Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
ASUS ROG G20 - vrhunski gejming desktop računar veličine konzole [video prilog]
STRANA 2 OD 3  
Adzem @DrDoca 16.05.2016. 09:45 #618404

status: user
broj poruka: 3797
Zakon ne vazi za svakog isto, ako ja napisem ime firme ovde na forumu, poruka ce mi biti izbrisana, ali ako neko drugi ko je podmazao sve kako treba da ne skripi i to isto uradi, pa cak to sve i reklamira, onda problema nema. Ako udarim kera na ulici sa 100 na sat, pa pobegnem o meni ce Kurir i Telegraf pisati danima i satanizovati me na sve moguce nacine. Ali, ako to isto ucini Mitrovicev sin sa 200 na sat i katapultira devojku sa konjarnika do dusanovacke poste, o njemu ce pisati sat vremena po net portalima dok tatica ne okrene par telefona. Naravno, robiju nije video ni na televizoru...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: @DrDoca 16.05.2016. 12:35 #618412

status: user
broj poruka: 4506
Adzeme brate to je normalno da ruka ruku mije i da para vrti gde burgija nece...ali brate hvala bogu da je tako bilo za tog malog. Riba mu je istrcala na njegovo zeleno. Znaci isla je preko crvenog..i lik nije jurcao, isao je 60 ak km/h koliko se secam. Jebe mi se za njega nego pricam, jbte jel ti treba da budes sutra kriv i robijas kad ti neka budaletina koja nece da saceka zeleno svetlo istrci na ulicu ?

:: Zakon ne vazi za svakog isto, ako ja napisem ime firme ovde na forumu, poruka ce mi biti izbrisana, ali ako neko drugi ko je podmazao sve kako treba da ne skripi i to isto uradi, pa cak to sve i reklamira, onda problema nema. Ako udarim kera na ulici sa 100 na sat, pa pobegnem o meni ce Kurir i Telegraf pisati danima i satanizovati me na sve moguce nacine. Ali, ako to isto ucini Mitrovicev sin sa 200 na sat i katapultira devojku sa konjarnika do dusanovacke poste, o njemu ce pisati sat vremena po net portalima dok tatica ne okrene par telefona. Naravno, robiju nije video ni na televizoru..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 16.05.2016. 12:46 #618414

status: user
broj poruka: 3797
Devojka mi radi tu, cuo sam info iz prve ruke. Jel znas koliko je isao na sat, s`obzirom da ju je katapultirao u pravom smislu te reci 30m+ i pogadjaj koje je boje bilo svetlo na semaforu?


:: Adzeme brate to je normalno da ruka ruku mije i da para vrti gde burgija nece...ali brate hvala bogu da je tako bilo za tog malog. Riba mu je istrcala na njegovo zeleno. Znaci isla je preko crvenog..i lik nije jurcao, isao je 60 ak km/h koliko se secam. Jebe mi se za njega nego pricam, jbte jel ti treba da budes sutra kriv i robijas kad ti neka budaletina koja nece da saceka zeleno svetlo istrci na ulicu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 16.05.2016. 12:57 #618416

status: user
broj poruka: 4866

Dovoljno je reci da je tri puta menjana prica u Blicu u toku dana. Jbga, okrenuo je cale par telefona i odma` je bila prica kako se mala bacila pod auto...

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 16.05.2016. 15:25 #618430

status: user
broj poruka: 4506


jbte zivot ako je tako bilo....gde mi zivimo. Znam samo ono sto su pisali po novinama tada...i opet, je*be mi se za malog, on ce ispastati ceo zivot za to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: ... 16.05.2016. 16:17 #618433

status: user
broj poruka: 4866

Gledaj druze i meni bi to zvucalo neverovatno da nisam to video svojim rodjenim ocima.
Posle toga, jasno mi je da je u nasoj zemlji sve moguce.
A malo je neverovatna slucajnost da je Vucic nakon toga poceo da se pojavljuje na Pinku k`o blesav, a da je mali i dalje na slobodi.

::
::
:: jbte zivot ako je tako bilo....gde mi zivimo. Znam samo ono sto su pisali po novinama tada...i opet, je*be mi se za malog, on ce ispastati ceo zivot za to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Daum 16.05.2016. 16:37 #618436

status: user
broj poruka: 17084
Ovo identicno se i ja pitam...

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: Da napravimo računicu ove mašine
::
:: Intel H97.......... najosnovniji chipset, šit......................da kažemo 100 evra ploča
:: Intel-Core i7-4790.........................................................nešto oko 28
:: 16GB RAM.......................................................................80 evr
:: GTX980M...............rang negde kao GTX960 desktop.....200 evr
:: Kućište, napajanje, tastatura, miš.................................200 evr
::
:: Dodjemo na cifru od 860 evra, u najgorem slučaju 900 evra
::
:: I šta se plaća tu dodatnih 1100 evra s`obzirom da nema monitor
::
:: Vi iz Asusa ste na nekim pečurkama stvarno...
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: @DrDoca 16.05.2016. 19:05 #618441

status: user
broj poruka: 163
Pa fina dosetka reklama se krsti kao review i samim tim ne spada u komercijalu. Nego eto pomoc kupcima. Jako dovitljivo moram da priznam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: @DrDoca 16.05.2016. 19:26 #618442

status: user
broj poruka: 3277
hehe vidis kako se susA brine o kupcima nego jel se to promoter sminka .)
eh da :
http://s32.postimg.org/k2x4bthat/image.jpg


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Pa fina dosetka reklama se krsti kao review i samim tim ne spada u komercijalu. Nego eto pomoc kupcima. Jako dovitljivo moram da priznam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa Pozdrav drustvo.. 16.05.2016. 21:23 #618444

status: user
broj poruka: 657
Ovim pitanjem bi pomogao sebi a i mozda nekome od vas,koji ste isto u dilemi kao i ja?
Zanima me u Emmi-ju ovaj proc,vidim da je akcija do jaja http://www.emmi.rs/procesori-%28cpu%29-cpu-am3+-amd-fx-6300.11.html?productId=29778
ili mozda ovaj monitor u win-winu http://www.winwin.rs/elektricna-kosilica-za-travu-fieldmann-fzr-2010-e-50001545-6781381.html ili cak ovaj http://www.winwin.rs/bicikl-ultra-phantom-mirage-26-plavo-crni-4758579.html.

Sta mi preporucujete?
Ajde ako kupim nesto,uradicu jednu RECENZIJU toga,pa okacim ovde.Hvala!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 16.05.2016. 21:25 #618445

status: user
broj poruka: 9387
Ahahaha
Doco, kralju, ulepsao si mi vece. Smej`o sam se k`o lud dva sata na tvoje postove :)

BTW. Ja sam ovog prozvao odmah, posle njegovog prvog posta, ali me Zeljko zbris`o odma`, i naveo da je ovo `zvanican Asus nick`

Inace, napisao sam bio nesto u fazonu: `Evo ga opet onaj mali Asus bot, povampirio se sa njegovim `recenzijama```

Prosto mi je neverovatno da oni iz Asusa toliko nemaju sluha za dobar marketing. Mislim, takva firma, ozbiljna, kvalitet, ali bato, kako ce im ovi copy paste botovi doci glave, strasno... Sta sve danas mozes sa 50gr sunke i 3-4 kifle...


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: 17.05.2016. 07:58 #618459

status: user
broj poruka: 163
Naravno da je obrisao komentar. Zeljko ima pored brisanja `osetljivih komentara` i druge zanimljive hobije. Neko ce prokomentarisati `pa njegov je forum, moze da radi sta hoce` a to verovatno i on misli. medjutim lose misli, mnogo nesto misli a sve pogresno.
Mala botina koju si pominjao je samo deo te slagalice.
Pa i treba da se semejes reklama je za podsmeh a review je djubre, mali bot je smesan.
A obrazlozenje administracije zasto dozvoljava po njima review a za svakog iole pismenog jeftinu reklamu je za maloumne.
Ali to odgovara sto vise sakuplejnog materijala to bolje.
:: Ahahah
:: Doco, kralju, ulepsao si mi vece. Smej`o sam se k`o lud dva sata na tvoje postove :
::
:: BTW. Ja sam ovog prozvao odmah, posle njegovog prvog posta, ali me Zeljko zbris`o odma`, i naveo da je ovo `zvanican Asus nick
::
:: Inace, napisao sam bio nesto u fazonu: `Evo ga opet onaj mali Asus bot, povampirio se sa njegovim `recenzijama``
::
:: Prosto mi je neverovatno da oni iz Asusa toliko nemaju sluha za dobar marketing. Mislim, takva firma, ozbiljna, kvalitet, ali bato, kako ce im ovi copy paste botovi doci glave, strasno... Sta sve danas mozes sa 50gr sunke i 3-4 kifle..
::
::
:: El Capita
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 17.05.2016. 10:59 #618462

status: user
broj poruka: 587
Sta je ovo, povampirio se opet asus toza botic?

Za ove pare sklopim zverinu od kompa, monitor koji ocu i na kraju odem na letnji odmor kad me sve to smori xD

Intel Pentium G3258+CM Seidon 120V R2|ASRock Z97M Pro4|MSI GTX460 TFII SOC|Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3|Samsung 850 EVO 250GB|WD Green 1.5TB|Raidmax RX-535AP|Raidmax Hyperion|Samsung 2233|CM Devastator http://valid.x86.fr/y8x90d

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 17.05.2016. 12:26 #618465

status: user
broj poruka: 3346
Ne samo zverinu od kompa, nego i 32 incni 3D TV (ipak neko gleda i 3D sadrzaj .) ).

Cak i da nije slucaj za 3D TV, sastavis zverinu od kompa i ostane ti za 49-50 incni TV.

Generalno mi ide na K vise `brendiranje`. Pa se zbog imena placa nesto basnoslovno.
Primera radi, jeste preko firme, ali uzeo sam Huawei Honor 7 telefon. Telefon bruka. Cak i nasi u maloprodaji, kada su videli da je odlican za te pare, digli su mu cenu. Inace, kostao je oko 350 evra, pa su mu malo nadrndali na 400.
Em, fluidan, em su nabacili pro kamera (bruka fore ima), ma sve i svasta sa njim. Imate spec na netu u svakom slucaju. Da je preko takvog telefona zalepljeno Sony, LG, Samsung, pa i Apple, kostao bi 500-700 evra. Od standardne do malo bolje varijante. A kod nas bi jos vise dunuli cenu.




_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos .... 18.05.2016. 10:51 #618503

status: user
broj poruka: 864
TELEVISA PRESENTA....


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 18.05.2016. 12:13 #618505

status: user
broj poruka: 17084
rosa salvahe asusalio

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 18.05.2016. 12:43 #618507

status: user
broj poruka: 3797
https://www.youtube.com/watch?v=-rvKk-Qb3Z4&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=5z74iW2UpSI


Evo ga stariji brat ovog asus botica, inace veliki su uzor mladim ljudima zbog kvalitetne muzike, dubokoumnih i produhovljenih tekstova...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 18.05.2016. 13:33 #618511

status: user
broj poruka: 163
Prvi put vidim ovo, u sutini drugo nisam mogao ni da ocekujem.
Doslo je vreme kada su pametni zacutali a fukare progovorile. Za rad bednih i sitnih interesa imacemo manijake iz parova, farmi, velkog brata. Sa pismenim ljudim je gotovo nemoguce manipulisati, pozeljni su nepismenii. Posto je sve sto je nekada vredelo unisteno, vojska, crkva, cast, moral nauka, kultura. Nije preostalo nista drugo nego da se radi na totalnom onepismenjavanju. Ostaje jos po nesto da se unisti.
A administratorima predlazem da vrate svaki komentar iz ovog posta ako imaju i malo morala i casti, kako su se do sada ophodili i ponasali stekao sam utisak da ga nemaju ni malo, voleo bih da gresim.


:: https://www.youtube.com/watch?v=-rvKk-Qb3Z4&feature=shar
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=5z74iW2UpS
::
::
:: Evo ga stariji brat ovog asus botica, inace veliki su uzor mladim ljudima zbog kvalitetne muzike, dubokoumnih i produhovljenih tekstova...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 18.05.2016. 14:22 #618516

status: user
broj poruka: 3797
@DrDoca

Upravo tako, jednom monetarnom sistemu su potrebni poslusni i plitki botovi, pametni i casni ljudi nigde vise nisu pozeljni, jer se takvi ne savijaju kako vetar dune.


https://www.youtube.com/watch?v=MrfwfhsB4zQ

Reci, probudis se jednog dana i uhvatis cerku u osetljivim godinama kako slusa ovaj prirucnik i uputstvo za ``starlete`` .... AHHAAHHAHAHA

https://www.youtube.com/watch?v=FMdaCPdCnLw

Idem na trening baba, posle kad se vratim su mi potrebni fini proteini, tako da mi nabavi i spremi jaja od prepelice sa zelenom salatom. Jaja se kuvaju tacno 3 minuta i 24 sekundi, posle toga proteini nemaju nikakav efekat, tako da dobro pazi!! Sta treniras ti ono bese unuko moja mila? Tverkujem baba, tverkujem... HAahhhhaah


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano ^Kataklizma 19.05.2016. 09:46 #618537

status: user
broj poruka: 587
Comments are disabled for this video.
Comments are disabled for this video.
Comments are disabled for this video.

Intel Pentium G3258+CM Seidon 120V R2|ASRock Z97M Pro4|MSI GTX460 TFII SOC|Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3|Samsung 850 EVO 250GB|WD Green 1.5TB|Raidmax RX-535AP|Raidmax Hyperion|Samsung 2233|CM Devastator http://valid.x86.fr/y8x90d

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 19.05.2016. 10:07 #618538

status: user
broj poruka: 3346
A i vidi se koliko im ide prodaja, kada tema ovde kasni jedno 3 meseca u odnosu na video kada je postavljen.

Radi fore, sklopio sam konfiguraciju, zasnovano na najjacoj verziji ovog proizvoda, sve sa tastaturom i misem. Izaslo me je oko 180000 dinara sa OEM 8.1 Windows-om. Cak su ploca i grafika ASUS.

Sto pokazuje da se ugradjuju jedno 60000 dinara samo za nalepnicu ASUS. Jos jedan dobar komp na to. Ili kao sto rekoh, televizor.

Blam.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: .... 20.05.2016. 07:52 #618568

status: user
broj poruka: 163
Kako ne ide? Komsija i ja pokupovasmo sve. Mada svi su crkli ali svetle odlicno. Kao Grand produkcija sija na sve strane. Bas je posebno estradan proizvod, danas cu jedan da okacim na bajs, ima da sijam da me primete i iz drugih glaksija. U auto i na frezu sam vec stavio po komat a da da ne zaboravim i kosilicu tu sam nakcio tri da sija. Kupujte dok se ne rasproda. Ja se razmisljam da kupim jedno 27 jos da doniram PC berzi. Mislim da su odbili da uzmu na poklon onih 128 koje im je ovaj mali nudio na poklon.

:: A i vidi se koliko im ide prodaja, kada tema ovde kasni jedno 3 meseca u odnosu na video kada je postavljen
::
:: Radi fore, sklopio sam konfiguraciju, zasnovano na najjacoj verziji ovog proizvoda, sve sa tastaturom i misem. Izaslo me je oko 180000 dinara sa OEM 8.1 Windows-om. Cak su ploca i grafika ASUS
::
:: Sto pokazuje da se ugradjuju jedno 60000 dinara samo za nalepnicu ASUS. Jos jedan dobar komp na to. Ili kao sto rekoh, televizor
::
:: Blam
::
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 20.05.2016. 07:57 #618569

status: user
broj poruka: 9460
Nema ih vise, sve rasprodato :(

Poslednjih 6 kom. uzela jedna baka koju sam pustio u red ispred mene. Kakav sam baksuz :( Dodje mi da uzmem lepo i da se obesim.

Da nije tragedija bilo bi smesno.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 20.05.2016. 09:07 #618571

status: user
broj poruka: 9387

Ima Ljubiša par komada, pa ko hoće da se iscima do Pančeva.

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 20.05.2016. 09:29 #618572

status: user
broj poruka: 163
Kome pricas, evo ha cekao da se otvore radnje i nema ni jedan, narod dizo hipotekarne kredite da kupi ovu djuntu. Js sam razmidljo prodam jedno oko, i ovako mi ne treba dva kada igram ispod 3 frejma na ovone. Malo secka ali kada imas jedno oko manje se primecuje. Je..es sto secka bitno mi je da sija fenemenalno. Cak i corav primetis da sija prosto ti zraci mozak.

:: Nema ih vise, sve rasprodato :
::
:: Poslednjih 6 kom. uzela jedna baka koju sam pustio u red ispred mene. Kakav sam baksuz :( Dodje mi da uzmem lepo i da se obesim
::
:: Da nije tragedija bilo bi smesno
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646131.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs