Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Znam da ovo nije bas politicki forum zato se unapred izvinjavam.
STRANA 2 OD 2
nenika2009 Ima kako da nam bude bolje,ali 01.02.2016. 17:36 #613235

status: user
broj poruka: 1083
Ne postoji covek na zemljinoj kugli koji bi mogao da sredi da se u Srbiji lepo zivi.
Evo sta je napisano u Bibliji

„Ако будеш слушао глас Господа, свог Бога, и савесно поступао по свим његовим заповестима које ти данас дајем, Господ, твој Бог, узвисиће те изнад свих других народа на земљи. Сви ови благослови доћи ће на тебе и стићи ће те само ако будеш слушао глас Господа, свог Бога.

Бићеш благословљен у граду и бићеш благословљен у пољу. Биће благословљен плод твоје утробе, плод твоје земље и плод твоје стоке, плод твоје крупне и ситне стоке. Биће благословљена твоја корпа и твоје наћве. Бићеш благословљен у свему што будеш чинио. Господ ће учинити да пред тобом буду поражени непријатељи који се подигну на тебе. Једним ће путем доћи на тебе, а на седам путева бежаће пред тобом. Господ ће послати благослов на твоје житнице и на све што радиш. Господ, твој Бог, благословиће те у земљи коју ти даје. Господ ће учинити да будеш његов свет народ, као што ти се заклео. Господ, твој Бог, учиниће то ако будеш извршавао његове заповести и ако будеш ишао његовим путевима. Сви народи на земљи видеће да носиш Господње име, и бојаће те се.

Господ ће учинити да обилујеш сваким добром. Обиловаћеш плодом своје утробе, плодом своје стоке и плодом своје земље, у земљи за коју се Господ заклео твојим праочевима да ће ти је дати. Господ ће ти отворити своју добру ризницу, небеса, да на време дају кишу твојој земљи и да благослови свако дело твојих руку. Многим народима даваћеш у зајам, а сам нећеш узимати у зајам. Господ ће те поставити да будеш глава, а не реп. Бићеш увек на врху, а не на дну, ако будеш слушао заповести Господа, свог Бога, које ти данас дајем да их се држиш и да по њима поступаш.

Не одступај ни од једне речи коју ти данас заповедам, ни десно ни лево, тако што би ишао за другим боговима и служио им.“ (5. Мојсијева 28:1-14)

Da je tako u praksi, mi bi MMF pozajmljivali novce a ne oni namo one bez pokrica

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Ima kako da nam bude bolje,ali 01.02.2016. 17:42 #613237

status: user
broj poruka: 1130
Boga i politiku ne mesaj BOG crkvi politika Nraodu..

Samo covek koji nije razum ne moze da prihvati 20 tacaka koje je Saa predlozio da se Srbija spasi imas na njegovom sajtu
http://dostajebilo.rs/godina-prekretnice-poslednji-voz-za-srbiju/

I olim one koji misle da nema nade da se ne mesaju nama koji se ipak bore da nesto premene i u kojima nada nije umrla jos. Hvala !

:: Ne postoji covek na zemljinoj kugli koji bi mogao da sredi da se u Srbiji lepo zivi
:: Evo sta je napisano u Biblij
::
:: „Ако будеш слушао глас Господа, свог Бога, и савесно поступао по свим његовим заповестима које ти данас дајем, Господ, твој Бог, узвисиће те изнад свих других народа на земљи. Сви ови благослови доћи ће на тебе и стићи ће те само ако будеш слушао глас Господа, свог Бога
::
:: Бићеш благословљен у граду и бићеш благословљен у пољу. Биће благословљен плод твоје утробе, плод твоје земље и плод твоје стоке, плод твоје крупне и ситне стоке. Биће благословљена твоја корпа и твоје наћве. Бићеш благословљен у свему што будеш чинио. Господ ће учинити да пред тобом буду поражени непријатељи који се подигну на тебе. Једним ће путем доћи на тебе, а на седам путева бежаће пред тобом. Господ ће послати благослов на твоје житнице и на све што радиш. Господ, твој Бог, благословиће те у земљи коју ти даје. Господ ће учинити да будеш његов свет народ, као што ти се заклео. Господ, твој Бог, учиниће то ако будеш извршавао његове заповести и ако будеш ишао његовим путевима. Сви народи на земљи видеће да носиш Господње име, и бојаће те се
::
:: Господ ће учинити да обилујеш сваким добром. Обиловаћеш плодом своје утробе, плодом своје стоке и плодом своје земље, у земљи за коју се Господ заклео твојим праочевима да ће ти је дати. Господ ће ти отворити своју добру ризницу, небеса, да на време дају кишу твојој земљи и да благослови свако дело твојих руку. Многим народима даваћеш у зајам, а сам нећеш узимати у зајам. Господ ће те поставити да будеш глава, а не реп. Бићеш увек на врху, а не на дну, ако будеш слушао заповести Господа, свог Бога, које ти данас дајем да их се држиш и да по њима поступаш
::
:: Не одступај ни од једне речи коју ти данас заповедам, ни десно ни лево, тако што би ишао за другим боговима и служио им.“ (5. Мојсијева 28:1-14
::
:: Da je tako u praksi, mi bi MMF pozajmljivali novce a ne oni namo one bez pokric
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Re: Ima kako da nam bude bolje,ali 01.02.2016. 17:43 #613238

status: user
broj poruka: 170
Možda jesi u pravu. Reci mi jel popovi propovedaju reč Božju?
Ako oni to rade šta mi možeš reći za ovo:
https://goo.gl/uIl34C


Dovie`andi se tovya sagain.

:: Ne postoji covek na zemljinoj kugli koji bi mogao da sredi da se u Srbiji lepo zivi
:: Evo sta je napisano u Biblij
::
:: „Ако будеш слушао глас Господа, свог Бога, и савесно поступао по свим његовим заповестима које ти данас дајем, Господ, твој Бог, узвисиће те изнад свих других народа на земљи. Сви ови благослови доћи ће на тебе и стићи ће те само ако будеш слушао глас Господа, свог Бога
::
:: Бићеш благословљен у граду и бићеш благословљен у пољу. Биће благословљен плод твоје утробе, плод твоје земље и плод твоје стоке, плод твоје крупне и ситне стоке. Биће благословљена твоја корпа и твоје наћве. Бићеш благословљен у свему што будеш чинио. Господ ће учинити да пред тобом буду поражени непријатељи који се подигну на тебе. Једним ће путем доћи на тебе, а на седам путева бежаће пред тобом. Господ ће послати благослов на твоје житнице и на све што радиш. Господ, твој Бог, благословиће те у земљи коју ти даје. Господ ће учинити да будеш његов свет народ, као што ти се заклео. Господ, твој Бог, учиниће то ако будеш извршавао његове заповести и ако будеш ишао његовим путевима. Сви народи на земљи видеће да носиш Господње име, и бојаће те се
::
:: Господ ће учинити да обилујеш сваким добром. Обиловаћеш плодом своје утробе, плодом своје стоке и плодом своје земље, у земљи за коју се Господ заклео твојим праочевима да ће ти је дати. Господ ће ти отворити своју добру ризницу, небеса, да на време дају кишу твојој земљи и да благослови свако дело твојих руку. Многим народима даваћеш у зајам, а сам нећеш узимати у зајам. Господ ће те поставити да будеш глава, а не реп. Бићеш увек на врху, а не на дну, ако будеш слушао заповести Господа, свог Бога, које ти данас дајем да их се држиш и да по њима поступаш
::
:: Не одступај ни од једне речи коју ти данас заповедам, ни десно ни лево, тако што би ишао за другим боговима и служио им.“ (5. Мојсијева 28:1-14
::
:: Da je tako u praksi, mi bi MMF pozajmljivali novce a ne oni namo one bez pokric
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Re: Ima kako da nam bude bolje,ali 01.02.2016. 17:57 #613239

status: user
broj poruka: 1083
Kako ce ziveti jedan narod, to odreduje Bog a ne politicari i ne mesajte crkvu i Boga, jer crkve su objasnjene u Bibliji.Njih ce Bog dva puta vise muciti nego ostale gresnike


:: Boga i politiku ne mesaj BOG crkvi politika Nraodu.
::
:: Samo covek koji nije razum ne moze da prihvati 20 tacaka koje je Saa predlozio da se Srbija spasi imas na njegovom sajtu
:: http://dostajebilo.rs/godina-prekretnice-poslednji-voz-za-srbiju
::
:: I olim one koji misle da nema nade da se ne mesaju nama koji se ipak bore da nesto premene i u kojima nada nije umrla jos. Hvala
::
:: :: Ne postoji covek na zemljinoj kugli koji bi mogao da sredi da se u Srbiji lepo zivi
:: :: Evo sta je napisano u Biblij
:: ::
:: :: „Ако будеш слушао глас Господа, свог Бога, и савесно поступао по свим његовим заповестима које ти данас дајем, Господ, твој Бог, узвисиће те изнад свих других народа на земљи. Сви ови благослови доћи ће на тебе и стићи ће те само ако будеш слушао глас Господа, свог Бога
:: ::
:: :: Бићеш благословљен у граду и бићеш благословљен у пољу. Биће благословљен плод твоје утробе, плод твоје земље и плод твоје стоке, плод твоје крупне и ситне стоке. Биће благословљена твоја корпа и твоје наћве. Бићеш благословљен у свему што будеш чинио. Господ ће учинити да пред тобом буду поражени непријатељи који се подигну на тебе. Једним ће путем доћи на тебе, а на седам путева бежаће пред тобом. Господ ће послати благослов на твоје житнице и на све што радиш. Господ, твој Бог, благословиће те у земљи коју ти даје. Господ ће учинити да будеш његов свет народ, као што ти се заклео. Господ, твој Бог, учиниће то ако будеш извршавао његове заповести и ако будеш ишао његовим путевима. Сви народи на земљи видеће да носиш Господње име, и бојаће те се
:: ::
:: :: Господ ће учинити да обилујеш сваким добром. Обиловаћеш плодом своје утробе, плодом своје стоке и плодом своје земље, у земљи за коју се Господ заклео твојим праочевима да ће ти је дати. Господ ће ти отворити своју добру ризницу, небеса, да на време дају кишу твојој земљи и да благослови свако дело твојих руку. Многим народима даваћеш у зајам, а сам нећеш узимати у зајам. Господ ће те поставити да будеш глава, а не реп. Бићеш увек на врху, а не на дну, ако будеш слушао заповести Господа, свог Бога, које ти данас дајем да их се држиш и да по њима поступаш
:: ::
:: :: Не одступај ни од једне речи коју ти данас заповедам, ни десно ни лево, тако што би ишао за другим боговима и служио им.“ (5. Мојсијева 28:1-14
:: ::
:: :: Da je tako u praksi, mi bi MMF pozajmljivali novce a ne oni namo one bez pokric
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv DOSTA JE BILO 01.02.2016. 17:57 #613240

status: user
broj poruka: 939
Jos jedan glas za Radulovica! Jedini nudi konkretne mere!

A nenika se iskenjao samo tako. Znas ti ko koga finansira? Pa neka ga finansiraju. Samo da ne gledam Vucica i njegove neandertalce, SPS, zute i td. Taj sramotan zakon je Vucic doneo, a Radulovic je podneo ostavku, jer njegov predlog nije prosao.

Ne verujem slepo ni Radulovicu, kao ni jednom jedinom politicaru, ali po meni je trenutno on jedina alternativa!

Bitno je samo da se izadje na izbore, pa glasajte za koga hocete.

Edit: Crkvu i Boga ne stavljajte u isti kos!!!
Kad bi Bog znao koliko je lopovcina, pedofila i raznog drugog olosha u crkvi sam bi je spalio!!! Uvesti porez crkvi pod hitno!!!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 Re 01.02.2016. 18:05 #613241

status: user
broj poruka: 272
Ajd i ja da se napravim pametan,
koliko ja shvatam stvari, dobra ekonomija ne postoji bez, apsolutno nezavisne politike koju vodi odredjena drzava, a posto smo mi pod takozvanom `mekom` okupacijom, moz da dodje ko oce na vlast, nista ne moze da se uradi na poboljsanju i napredku zivota u Srbiji jer se pravila igre diktiraju spolja....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon Procitajte, vrlo je korisno: 01.02.2016. 18:23 #613243

status: user
broj poruka: 200
http://tinyurl.com/z2ksuwj
http://tinyurl.com/htpbzmr
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Re 01.02.2016. 18:39 #613246

status: user
broj poruka: 939
Ako cemo tako, retko koja drzava vodi nezavisnu politiku, osim mozda Severne Koreje i donedavno Libije. Sve ostale drzave su pod necijim uticajem i daleko su od prave nezavisnosti...ALI ipak ljudi u tim drzavama normalno zive!!!



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Ajd i ja da se napravim pametan
:: koliko ja shvatam stvari, dobra ekonomija ne postoji bez, apsolutno nezavisne politike koju vodi odredjena drzava, a posto smo mi pod takozvanom `mekom` okupacijom, moz da dodje ko oce na vlast, nista ne moze da se uradi na poboljsanju i napredku zivota u Srbiji jer se pravila igre diktiraju spolja...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 Re 01.02.2016. 19:36 #613250

status: user
broj poruka: 272
Pa i mi zivimo `normalno`, sta nam fali, ali ispada da ipak oni tamo zive `normalnije` zato sto imaju veci standard...
Dobar primer, ta Libija,
svi znamo pricu o njoj, ziveli ljudi od nafte, Gadafi to iskoristio, malo uzeo za sebe, ali je i dosta dao raji, bili svoji na svome, lepo ziveli, ali se nije svidelo ovima sto hoce sve za sebe i podmuklo urusili sistem i razorili zemlju ratom i sada ljudi tamo zive kao u nekom zverinjaku....znaci nije im odgovarala nezavisna i jaka Libija.
Amerika, zemlja koja radi sta hoce i koliko hoce po celom svetu..... recimo, javni dug je preko 14.000 milijardi dolara, i nikom nista, a ovamo se drugim drzavama, kao Grckoj, namece duznicko ropstvo i svakojake ucene i ponizenja...zasto i oni ne mogu da imaju pravo na neke odredjene ustupke u vezi svog duga, nego se svim silama Zapad trudi da ih ponizi i unisti totalno( znam ziveo sam malo u Grckoj i imam prijatelje tamo).....
Moja poenta je otprilike, ne mozes urediti svoju kucu onako kako hoces, ako te neko drugi sa strane ucenjuje i uslovljava silom i pretnjama da to uradis na drugi nacin, koji njima odgovara ...
Da li mi kao drzava mozemo da zivimo od poljoprivede i da ne zavisimo od uvoza strane robe?
Naravno, to svi znamo, i bila bi nam i zdravija i kvalitetnija hrana, i sigurno nize cene, i razvile bi se druge grane industrije, i imali bi i za izvoz itd....
Ali, svi vidimo kakvo je stanje kod nas danas sto se tice te poljoprivrede. Da li to stanje moze da se promeni. Vrlo tesko, moze ici samo na gore, vec nam se namece sa stane i uslovljavaju nas da prihvatimo i GMO hranu.
Da imamo nezavisnu politiku i da mozemo da je primenjujemo, bilo bi nam bolje, u svakom aspektu....druga je stvar sto to u realnosti tesko postoji, osim u smislu, ako imas silu i vlast, onda mozes da radis sta hoces i da kreiras vlastita pravila i da ih nameces drugima, kao sto u sustini i rade Amerika i Zapad.....



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 01.02.2016. 21:15 #613255

status: user
broj poruka: 2155


Ajd ljudi da se ne lazemo i ne palimo na politiku.

6 000 000 ljudi sa glasom.

Pola penzioneri oko 2.5 mil.

1 mil zivi od drzavne plate

1 mil kod privatnika

otatak nezaposleno.

2.5 + 1 = SNS+SPS( pups )

To je tih 50%(+) na koje SNS racuna, kraj price ostatak 1 mil kod privatnika nema vremena da glasa, nezaposleni ne zele i nemaju volju da glasaju jer nemaju za koga.
Penzioneri se jos nadaju starim vremenim iz Yu i da ce Tito da se vrati ( samo jedan vodja je dobar vodja ).Cast izuzecima.

To je to dalja prica je nebitna samo se gubi vreme.

Dokle god ima vise zaposlenih u drzavnoju sluzbi ( ovi ce sad da glasaju da ne ostanu bez posla, ko slika glas ostaje na poslu, hmm podguzne musice - zvuci poznato ) od privatne, dotle ce da nam bude bedak. ( TACKA ) KRAJ.

Jedino sto je porazavajuce pored toliko korisnika interneta i napredne tehnologije je da je 75% Srbije nepismeno, ostalih 15% se izgubi u masi ( nezainteresovano, strah od gubitka posla, juri da pobegne, glasa protiv, glasa za ).

Inace moje misljenje kradu svi i ovi sad i oni prosli, za neke se zna a za neke nezna, nama ce da bude bolje nikad, mozda kad nas kolonizuje neka zemlja i dovede svoje na vlast i postanemo pravi robovi, tad nece da nam bude bolje al ce da se zna red. Slusas robovlasnika i to je to.

Ako mene neko pita treba napraviti sistem, ako ce da ga napravi to je pitanje i kako. Moze to demokratski al nema ko ( mozda diktaturom ili komunizmom ) nema pravog Srbina da povede narod, svi su robovi nekog stranog sistema.

Mi smo robovi u svakom smislu samo to javno niko nece da kaze ( ne mislim samo na kapitalni sistem ). Izvode eksperimente na nama. Bolje nam bilo i pod Turcima nego sad ( kad kazem sad mislim na poslednjih 25 god ). (/b)

Sebe krivim sto mi propade mladost i pocetna startos davno sam trebo da begam odavle al uvek kazme sebi sad ce da bude bolje al to bolje nikako da dodje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 nije iz teme al 01.02.2016. 21:20 #613256

status: user
broj poruka: 339
ajde da podelim ovo sto sam danas video sa vama
http://www.021.rs/story/2/127767/VIDEO-Snimci-iz-Matijevia-predati-Tuilatvu-za-organizovani-kriminal.html


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ikaiaki re: 01.02.2016. 23:44 #613271

status: user
broj poruka: 316
књига за све Србе: ``Чујте Срби`` - Арчибалд Рајс
После читања исте, моја констатација за политичаре: Једна лепа говњива мотка


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 02.02.2016. 00:09 #613277

status: user
broj poruka: 4227
Čita se Arčibald ?
Moje poštovanje.

RAdulović nije lopov, ali nisam siguran za čiji bi intres radio. Da li građana ili administracije okupacionih vlasti. Možda napravio put da se slože želje okupacionih vlasti i naroda !?
Čovjek jeste sposoban, za razliku od govana u zadnjih 17 godina, ali ponavljam, ne znam za koga će raditi, ali bez obzira na to, glasaću za njegovih 20 tačaka, pošto ne vidim nikog drugog da ima realniji program, koji se može ispoštovati u zemlji Srbiji. Da li je mamac tj. opijat za petu Srbiju, to nisam siguran.
Iskreno, volio bih.
A ovi što računaju podatke, samo da ih obavjestim da je Vučić pobijedio sa 802 911 glasova u Srbiji na prošlim izborima. Toliko. Da je narod pametan nakon toga bio, trebao je po principu svih lala. Tamante ih.


Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 02.02.2016. 10:12 #613291

status: user
broj poruka: 1992
Koliko se da zapaziti, svi kolektivno mrvite i cekate Mesiju da vas spase. Ne, nece doci, zaludjujete se. Promena se mora desiti iznutra, introvertno.

Zacarani krug politike zadnjih 20-tak godina je vise puta zatvoren i tu se dalje promene/izmene ne mogu ocekivati. Ljaganje s Kurte na Murtu ne fukcionise, a sto se glasanja tice, tu je i Bog digao ruke.

Skolstvo i visoka skola je vec odavno izgubila na vrednosti i cak i da doticni `skolovani kadrovi` ostanu u zemlji da odrobijaju `napredno` steceno znanje nece nista pomoci, jer sama koncepcija skolstva ne stvara kriticki orjentisane osobe vec sluge sistemu ciji je glavni zivotni cilj da sisaju koliko god mogu, a i kada trebaju da se malo oznoje, vec su dovoljno islifovani da `manuelni` rad prebace na manje srecne dobitnike lutrije zvane `ko pre devojci`.

I verovatno se pitate ima li nade i izlaza? Naravno da ima, ali vam nece biti dat na tacnu, vec ga morate sami stvoriti ulaganjem u sebe. Stavke koje se apsolutno moraju promeniti (privremeno ili trajno je na vama da odlucite):

1. TV kao medij, vise ne postoji
2. Kafici, nocni zivot, bleje po koncertima i sl. - niht
3. Drustvena socijalizacija u sferi licnog interesovanja struke za koju ste se opredelili (ne brljati babe i zabe)
4. Ulagati u neporedno okruzenje i dizanje kolektivne svesti ljudi od kojih ti opstanak zavisi
5. Filozofe i palamude izolovati i savetovati da produze dalje
...

itd. listu mozete i sami da dovrsite. Svo slobodno vreme steceno gore pomenutim korekcijama ulozite dalje u sopstveno usavrsavanje/naredak. Tek tada ce doci do promene, sebe, ljudi oko tebe, i drustva kao celine...


p.s.

We are what we think.
All that we are arises with our thoughts.
With our thoughts, we make the world.
— Gautama Buddha

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 @Nenika2009 02.02.2016. 11:59 #613298

status: user
broj poruka: 3346
Tora,/Talamud, Biblija, Kuran su samo prepiske pisanija starije civilizacije, koje znamo kao Sumere. I tamo sve pise kako smo stvoreni, za sta smo stvoreni, cela prica o vrtu Raja, zasto smo prognani...itd.
Religijske knjige nemaju blage veze sa Bogom. Prevashodno, da bi znao Boga, moras biti isti. Posto je Bog sve (i to mislim bas sve), i to moras znati kako je biti sve.

Ovo u knjigama sto citas, to je prica o vanzemaljcima.

Inace, procitaj prevode zapisa, pa ce ti biti jasno.

Samo sto postoji jedan mali problem. Vecina osoba, koja je prihvatila religijske knjige zdravo za gotovo, ima problem da procita sta drugo koje objasnjava ili pak da se upusti u analizu. Ne znam za tebe, ali ovo sto postoji, vezano za Sumere, to sam npr. citao, pre pojave interneta i ostalih `na dlanu` informacija. Kao i sve tri religijske knjige. Ne znam ih `by heart` napamet, jer sam ih procitao radi insteresovanja...sta je tu bas napisano. Ali, kada sve saberes, nismo mi kreirani od Boga, mi smo kreirani od vanzemaljske civilizacije koja je bila nadmocnija od coveka, a i sada je, pa su time za nas Bogovi.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Mozda bi Dorijan imao nesto pametno da kaze - Grej je skroz podbacio. 03.02.2016. 03:30 #613338

status: user
broj poruka: 10988
Setimo se samo jedne cinjenice: sve ove pijavice koje - ah ti eufemizmi! - tajkunima prozvasmo, napljackali su se UPRAVO za Milosevicevog vremena. On ih je i napravio (``dao im signal za prolaz``) i sasvim se lepo ``ugradio u cenu`` (naslednici mu vaze za imucnije u svojoj bransi, u majcici nam Rusiji).

No, da ne duzimo: Milos (iako nekadasnji debeli jebach i pesadinac Velikog Rata) i Abner su rekli sve. Potpisujem ovo sto su napisali.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Mozda bi Dorijan imao nesto pametno da kaze - Grej je skroz podbacio. 04.02.2016. 16:41 #613419

status: user
broj poruka: 1083
Milosevic je prvo ukinuo Radnicki savet i zbor radnih ljudi.Dobio je 50 mil.dol.da prizna da je Srpski narod kriv za raspad Jugoslavije.Dobio je i 50 mil. dol.od Kine da primi 50000 kineza.Obogatili su se Rodic,Karici i ostali.Bambatdovali su nas zbog toga sto je Milosevic odbio da Ameri nameste baze u Srbiji. Milosevic je prvi otpoceo PRIVATIZACIJU,Privatizovane su prvo pivare.Onda je dosao Djindjic i unistio radnicku klasu,tako sto im je uzeo 70% vlasnistva,Tadic je sve najbolje firme rasprodao,
A evo sta rade ovi na vlasti
OTKRIVENI STRAŠNI DETALJI I ZAVERA ILUMINATA: Hitler i Staljin su sarađivali u operaciji Barbarosa, evo zašto
http://www.vestinet.rs/pogledi/otkriveni-strasni-detalji-i-zavera-iluminata-hitler-i-staljin-su-saradivali-u-operaciji-barbarosa-evo-zasto
Sad znate za koga je radio Staljin,Gorbacov je radio za Amere.Jelcin za koga je radio?Ajde zamislite.E sada se zapitajte za koga rade ovi danasnji na vlasti.



:: Setimo se samo jedne cinjenice: sve ove pijavice koje - ah ti eufemizmi! - tajkunima prozvasmo, napljackali su se UPRAVO za Milosevicevog vremena. On ih je i napravio (``dao im signal za prolaz``) i sasvim se lepo ``ugradio u cenu`` (naslednici mu vaze za imucnije u svojoj bransi, u majcici nam Rusiji)
::
:: No, da ne duzimo: Milos (iako nekadasnji debeli jebach i pesadinac Velikog Rata) i Abner su rekli sve. Potpisujem ovo sto su napisali
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Evo vam dokaz,Da niko u Srbiji ne moze da uradi da nam bude bolje. 09.02.2016. 15:05 #613720

status: user
broj poruka: 1083
PROFESOR EKONOMSKOG FAKULETA U BEOGRADU: Niko ovde ne zna kako da nas izvede iz ekonomske krize!

http://www.kurir.rs/vesti/biznis/profesor-ekonomskog-fakuleta-u-beogradu-niko-ovde-ne-zna-kako-da-nas-izvede-iz-ekonomske-krize-clanak-2125905

Prvo svi su lazovi,lepo bleju a sve suprotno rade kad dodju na vlast
Samo drzanje Bozijih Zapovesti i to najmanje 51% stanovnika.Tada bi Bog brinuo za nas i NIKO ne bih nam mogao nista.Ziveli bi kao bubreg u loju.Svi bi se bojali nas,zavisili od nas,trazili pomoc od nas a mi bi sve sto je dobro imali i to u izobilju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 Re 10.02.2016. 00:03 #613744

status: user
broj poruka: 272
To sto pricas o Bozijim Zapovestima,
to kako ti interpretiras tu tematiku, to je bilo samo u dalekom vremenu Starog Zaveta i nikad vise, niti ce biti.....i mozda u glavama nekih exstremnih protestanata....
Sve u svemu, nadrljali smo ko zuti mravi, sad su doktori poceli da vrdaju i ne daju vise inekcije kada imas neki virus, nego moras da ides u apoteku, pa 1K dinara za lek, a inekcija kosta 20dinara.......kazu da su u dilu sa farmako tajkunima i te neke fore.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re 16.02.2016. 16:18 #614149

status: user
broj poruka: 3277
Pa sad nije bas sve do doktora . Ranije su isli predstavnici farmakoloskih kuca od ustanove do ustanove i vrbovali doktore tj doktori su preporucivali odredjene preparate farmak. kuca a kakav su dil imali sa istim tim kucama nemam pojma.

Isti ti predstavnici bili su toliko navalentni da jednostavno udju u ordinaciju na punu cekaonicu pacijenata i stopiraju rad na nekih pola sata. Sada toga vise nema - -bar ja nisam video.

Pojedinih sredstava/lekova ni nemas u drzavnoj apoteci I u samoj ustanovi a bila je I neka varijanta da je najbolji lekar onaj koji je propisivao najmanje recepata koji idu na teret fonda:(

Sve u svemu koliko sam razumeo ide se na: kakvo ti je osiguranje takvu ces i imati uslugu - recimo po nekom osiguranju pripadace ti par snimanja/UZ/RTG/pregled i onda caos ostalo plati mada i onako te teraju privatno da ides :(

Najnovija hit u zdravstvu/socijali je da guraju ljudima papir da potpisu nesto u vezi uzbunjivaca tj da zavezu usta I budu kompletni volovi !

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: To sto pricas o Bozijim Zapovestima
:: to kako ti interpretiras tu tematiku, to je bilo samo u dalekom vremenu Starog Zaveta i nikad vise, niti ce biti.....i mozda u glavama nekih exstremnih protestanata...
:: Sve u svemu, nadrljali smo ko zuti mravi, sad su doktori poceli da vrdaju i ne daju vise inekcije kada imas neki virus, nego moras da ides u apoteku, pa 1K dinara za lek, a inekcija kosta 20dinara.......kazu da su u dilu sa farmako tajkunima i te neke fore....
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 16.02.2016. 16:52 #614150

status: user
broj poruka: 272
Da, ja evo vec nekih 6-7g. imam neki spazam, iritirano debelo crevo, gde sve nisam bio i koliko doktora sam obiso, i steko sam utisak, jednostavne te teraju, guraju da ides kod privatnika i da trazis kvalitetnu uslugu kod privatnika.....mislim, da ce to biti kao, koliko se secam u Engleskoj, te njihove opste bolnice, katastrofa, pa ako hoces da se lecis i da se izlecis onda moras kod privatnog lekara, a veruj mi, i tu ima svakavih likova, mora i tu da se pazis sta i kako i za koliko love....ja sam za cirove na dvanestopalacnom crevu isao kod lika u Leskovac, on je radio sa nekim amerikancima koji su dobili Nobelovu nagradu za pronalazak Helicobacter pylori bakterije koja prouzrokuje cir....i izlecio me je za 7 dana.... ali, puko sam silnu lovu, tako ako nemas lovu, pitanje je kako ces da se izlecis...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 @Bokisd1 16.02.2016. 20:58 #614158

status: user
broj poruka: 3277

Potpuno te razumem... Na zalost bez novca nista :(

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs