Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Neka grafika, ne znam ni ja koja
STRANA 2 OD 2
Dexter013 prepiska 01.04.2015. 23:32 #589427

status: user
broj poruka: 17084
Dexter
Koja je to marka VITO ?
Kakav je to procesor od 150 gb?
Pozdrav!

Nemanja
Greska u pisanju, hvala sto ste me upozorili. VITO pise na kompjuteru pa sam zato stavio tako.
Pozdrav

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Samo AMD kvadro freon 01.04.2015. 23:37 #589428

status: user
broj poruka: 417
moze da isprati tako jaku graficku. I zato je covek napisao da mu kompjuter nije dovoljno jak za tu graficku jer on nema taj AMD kvadro freon procesor, koji je toliko brz i jak da mora da se hladi freonom:
http://www.dodaj.rs/f/T/CF/4oU1gG7e/1/ultra-kvadro-freon.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 02.04.2015. 01:31 #589433

status: user
broj poruka: 1130
Trola , mikibataya kao i onaj pilicar , sibicar sto prodaje tamo ako to nisu oni ali jesu.

Zna se sada ko su,prodali bi nesto sto ne vredi ni 5 eura za 500 eura pa makar gazili preko leseva da znaju da tako mogu da prodju.

Nazalost sto je Milos1975 rekao niko im nece nista ovde da uradi da razbije ili tako nesto to je tacno svi mastamo sta mozemo da uradimo takvima ali masta ne daje nikakve rezultate ovde samo hard core batine i to one od kojih se neko oporavlja minimum 12 meseci pisa kroz cevcicu i unosi hranu kroz cevcicu ako ni to ne resava problem dozivotan zatvor.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Takvi bi dusu da ti uzmu i jos da te pride zgaze i pljunu. 02.04.2015. 02:17 #589435

status: user
broj poruka: 18472
Mislis na poznatog nam pilicara od Mirijevo?

Sto se tice te cevcice slazem se a sve mi se nesto cini da ce u veoma skoroj buducnosti uskoro na berzi da nikne jedna tema sa slikama. Imam neke dojave :)


AMD!GAMER!EXTRA!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman Re: Re: Neka grafika, ne znam ni ja koja 02.04.2015. 07:44 #589437

status: user
broj poruka: 808
https://www.youtube.com/watch?v=BrsMNxSLTS4

Turbofolk will die very soon...!

:: Odlicna grafika uzimaj! :D.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mikibataya Re: re 02.04.2015. 11:27 #589451

status: user
broj poruka: 141
samo ti brabonjaj, ja imam pravo na svoje mišljenje, ne prodajem falsh robu na KP, imam 354 pozitivne ocene i prezadovoljne mušterije...

evo sav drhtim kad mi pretiš, živ sam se usro...

OPET NAPOMINJEM BEZ KURČENJA MOLIM!

Commodore 64

:: Trola , mikibataya kao i onaj pilicar , sibicar sto prodaje tamo ako to nisu oni ali jesu
::
:: Zna se sada ko su,prodali bi nesto sto ne vredi ni 5 eura za 500 eura pa makar gazili preko leseva da znaju da tako mogu da prodju
::
:: Nazalost sto je Milos1975 rekao niko im nece nista ovde da uradi da razbije ili tako nesto to je tacno svi mastamo sta mozemo da uradimo takvima ali masta ne daje nikakve rezultate ovde samo hard core batine i to one od kojih se neko oporavlja minimum 12 meseci pisa kroz cevcicu i unosi hranu kroz cevcicu ako ni to ne resava problem dozivotan zatvor
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 02.04.2015. 15:50 #589473

status: user
broj poruka: 12785
Kakva je metodologija prodaje ove grafike ne bi me čudilo da je ovo ona kukavica phatphuck...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Tu je on, truje i dalje. 02.04.2015. 15:53 #589474

status: user
broj poruka: 18472
Debeli je sad u novom odelu, vaskrsnuo je pod novim imenom i sve je cesci na forumu ali se malo zeznuo.

Vuk dlaku menja ali cud nikada.


Mirijesvki pilicar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc Re: Re: POŠTEN OGLAS 02.04.2015. 17:23 #589482

status: user
broj poruka: 3104
Da ja to ozbiljno, ne trgujem stvarima.

:: Ti to ozbiljno ?
:: Da nisi ti mozda stavio taj oglas
::
:: Ako nisi i bio si sarkastican onda se izvinjavam :)
::
:: :: Šta fali, lepo je čovek dao opis u oglasu, slike su odlične sve se vidi! Pošten oglas, njegovo pravo da ponudi za tu cenu!
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 02.04.2015. 18:51 #589488

status: user
broj poruka: 4537
Phat je ziv umro nije.Ipak je on Fantom sa Zvezdare.Samo je sad godiste 1975.


Gde li je Sashai ?
On je streptomicin za debelog.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Armonikas Klempete i prateci orkestar `KUD Nvidioti` :) 02.04.2015. 20:05 #589494

status: user
broj poruka: 417
Je li, postovaoce lika i dela armonikasa sa ko zna koliko dupliranih naloga, jel ti to nesto na moj racun, po nalogu tvog Vojvode? :))) Smesni ste kao bioskop, budale blesave :) A vi koji nasedate na teorije zavere armonikasa koji je uhvacen kako razgovara sam sa sobom sa njegovih dupliranih naloga, vi ste jos smesniji i tuzniji od njega :) http://www.dodaj.rs/f/n/8D/3sBhrDQb/klempete-uhvacen-da-prav.jpg
Klempete je odbijao da mi odgovori sa kojim clanom me to poistovecuje, a sad kad sam saznao ko je Klempeteu nabio traume,probacu da kontaktiram coveka,da vidim sta se sve izdesavalo sto sam propustio :)) Hvala sto si mi konacno otkrio ko je u pitanju, Klempice Krempitice :)
I sto se tice Zvezdare, ajde kad cete da dodjete na Zvezdaru? :) Najavite se unapred da se preselim tamo, ili bar da iznajmim stan :)))

vladats, 19.03.2015. 17:10 #587801: `Skaja cenim i postujem od uvek.Smatram da je dosta dao veliki doprinos ovoj zajednici.`
http://www.dodaj.rs/f/3L/hh/4QgpGBhc/klempavi-trol-i-big-dadd.jpg

:: Phat je ziv umro nije.Ipak je on Fantom sa Zvezdare.Samo je sad godiste 1975
::
::
:: Gde li je Sashai
:: On je streptomicin za debelog
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs