Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Intel nema alternativu već 3 godine.
STRANA 2 OD 2
Vodos @Operator 23.06.2015. 16:02 #597179

status: user
broj poruka: 864
Veruj mi teška srca to kažem, ali da te nema trebalo bi te izmisliti... Međutim...
Kukaš na druge ljude, a sam si deklarisani švercer, podučavaš ljude kako se krade na pdv-u, kukaš na vlast a samim svojim primerom pokazuješ kako heftati bilo koju vlast.
Ne znam samo kako te ne mrzi da organizuješ sve te uvoze (Mađarska, Nemačka, USA, Kina...) a da na kraju moraš da prodaješ imovinu po Bosni?
Ti popravljaš laptopove, pc-e, radiš sajtove za 1800 evra, I voziš, čekaš da pređeš granicu u određeno vreme, i opet loše ide posao.. .?
I da, i Review-e radiš, ostade dužan linkove da vidimo.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
canislupus Re: @Operator 23.06.2015. 16:19 #597180

status: user
broj poruka: 9
Ma kakv uvoz, covek ima psihoze i sindrom patoloskig laganja. Nisam ovde dugo ali vidim da covek laze u hodu, on ima problem patoloskog izmsiljanja. Forum koristi kako bi popunio tu prazninu u zovotu koju ima. Ljudi koji su patoloski lazovi oni cesto menjaju poznanstva, prijatelje itd. Nemaju stalne prijatelje cesto ih i izmisljaju. Forum mu dodje kao beg iz sivila u kojem pluta, jer laze na kilo a to van foruma ljudi kaznjavaju izbegavanjem takvih osoba, jednostavno beze od njih.


:: Veruj mi teška srca to kažem, ali da te nema trebalo bi te izmisliti... Međutim...
:: Kukaš na druge ljude, a sam si deklarisani švercer, podučavaš ljude kako se krade na pdv-u, kukaš na vlast a samim svojim primerom pokazuješ kako heftati bilo koju vlast.
:: Ne znam samo kako te ne mrzi da organizuješ sve te uvoze (Mađarska, Nemačka, USA, Kina...) a da na kraju moraš da prodaješ imovinu po Bosni?
:: Ti popravljaš laptopove, pc-e, radiš sajtove za 1800 evra, I voziš, čekaš da pređeš granicu u određeno vreme, i opet loše ide posao.. .?
:: I da, i Review-e radiš, ostade dužan linkove da vidimo.
::
:: Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem +1 23.06.2015. 17:31 #597183

status: user
broj poruka: 3797
Kao da sam ja pisao... Kao sto covek rece, a sto mangupi cesto izgovaraju, covek je jednostavno baron, patoloska lazovcina. Takve ljude zavalim i oteram od sebe za manje od minut, medicina nista tu ne pomaze, to je opasan problem u glavi i takvi ljudi su ubedjeni u to sto pricaju i smisljaju pustolovine u trenutku kada izgovaraju, nemaju vec pripremljeno gradivo...

Mene bude vise sramota kada se zateknem lice u lice sa nekom baroncinom, od njegovih sopstvenih lazi, o cemu dalje pricamo.


I7 4790k 5ghz(operisan) & ph-tc14pe_bk
Asus Maximus VII hero
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
Asus GTX 970 Strix & Asus R9 290 ref.
Benq xl2420g G-Sync 144hz
Samsung 850 EVO 250gb
CM V700

:: Ma kakv uvoz, covek ima psihoze i sindrom patoloskig laganja. Nisam ovde dugo ali vidim da covek laze u hodu, on ima problem patoloskog izmsiljanja. Forum koristi kako bi popunio tu prazninu u zovotu koju ima. Ljudi koji su patoloski lazovi oni cesto menjaju poznanstva, prijatelje itd. Nemaju stalne prijatelje cesto ih i izmisljaju. Forum mu dodje kao beg iz sivila u kojem pluta, jer laze na kilo a to van foruma ljudi kaznjavaju izbegavanjem takvih osoba, jednostavno beze od njih
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 23.06.2015. 18:35 #597186

status: user
broj poruka: 4225
@Vodos
Odakle ti majke ti da sam švercer ?
Nikoga ne podučavam kako da krade, nego podučavam da ne plaća porez 2 ili 3 puta.
Ne kukam na vlast, već na lopove u vlasti. Pokazujem kako hefteti prevarante u vlasti, jer nema ni jedne zemlje gdje se 3 puta za jednu stvar plaća porez.
Moje je da organizujem, normalno, jer mi je to dio posla, a problem je sa prevarantima koji ne plaćaju kod nas. Naravno problem je što želim pošteno, ali neću dozvoliti da mi niko zavlači ruku u džep.
Radio sam za 1800$ jer je za sajt od 40 strana normalno 45 $ po stranici stručnog teksta i izrada same stranice.
Uglavnom me voze, jer ne bih stigao da spavam.
@canislupus
Prvo se registruj pod svojim imenom na sajtu, pa ćemo da pričamo ko si i šta si.
@Adzem
Nastavi i dalje da jedeš ono što se ne jede.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 Khmm... ne ulazim u raspravu ali 23.06.2015. 20:10 #597191

status: user
broj poruka: 294

Ja sam sebi lepo pazario 5820k i gtx980 pre 2 meseca (ajd malo me ubio u pojam izlazak 980ti ali sta sad), za sve me iskreno zabole narednih 5-7 godina...(kao i kad je bila stara masina u pitanju...)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Re:Operator 23.06.2015. 22:02 #597204

status: user
broj poruka: 864
Da budemo jasni....ja te nisam `optuživačkim` tonom deklarisao kao švercera.
Samo ti nastavi da radiš svoj posao. Ako i uspeš da ne platiš porez, onda si u zoni gde ispunjavaš sebe u `heftanju` vlasti.
Meni je tvoja svestranost impozantna. Toliko struke, znanja i iskustva je stvarno dragocena stvar.
Zato sam te i zamolio da ipak daš linkove sa tvojim video recenzijama.
Mislim da to uopšte nije strašno. Čak, šta više, to je edukativno.
E sada, ako ti u svemu ovome vidiš motiv da se braniš od nečijih konstatacija ili primedbi, onda je to samo stvar tvog tumačenja...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat evo radeon R9 24.06.2015. 19:41 #597358

status: user
broj poruka: 491
Sapphire Nitro Radeon R9 390 Tri-X OC 8GB GDDR5 Grafikkarte DVI/HDMI/3xDP
Sapphire Grafikkarten

372e

vidim u Becu se vec prodaju.



Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 24.06.2015. 19:48 #597359

status: user
broj poruka: 3974
Nemacka 350e.. Cak ima i u Au za 367e.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 24.06.2015. 20:06 #597361

status: user
broj poruka: 12785
Ima kod nas za 40.500, slična cena...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat pa ovo nije tako lose 24.06.2015. 21:39 #597365

status: user
broj poruka: 491
za ove pare dobija se fenomenalna kartica, nije kao nvidia 980, ali razlika nije ni velika, ali zato je velika razlika u ceni.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs