Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Sablasni usisivac
STRANA 2 OD 2
gilopile ... 13.04.2015. 16:09 #590759

status: user
broj poruka: 9460


EDIT...

Ovo sam pisao za usisivac :D

Zavisi, ali pokusaj sa kontakt sprejem. Ali najbolja je varijanta da se zameni,. naravno. Sada u ova manje skupa pojacalca za kompove ugradjuju dupli pot koji se sa lakocom pmoze naci. Zameni se i ciaos.

Naravno, moze da pomogne i sprej, ali sve zavisi da li je samo prljavstina problem ili se jednostavno istrosio klizac...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.04.2015. 16:09 #590760

status: user
broj poruka: 18472
Nezgodno je za otvaranje a i nemam alat. Mislio sam da ce sprej bar koliko toliko da ublazi problem do daljnjeg dok ne prelomim da se iscimam da to sve rasporim. Pored svega je brendirana spravica pa ne znam da mozda ne moram da trazim original deo da ne ulazim u detalje. U svakom slucaju hvala na odgovoru i pomoci.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: ... 13.04.2015. 16:12 #590761

status: user
broj poruka: 9460
Moze i tako, ali sve zavisi, jer moze da susti pojacalo itekako kad je odvrnuto na max i iritira u kasnim nocnim satima. Pogotovo ako zaboravis da disable Win start sound, a komp u medjuvremenu ugasen na on/of i nece zapamtiti da si smanjio u mixer-u, vec ce biti na max taj login zvuk i ode srcka po qurcu.


OK je za neko privremeno resenje...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


::
::
:: meni je tako fen prso sa tim kliznim regulatorom pa sam to odvalio a sad se pali cik se ubode u zid i pegla na maksimum i to mi je bolje 100 puta
::
:: Tako ti uradi sa usisivacem
::
:: A ovo za zvucnik, ako ti je vezano za racunar, volume regulisi softverski a krckanje zaboravi, odvrni na maks i to je t
::
:: Ja na ispravnom pojacalu drzim na malo manje od maks i nikad ne menjam preko toga, nego direkt u aimpu :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @Milos1975 13.04.2015. 16:26 #590764

status: user
broj poruka: 4537
Lik sa tvog avatara sve govori o tebi.Obicno se tamo stavljaju neke stvari koje su ti bliske.

Ako ti treba novac za popravku zubica javi se.Sramota je biti skrb u 21 veku.Na zapadu i najveca sirotinja ima sve zube.

Mada sto rece neko:` Slicno se slicnom raduje.`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Sky 13.04.2015. 17:05 #590768

status: user
broj poruka: 17084
A da izvadis usisivac iz struje kad zavrsis sa njim i resen problem, ne?
Sigurno ti ne stoji na sred sobe kad zavrsis sa usisavanjem?

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs