Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Jedan eksperiment.
STRANA 2 OD 2
bosh Pricajte vi sta hocete 01.12.2015. 08:20 #608629

status: user
broj poruka: 1332
Ali ako radis tesko,i istovaras vagon dnevno,ili bilo sta sto zahtevva podosta snage,neces izdrzati mesec dana na bananama i nekim semenkama i samoj piletini.Ja sam tako mesec dana,pazio mazio dodje istovar ja ko deda!otisao kupio burek onako mastan :P isovario kamion ko od sale!Treba paziti sta se jede ali opet telu treba jake hrane,stvar je u kolicinama koje unosimo!Danas je posao problem jer posao poremeti ishranu skroz.Bolje jesti 5 puta na dan po malo, nego 2x da se ubijes :)
Kad gledas realno,sve je skupo jer su nase plate male.Lako je coveku koji ima 1000e da kupi sve zdravo ii bole ga.A kako ja sa 22k da kupujem zdravo?Mogu ja da kuipm ali sta ja imam od toga kad mogu samo jednom da si priustim u par dana?I posle toga gladan ko ker :)

saphire 7850 dual-x 1gb
msi z77a-gd65
2x4 exceleram white 1600mhz
i5 2500k 4.0ghz
Hitachi 500gb
SSD SP 120gb
superflower 700w modular


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646125.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs