Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Bitcoin Trader
STRANA 2 OD 2
nemanja21 Re: Re: Re: ... 18.04.2014. 18:19 #550192

status: user
broj poruka: 1227
Hedz fond. A testimonijali na sajtu me podsecaju na jeftin scam sajt.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
btrader Re: 18.04.2014. 21:13 #550215

status: user
broj poruka: 8
Pokusacu da objasnim detaljnije. Bitcoin Trader pruza mogucnost pasivne zarade. To znaci da ulozite odredjenu kolicinu novca i dobijate zaradu na osnovu toga. Novac se moze uloziti u trading ili mining akcije. U nastavku cu objasniti kako to funkcionise.

Postoji vise nacina da se novac uplati/isplati. Bank transfer, OKPay, PexPay, Egopay, BTC-e kodovi, Perfect Money i naravno bitcoin.

Trading shares

Cena jednog share-a je 20$ i to je minimalan ulog. Maksimalan ulog je 2500 share-ova, tj. 50k $. Trajanje share-a je 120 dana. To znaci da je vas ulog prakticno orocen na 120 dana i za to vreme se ne moze podici. Zarada koju on generise se isplacuje svakog dana na vas nalog na sajtu i mozete je podici svakog dana preko bilo kog od navedenih payment procesora. Zahtevi za isplatom se procesuiraju jednom dnevno, u 17h. Nakon isteka 120 dana, share-ovi prestaju da vaze i sada je dostupan novac koji je ulozen. Mozete ga podici ili uloziti ponovo. Ako pogledate rezultate u prethodnim mesecima, zarada je bila ~ 25%. To znaci da ce za 4 meseca, ako rezutati budu na istom nivou, zarada isplatiti ulog. Nakon 120 dana mozete da podignete i inicijalni ulog i prakticno da nemate vise nista na nalogu ili da reinvestirate i time dalje dobijate zaradu, sada bez rizika prakticno posto ste vec na nuli, dalje je cista zarada.

Mining shares

Cena jednog share-a je 100$ i to je minimalan ulog. Maksimalan ulog je 500 share-ova, tj. 50k $. Trajanje share-a je 365 dana i ovde je princip drugaciji. Inicijalni ulog se ne vraca, a share-ovi donose zaradu svakog dana, a ne samo radnim danima. Zasto se ulog ne vraca? Da bi mining bio ispaltiv, potrebno je konstantno unapredjivati opremu, tj. kupovati nove generacije cipova koje su efikasnije i tako ostati u trci, ostati profitabilan. Zbog toga se ulog nakon 365 dana ne vraca nazad, nego ce on biti potrosen na opremu. Profitabilnost ovde zavisi prvenstveno od cene bitcoina i tezine kopanja koja konstantno raste (zbog cega je i potrebno raditi upgrade opreme). Zamislite ovo kao zakup opreme za kopanje na godinu dana. Ako pogledate rezultate u prethodnim mesecima, decembar i januar su npr bili jako dobri meseci u tom pogledu, ali od tada je cena u konstantnom padu i profitabilnost opada. Stvar je procene, niko sa sigurnoscu ne moze da kaze kako ce se tacno kretati cena bitcoina.

Licno misljenje i komentar

U pricu oko krptovaluta sam usao pre nekih godinu dana tako sto sam poceo sa kopanjem LTC-a. Od tada pratim trziste i povremeno i sam trgujem. Ali trading u kriptosvetu zahteva dosta vremena i znanja, ukoliko zelite pristojne rezultate. To svako ko se oprobao zna. Moraju se neprekidno pratiti trziste, vesti itd. Kao neko ko ima stalan posao i druge obaveze svakako nemam vremena za tako nesto. Verujem da je to slucaj kod vecine. Zato sam odlucio da probam Bitcoin Trader. Vremenom sam stekao dovoljno poverenja da ljudi ozbiljno rade svoj posao i odlucio se da postanem local representative, a samo ce vreme pokazati da li je to bila ispravna odluka. Ja ljude nisam licno upoznao i ne mogu da garantujem bilo sta, ali ono sto sam video do sada je pozitivno. Zato apelujem na sve potencijalne korisnike, da dobro razmisle i ne rizikuju previse. Garancija ne postoji i zato svako sam treba da proceni da li i koliko je spreman da rizikuje. U svetu kriptovaluta se stvari jako brzo menjaju i ako vam bilo ko tvrdi da moze da garantuje nesto, ili vas svesno laze ili nema pojma o cemu prica. Nista nije zagarantovano, ali to ne znaci da ne postoji mogucnost za profit. Dok prilike postoje, treba ih koristiti. Prostora za arbitraciju ima i nadajmo se da ce tako i ostati. Tesko je zamisliti da ce bitcoin i generalno kriptovalute nestati preko noci jer se oko toga razvija citava industrija.

::
:: Dakle, vi ste berzovni mesetari koji odlucuju kad i sta da se kupi i proda, odnosno cine to za klijente koji poloze depozit
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ doge.jpg 18.04.2014. 23:54 #550240

status: user
broj poruka: 2998
So legit.
Very coin.
Much safe!

wow
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.04.2014. 00:05 #550242

status: user
broj poruka: 4752

Sad je bolje objasnjeno, samo jos jedno pitanje.
Jel ima neki lokalizovaniji nacin isplate, dinari na tekuci ili na adresu, ili devize na Skrill?
Jer ovi ostali nabrojani servisi, ne znam koliko su dostupni prosecnom Srbinu.
A i ako jesu, verovatno podrazumevaju izvesne troskove.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 19.04.2014. 10:16 #550320

status: user
broj poruka: 4230
@alrad
Ne zamaraj se.
Ako ti treba način zarade, pitaj sSHarK tj. shark69.
U ovome nećeš imati sreće.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
btrader Re: 19.04.2014. 10:42 #550323

status: user
broj poruka: 8
Postoji opcija povlacenja na bankovni racun, ali je sve mnogo jednostavnije preko bitcoina.

::
:: Sad je bolje objasnjeno, samo jos jedno pitanje
:: Jel ima neki lokalizovaniji nacin isplate, dinari na tekuci ili na adresu, ili devize na Skrill
:: Jer ovi ostali nabrojani servisi, ne znam koliko su dostupni prosecnom Srbinu
:: A i ako jesu, verovatno podrazumevaju izvesne troskove
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: re 19.04.2014. 13:44 #550345

status: user
broj poruka: 989

Buraz, ako je to što sSHarK radi dobro, zašto TI to ne radiš nego nudiš alrad-u?!
Znaš li uopšte šta sSHarK radi?
- btw, mane tu sreće ili ko je kad krenuo, zakon i franšiza su istI za sve nas, radi po njima i u lovi si...
@SkyFire: Jeste Goca i ti članovi SCnet-a? Jeste. Jesmo kupili u parnterskoj firmi belu tehniku za tvoj stan? Jesmo. JeR vam se po ugovoru vratio deo novca? Jeste. Pa, šta čekate više, aman, i kurta i murta zaradiše pare!?!
@ICEsd: Jesi član SCnet-a? Jesi. JeR koristiš Telekomov ADSL? Koristiš. JeR Telekom partnerska firma SCnet-a? Jeste. E, to što i dalje plaćaš punu cenu istog, umesto da do sada i zarađuješ od njega kao ja, je samo tvoj izbor...
@btrader: Nekada davno, na brdovitom Balkanu, držao sam menjačnicu za e-gold i... - zarada od kriptovanih valuta je (sve manja) ok (dok traje) ali zarada od struje, gasa, nafte, hrane, telekomunikacija, nekretnina, automobila i SVEGA onoga što SVAKI čovek SVAKOGA dana već SVAKAKO (MORA da) troši je VEĆA OD SVEGA - NEXT LEVEL, MY BROTHER, WAKE UP!!!

i3-4340 | H60 | Z87 Pro3 | TridentX | 840 Pro | AX750 | Stryker | U2311H | G15+G9 | C920 | ATP3

:: @alra
:: Ne zamaraj se
:: Ako ti treba način zarade, pitaj sSHarK tj. shark69
:: U ovome nećeš imati sreće.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: re 19.04.2014. 13:45 #550346

status: user
broj poruka: 4752

Ma jok, druze, ja to samo malo da se razjasne stvari, i tako, caskali smo malo.
Dok je prolazilo vreme da oni koji su duzni da brisu izvesne teme nisu odradili svoj deo posla. Ako su se malo rasanili pa ce ih brisati u startu, a ne kad kulminiraju, moci cemo da se skoncentrisemo na posao.


:: @alra
:: Ne zamaraj se
:: Ako ti treba način zarade, pitaj sSHarK tj. shark69
:: U ovome nećeš imati sreće.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
btrader re 19.04.2014. 14:45 #550354

status: user
broj poruka: 8
@sSHarK mislis na Lyoness? :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: re 19.04.2014. 17:00 #550376

status: user
broj poruka: 989

- ma, daaaj, nismo deca, i sekretarica im je prešla kod nas!!!

- imaš link ispod mog potpisa, tu sve leeeepo piše...


i3-4340 | H60 | Z87 Pro3 | TridentX | 840 Pro | AX750 | Stryker | U2311H | G15+G9 | C920 | ATP3

:: @sSHarK mislis na Lyoness? :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs