Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
TUF
STRANA 2 OD 2
VMARC 29.02.2016. 21:04 #614874

status: user
broj poruka: 9381
Izgleda da nece, nisi im vise zanimljiv... :)


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Opaaaaaaa pa šta ja propuštam!!!! 01.03.2016. 05:00 #614922

status: user
broj poruka: 1261
Dežurni kenjator opet počeo da balegari.... PA ON SE ČOVEK DEFINITIVNO PONOSI SVOJOM MALOUMNOŠĆU!!!
Ovo prevazilazi sve do sad viđene granice baronisanja!! OVO JE JEBENI MEGAHIT!!!
Ali najjači mu je sad ovaj novi fazon da nečije ismevanje na njegov račun pokušava da okrene u svoju korist. Do sad neviđeni manevar.

==================
Intel Core i7 3770K 4.2GHz, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB 2400MHz, MSI GeForce GTX760 Gaming 2GB, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Storage 5TB

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Re: re 01.03.2016. 05:02 #614923

status: user
broj poruka: 1261
Što mu je problem? Pa upravo zato, teško je uslikati snove...

:: @Operaro
:: Sto ti je problem da slikas omikron plocu i zalemljene memorije
:: Ucutkas budale i ispadnes mangup
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: re 01.03.2016. 05:05 #614924

status: user
broj poruka: 1261
:: Neko je malo čitao
:: Za Černobil nisam upućen, ali čudi me da je neko nešto pročitao što se ne može lako naći na internetu
:: Moj naklon
:: Ipak nije sve izgubljeno, dok postoji bar 20 takvih kao što si ti
::

AHAHAHHAHAAHAHHAAAAAA PA TI SI JEBENI KRALJ KRALJEVA!!!!!!!!!!!!
Pa čovek ti se smeje u lice i sprda te morončino idiotska a ti kao naklon!!! PA JEBENI PRAJSLES!!!! :D

Hahahhahaa jedva čekam da odgovori i da opet počne sa postavljanjem neke dijagnoze i da krene sa onim fazonima `lekići, terapija, pustili te opet napolje` itd.... PA FCKN URNEBES!! xD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ForMax u poslednje vreme 01.03.2016. 08:22 #614926

status: user
broj poruka: 192
sve je vise kenjanja i baljezganja po forumu nego konstruktivnih i sveopste korisnih postova.
Nemam nista protiv operatora, i apsolutno me bas briga da li on ima neku svemirsku tehnologiju ili ne, ali je zaista fenomen kako skoro svaka tema skrene u totalno drugom pravcu, i uvek se isti ljudi javljaju sa prozivkama i slicnim stvarima.

Zahvaljujuci takvim stavovima, na zalost, sve je manje pravih ljudi koji ce da daju neki koristan doprinos forumu, u vidu nekog saveta ili dobre informacije, a samim tim i citanje, a i ucestvovanje je poljuljano od strane, verujem, mnogih.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan re 01.03.2016. 13:17 #614940

status: user
broj poruka: 1577
Hajde da ne ispadnem glup i bezobrazan, pokušao sam da nađem taj čuveni Omicron i Jamamota i Vilija i šta sve ne.

Naravno od toga ništa. Onda sam malo bolje pogledao informacije koje mi je dragi operater dao i evo do čega sam došao.

Ako je taj čuveni Jamamoto bio živ 1937. i bio u Austriji u to vreme, to znači da je morao da bude punoletan. U Japanu, punoletstvo se dostiže u dvadesetoj godini. Hajde da kažemo da su ovde ipak napravili izuzetak, da je taj Jamamoto otišao tamo sa 15 godina i da je bio neki genije (a nigde podatka o tom geniju na celom internetu) koji je mogao sve tehničke informacije da shvati i zapamti i posle donese natrag u Japan.

Taj isti Jamamoto bi 1980. godine bi bio star 58 godina. E sada problem je odrediti operatorovu starost. Hajde da ga stavimo da se rodio 1975. neka ima malo više godina. Dodajte još barem 20 godina jer koji bi klinac od 15 godina bio prijatelj sa nekim tamo matorim jarcem od 60 godina. To nam daje 1995. godinu. Taj Jamamoto bi 1995. godine imao 73 godine. Prijateljstvo između nekoga ko ima 73 i 20 godina? Možda samo na filmu, u stvarnosti ne.

I ne samo to, nego taj isti Jamamoto (kojeg ni google ne može da nađe) šalje operatoru prototipe egzotičnog hardvera tek onako jer su dobri prijatelji i jeli su `leba deset godina zajedno. Prototip nečega se ne šalje bez konkretnog razloga.

Ili je on stariji od moje procene ili se sad upravo upecao sam u svojoj laži.

Da sam na tvojem mestu ja bih sada slikao to čuveno sokoćalo jer posle ovoga ne može ni Dunav ni Sava da te opere, doduše ni pre nije mogla ali malo dramatike nije na odmet.

EDIT - Pronašao sam neki post u kojem operator tvrdi da je 2011. dobio neki laptop od istog tog Jamamotoa. Rekao je `Laptop je poslat iz Japana, sa uputstvom na japanskom i poklon je od Jamamoto Toishitija.` što znači da je čovek u to vreme bio živ. Kako inače mrtav čovek da ti pošalje lap top :)

Inače od 1937. kada je bio poslat na specijalizaciju do 2011. ima 74 godine plus onih 15 godina minimum jer se taj čuveni Jamamoto nije rodio 1937. već ranije to nas dovodi do 89 godina...

Dragi operatore, da li je taj Jamamoto i dalje živ? Šta ako si otkrio portal na drugi svet pa ti šalje hardver odande?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: re 01.03.2016. 15:56 #614950

status: user
broj poruka: 3529
Ovo je vec slucaj za Moldera i Skali.


i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: Hajde da ne ispadnem glup i bezobrazan, pokušao sam da nađem taj čuveni Omicron i Jamamota i Vilija i šta sve ne
::
:: Naravno od toga ništa. Onda sam malo bolje pogledao informacije koje mi je dragi operater dao i evo do čega sam došao
::
:: Ako je taj čuveni Jamamoto bio živ 1937. i bio u Austriji u to vreme, to znači da je morao da bude punoletan. U Japanu, punoletstvo se dostiže u dvadesetoj godini. Hajde da kažemo da su ovde ipak napravili izuzetak, da je taj Jamamoto otišao tamo sa 15 godina i da je bio neki genije (a nigde podatka o tom geniju na celom internetu) koji je mogao sve tehničke informacije da shvati i zapamti i posle donese natrag u Japan
::
:: Taj isti Jamamoto bi 1980. godine bi bio star 58 godina. E sada problem je odrediti operatorovu starost. Hajde da ga stavimo da se rodio 1975. neka ima malo više godina. Dodajte još barem 20 godina jer koji bi klinac od 15 godina bio prijatelj sa nekim tamo matorim jarcem od 60 godina. To nam daje 1995. godinu. Taj Jamamoto bi 1995. godine imao 73 godine. Prijateljstvo između nekoga ko ima 73 i 20 godina? Možda samo na filmu, u stvarnosti ne
::
:: I ne samo to, nego taj isti Jamamoto (kojeg ni google ne može da nađe) šalje operatoru prototipe egzotičnog hardvera tek onako jer su dobri prijatelji i jeli su `leba deset godina zajedno. Prototip nečega se ne šalje bez konkretnog razloga
::
:: Ili je on stariji od moje procene ili se sad upravo upecao sam u svojoj laži
::
:: Da sam na tvojem mestu ja bih sada slikao to čuveno sokoćalo jer posle ovoga ne može ni Dunav ni Sava da te opere, doduše ni pre nije mogla ali malo dramatike nije na odmet
::
:: EDIT - Pronašao sam neki post u kojem operator tvrdi da je 2011. dobio neki laptop od istog tog Jamamotoa. Rekao je `Laptop je poslat iz Japana, sa uputstvom na japanskom i poklon je od Jamamoto Toishitija.` što znači da je čovek u to vreme bio živ. Kako inače mrtav čovek da ti pošalje lap top :
::
:: Inače od 1937. kada je bio poslat na specijalizaciju do 2011. ima 74 godine plus onih 15 godina minimum jer se taj čuveni Jamamoto nije rodio 1937. već ranije to nas dovodi do 89 godina..
::
:: Dragi operatore, da li je taj Jamamoto i dalje živ? Šta ako si otkrio portal na drugi svet pa ti šalje hardver odande?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs