Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Upotreba vatrenog oruzija Pitanje?
STRANA 2 OD 2
srdoch AU MAJKO MILA.... 13.07.2014. 21:35 #557467

status: user
broj poruka: 1261
Nek me banuju zbog psovanja ali nakon svega što sam sad pročitao mogu da kažem samo sledeće: krv ti jebem u kakvoj mi septičkoj jami od države živimo!!!!
Posle mi kažu da sam pesimista, ali ovoj zemlji definitivno spasa nema!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 13.07.2014. 21:46 #557468

status: user
broj poruka: 4537
Zakon kaze ne.
Za prekoracenje sile lopov ili uljez moze da tuzi vlasnika stana ili dvorista.
Bilo je takvih slucajeva kada su coveku krali nekoliko puta auto iz dvorista i on stavio kljuse za vukove na papucicu za gas.
Lopov ostao bez noge i tuzio coveka koji je otisao u zatvor za teske telesne povrede.

Dozvolu za ubistvo na zalost ima samo 007 u filmovima.
Inace sam veliki pobornik usvajanja Americkog zakona o privatnoj svojini.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo ha... 13.07.2014. 22:02 #557469

status: user
broj poruka: 658
pre nego sto debelo ispljujete nas zakon voleo bi da procitam sta kazete na Holandski, naime pre par godina bio slucaj kada je lopov propao kroz krov garaze pokusavajuci da preko njega udje i opljacka kucu vlasnika, slomio je nogu i par rebara i tuzio vlasnika i dobio na sudu, jer naravno grede koje su drzale krov garaze su bile trule. Sta mislite zasto pola klinaca sa Karaburme ide u Holandiju da radi, hahahahaha


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 13.07.2014. 22:03 #557470

status: user
broj poruka: 1372
Nažalost, stanje je loše, bio je onaj poznati slučaj pre oko godinu dana.
http://skr.rs/DUM
http://skr.rs/DUX


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli @djodjo 13.07.2014. 22:07 #557471

status: user
broj poruka: 1372
Ako ćemo kod debilnih slučajeva toga je onda Amerika puna.
Lik je dobio odštetu jer je provalio u kuću, koju je potom alarmni sistem zaključao pa je morao da jede hranu za pse više dana, dok vlasnici nisu došli sa letovanja.
Ili žena koja je dobila ogromnu odštetu od Meka, jer se okliznula na sok koji je ona pre nekoliko trenutaka prosula.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Gde ima da se nabavi... 14.07.2014. 00:05 #557483

status: user
broj poruka: 12785
Neko koga znam je nabavio jedan ručni tazer/shocker verovali ili ne kod Kineza u 45-om bloku.

Nije onaj tip koji se ispaljuje već tipičan ručni koji se prisloni... Radi i kroz džep tako da možeš i da prodješ sa rukom u džepu i pecneš ga.

Elem, šta je bilo na kraju sa onim Sašom što je izboo provalnika?
:: taj shocker??
::
:: support normalit
::
:: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, Excelram 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict drzava stiti narkoman, lopova, kriminalca... 14.07.2014. 00:30 #557485

status: user
broj poruka: 4515

1. Ubijes govedo
2. Negašeni kreč
3. Zabetoniras ga u temelj boxa za kera!





:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli Re: Re: Gde ima da se nabavi... 14.07.2014. 01:14 #557486

status: user
broj poruka: 1372
Taj običan šoker viđam redovno na buvljaku u BG-u (onaj deo isped, na trotoaru), čak sam prisustvovao kada je neki kreten isprobavao i ispao mu je iz ruke u uključenom stanju...

Pusten je posle mesec dana pritvora, i to zato što se digla velika prašina oko toga i bilo je raznih peticija za oslobađanje i sl, što ne bi ni bilo potrebno da je zakon iole normalan. Da li je slučaj završen to ne znam, mada kako su sudovi brzi...


:: Neko koga znam je nabavio jedan ručni tazer/shocker verovali ili ne kod Kineza u 45-om bloku
::
:: Nije onaj tip koji se ispaljuje već tipičan ručni koji se prisloni... Radi i kroz džep tako da možeš i da prodješ sa rukom u džepu i pecneš ga
::
:: Elem, šta je bilo na kraju sa onim Sašom što je izboo provalnika
:: :: taj shocker??
:: ::
:: :: support normalit
:: ::
:: :: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, Excelram 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner PREDUMISLJAJ !!! 14.07.2014. 09:08 #557490

status: user
broj poruka: 7761
Ovo sto ti radis je predumisljaj...

Za ocekivati je da neko od starijih clanova ipak ima mozga i ne postavlja ovakva pitanja javno nego da se ipak konsultuje sa nekim ko je ozbiljniji po pitanju krivicno-pravnih pitanja od salabajzera sa foruma...

Ako i jedan trag bude vodio do tebe posle ove teme na forumu ces biti prvooptuzeni u eventualnom sudskom postupku...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: PREDUMISLJAJ !!! 14.07.2014. 09:52 #557492

status: user
broj poruka: 2929
Ne pricaj gluposti. Ja ne planiram da ubijem bilo koga niti sam ja to rekao. Mene je zanimala samo informacija. Jer ovo sto sam ja opisao kao dogadjaj nema apsolutno nikakve veze sa mnom.
Pisanje postova na forumu je predumisljaj ajde ne pricaj svasta.
U mom postu ne psotjji nista sto ukazuje na to da ja sebe stavljlam tu ako aktera.
Ako si pazljvo citao. Tako da to sto ti pricas apslolitno nema veze blage.
Da li ti mislis da sam ja toliko naivan da pominjem sebe i ako bi to iamlo bilo kakve veze sa mnom? Ovakvo sicno ptanje sam mogao da posavim direktno i policiji.
Po toj logici bi bilo da svako ko postavi slicno pitanje ili se raspituje za doizvolu za posedovanje oruzja moze da se dovede u vezu sa nekim tamo ubistvom opisujuci neki konkretan dogadjaj koji moze biti cista hipoteza ili neki dogadja za koji zna ili je saznao. Pravno i logicki nemoguce da se taj neko poveze sa tako necim. Totalna glupost.
Jednostavno motiv ovakvog pitanja moze biti da neko zeli da sazna kako funkcionise to u pravu i koja su prava oibicnog gradjanina kada mu je ugrozena imovina njegov ziovot i zivot njegove porodice, da li si tako razmislljao?


:: Ovo sto ti radis je predumisljaj..
::
:: Za ocekivati je da neko od starijih clanova ipak ima mozga i ne postavlja ovakva pitanja javno nego da se ipak konsultuje sa nekim ko je ozbiljniji po pitanju krivicno-pravnih pitanja od salabajzera sa foruma..
::
:: Ako i jedan trag bude vodio do tebe posle ove teme na forumu ces biti prvooptuzeni u eventualnom sudskom postupku..
::
:: Citat:
:: `Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicn
:: i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`
:: Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: PREDUMISLJAJ !!! 14.07.2014. 10:02 #557493

status: user
broj poruka: 2929
Da bi poistajao predumisljalj mora postojati uistvo. A da bi postjalo ubistvo mora postojati konkretna situacija doigadja motiv itd.
WTF?
Stoga pisanje na forumu nema apsolutno nikakvu pravnu jacinu. Tebe ovde moze neko da iznervira i ti kazes u besu likvidiracu te, i tebi sutra kuca poliija na vrata i uhapsite jer si piso po forumu?
Npr mogao sam da pitam i koja su mi prava ako predjem ulicu van pesackog prelaza?
Ali to znaci da sa mpresao ulicu tako niti da to nameravam,
Da samj a rekao: `planiram da ubiujem komsiju pomozite mi da to uradim` i kazem kakao se zove gde zivi itd, i on sutra nestane e to bi onda biloo mozda ali i tada tesko materijal za istragu mene kao osumnjcenog lica ali i to je pitanje..
:: Ovo sto ti radis je predumisljaj..
::
:: Za ocekivati je da neko od starijih clanova ipak ima mozga i ne postavlja ovakva pitanja javno nego da se ipak konsultuje sa nekim ko je ozbiljniji po pitanju krivicno-pravnih pitanja od salabajzera sa foruma..
::
:: Ako i jedan trag bude vodio do tebe posle ove teme na forumu ces biti prvooptuzeni u eventualnom sudskom postupku..
::
:: Citat:
:: `Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicn
:: i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`
:: Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek da rezimiramo 14.07.2014. 12:28 #557500

status: user
broj poruka: 227
Nisam mogao da citam sve postove i gluposti ali ako ti doticni truje psa,skupi druze muda jesi musko ili dusko ,i uzmi stanglu i uredi ga kao pile..nemoj ga udarati u glavu vec ga zabodi stanglom od 7kila po trapezu i pocni rebra kolena sta ti volja,ALIISTO TAKO BUDI SPREMAN DA SNOSIS POSLEDICE KAO STO JE ZATVOR NIJE MNOGO NEKIH 6MESECI DO 2 GOD ZAVISNO KOLIKO GA PODROBIS,ISTO JOS NESTO AKO MU PUCAS ISPOD KOLENA KVALIFIKUJE SE DELO KAO LAKE TELESNE ..ALI OTKUD TI ORUZJE :( SHELOVINA,NEGO STANGLA BEJZBOLKA I RESI,PRICAM IZ ISKUSTVA,JER KAO MLADJI LUDJI OPALIO SAM TIPA DRVENOM DOBROM BEZBOLNOM U PREDELU ARKADE I PUKLA PALICA..MOZES MISLITI KOJI JE BIO UDARAC,`97 BILO
POSLE MNOGO VREMENA DOBIJEM USLOV ZA TO IAKO SAM VISESTRUKI POVRATNIK LEZAO SAM DVA PUTA PO GODINU,U OKRUZNOM,PA ONDA MALO DO cz-A I NA KRAJU U s.mITROVICI U PRVOM PAVILJONU ,KAD SU BILE SOBE SA PO 80 LJUDI UNUTRA...Svestan sam da sam napisao huskacki post i da bi najpametnije bilo da se izbegne to sve,ali tu je ono ali....treba da znas sta je sargarepa a bogami i sta je palica,lepo k`o covek daj nekom kintu nek odradi za tebe ti negde budi u kaficu cirkaj pivusu i gotovo
oh shit what i have done..no no no...some1`s gonna hurt,and i`m gonna cry 4 that he heheheheh
ULTIMATE RETARDINJO http://goo.gl/nyq2ki..necu ja ni citati ovaj post majke mi,ono napisao sam svasta a i sam sam u raspolozenju da nekom hebem hlebac http://goo.gl/syrOph
@vuk i ostali sve najbolje momcovi i upotrebi mozak vuce jbg,moze iz svega toga da bude nista a moze i milon stvari
Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Svega ovoga ne bi bilo da je `PERA` na vreme otisao u policisku stanicu... 14.07.2014. 12:45 #557503

status: user
broj poruka: 7761
Bem ti klesta tek sad sam procitao sve postove !!!

Koliko samo pritajenih psihopata posecuje ovaj forum !!!

Gde ja zivim ?

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: Svega ovoga ne bi bilo da je `PERA` na vreme otisao u policisku stanicu... 14.07.2014. 13:19 #557504

status: user
broj poruka: 2929
Nema samo pritajhenih psihpata na forumu ima ih u relnom zivotu i vise nego na forumu. To je osnovni razlog zasto je ovaj post napisan,


:: Bem ti klesta tek sad sam procitao sve postove !!
::
:: Koliko samo pritajenih psihopata posecuje ovaj forum !!
::
:: Gde ja zivim
::
:: Citat:
:: `Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicn
:: i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`
:: Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 14.07.2014. 13:26 #557505

status: user
broj poruka: 1038
Bejzbol palica je izgleda najbezbolnija situacija za njega. Oba kolena ili kicma, po slobodnom izboru.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek професионална психо полиција,radi bencmark cele anatomije,preciznije od MR-a 14.07.2014. 13:29 #557506

status: user
broj poruka: 227
http://goo.gl/1mCJ7a
why u mad bro pa ti vidi limundo i seme dileme ,povoljno radim bencmark skeleta i kompletnu anatomiju http://goo.gl/DdRT1G.opassan je ovo svet mijo,i andale kabron ..de murist
da abneru ,skontao sam da si malko stariji i dosta ozbiljan momak i umirem od smeha jer se cudis,nasem lobiju
koji je mnogo jak i neuhvatljiv i zvanicno ne postoji 24/7 pozdrav
BURAZ SAMO SE OPUSTI I UZIVAJ U VOZNJI zasluzio si{}|{}-=><

Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃



Edit.apologies 4 OFF ево се један баја зезо са анаболицким стерицима и добио струцно гинекомастију или ти битцх титс зенске(куцкине) сике ахахххахахахахаахаха http://goo.gl/DBzCKh uzas
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek Re: Re: 14.07.2014. 13:37 #557507

status: user
broj poruka: 227

Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃

:: Bejzbol palica je izgleda najbezbolnija situacija za njega. Oba kolena ili kicma, po slobodnom izboru
:: to onako iz iskustva,spakujes ga u kolica kao u filmu,i to je toon dobila objasnjenje kako i cim,al najbolj da se ostavi ta rabota..ABORT ABORT.TU NE POSTOJI DUGME ZA UNDO KAD KRENES KRENUO SI NAZALOS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek evo spam u najavi 14.07.2014. 14:01 #557509

status: user
broj poruka: 227
Nevezano za temu a i da malo se izbacimo i ovog tripa grindovanja hakovanja motornr testere tony montana i brdo belog nego evo zanimljiv sajt sa igricama za razbribrigu teskim od 10-15mb pa do cak i 100mb
http://www.gametop.com/?utm_source=404&utm_medium=redirectutm_content=action
aj javite jel ste nasli nesto kul,ja sam nasao more igara kao nekad iz luna parkova star defender i taj rad samo nema donkey kong :( ali ima voznjica i raznih odlicnih i uzasnih razbribriga igara
Nema na cemu i drugi put

Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 14.07.2014. 14:39 #557510

status: user
broj poruka: 1372
Pitao sam sada prijatelja koji je polozio krivično pravo na pravnom, i izgleda da nije naš zakon toliko debilan kao što se ovde pisalo.

Naime, ako je lice napadnuto, može se odbraniti merom koja je dovoljna da se efikasno odbrani, a ne nužno onom merom kojom mu je zaprećeno.
Primer: Mene pesnicama počne da udara lice koje je znatno jače od mene i ja pesnicama ne mogu da se odbranim. U tom slučaju ja onda mogu da uzmem neko hladno oružje (palicu) da bi se odbranio.
Znači ne mora na nož da se odgovori samo nožem, ili da se čeka da napadač prvi zapuca pa da tek onda napadnuti odgovori pucnjem.

PS: Kod nas ne postoji termin `ubistvo sa predumišljajem` (provlačilo se po postovima). Postoji ubistvo i ubistvo iz nehata, ovo prvo je planirano a drugo slučajno.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: 14.07.2014. 15:44 #557520

status: user
broj poruka: 7761
Znaci SABIRANJE:
Jaci krvnik+goloruk = slabija zrtva+bezbolna palica...

To analogno povlaci i sledecu paralelu:
slabiji krvnik+bezbolna palica = jaca zrtva+goloruka...

Blago vama cime se vi bavite...

Generalni problem je u tome da vecina ljudi ni ne shvata koliko im je nasilje postalo `DOBAR DAN` zato ni ne primecuju koliko su agresivni i ponasaju se poput kerova sateranih u cosak i reze na sve i svasta a pri svemu tome niko ne zeli da izadje iz coska...

Pozdrav razumnima !!!

@ADMINI
Tema je zrela za brisanje... ipak bi trebalo da smo iznad nivoa raznih Kurira, Pravde i Blic-a...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: Pitao sam sada prijatelja koji je polozio krivično pravo na pravnom, i izgleda da nije naš zakon toliko debilan kao što se ovde pisalo
::
:: Naime, ako je lice napadnuto, može se odbraniti merom koja je dovoljna da se efikasno odbrani, a ne nužno onom merom kojom mu je zaprećeno
:: Primer: Mene pesnicama počne da udara lice koje je znatno jače od mene i ja pesnicama ne mogu da se odbranim. U tom slučaju ja onda mogu da uzmem neko hladno oružje (palicu) da bi se odbranio
:: Znači ne mora na nož da se odgovori samo nožem, ili da se čeka da napadač prvi zapuca pa da tek onda napadnuti odgovori pucnjem
::
:: PS: Kod nas ne postoji termin `ubistvo sa predumišljajem` (provlačilo se po postovima). Postoji ubistvo i ubistvo iz nehata, ovo prvo je planirano a drugo slučajno
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ja sam imao 3 masaze u stanici jednoj pre par nedelja 14.07.2014. 15:45 #557521

status: user
broj poruka: 3466

svasta je bilo, svasta cuo i video i samo cu srdjanu da kazem, vodovodna sipka i obogalji stoku ali da ne moze da zna da si ti, znaci fantomka i udri do zore, lako se napravi kombinacija.

ako si spreman da me hranis i pojis par sati dok budemo ocekivali to govance da ti bane, javi, ja cu da ga stangliram.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: Re: 14.07.2014. 16:00 #557525

status: user
broj poruka: 2929
Nekada je nasilje legitimo sredstvo.
Pa ne moze se na nasilje odgovarati sa ratlikom i kafom, totalni apsurd.
Ako te neko lupa po glavi neces mu se valjda klanjati kao Arapin?
Ne znam sta si ti hteo da kzes zaista.
Upotreba vateenog oruzija u sitacijama odbrane kucnih ljubimaca, clanova familije i sopstvene imovine ukoliko je ugrozena. Trebalo bi da biude apslolutno legiotmno sredstvo. Svaka odbrana je nasilje jer se prilikom nnje mogu naneti mehanicke povrede bilo bez oruziuja ili sa njim. Tako da pojam nasilje je sirok.
Napadd je nasile odbrna je nasilni nacim da sacuvas svoj zovot ali je on i legitimian
NIko nema prava da ti ga ugrozava zar ne?
Ova tema je jako interesantna iz vise razloga.


:: Znaci SABIRANJE
:: Jaci krvnik+goloruk = slabija zrtva+bezbolna palica..
::
:: To analogno povlaci i sledecu paralelu
:: slabiji krvnik+bezbolna palica = jaca zrtva+goloruka..
::
:: Blago vama cime se vi bavite..
::
:: Generalni problem je u tome da vecina ljudi ni ne shvata koliko im je nasilje postalo `DOBAR DAN` zato ni ne primecuju koliko su agresivni i ponasaju se poput kerova sateranih u cosak i reze na sve i svasta a pri svemu tome niko ne zeli da izadje iz coska..
::
:: Pozdrav razumnima !!
::
:: @ADMIN
:: Tema je zrela za brisanje... ipak bi trebalo da smo iznad nivoa raznih Kurira, Pravde i Blic-a..
::
:: Citat:
:: `Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicn
:: i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`
:: Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
::
:: :: Pitao sam sada prijatelja koji je polozio krivično pravo na pravnom, i izgleda da nije naš zakon toliko debilan kao što se ovde pisalo
:: ::
:: :: Naime, ako je lice napadnuto, može se odbraniti merom koja je dovoljna da se efikasno odbrani, a ne nužno onom merom kojom mu je zaprećeno
:: :: Primer: Mene pesnicama počne da udara lice koje je znatno jače od mene i ja pesnicama ne mogu da se odbranim. U tom slučaju ja onda mogu da uzmem neko hladno oružje (palicu) da bi se odbranio
:: :: Znači ne mora na nož da se odgovori samo nožem, ili da se čeka da napadač prvi zapuca pa da tek onda napadnuti odgovori pucnjem
:: ::
:: :: PS: Kod nas ne postoji termin `ubistvo sa predumišljajem` (provlačilo se po postovima). Postoji ubistvo i ubistvo iz nehata, ovo prvo je planirano a drugo slučajno
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 14.07.2014. 16:31 #557529

status: user
broj poruka: 1673
Kad mi je porodica ugrožena boli me patka za zakon.

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek Re: ja sam imao 3 masaze u stanici jednoj pre par nedelja 14.07.2014. 19:05 #557550

status: user
broj poruka: 227

Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃

::
:: svasta je bilo, svasta cuo i video i samo cu srdjanu da kazem, vodovodna sipka i obogalji stoku ali da ne moze da zna da si ti, znaci fantomka i udri do zore, lako se napravi kombinacija. AGREED 110%
::
:: ako si spreman da me hranis i pojis par sati dok budemo ocekivali to govance da ti bane, javi, ja cu da ga stangliram
::
:: @DUKP =LIKE :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek Re: re 14.07.2014. 19:07 #557551

status: user
broj poruka: 227

Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃

:: Kad mi je porodica ugrožena boli me patka za zakon
::
:: WOT Nick: Vaske
:: COVECE MA SAM INTEGRITET AKO TI JE UGROZEN KIDA
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs