Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
JE*EM TI OVU BANANA REPUBLIKU....
STRANA 2 OD 2
micika988 Re: ... 20.05.2015. 13:26 #594505

status: user
broj poruka: 1995
moja izjava je bazirana na istinitoj prici i desila se blizu tvoje lipe VB, tako da sudski sistem smrdi SKY HIGH.
Zakon dzungle/organizovanih bandi se vraca/uspostavlja, a ti nastavi da zivis u lala lendu...
_____________________________
WAR IS PEACE
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH

::
:: Ne zivis ti na Divljem Zapadu pa da imas pravo ako si brzi da ubijes coveka.Ubistvo bilo iz nehata,samoodbrane ili sa umisljajem mora da se sudski procesuira.Sudija odlucuje o visini kazne ili oslobadjanju.Takav je zakon
::
:: Meni su ukrali auto koji nikada nisam nasao i provaljivali vikendicu u Vrnjackoj Banji pa mi nije tako nesto padalo na pamet
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije Re: ... 20.05.2015. 17:32 #594523

status: user
broj poruka: 1121
законски гледано, ту постоји кривично дело. И провала у туђ посед, и напад и самоодбрана. Судити преким судом, ко што би сви ми желели, срцем и здравим разумом, правно је недопзустиво у свакој земљи ( па макар она била и Сербистан ). Судски процес се мора реализовати, а пресуда бити правоснажна. Никаква вансудска одука, неће ослободити овог човеека (хероја) одговорности, ако ту потврду не добије од законских институција. Зато мора да постоји опужница , за коју мора безуслоно правно бити ослобођен..... процес који се мора проћи, да друштво докаже његову невиност. Тек након одлуке судства, ако нисмо задовољни пресудом, имамо разлога да реагујемо.... мислим да цивилизацијски не би требало бити другачије, али ако одлука суда буде ван цивилизасијског, онда то народу треба да да одрешене руке.... лоповима да не-кажњено харају, уз минимални ризик губитка живота.... на месту `оптуженог` ни секунда се не бих двоумио, поступио би као он, у заштити интегритета своје породисе...


****************
DELL INSPIRON 17R N7110



::
:: Ne zivis ti na Divljem Zapadu pa da imas pravo ako si brzi da ubijes coveka.Ubistvo bilo iz nehata,samoodbrane ili sa umisljajem mora da se sudski procesuira.Sudija odlucuje o visini kazne ili oslobadjanju.Takav je zakon
::
:: Meni su ukrali auto koji nikada nisam nasao i provaljivali vikendicu u Vrnjackoj Banji pa mi nije tako nesto padalo na pamet
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 20.05.2015. 17:52 #594524

status: user
broj poruka: 3347
U zakonu, jedino vazi jednaka sila u nuznoj samoodbrani. Pistolj za pistolj, noz za noz, pesnice za pesnice. Ali, kada se upotrebljava pistolj, on sluzi da onesposobi napadaca, a ne i da ubije. Ako se desi ubistvo, moze se primeniti nepreciznost u strahu ili impulsno reagovanje, prilikom odbrane.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus .... 20.05.2015. 18:08 #594525

status: user
broj poruka: 4054



promakla vam je bitna stvar.. ovo je 6 po redu konstrukcija optuznice , prethodnih 5 nije proslo kod sudija kao ubistvo , napokon je tuzilac shljam pronasao sudiju koji je prihvatio montruoznu konstrukciju brutalnog ubistva.
da vas podsetim ko se neseca, narkomancina ,heroinskiovisnik, provalnik i fukara upao je u sred noci sa srafcigerom u stan ovog makedonca i napao ih fizickina spavanju !!! u rvanju je zadobio par uboda i izdahnuo je , hvala dragom bogu, par stotina metara odstana u koji je provalio. covek koji se branio imao je zenu i malo dete u tom trenutku.

ja licno bi mu srce iscupao i proprzio na luku dok policija nedodje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 20.05.2015. 18:38 #594526

status: user
broj poruka: 4537
Kako lako izgovarate tu rec kao da ste masovne ubice.
Ja bih mu presudio,ja bih ga ubio,ja bih ga pojeo ...

Razlikovanje coveka od zivotinje je bas u tome sto je covek razumno bice i primenjuje civilizacijske norme ponasanja.Van toga covek bi se vratio u rodovsku zajednicu a ljudsko drustvo bi izgubilo svaki smisao.

Da ne duzim mnogo,smatram da je Srbija jedna vrlo siromasna zemlja koja bez novca i energetskih resursa je zapala u jednu beskonacnu spiralu duznickog ropstva i vazalnog polozaja.Samim tim sto smo kao narkomani zavisni od EU investicija posto nam braca Rusi i ostali daju samo onu stvar sto nosimo u gacama,moramo primenjivati i njihove drustvene vrednosti odnosno zakone.

Kome se ne svidja ima mogucnost odlaska u Siriju,veoma interesantna turisticka destinacija gde svoje krvozedne potrebe moze zadovoljiti bez straha od kazne.Moze lopovima seci udove,homoseksualce bacati sa zgrada a neistomisljenicima odrubljivati glavu.

I srecan put.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 20.05.2015. 19:40 #594530

status: user
broj poruka: 4054

:-) covek bas i nije razumno bice , a civilizacijske norme ponasanja su jaaako sirok pojam koji se razlikuje od regije do regije.

samim upadom u tudj posed ,naoruzan, sa namerom da plackas i povredjujes krsis sveeee civilizacijske norme te se stoga one na takvu osobu ne mogu ni primeniti .

zivot nas je naucio da se diplomatijom nemoze protivu idiota, protiv njih moze samo njihovim rezonom i nacinom koji priznaju i respektuju.

ja sam extremno miran i tolerantan i gnusam se nasilja, i bas zbog toga sto nikom ne zelim zlo kad se fajt desi ja sam brutalan . lekcija koju nasilnik mora da nauci.

u ovom slucaju sokantna je optuznica, covek nije ubio govedo na licu mesta, govedo je izdahnulo usled gubitka krvi jer trceci bezao. da je seo na sred ulice prezive bi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @codeus 20.05.2015. 21:27 #594539

status: user
broj poruka: 4537

Tacno je da je govedo i tacno je da je iskrvario zbog trcanja.

Tacno je da je zakon los,ne postuje privatnu svojinu.

U slicnoj temi pre par meseci sam licno podrzao Americki zakon privatne svojine.

Sta nije tacno,nije tacno ako sadasnji zakon koji je na snazi nesto ne dozvoljava a rulja trazi linc.To je nedopustivo i to nas vraca 1000 godina nazad.Onog momenta kada vlada , skupstina izglasa nova pravila ponasanja onda cika Vlada nece vise dozvoliti lopovu da krade u sred belog dana na mom posedu nego cu se drugacije poneti.Do tada postujem ovaj zakon.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 20.05.2015. 21:47 #594540

status: user
broj poruka: 914
jedino sto mozes i moras zbog sebe i svojih da se branis u tom trenutku ne mozes da mislis o posledicama, zato zakon treba da te izuzme jer onaj drugi je sa namerom dosao sta se desi posledice sam neka snosi sam pa makar po njega bile i fatalne, koj ku*ac trazi ljudima na spavalju u njihovom stanu?


::
:: Bio sam sa caletom.Porodica nije.Nismo se ni sreli oci u oci tada.Video sam ga na sudjenju samo.Imao je dosta dela i bio je heroinski zavisnik.Ne znam sta bih radio zaista da sam morao da se branim.Verovatno bih bio u zatvoru.Imao sam srecu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: @codeus 20.05.2015. 21:54 #594541

status: user
broj poruka: 914
Pa onda peticija za saskov zakon posto je izgleda samo to problem?


::
:: Tacno je da je govedo i tacno je da je iskrvario zbog trcanja
::
:: Tacno je da je zakon los,ne postuje privatnu svojinu
::
:: U slicnoj temi pre par meseci sam licno podrzao Americki zakon privatne svojine
::
:: Sta nije tacno,nije tacno ako sadasnji zakon koji je na snazi nesto ne dozvoljava a rulja trazi linc.To je nedopustivo i to nas vraca 1000 godina nazad.Onog momenta kada vlada , skupstina izglasa nova pravila ponasanja onda cika Vlada nece vise dozvoliti lopovu da krade u sred belog dana na mom posedu nego cu se drugacije poneti.Do tada postujem ovaj zakon
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: STA CINITI 24.05.2015. 00:18 #594717

status: user
broj poruka: 914



::
::
:: HAJDE DA SE NEKAKO ORGANIZUJEMO DA SE SPASI OVAJ COVEK I NJEGOVA PORODICA..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs