Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
HELLAS firma. ima li neko iskustva
STRANA 2 OD 4  
vuk125 Re: Jbga, ti za svoje pare kupujes gde hoces i kako hoces 13.01.2015. 12:06 #578256

status: user
broj poruka: 2929
Da ali ovde o tome nije bilo reci ti nisi citao pazljivo.
Grk kaze da uvazava garanciju samo kako je to propisano, ato bi znacilo kao sto svi znamo postoje tumacenja da li je panel ispravan ili ne 2 crna 1 beo grupisani i sl. DAkel ja ako bi platio i i zatekao 1 mrtav pixel on mi ne bi zamnio mon. Jer to ne podleze gar. kapiras.
Ja nemam nista protiv da mi je rekao nema nikakvih problkema pogedaacemo zajedno ili uzzmi odnesi kuci ako se pojav nesto sto ne treba u prvih 7 dana ja cu ti menjmati. Nego on je reko ovako, ja na zalost ne mogu takvu gar da ti dam ako se pojave npr 2 pixela to ne ulazi u gar jbga nisi boi dobre srece. E onda sam mu ja predlozio ok ja cu monitor onda testirati u radnji pa ako je u redu placam i nosim.
Ja nemam porblem sa tom ako mi prodavac garantuje da ce mi resti problem ako postoji posto platim i otvirimo kutiju i probamo. Nego je to znacilo platim oitvorimo kutiju ili odem kuci i otvorim kutiju ono nadejm mrtvaka grk kaze jbga ne mogu tu ja nista da ti pomognem to ulazi u toleranciju.
Kapiras o cemu se radi. On je u startu meni reko da se zamena ne moze obaviti ukoliko se pojav jedan mrtvak ili dva. Mora minum neka 3 da bi mi on zamneio.
I naravno ovako nesto jeste razl.og da se komentarise na forumu, pa moze se nazvati i trpacina kako god volis.

PS: Mozes ti postavljati svoj uslove i prodavati robu kaako ti hoces to nije problem. To je ok, ali zakoni stoje kazne su tu, trziste je surovo. Oapdne ti promet, dobijes negativene reklame za svoju firmu, ne postujes zakone popijes kaznu od par stotna hiljada dinara, ili dobijes olupanu tintaru o ,fiskalnu kasu ako naletis na neku budalu poput mene ( ja sam zato coveka u napred pitao moze li ti ili ne i nema nikakvih problema) zati sto ne mozes da zaradis 5e apsurd. Rekao ne moze ja odo dalje a on nece imati preporuku da kod njega neko nesto kupi barem ne sa moje strane i to je to.

:: Ja svoju robu prodajem kako hocu i kome hocu.
:: Mislim da je to posteno. A trpanje po forumima je samo stvar sujete. Ako neko ne zeli da ti proda po nekim uslovima, to svakako normalnom coveku nije povod za trpanje po forumima
:: Hoces gledas, moze ako platis. Objasnio sam ti i zasto. Pritom, ako si ozbiljan kupac, nemas nikakvu stetu, jer ako ima feler, situacija se resava istog trenutka, kroz povracaj novca ili zamenu za drugi u najkracem roku.
:: Ako neces tako, isetas iz radnje i sve OK. Niko na steti... Onaj ko hoce da ti udovolji, OK, to je opet njegovo pravo i povod da ga, kao zadovoljni kupac, pohvalis na forumu :
::
:: Udjem u Deltu i kaem: Dobar dan, hocu jedan M4, kabrio Performance kit. Kada mi ga doteraju, kazem, necu, ne dopada mi traka od fara do stopa
:: (Mislis da ce da mi ga i poruce bez avansa od 10k€.. Aha...
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Sempron 385
:: MSI AM1
:: 2GB Kingston 1600MH
:: 60GB Kingston V30
:: LC Power 1340MI 75
::
:: MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC A OK. 13.01.2015. 12:24 #578258

status: user
broj poruka: 9388
Drago mi je da smo se na kraju razumeli :)
Ja nisam pricao o grku, vec o tome kako stvari funkcionisu. Ja sam pricao o tome da kod mene ne mozes otvoriti robu bez placanja, zbog zastite svojih interesa. Kada je platis, otvori je odmah ispred mene ili gde zelis, ako ima nekakav realan nedostatak istog trenutka potpisujes storniranje racuna i vraca ti se novac a ja takvog vracam dobavljacu i dobijam finansijsko razduzenje i niko nema stetu.
Ukoliko ti ne odgovara, okrenes se i odes, ja neotpakovani monitor ili ostavljam na lager ili ako procenim da je roba koja ne ide tzv. `mrtav lager`, vracam ga dobavljacu i po istom principu dobijam finansijsko razduzenje. Nadam se da ti je sada jasnije.

Sto se grka tice, nemam komentar i zabole me sta ste se dogovarali preko telefona. Nisam o njemu pricao, vec o tome kako stvari moraju da funkcionisu ... Dakle, ti nisi lepo citao, vec te je malo radila sujeta :)

EDIT: Jedino sta mozda nisam dobro razumeo, negde si napomenuo, da ti to radis kada dodjes u prodavnicu, kada ih dovedes pred svrsen cin ili odmah u startu, preko telefona zahtevas otvaranje robe. Ja sam razumeo ovo prvo. Ako preko telefona nagovestis da to zelis, odmah bih ti u startu objasnio da tako ne moze, da ne trosimo vreme bespotrebno (odnosno po uslovima pod kojim moze)
U svakom slucaju, ne valja biti agresivan, nemoj odmah da krenes da lupas ljudima glavu. Negde ce da te saceka feedback, ITjevci su preagresivni ovih dana... Klasicni kompleksi dojucerasnjih picikca, jbga ne znas sta budali moze da padne na pamet ili koju vec djujicu trenira :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Sempron 3850
MSI AM1I
2GB Kingston 1600MHz
60GB Kingston V300
LC Power 1340MI 75W

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: A OK. 13.01.2015. 12:55 #578262

status: user
broj poruka: 2929
Pa svrsen cin bi bio sledece. Narucim ti monitor, on stigne ti me zoves ja odem otvori der tu kutiju da vidim ja sta ima u njoj evo kesa ovde. Ti ili nemas kud pa pristanes ili mi kazes to ne mogu moras da platis prvo i ja se naravo sa time necu sloziti a ti posle vracaj dobavljacu ili drzi na lageu, kako god. Olupavanje tintara se retko desava ali moze da se desi ukoliko bi bi kranje nekorktan ako bi me zavlacio i umarao. Ne ti nego neko o tih ninja zlih prodavaca. :)
Ja bas i nisam neki metar i zelt u skoku i nemam bas 60kg i nije tako lakoizaci na kraj sa mnom i i pomalo sam neuracunjiv kada neko jajri zavlaci i umara. Kolika god da je neka budala od mene gore budale nema sto se toga tice. Jedno ako u radnju dovedes nekog bas MMA borca da branis tih tvoji 10e onda bise povukao i vervatrno bi ti uleto u istu za 5 jos gorih loodaka nego sto sam ja. U svakom slucaju ti utrenirani IT provaci bi nagrabusili dobro. :))))))))))))))))))))))))
Sada ja malo kenjam. ALi moras prizanti nesto mislim iaako smo na suprotim stranama ti stits npr sebe ja sebe. Motka je i mecku naucila da igra. Mislim ja sam odavno shvatio da sam muljatorma i porevarantima nema pogadjanja i lepog ponasanjim da sa agfresivnima nema pregovora sa nekulturnima i nevaspitanima. itd. Akadmski se ponasas tamo gde to treba a kao dzukela tamo gde moras i to je to.

:: Drago mi je da smo se na kraju razumeli :
:: Ja nisam pricao o grku, vec o tome kako stvari funkcionisu. Ja sam pricao o tome da kod mene ne mozes otvoriti robu bez placanja, zbog zastite svojih interesa. Kada je platis, otvori je odmah ispred mene ili gde zelis, ako ima nekakav realan nedostatak istog trenutka potpisujes storniranje racuna i vraca ti se novac a ja takvog vracam dobavljacu i dobijam finansijsko razduzenje i niko nema stetu
:: Ukoliko ti ne odgovara, okrenes se i odes, ja neotpakovani monitor ili ostavljam na lager ili ako procenim da je roba koja ne ide tzv. `mrtav lager`, vracam ga dobavljacu i po istom principu dobijam finansijsko razduzenje. Nadam se da ti je sada jasnije
::
:: Sto se grka tice, nemam komentar i zabole me sta ste se dogovarali preko telefona. Nisam o njemu pricao, vec o tome kako stvari moraju da funkcionisu ... Dakle, ti nisi lepo citao, vec te je malo radila sujeta :
::
:: EDIT: Jedino sta mozda nisam dobro razumeo, negde si napomenuo, da ti to radis kada dodjes u prodavnicu, kada ih dovedes pred svrsen cin ili odmah u startu, preko telefona zahtevas otvaranje robe. Ja sam razumeo ovo prvo. Ako preko telefona nagovestis da to zelis, odmah bih ti u startu objasnio da tako ne moze, da ne trosimo vreme bespotrebno (odnosno po uslovima pod kojim moze
:: U svakom slucaju, ne valja biti agresivan, nemoj odmah da krenes da lupas ljudima glavu. Negde ce da te saceka feedback, ITjevci su preagresivni ovih dana... Klasicni kompleksi dojucerasnjih picikca, jbga ne znas sta budali moze da padne na pamet ili koju vec djujicu trenira :
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Sempron 385
:: MSI AM1
:: 2GB Kingston 1600MH
:: 60GB Kingston V30
:: LC Power 1340MI 75
::
:: MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.01.2015. 13:03 #578263

status: user
broj poruka: 18472
Vuce pa ti prebi pola IT scene. :D
Nesto nisi bas bio tako agresivan kada sam ja dolazio :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Kad smo vec kod MMA 13.01.2015. 13:07 #578264

status: user
broj poruka: 9388
Moj bata, babyface, da ga vidis na ulici, potpuno neupadljiv lik, da mu nalupas samare na keca... Uvek obucen u siroko, rep faznon, dukserice i sl. 180/75Kg.
MMA borac, levom bije desnom ubija. A potpuno ok i miran, elokventan, vaspitan i obrazovan tip...
E sad, ako naletis na tako nekog, Vuce, onda jbga, stvarno ne znam kakav bi covek (ili da ne kazem nesto drugo) bio, da mu posle njegovih batina upadnes sa jod 5 loodaka kao ti... Mislim stvarno, ako si moodo, idi 1:1... Za sve ostalo si... Znas i sam...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Sempron 3850
MSI AM1I
2GB Kingston 1600MHz
60GB Kingston V300
LC Power 1340MI 75W

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.01.2015. 13:19 #578267

status: user
broj poruka: 18472
Sad ulecem kao padobranac ali me VMARC sad naterao da dopunim temu.
Ni ja ne volim bilo kakav vid nekulture, divljastva, agresivnosti. Ali kad je neko bezobrazan stvarno nemam milosti.

Elem, bice opet kako kenj@m ali cu uprkos zlim jezicima da ispricam dozivljaj.

Jednom prilikom kada sam hteo da udjem u jedan klub, lik inace profesionalni bokser tu poce nesto sa prozivanjem, provokacijama, upravo te neke gradje, sta znam, 75-80kg.
Zajapuri se da me udari, hvala Bogu ja drzim uvek distancu pa me je zakacio samo po grudima jer sam se izmakao na vreme ali zato je dobio direkt nogom pa sam ga bacio 3m gde je pao pod noge nekim likovima.. Vise se nije ni javljao..

Elem, sta sam hteo reci, MMA ili Mau Thai i sta ti ja znam. Sve je to diskutabilno ako je covek spreman i zna. Problem nastaje kada neka ulicarska budala naleti na jednog takvog spremnog coveka iz sporta, e tad moze da nastane problem.

A kad je rec o snagama u kombinaciji sa vestinom, uvek se oseti znatna razlika sa ljudima cija je misicna masa daleko veca + ne daj Boze da imaju takve predispozicije da ih i brzina veoma dobro sluzi.

Eto malo se i ja sad ... ali dobro. Pijem kaficu pa da ubijem vreme :)
Nadam se da mi niko nece zameriti ili ne daj boze da me zove na obracun :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Vuce, ti i dalje ne kapiras 13.01.2015. 13:20 #578268

status: user
broj poruka: 9388
Idealna situacija je:
Ti platis
Otvoris
Ima ostecenja
Odmah dobijes pare
Ja ga vratim i odmah mi vrate pare
Niko nema stetu

A ne:
Imas pare u dzepu
Otvorimo
Nema ostecenja
Ne svidja ti se dizajn uzivo
Okrenes se i odes
Steta moja

Festen?


Kada platis svi imamo pokrice. Ti fiskalni racun i osnov za povracaj novca po njemu, ja tvoj novac
Kada ne platis, ja imam robu, cijim otvaranjem rizikujem gubitak a tebe bas zabole za sve... Kada smo ortaci i kada se poznajemo, onda nista nije problem. U jednokratnoj saradnji, kakva je uglavnom u maloprodajama, stvari stoje potpuno drugacije. I ponavljam, ovde se ne radi o tebi licno, radi se o odnosu MP prodavac - kupac.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Sempron 3850
MSI AM1I
2GB Kingston 1600MHz
60GB Kingston V300
LC Power 1340MI 75W

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Sky bato... 13.01.2015. 13:30 #578269

status: user
broj poruka: 9388
Niko ne bije kao oni sa odnosom visina -100cm + 5% tezina.
Mozes ti da imas mase koliko hoces...
Ljudi se najpre zajebu kod onih 180/75, jer njih ne mogu da procene. Grmelje od 190/100 mozes da procenis uvek. Neces naci ni jedno vrhunski spremnog takmicara, borca koji ima odnos preko visina -100 cm = tezina. Samo ispod toga. A ti biju, ne daj boze. A taj bokser kojeg si premlatio, verovatno to servira klinkama ili je odradio 3 sparinga dok nije popusio batine. Ovim ne omlaovazavam tebe i tvoje fajterske sposobnosti. U stvari, potpuno si u pravu, sve zavisi samo od toga koliko si spreman za reakciju (pored toga koliko zaista i mozes)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Sempron 3850
MSI AM1I
2GB Kingston 1600MHz
60GB Kingston V300
LC Power 1340MI 75W

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: Jbga, ti za svoje pare kupujes gde hoces i kako hoces 13.01.2015. 13:34 #578270

status: user
broj poruka: 2929
OK bata ti je vrh ne sumnjam, Ja sam samo zamislio nekog lika koji ima 180kg i 2m i koji radi za pare pa ono kada unajmis placenika moram isto da odgovorim sa placenicima u tim smislu jbga :))))). A bata je ok nemam, nista proitiv bate i baby face-a. Prepoznajem sebe u tom njegovom karakternom opisu samo sto ja nemam baby face.
Nemoj da si siguran imas ti ljudi koji se rekretivno bave MMA i birilackim sporotvoima i koji to gotive i veoma su veliki fanatici a da nisu profi. I da nije tako lako sa njima na kraj izaci. Pa ni utrnirani profi MMA borci. Jos kada se tu uzem godie i godine staza treniranj u raznim disciplinama situacija nije tako crno bela, Ti mozs biti profi borac npr. I doje ti lik koji to radi rekretivno i za svoju dusu i iodvali te od zivota,

JA sam isto mislio tako da masa nije bitna, Ali dzaba tehnika ako ti nemas snage. Bez tegobva ne moze, Ja sam mislio da to moze da to nije potrbno i razuverio. MOje isto kada te odalami neko ko ima 75kg kolikogod da je psreman i ako te zapali neko ko ima 100 kje takodje spreman. 75 ces verovatno da prezivis a ovog od 100 vrlo tesko.


:: Ja svoju robu prodajem kako hocu i kome hocu.
:: Mislim da je to posteno. A trpanje po forumima je samo stvar sujete. Ako neko ne zeli da ti proda po nekim uslovima, to svakako normalnom coveku nije povod za trpanje po forumima
:: Hoces gledas, moze ako platis. Objasnio sam ti i zasto. Pritom, ako si ozbiljan kupac, nemas nikakvu stetu, jer ako ima feler, situacija se resava istog trenutka, kroz povracaj novca ili zamenu za drugi u najkracem roku.
:: Ako neces tako, isetas iz radnje i sve OK. Niko na steti... Onaj ko hoce da ti udovolji, OK, to je opet njegovo pravo i povod da ga, kao zadovoljni kupac, pohvalis na forumu :
::
:: Udjem u Deltu i kazem: `Dobar dan, hocu jedan M4, kabrio Performance kit.` Kada mi ga doteraju, kazem: `Necu, ne dopada mi traka od fara do stopa.
:: (Mislis da ce da mi ga i poruce bez avansa od 10k€...? Aha...
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Sempron 385
:: MSI AM1
:: 2GB Kingston 1600MH
:: 60GB Kingston V30
:: LC Power 1340MI 75
::
:: MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.01.2015. 13:45 #578272

status: user
broj poruka: 18472
@VMARC

Nekako ne mogu bas da se slozim ali bas iz razloga jer sam u tim vodama ceo zivot.
Ako nisam trenirao onda sam pratio i obrnuto.

Ne sporim brzinu, okretnost ali sve je i stvar samog coveka, genetike, fizionomije, elastike, refleksa i sl. Jednostavno to se ne moze generalizovati.

Momak koga sam nogom odvalio nije ni najmanje naivan vec je imao iza sebe borbi i borbi i pobeda koliko hoces. Stvar je upravo u tome, da masa kida i ako si spreman covek sa daleko manjom telesnom tezinom pada kao kruska.

Sa druge strane, ima i toga, mogu sitniji ljudi da dobiju krupnije ali je sve diskutabilno iz razloga jer je tu stvar individualnog karaktera a ne generalno kako si ti postavio.

Evo jos jedan primer.
Skoro sam imao sparig sa covekom koji je kao zilet, cista misicna masa, brz kao munja, svaki udarac odvaljuje snicle. Ali to se vise oseti na nekog ko je u njegovoj klasi. Od mene je bio brzi, i to cak zeru, i sam se iznenadio ali je dobio par nezgodnih udaraca nije mu bilo dobro.

Poenta je da, masa mozda nece igrati ulogu ako je taj neko obican covek ko nije spreman, ko ne zna. Svakako je bilo kakav borac opasan za takvu individu-u. Ali za nekog ko je recimo spremniji tu se stvari malo menjaju.

Meni licno, 75kg je premalo na tu visinu. Dosta se tu snage gubi. Da je bar 85kg to bi bilo vec dosta ozbiljnije, da ne pricam 90+ mada je tu vec tesko zadrzati da ostanes dovoljno brz i okretan. To su vec posebni slucajevi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Sky bato... 13.01.2015. 13:46 #578273

status: user
broj poruka: 2480
Lepo receno. Masa je mama u prvih 5 udaraca, nakon toga ako imas preveliku masu, gotovo. Dovoljno je da te eskivira par udaraca i cao.

Sport je sranje,polazi od cinjenice da postoje pravila, da te nece napasti vise od 1 coveka, i da taj nece biti naoruzan , zato borilacke vestine rulaju :-)

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: Niko ne bije kao oni sa odnosom visina -100cm + 5% tezina
:: Mozes ti da imas mase koliko hoces...
:: Ljudi se najpre zajebu kod onih 180/75, jer njih ne mogu da procene. Grmelje od 190/100 mozes da procenis uvek. Neces naci ni jedno vrhunski spremnog takmicara, borca koji ima odnos preko visina -100 cm = tezina. Samo ispod toga. A ti biju, ne daj boze. A taj bokser kojeg si premlatio, verovatno to servira klinkama ili je odradio 3 sparinga dok nije popusio batine. Ovim ne omlaovazavam tebe i tvoje fajterske sposobnosti. U stvari, potpuno si u pravu, sve zavisi samo od toga koliko si spreman za reakciju (pored toga koliko zaista i mozes
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: AMD Sempron 385
:: MSI AM1
:: 2GB Kingston 1600MH
:: 60GB Kingston V30
:: LC Power 1340MI 75
::
:: MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.01.2015. 13:49 #578274

status: user
broj poruka: 18472
Batice ti si nesto zalutao.

Mi ovde i pricamo o sportu i borlicakim vestinama a ne o bambalicima sa ulice.
A i tog bambalica je tesko oboriti ako ne znas da ga udaris pa cak i ako znas moras da budes ekstremno spreman i jak, zilav kao korenje da bi covek od 90/100kg pao.

Tako kad slusam neke ljude tek onda vidim koliko ne znaju i koliko nisu doziveli nista slicno.

Jeste, oni profi izbacivaci i telohranitelji su bez veze onolike ljudine. Ma vazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: ... 13.01.2015. 13:50 #578275

status: user
broj poruka: 2929
Kuku gde odosmo :)
A ja sam samo hteo da kupm monitor without mrtvi pixeli.
Mislim VMARC meni bi prodo monitor ako imam pare jel tako?
I zamenio novim ako nadjem mrtvaka?
Gde je radnja da onda dodjem da pazarim da se ne drkam po BG-u?


:: @VMAR
::
:: Nekako ne mogu bas da se slozim ali bas iz razloga jer sam u tim vodama ceo zivot
:: Ako nisam trenirao onda sam pratio i obrnuto
::
:: Ne sporim brzinu, okretnost ali sve je i stvar samog coveka, genetike, fizionomije, elastike, refleksa i sl. Jednostavno to se ne moze generalizovati
::
:: Momak koga sam nogom odvalio nije ni najmanje naivan vec je imao iza sebe borbi i borbi i pobeda koliko hoces. Stvar je upravo u tome, da masa kida i ako si spreman covek sa daleko manjom telesnom tezinom pada kao kruska.
::
:: Sa druge strane, ima i toga, mogu sitniji ljudi da dobiju krupnije ali je sve diskutabilno iz razloga jer je tu stvar individualnog karaktera a ne generalno kako si ti postavio
::
:: Evo jos jedan primer
:: Skoro sam imao sparig sa covekom koji je kao zilet, cista misicna masa, brz kao munja, svaki udarac odvaljuje snicle. Ali to se vise oseti na nekog ko je u njegovoj klasi. Od mene je bio brzi, i to cak zeru, i sam se iznenadio ali je dobio par nezgodnih udaraca nije mu bilo dobro
::
:: Poenta je da, masa mozda nece igrati ulogu ako je taj neko obican covek ko nije spreman, ko ne zna. Svakako je bilo kakav borac opasan za takvu individu-u. Ali za nekog ko je recimo spremniji tu se stvari malo menjaju.
::
:: Meni licno, 75kg je premalo na tu visinu. Dosta se tu snage gubi. Da je bar 85kg to bi bilo vec dosta ozbiljnije, da ne pricam 90+ mada je tu vec tesko zadrzati da ostanes dovoljno brz i okretan. To su vec posebni slucajevi
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.01.2015. 13:54 #578276

status: user
broj poruka: 3974
Ajde ne lozite se. :D Dosao tako neki lik, sav nikakav i spakovao celu kafanu, i izbacivace i i gazdu haha, a izbacivaci 2 sa 2, kao ormani, ali ko zna zna.. Cak i sami izbacivaci pored mase i borilackih vestina, ne ide uvek u njihovo korist.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: ... 13.01.2015. 13:54 #578277

status: user
broj poruka: 2480
Boze kolko ti sve znas i kako si ti najjaci i najpametniji.

Za tvoju informaciju imam 12 godina staza i crni pojas iz realnog aikidoa, trenirao sam judo i krav magu takodje. (krav magu kratko jer sam odlucio da zelim da imam decu jednog dana)

Velika je razlika izmedju sporta i vestine.

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: Batice ti si nesto zalutao
::
:: Mi ovde i pricamo o sportu i borlicakim vestinama a ne o bambalicima sa ulice
:: A i tog bambalica je tesko oboriti ako ne znas da ga udaris pa cak i ako znas moras da budes ekstremno spreman i jak, zilav kao korenje da bi covek od 90/100kg pao
::
:: Tako kad slusam neke ljude tek onda vidim koliko ne znaju i koliko nisu doziveli nista slicno
::
:: Jeste, oni profi izbacivaci i telohranitelji su bez veze onolike ljudine. Ma vazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.01.2015. 13:55 #578278

status: user
broj poruka: 3974
Najjaci su oni sto dizu trupci!!!

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Vuce 13.01.2015. 14:01 #578283

status: user
broj poruka: 6875
Ala si ti neki naporan lik :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: ... 13.01.2015. 14:05 #578284

status: user
broj poruka: 2929
A ja sam DZEDAJ! tuko sam se sas DART VEJDERA jer je Operteru oto samurajski mac koji je poklonio njegovom dedi Jaapnski samuraj iz Japana.
I sad molim kao nagradu Omicron Plocu sa zaveronon ddr 49 memorija u sa usraflejnom ati i nvidi kartom u istu koje menjajuu boje pri pokretanju razlicitih igrica :)
Zasluzio sam JBG-a


:: Najjaci su oni sto dizu trupci!!
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: ... 13.01.2015. 14:05 #578285

status: user
broj poruka: 2929
I udaraju sas maljev u traktorske gume.
Ali bez zezanja to je dobra vezba kad to napomenuh



:: Najjaci su oni sto dizu trupci!!
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: ... 13.01.2015. 14:05 #578286

status: user
broj poruka: 18472
Radi ti sujeta? Zasto? Jesam li ja rekao nesto sto nije tacno? Zasto sad ispoljavas agresiju? Mislim verbalnu :) Pusti te decije prozivke. Ako mozes nastavi polemiku dostojanstveno i ispravi me ako sam pogresio a ne tako kao neki balavac.

Rekao si stvari koje nisu tacne.

Razlika izmedju sporta i vestine>? U kom smislu? Ti svigde ima pravila koja moraju da se postuju. Samo ulica nema pravilo a tu moze da dodje u obzir i stangla a na kraju i metak pa onda odosmo iz krajnosti u krajnost.

Aikido je za mene za curice da se tako izrazim, nemoj da mi zameris, nista licno.
Judo respektujem i mnogo je dobar u kombinaciji sa ostalim borilackim vestinama.


:: Boze kolko ti sve znas i kako si ti najjaci i najpametniji
::
:: Za tvoju informaciju imam 12 godina staza i crni pojas iz realnog aikidoa, trenirao sam judo i krav magu takodje. (krav magu kratko jer sam odlucio da zelim da imam decu jednog dana
::
:: Velika je razlika izmedju sporta i vestine
::
:: i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker
::
:: :: Batice ti si nesto zalutao
:: ::
:: :: Mi ovde i pricamo o sportu i borlicakim vestinama a ne o bambalicima sa ulice
:: :: A i tog bambalica je tesko oboriti ako ne znas da ga udaris pa cak i ako znas moras da budes ekstremno spreman i jak, zilav kao korenje da bi covek od 90/100kg pao
:: ::
:: :: Tako kad slusam neke ljude tek onda vidim koliko ne znaju i koliko nisu doziveli nista slicno
:: ::
:: :: Jeste, oni profi izbacivaci i telohranitelji su bez veze onolike ljudine. Ma vazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: Vuce 13.01.2015. 14:10 #578287

status: user
broj poruka: 2929
Ma cut bre vis da se zabalvjam.
Ovo ko crtani :)))


:: Ala si ti neki naporan lik :
::
::
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.01.2015. 14:12 #578289

status: user
broj poruka: 3974
Sky, Srdjan Sigal se ne bi slozio sa tobom za aikido. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kutalion replika. 13.01.2015. 14:13 #578290

status: user
broj poruka: 18472
Ja pricam otvoreno zato sto ovde ljude posmatram kao svoje prijatelje.
Nisam morao da ispricam nista od toga ali sam ispricao jer sam osetio potrebu da potvrdim iz licnog iskustva jer smo dotakli temu.

Ako to nekom smeta ne mora da cita. Moje namere nisu bile lose niti ja imam nesto od toga sto sam ispricao a po najmanje da me te pricice koje sad spadaju u domen `decijih dozivljaja` jer mene te primitivne stvari ne loze nit me zanimaju ali u odredjenim situacijama umem da budem surov, ali po zasluzi i kao sto Vuk rece tad mi je cef da mu se suprostavim.

Sa normalnim i kulturnim ljudima takve stvari nikad neces ni dozivljavati. A kakvo je danas vreme ako i sam nisi `lud` takve jedva cekaju da jasu i da te zajebavaju. Zato Vuka sa jedne strane razumem. Imao sam dosta iskustava sa nasim IT prodavcima i ako nisi agresivniji i ne das na sebe i branis svoje prave bices prosto receno naguzen.

Retki su danas oni koji kulturno i posteno rade svoj posao.

P.S. Kad je rec o Vuku, znam i zasto je usao u polemiku oko sporta, vestina i sl. jer i sam trenira toliko dugo godina. Nije ovo hteo sam da kaze ali cu ja reci posto ga za toliko znam :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Re: Re: ... 13.01.2015. 14:15 #578291

status: user
broj poruka: 2480
Zato sto bez ikakve ideje lupas kako ne znam o cemu pricam.

Polemiku, polemika je bila: `ti nista ne znas`. Sta da ti kazem na to?
Sport = pravila i limiti. Ne smes da udaris u potiljak npr.
Vestina = iskoriscavas sve sto imas. S obzirom da je prica bila oko ulicne tuce i batinanja, sam prokomentarisao da je vestina u tom slucaju bolja, jer niko ti ne kaze da lik nece da potegne noz, palicu, da njegov ortak nece da dodje da te spizdi po glavi ako ti krenes npr da se rves sa njime (primer BJJ/bilo koja forma rvanja, pa i judo)

Aikido(tradicionalni) jeste neprimenljiv u potpunosti na ulici, i vise je varijanta mind and spirit. Realni je potpuno druga stvar, i ima vise japanske jujutse i judo-a nego tradicionalnog aikidoa. Cak i tako zahteva jako jako puno vremena da bi mogao da se primeni.

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: Radi ti sujeta? Zasto? Jesam li ja rekao nesto sto nije tacno? Zasto sad ispoljavas agresiju? Mislim verbalnu :) Pusti te decije prozivke. Ako mozes nastavi polemiku dostojanstveno i ispravi me ako sam pogresio a ne tako kao neki balavac
::
:: Rekao si stvari koje nisu tacne.
::
:: Razlika izmedju sporta i vestine>? U kom smislu? Ti svigde ima pravila koja moraju da se postuju. Samo ulica nema pravilo a tu moze da dodje u obzir i stangla a na kraju i metak pa onda odosmo iz krajnosti u krajnost
::
:: Aikido je za mene za curice da se tako izrazim, nemoj da mi zameris, nista licno
:: Judo respektujem i mnogo je dobar u kombinaciji sa ostalim borilackim vestinama
::
::
:: :: Boze kolko ti sve znas i kako si ti najjaci i najpametniji
:: ::
:: :: Za tvoju informaciju imam 12 godina staza i crni pojas iz realnog aikidoa, trenirao sam judo i krav magu takodje. (krav magu kratko jer sam odlucio da zelim da imam decu jednog dana
:: ::
:: :: Velika je razlika izmedju sporta i vestine
:: ::
:: :: i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker
:: ::
:: :: :: Batice ti si nesto zalutao
:: :: ::
:: :: :: Mi ovde i pricamo o sportu i borlicakim vestinama a ne o bambalicima sa ulice
:: :: :: A i tog bambalica je tesko oboriti ako ne znas da ga udaris pa cak i ako znas moras da budes ekstremno spreman i jak, zilav kao korenje da bi covek od 90/100kg pao
:: :: ::
:: :: :: Tako kad slusam neke ljude tek onda vidim koliko ne znaju i koliko nisu doziveli nista slicno
:: :: ::
:: :: :: Jeste, oni profi izbacivaci i telohranitelji su bez veze onolike ljudine. Ma vazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 Re: ... 13.01.2015. 14:16 #578292

status: user
broj poruka: 2929
Ma nisma toliko koliko si ti jbga. Ali sve hocu ali nekko se ne namesta nista u posednje vreme.

https://www.youtube.com/watch?v=XlGpD8D9aPg

:: Vuce pa ti prebi pola IT scene. :
:: Nesto nisi bas bio tako agresivan kada sam ja dolazio :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs