas opasan hobi, bavi se njim van naseljenog mesta.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: @gogi 03.12.2013. 16:08 #529753

status: user
broj poruka: 2076
veruj mi da me mrzi da ti sad iznosim sta, zasto i kako, jednostavno to ne razumes i nemas to u sebi.
o svim posledicama koje si naveo, i verovatno ces ih navoditi u svakoj raspravi vezanoj za ovu temu su svi apsolutno svesni, apsolutno znaju sta se sve moze desiti, uopste ne moras to da ponavljas.
ako neko voli da da gas, dzabe mu ti drzis predavanja.

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: Lepo je to sto neko voli, znas volim ja video igre i oruzije, pa ne ubijam sebe nekog suvozaca ili neduzne pesake po ulicama ili druge ucesnike u saobracaju..
::
:: Kazi to npr. onoj devojci i njenim roditeljima koja je poginula od Miskovicevog sina
:: znate on decko, tako malo, to mu je u krvi voli da jurca, tad mu je jako lepo
::
:: Dakle narkoman i treba da se drgira jer to voli jer mu je lepo
:: Kazi ti njemu da to nije dobro, dzaba, bolje ne govoriti nista
::
:: Zabranjuju pusenje na javim mestima, ti pusi , ja ako ne zelim necu da udisem dim iz tvoje cigarete, a za brzu voznju, ne govorim o 5 ili 10 km preko granice, nego o divljanju, zauvek i dozivotno bi oduzimao dozvole
::
:: Imas opasan hobi, bavi se njim van naseljenog mesta
::
:: Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 O
:: Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MH
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Mouse:Mx 51
:: Screen: Dell
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @gogi1 03.12.2013. 16:15 #529756

status: user
broj poruka: 17084
Nek jurca nek pogine nije problem, ko voli nek izvoli,
strasno je sto ce nastradati neko ni kriv ni duzan,
koji se eto zatekao u losem trenutku na losem mestu...

Ne razumem ni narkomane ni sliovatelje jer slazem se, nemam to u sebi,
ali opet ne odobravam takvo ponasanje iz cisto logicnih razmisljanja i shvatanja.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: @gogi1 03.12.2013. 16:25 #529758

status: user
broj poruka: 2076
ma ne pominji ni narkomane ni silovatelje kad nemaju veze sa ovim.
a i ako cemo iskreno, spori vozaci su mnogo gori od brzih vozaca. zbunjeni su za volanom, voze 2 na sat, i pre ce oni da ugroze nekoga veruj mi.


Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: Nek jurca nek pogine nije problem, ko voli nek izvoli,
:: strasno je sto ce nastradati neko ni kriv ni duzan,
:: koji se eto zatekao u losem trenutku na losem mestu..
::
:: Ne razumem ni narkomane ni sliovatelje jer slazem se, nemam to u sebi,
:: ali opet ne odobravam takvo ponasanje iz cisto logicnih razmisljanja i shvatanja
::
:: Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 O
:: Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MH
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Mouse:Mx 51
:: Screen: Dell
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @gogi 03.12.2013. 16:38 #529760

status: user
broj poruka: 17084
Kapiram ja da neko nesto voli da mu prija itd.
Ali sve je to lepo dokle god ne ugrozavas nikog drugog sem sebe.
Ali u saobracaju pesaci i druga vozila najcesce stradaju ni krivi ni duzni.

Ako pogledas malo statistiku ogroman procenat svih nesreca na putevima je zbog neprimerene brzine, pa tek onda ide alkohol i na poslednjem mestu kvarovi na vozilima.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 ... 03.12.2013. 17:52 #529777

status: user
broj poruka: 320
Nek` pocivaju u miru..

A sto se tice teme za vozace iz Panceva...

Ne znam ja iz kog grada je sampion brdskih trka, a sada evo i ucesnik WTCC-a Borkovic :)))

P.S. jesam Pancevac(doduse, nisam rodjen u Pancevu), jesam i vozac od nedavno (2god) ali kakvih ovde ljudi ima za volanom, pa to je strasno..


CPU: AMD Phenom II X4 955BE + CM Seidon 120M
GPU: AMD Sapphire HD6850
RAM: 6GB DDR3
MoBo: Gigabyte 890XA-UD3
PSU: ThermalTake SPS 630-m
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Ne znam za pancevce 03.12.2013. 18:42 #529790

status: user
broj poruka: 4187
Ali somborci su pored beogradjana najgori... Bezobrazluk na putu kakav se retko vidja, a sve to sa tablicama BG i SO.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peterpan re 03.12.2013. 19:13 #529801

status: user
broj poruka: 776

Jeste nerealan serijal, ali svi smo ga voleli. RIP za Brajana iz F&F :(

A koliko znam za pancevce, problematicne su dozvole. Bila je fora sa kupovinom dozvola duze vreme (ne znam kako je sad). Tako da ste kao ucesnike u saobracaju imali ljude koji nisu prisli auto skoli, Nije to samo sa ljudima iz Panceva, znam i par ljudi iz BGa koji su tamo `kupovali` dozvole. Ali ne treba generalizovati.

Pored njih, tu su i zene kao vozaci. Ne izazivaju nesrece kao muskarci, ali su katastrofalni vozaci(ce), cast izuzecima. Ortakinja pre neku godinu polozila iz prve, nije znala da vozi osim u doslovce dve ulice na ceraku gde je imala obuku. Gasenje dizela na ravnom joj je bio kao dobar dan. Jos godinu i kusur se `obucavala` za voznju u BGu.

Posebna prica su ovi koji divljaju koje treba ne samo prekrsajno vec i krivicno terati. Vozim uvek po PS-u, koliko kaze znak (ili uslovi u saobracaju) toliko idem. A ovi bahati sto ne staju na crveno, pesacki, voze po zutoj, seku, ulecu isl mi idu vec ozbiljno na db
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: E jbg... 03.12.2013. 19:30 #529808

status: user
broj poruka: 18940
U Njujorku gradu.. Svi znaju kakve su ulice Beograda i koliko ima bahatih vozaca, budala, bezobraznih, koji seku, bez migavca, raznih ljudi iz raznih regiona, sto unutrasnjosti, to Evrope, pa i sire, Beograd je prezasicen, previse.. da ne pricam o kruznim tokovima.. ali zahvaljujuci tome, mi, Beogradjani prinudjeni smo da se prilagodjavamo, najiskusniji vozaci koji su stekli saobracajno iskustvo u Beogradu, kakav bre NY, tamo su ulice ogromne, sve te usmerava, ne moras da razmisljas, mogu bre da idu da voze gde oces (sem mozda u Rusiju, oni su ludji od nas).. ovde su male ulice, uske, nikakve, kad sednem za volan sve vreme strepim od ludaka, em to, em zbog budala treba da vodim racuna ja da ne napravim prekrsaj (bulevar i parkiranja npr.).. A gde god odes po EU, odusevis se resenjima saobracaja, milina voziti.. o cemu pricamo.

BTW, zezao sam se za Pancevce, al vidim javise se ljudi da potvrde:) Tacno je da lose voze, ali ne prave nezgode kao ovde normalno.. zene ne znaju, a taksisti su bezobrazni zbog musterija `ovde cu da izadjem`..


:: Nisam vise vozac, trenutno nemam auto tako da ne bude da se ja osecam prozvan, mene samo zanima kako bi se profi Beogradjani vozaci snasli,
:: da idu prvi put i voze u nekom vecem gradu recimo Njujorku Londonu i slicno
::
:: Stvar je u tome sto ne poznajes grad, gde i sta, pa gledas gde i kad i da li trebas da skrenes tamo ili vamo. A sto se tice vozacke kulture sviranje na zuto i besno KRECI AJDE mikro sekunda je prosla i slicno, presecanje uskakanje ispred po bg-u
:: (kola sa bg tablama) ni ne treba komentarisati..
::
:: Ako si bahat i bezobrazan vozac onda si dobar vozac
::
:: Cpu:AMD FX 6300 @ 4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 O
:: Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MH
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Mouse:Mx 51
:: Screen: Dell
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 03.12.2013. 19:39 #529815

status: user
broj poruka: 6083
To je najveca glupost da se poredi kako neko vozi ko je iz grada sa 3 raskrsnice i neko iz BG-a. Kad dodjes u BG (ili bilo koji nepoznat grad) normalno je da ne znas da li je kad stanes u desnu traku dozvoljeno da se ide i napred ili samo pravo, ili jednostavno se predomislis gde bi isao ako ti kasni navigacija. Nebrojeno puta sam video u kgu beogradjane koji se pogube na raskrsnici kada vide da iz te trake ne moze pravo. I? Sta, oni su losi vozaci? A i svaki grad ima `najgori` grad za voznju, i to mu je onaj najblizi i najmanji, tako i u KGu vazi za Jagodinu, oni su bas nesnalazljivi i spori, jer tamo nema gde mnogo ni da se vozi. To je skroz normalno. Sad zivim u BGu i definitivno su ovde najbezobrazniji i najnetolerantniji vozaci. Opet, veliki grad, dosta ljudi, guzvi, tanki zivci, pa je i to za ocekivati. Okolnosti to namecu.

LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: - - 03.12.2013. 19:51 #529821

status: user
broj poruka: 18940
Izvini, ali navigacija je jedno, a znakovi drugo, vozac koji nije zbunjen i koji ne zija u navigaciju, vec na put i znakove dok SLUSA navigaciju i koncentrisan je zna odlicno gde treba da ide, nebitno cije table ima.


:: To je najveca glupost da se poredi kako neko vozi ko je iz grada sa 3 raskrsnice i neko iz BG-a. Kad dodjes u BG (ili bilo koji nepoznat grad) normalno je da ne znas da li je kad stanes u desnu traku dozvoljeno da se ide i napred ili samo pravo, ili jednostavno se predomislis gde bi isao ako ti kasni navigacija. Nebrojeno puta sam video u kgu beogradjane koji se pogube na raskrsnici kada vide da iz te trake ne moze pravo. I? Sta, oni su losi vozaci? A i svaki grad ima `najgori` grad za voznju, i to mu je onaj najblizi i najmanji, tako i u KGu vazi za Jagodinu, oni su bas nesnalazljivi i spori, jer tamo nema gde mnogo ni da se vozi. To je skroz normalno. Sad zivim u BGu i definitivno su ovde najbezobrazniji i najnetolerantniji vozaci. Opet, veliki grad, dosta ljudi, guzvi, tanki zivci, pa je i to za ocekivati. Okolnosti to namecu
::
:: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 03.12.2013. 20:03 #529830

status: user
broj poruka: 6083
Nebitno za navigaciju, samo sam usput pomenuo, a ti se za najnebitniju stvar uhvati. Kako mozes da znas kad nailazis u traku da ne smes iz nje pravo kad nema pravila? U kgu na jednoj raskrsnici masovno BGdjani (i ostali posetioci) idu pravo gde sme samo desno, a tu se bar iz konstrukcije vidi da mora da se sece leva traka da bi se nastavilo pravo, pa opet grese

LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: - - 03.12.2013. 20:27 #529840

status: user
broj poruka: 18940
Najnebitnija stvar, a nisam ni video raskrsnicu, pomenuo si navigaciju..
Otkud ja znam pravila kad nisam ni video raskrsnicu
Ne moram da znam, tu treba da bude znak neki, zar ne? Znak za zabranu, precrtana strelica ako su u toku radovi, zar ne? Ako su neki gradjevinski radovi u toku.. Ako nema ni jednog znaka, onda kako neko da zna gde sme, a gde ne sme da vozi? Ocigledno je da ako svi idu pravo, da nesto nije tu kako treba obelezeno, pobogu, nisu svi ludi, onda se ne vidi lepo.. glupo je i da komentarisem za nesto sto nisam video, otkud znam, daj sshot


:: Nebitno za navigaciju, samo sam usput pomenuo, a ti se za najnebitniju stvar uhvati. Kako mozes da znas kad nailazis u traku da ne smes iz nje pravo kad nema pravila? U kgu na jednoj raskrsnici masovno BGdjani (i ostali posetioci) idu pravo gde sme samo desno, a tu se bar iz konstrukcije vidi da mora da se sece leva traka da bi se nastavilo pravo, pa opet gres
::
:: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Cek ovako :) 03.12.2013. 21:52 #529879

status: user
broj poruka: 6083
Mislim na raskrsnicu obicnu gde ti je dozvoljeno da ides u svim smerovima, samo treba da ubodes pravu traku da se prestrojis- na nekim raskrsnicama desna traka je uglavnom dozvoljena i za pravo, ali negde, pak, smes iz te trake da skrenes samo desno (iako fizicki mozes pravo i nema nesto sto bi te sprecilo). Tako kad se nadjes u nepoznatom gradu, ne znas dal iz te trake smes pravo, a recimo drugi ili treci si u redu, pa kad dodjes do kraja ti vidis da ne sme, pa moras da se ubacis ljudima iz trake do tebe i onda svi paljbu po tebi kako si los vozac :)
Desava se svima :)

LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Cek ovako :) 03.12.2013. 22:06 #529883

status: user
broj poruka: 18940
Pajs` sad ovako, ne znam koliko poznajes saobracajna pravila, ali po propisima, kada je takva raskrsnica u pitanju, MORA da postoji bar 1 znak, da li je to nekih 50m pre raskrsnice, sa desne strane, smernice za trake, tako da nazovem, na kojima pise leva traka za levo, srednja za pravo, desna za desno, ako nema tog znaka, obicno biva na traci nacrtana strelica (levo, pravo-levo, pravo-desno, ili desno).. ako nema ni jednog, ni drugog, pravilo je da se iz krajnje desne trake ide samo desno ili pravo, a iz leve samo levo, sto je krajnje logicno (to je slucaj ako su 2 trake, prethodno sam naveo za 3 trake, a kada ima 3 trake, jednostavno mora da postoji semafor i stop znakovi u slucaju da semafori ne rade, znakovi prvenstva itd.).. mislim ovo za smerove su osnovne stvari, mi smo malo otisli daleko.. nego kad si pomenuo navigaciju, setio sam se da nije ona kriva, jer ti imas pregled tog skretanja jos 200m pre, tako da greska je vozaca.


:: Mislim na raskrsnicu obicnu gde ti je dozvoljeno da ides u svim smerovima, samo treba da ubodes pravu traku da se prestrojis- na nekim raskrsnicama desna traka je uglavnom dozvoljena i za pravo, ali negde, pak, smes iz te trake da skrenes samo desno (iako fizicki mozes pravo i nema nesto sto bi te sprecilo). Tako kad se nadjes u nepoznatom gradu, ne znas dal iz te trake smes pravo, a recimo drugi ili treci si u redu, pa kad dodjes do kraja ti vidis da ne sme, pa moras da se ubacis ljudima iz trake do tebe i onda svi paljbu po tebi kako si los vozac :
:: Desava se svima :
::
:: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @djodjo 03.12.2013. 22:34 #529887

status: user
broj poruka: 4537
+1 za Rim.

Mislio sam da znam da vozim dok nisam otisao u taj grad.

Vozio sam i u Istanbulu,Milanu,Cirihu,Becu ..... ali ono u Rimu / HAOS /





________________________________
Kad mi vidis komponente ne bude ti dobro.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Re: Cek ovako :) 03.12.2013. 22:42 #529890

status: user
broj poruka: 6083
Samo za velike raskrsnice imas taj znak, dok vecina raskrsnica manjih nema. Dok ti dodjes do strelice, vec je kasno. Pricam samo za desnu traku gde je uglavnom dozvoljeno i desno i pravo, i onda ti kad si u drugom gradu, uglavnom drzis desnu stranu kada ides pravo, i onda se desi da zabodes da ta traka ne dozvoljava i pravo vec samo desno, a za to nemas uvek znak, a da ne pominjem sto su u dosta slucajeva strelice toliko izbledele da ih tek vidis sa par metara, zar ne? :) A kada dodjes do njih, neko je vec iza tebe i pored tebe u traci za pravo i onda ispade ti, po beogradjanima, da si nikakav vozac x)
Al kad se meni to desi, bole me brige sto neko svira, upadnem gde moram ako se vec desilo :)

LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: Pajs` sad ovako, ne znam koliko poznajes saobracajna pravila, ali po propisima, kada je takva raskrsnica u pitanju, MORA da postoji bar 1 znak, da li je to nekih 50m pre raskrsnice, sa desne strane, smernice za trake, tako da nazovem, na kojima pise leva traka za levo, srednja za pravo, desna za desno, ako nema tog znaka, obicno biva na traci nacrtana strelica (levo, pravo-levo, pravo-desno, ili desno).. ako nema ni jednog, ni drugog, pravilo je da se iz krajnje desne trake ide samo desno ili pravo, a iz leve samo levo, sto je krajnje logicno (to je slucaj ako su 2 trake, prethodno sam naveo za 3 trake, a kada ima 3 trake, jednostavno mora da postoji semafor i stop znakovi u slucaju da semafori ne rade, znakovi prvenstva itd.).. mislim ovo za smerove su osnovne stvari, mi smo malo otisli daleko.. nego kad si pomenuo navigaciju, setio sam se da nije ona kriva, jer ti imas pregled tog skretanja jos 200m pre, tako da greska je vozaca
::
::
:: :: Mislim na raskrsnicu obicnu gde ti je dozvoljeno da ides u svim smerovima, samo treba da ubodes pravu traku da se prestrojis- na nekim raskrsnicama desna traka je uglavnom dozvoljena i za pravo, ali negde, pak, smes iz te trake da skrenes samo desno (iako fizicki mozes pravo i nema nesto sto bi te sprecilo). Tako kad se nadjes u nepoznatom gradu, ne znas dal iz te trake smes pravo, a recimo drugi ili treci si u redu, pa kad dodjes do kraja ti vidis da ne sme, pa moras da se ubacis ljudima iz trake do tebe i onda svi paljbu po tebi kako si los vozac :
:: :: Desava se svima :
:: ::
:: :: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: :: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Cek ovako :) 03.12.2013. 23:02 #529896

status: user
broj poruka: 18940
E pa sta da se radi, nisi ti kriv sto su blede strelice sto ih ne vidis sa 20m, lepo das kulturno migavac i predjes desno nego problem je sto divljaci nece da puste nego moras da seces, manevrises i onda kad krene da svira kao konj sto si morao da mu udjes u traku u koju bi trebao da te pusti po pravilu, dodje ti da mu izadjes i istreses glavu o volan:)

Nazalost znam da nema, jer se ne vodi racuna, nego tek onda kada se desi nekoliko stotina nezgoda.


:: Samo za velike raskrsnice imas taj znak, dok vecina raskrsnica manjih nema. Dok ti dodjes do strelice, vec je kasno. Pricam samo za desnu traku gde je uglavnom dozvoljeno i desno i pravo, i onda ti kad si u drugom gradu, uglavnom drzis desnu stranu kada ides pravo, i onda se desi da zabodes da ta traka ne dozvoljava i pravo vec samo desno, a za to nemas uvek znak, a da ne pominjem sto su u dosta slucajeva strelice toliko izbledele da ih tek vidis sa par metara, zar ne? :) A kada dodjes do njih, neko je vec iza tebe i pored tebe u traci za pravo i onda ispade ti, po beogradjanima, da si nikakav vozac x
:: Al kad se meni to desi, bole me brige sto neko svira, upadnem gde moram ako se vec desilo :
::
:: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
::
:: :: Pajs` sad ovako, ne znam koliko poznajes saobracajna pravila, ali po propisima, kada je takva raskrsnica u pitanju, MORA da postoji bar 1 znak, da li je to nekih 50m pre raskrsnice, sa desne strane, smernice za trake, tako da nazovem, na kojima pise leva traka za levo, srednja za pravo, desna za desno, ako nema tog znaka, obicno biva na traci nacrtana strelica (levo, pravo-levo, pravo-desno, ili desno).. ako nema ni jednog, ni drugog, pravilo je da se iz krajnje desne trake ide samo desno ili pravo, a iz leve samo levo, sto je krajnje logicno (to je slucaj ako su 2 trake, prethodno sam naveo za 3 trake, a kada ima 3 trake, jednostavno mora da postoji semafor i stop znakovi u slucaju da semafori ne rade, znakovi prvenstva itd.).. mislim ovo za smerove su osnovne stvari, mi smo malo otisli daleko.. nego kad si pomenuo navigaciju, setio sam se da nije ona kriva, jer ti imas pregled tog skretanja jos 200m pre, tako da greska je vozaca
:: ::
:: ::
:: :: :: Mislim na raskrsnicu obicnu gde ti je dozvoljeno da ides u svim smerovima, samo treba da ubodes pravu traku da se prestrojis- na nekim raskrsnicama desna traka je uglavnom dozvoljena i za pravo, ali negde, pak, smes iz te trake da skrenes samo desno (iako fizicki mozes pravo i nema nesto sto bi te sprecilo). Tako kad se nadjes u nepoznatom gradu, ne znas dal iz te trake smes pravo, a recimo drugi ili treci si u redu, pa kad dodjes do kraja ti vidis da ne sme, pa moras da se ubacis ljudima iz trake do tebe i onda svi paljbu po tebi kako si los vozac :
:: :: :: Desava se svima :
:: :: ::
:: :: :: LG 42LD420, Phenom II x4 965be, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 560ti DCII/2DI/1GD5
:: :: :: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apoll
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Jel vozio neko kroz Minchen, petak u 3 sata? :) 04.12.2013. 00:10 #529926

status: user
broj poruka: 4187
Ne znam za Rim, ali ono je guzva... A opet nikakvih gluposti nije bilo, kulturne svabe.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Jel vozio neko kroz Minchen, petak u 3 sata? :) 04.12.2013. 00:30 #529934

status: user
broj poruka: 18940
mislim da od italije ne postoji veci haos


:: Ne znam za Rim, ali ono je guzva... A opet nikakvih gluposti nije bilo, kulturne svabe
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: ... 04.12.2013. 02:56 #529949

status: user
broj poruka: 18472
http://www.youtube.com/watch?v=sXuBvc_G7tA

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

::
:: Evo sta su rekli neki od ocevidaca
::
:: One source said: “There is a ­noticeable absence of skid marks until just before the point of impact
::
:: “If Roger had lost control, the skid marks would show swerving, but instead the marks were in a straight line.
::
:: `This cements the theory the driver didn’t have steering control.”
::
:: Mozda je doslo do kvara u odredjenom trenutku u toku velike brzine. I cudno je bilo to sto se plamen prvo pojavio u prednjem delu automobila umesto kao po obicaju u zadnjem delu. Treba da se utvrdi..
::
:: http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/paul-walker-dead-roger-rodas-287651
::
:: Asus P8P67 PRO, Intel Core i5 2500K, Kingston HyperX 2x4GB, Sapphire HD6870, WD 1TB Caviar Blue, Seasonic M12 II 620w
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs