Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Sta raditi sa sms pretnjama i generalno terorizmom preko telefona
STRANA 2 OD 2
eVlada011 Re: Citam 27.11.2015. 23:47 #608359

status: user
broj poruka: 194
Ni ja ne verujem sta citam. Bukvalno. Ovo nema nigde sem u Srbiji.
A voleo bi da znam kada je doslo do greske, da li u Srednjem veku, da li mesanjem sa Turcima ili uticaj komunizma i Rusije pomesan sa uticajem pravoslavne crkve.

Apsolutno je tacno da i Srbija i Rusija prednjace po broju ludaka, mentalno poremecenih i nestabilnih osoba. To govore brojevi kartona, ali vi suvise lako dajete ljudima dijagnozu da je bolesten mentalno. Mislim da mozda tu vise imaju uticaj neke druge mizerne karakterne osobine. Mozda cak mali i pomesano sadizma i mazohizma. Ako se neko raduje tudjem nerviranju ne znaci odmah da je i lud.


PC BERZA OGLASI

:: i ne verujem sta citam na ovom forumu
::
:
::
:: Sa druge strane nick vam je vrlo slican, pa ocigledno da obojica imate nekakvu kosmicku povezanost
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ahahahahah 27.11.2015. 23:55 #608360

status: user
broj poruka: 3797
Ali kad Vlada ne moze da veruje sta cita, onda znate dokle je sve doguralo... :D

Nego, ajde samnom ferku, nemam ja nikakve frke u glavi sto ti nisi bas pod vinklom? Dovodim trecu osobu koja ce da snima i postavljamo klip ovde na berzi, jel moze? :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Wtf 28.11.2015. 00:48 #608361

status: user
broj poruka: 3821
Je ovo?

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Ti si debil 28.11.2015. 03:11 #608363

status: user
broj poruka: 1368
A ja tebi hteo danas da cestitam 103. godisnjicu od nezavisnosti tvoje maticne drzave i to na maternjem. C c c
Al ajde, sirokog sam srca pa cu ti i cestitati, srecan ti 28. Novembar, dan nezavisnosti Albanije od Otomanskog carstva.

I dashur Mister Duka , përvjetori i lumtur 103th e pavarësisë së Shqipërisë nga Perandoria Osmane .
Urimet më të mira,
sinqerisht

I ugledaj se malo na prezimenjaka, https://sq.wikipedia.org/wiki/Armand_Duka, i ti si trenirao fudbal svojevremeno, vidis dokle je on dogurao a ti flashujesh tamo neke ROM-ove itd. Pozdrav sa Dorcola.


::
::
:: Majmuncino retardirana.
::
:: Za tebe moze samsung 55f9000 za 200e.
::
:: Razbijen panel pa uzmi trljaj po slomljenim delovima svojim dojkama nakazo.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Re: Citam 28.11.2015. 03:14 #608364

status: user
broj poruka: 1368
Phone Harassment samo u Srbiji? Iz kog li si ti univerzuma da mi je znati.


:: Ni ja ne verujem sta citam. Bukvalno. Ovo nema nigde sem u Srbiji
:: A voleo bi da znam kada je doslo do greske, da li u Srednjem veku, da li mesanjem sa Turcima ili uticaj komunizma i Rusije pomesan sa uticajem pravoslavne crkve.
::
:: Apsolutno je tacno da i Srbija i Rusija prednjace po broju ludaka, mentalno poremecenih i nestabilnih osoba. To govore brojevi kartona, ali vi suvise lako dajete ljudima dijagnozu da je bolesten mentalno. Mislim da mozda tu vise imaju uticaj neke druge mizerne karakterne osobine. Mozda cak mali i pomesano sadizma i mazohizma. Ako se neko raduje tudjem nerviranju ne znaci odmah da je i lud.
::
::
:: PC BERZA OGLAS
::
:: :: i ne verujem sta citam na ovom forumu
:: ::
:: :
:: ::
:: :: Sa druge strane nick vam je vrlo slican, pa ocigledno da obojica imate nekakvu kosmicku povezanost
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ahahahahah 28.11.2015. 03:15 #608365

status: user
broj poruka: 1368
Ajde Adzemovicu pusti to, treba da negujemo bratstvo i jedinstvo na forumu a ne medjusobnu mrznju i zlo.


:: Ali kad Vlada ne moze da veruje sta cita, onda znate dokle je sve doguralo... :
::
:: Nego, ajde samnom ferku, nemam ja nikakve frke u glavi sto ti nisi bas pod vinklom? Dovodim trecu osobu koja ce da snima i postavljamo klip ovde na berzi, jel moze? :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Ispravnija verzija na tvom maternjem 28.11.2015. 03:17 #608366

status: user
broj poruka: 1368
I dashur Mister Duka , i lumtur 103 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë nga Perandoria Osmane .
Urimet më të mira,
sinqerisht!


::
::
:: Majmuncino retardirana.
::
:: Za tebe moze samsung 55f9000 za 200e.
::
:: Razbijen panel pa uzmi trljaj po slomljenim delovima svojim dojkama nakazo.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp A sto se tice TV-a 28.11.2015. 03:19 #608367

status: user
broj poruka: 1368
Jel moze neki malo manji, mnogo mi 55` za babu u selu, jeste corava i navikla je na stari crno beli, nece joj smetati izlomljeno staklo, daj bar nesto od 40-42 al samo sa DVB-T2, da moze zena da gleda TV. Unapred hvala.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp a debilu 28.11.2015. 04:14 #608368

status: user
broj poruka: 3466



da ti dam ja neke smernice i kad dodjes do imena Jovan Ducic i kakvo potomstvo je u pitanju da te pitam za tvoju vezu sa albanijom i tvojim seksualnim avanturama sa mirlindom zenunijem iz Tirane i kako si mu pusio kurac i zvizdao istovremeno.

umri bre psihopato
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: a debilu 28.11.2015. 06:15 #608370

status: user
broj poruka: 1368
https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%94%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%92%D0%B8%D0%BD
https://en.wikipedia.org/wiki/Dukagjin_highlands
https://en.wikipedia.org/wiki/Dukagjini_family

veze ti nemas sa

https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%88%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%94%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%9B

Jovanom Ducicem, pogotovo sa takvim ponasanjem, ti si decko Albanac, Shqiptar, sta si po veri me ne zanima jer ih ima i hriscana pravoslavaca i hriscana katolika i muslimana.

Jedino ako ti Duka nije neki nadimak a prezime potpuno drugacije, sto se iskreno nadam da jeste, ali tesko. I za kraj, sto m ne odgovoris na krucijalno pitanje - gde si nestao iz mupove baze po tom imenu i prezimenu po kome te traze moji drugari? Nisi valjda zasticen svedok kao sto ti je komsija ili sta ti ja znam, pa da su podaci o tebi zasticeni i njima imaju pristup samo vece glave u mupu? Zatim mi reci zasto nosis 5 mobilnih telefona sa sobom? Zasto me one noci kad sam te iz Mirijeva vozio za Surcin nisi dovezao da svoje kuce nego ostao da mracis onu klinku? Debelo si mi sumnjiv Dukadjin. Debelo. I to moram da podelim sa ovim narodom ovde jer smatram to svojom duznoscu. Mozda nikog od njih nisi za`ebao ali tvoje manipulatorske sposobnosti uvlacenja ljudi u kriminal nisu nimalo za potcenjivanje.

P.S. I prestani da me vredjas, glupo je da admini brisu teme koje su recimo meni bitne.


::
::
::
:: da ti dam ja neke smernice i kad dodjes do imena Jovan Ducic i kakvo potomstvo je u pitanju da te pitam za tvoju vezu sa albanijom i tvojim seksualnim avanturama sa mirlindom zenunijem iz Tirane i kako si mu pusio kurac i zvizdao istovremeno
::
:: umri bre psihopato
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 28.11.2015. 17:28 #608397

status: user
broj poruka: 3797
Mozes li da mi kazes nesto vezano za moje poreklo pametnice moja, i zasto neces malo da se pesnicimo i okacimo posle na you tube i ovde na berzi, mozda i postanemo popularni? Uostalom, vidis da je jako dosadno i monotono u poslednje vreme po netu. Svaki dan neki treci svetski rat izbija, svaki dan neke sokantne vesti, bla, bla. Mozda budemo pravo osvezenje, ko ce ga znati?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs