Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
ASUS ROG GX700 - prvi laptop sa vodenim hlađenjem na svetu [video prilog]
STRANA 2 OD 2
DrDoca Re: @ASUSSrbija 13.06.2016. 13:41 #619518

status: user
broj poruka: 163
Kakoda nisu, ide kao alva, ja sam kupio jedno 47 komada.


:: Ste prodali barem jedan komad ovoga ikome
::
:: Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
:: GPU:GTX 970 Gigabyte G
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: SSD: Patriot 240gb +HDD 500g
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650
:: Keyboard: Natec RX2
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: ... 13.06.2016. 13:47 #619519

status: user
broj poruka: 163
I na kraju mali postane ASUS-Man i bori se protiv celavog, pa ima ima kriptonit, pa tuce kriptonitom u glavu celavog.

https://goo.gl/ntCbol


:: Pa prica ide ovako evo ja sam shvatio
:: Zajebani lik ovaj sto je nasaran kao slikovnica ode u zatvor i tamo naleti na ovog malog bota, posto znate vec zatvor i potrebe kako to ide. Ovaj istetovirani celavi regrutuje ovog malog da mu bude kucka. Celavi izalzi iz zatvora i pokusava da se vrati svovjoj devojci, ali djoka pustili su i kucku tj ovog malog. I sada ovaj celavi izmedju dve vatre
:: Sve sam shvatio, jako emotivno
::
:: :: Ironija zivota, sa jedne strane isfeminizirani napadni manipulator, a sa druge crnogorsko-kamenjarski djilkos sa dva nedovrsena razreda osnovne skole
:: ::
:: :: https://youtu.be/0yF26TyFLfs?t=42
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 13.06.2016. 14:40 #619522

status: user
broj poruka: 9460
E jbg. Nestalo, nema nigde vise kod nas.
Doco, prodaj mi nekoliko komada. Ne pitam za cenu.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire TERMINOLOGIJA, Ispravno izgovaranje! 13.06.2016. 15:38 #619532

status: user
broj poruka: 18472
Ne kaze se kompatAbilno vec kompatibilno. Nije ni cudo sto se narod posle sprda kada se ni reci ne izgovaraju kako treba!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 16.06.2016. 10:05 #619685

status: user
broj poruka: 3797
http://www.telegraf.rs/vesti/2199017-stravicni-detalji-pucnjave-ispred-splava-tatu-majstor-upucan-12-puta-poznati-reper-na-vma

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526754244177788&set=a.259426004243948.1073741826.100005296502658&type=3&theater


Upucase nam jednog musketara, nadam se da je sa Asus botom sve u redu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pisem ove redove bez gledanja na tekst i video o pomenutom laptopu... 16.06.2016. 10:20 #619686

status: user
broj poruka: 7761
Dobio sam `DIARRHEA` od ove jadne vrste reklamiranja na forumu koji ima posecenost od 36 aktivnih clanova...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: TERMINOLOGIJA, Ispravno izgovaranje! 16.06.2016. 12:41 #619690

status: user
broj poruka: 3346
Cuti, bolji su oni sto pisu i izgovaraju kompaKtibilno. Mada, kada sagledas rec, dobijas i kompatibilnost i kompaktnost u jednom. :)
_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: Ne kaze se kompatAbilno vec kompatibilno. Nije ni cudo sto se narod posle sprda kada se ni reci ne izgovaraju kako treba!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lifodep MAJKO MILA NAJMILIJA 18.06.2016. 16:46 #619758

status: user
broj poruka: 4
Upravo se vracam iz Gigatrona i onako neobavezno laicki sto se kaze pitam radnika u vezi nekog Asusovog laptopa koji kosta oko 130 somica kakav je, cemu sluzi i tako to. On poceo sa proseravanjem kako je to poslednja generacija intela, koja najmanje trosi i tako te fore. Posle toga ga ja pitam u redu druze, sve ja to razumem, ali zasto laptop od 130 somica nema graficku karticu, nego je integrisana, a on meni sav vazan sa visine kao da sam crno cigance sa ulice sto sakuplja pikavce: `` PA TO VAM JE ZNATE ZA BIZNIS KORISNIKE LAP TOP`` AHHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAAHHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHHAHAAHHAAHHAAHHAHAAHHAHAHAHA

Reko ti jos ludji od tvog kolege Morena pedera, a on ljutito ne radi ta baraba vise sa nama i ne predstavlja Asus tim

HAHAAHAHAHAHAHAH KAD SE NISAM USRO OD SMEHA DRUGOVI MOJI HAAHAHAHAHHAAHHAAHHAAHAHHAAHHA BIZNIS KORISNICI STAVILI I5 I 8 GIGA RAMA, BEZ GRAFICKE KARTE I 130 SOMICA IDEMO LUDILO BIZNIS KORISNICI HAAHAHAHHAAHAHAHHA






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: TERMINOLOGIJA, Ispravno izgovaranje! 18.06.2016. 16:52 #619759

status: user
broj poruka: 4866

Cek dok procitas `graCki, sveCki` i ostale reci iz SveCke...

:: Ne kaze se kompatAbilno vec kompatibilno. Nije ni cudo sto se narod posle sprda kada se ni reci ne izgovaraju kako treba!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lifodep jajaja 18.06.2016. 17:09 #619760

status: user
broj poruka: 4
Kazem ja njemu lepo ovako, ja imam veliku kucu od 300 kvadrata dole u Budvi i ja u sezoni uzimam stvarno solidan iznos novca, a takodje imam na Vracaru u Molerovoj ulici lux stan od 120 kvadrata koji izdajem za 500e, da li je to neka vrsta biznisa i da li se ja gospodine svrstavam u te biznis korisnike i da li meni jedan takav laptop moze da sluzi svrsi? Jako cesto puta dnevno otvaram Halo oglase i ostale sajtove za nekretnine kako bi nalazio ljude dole u Budvu da ih smestim i stvarno mi treba jedna jaka i brza masina. Nemam ti ja vremena da cekam pola dana dok on meni otvori sajt, takodje moram uvek bar 20 tabova da drzim upaljeno i da sve to kontrolisem, osvezavam itd.

EJ ALI TO VAM JE LAPTOP ZA BIZNIS KORISNIKE HAAHAHHAHAAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAAHHA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pegasus89 Re: MAJKO MILA NAJMILIJA 19.06.2016. 00:03 #619767

status: user
broj poruka: 38
Jesi li ti čuo za Access i slične programe za rad sa ogromnim bazama podataka, virtualizaciju ili slične zahtevne poslove koji ne zahtevaju snažan grafički podsistem, ali zato zahtevaju kvalitetan računar i snažan procesor?


:: Upravo se vracam iz Gigatrona i onako neobavezno laicki sto se kaze pitam radnika u vezi nekog Asusovog laptopa koji kosta oko 130 somica kakav je, cemu sluzi i tako to. On poceo sa proseravanjem kako je to poslednja generacija intela, koja najmanje trosi i tako te fore. Posle toga ga ja pitam u redu druze, sve ja to razumem, ali zasto laptop od 130 somica nema graficku karticu, nego je integrisana, a on meni sav vazan sa visine kao da sam crno cigance sa ulice sto sakuplja pikavce: `` PA TO VAM JE ZNATE ZA BIZNIS KORISNIKE LAP TOP`` AHHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAAHHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHHAHAAHHAAHHAAHHAHAAHHAHAHAH
::
:: Reko ti jos ludji od tvog kolege Morena pedera, a on ljutito ne radi ta baraba vise sa nama i ne predstavlja Asus tim
::
:: HAHAAHAHAHAHAHAH KAD SE NISAM USRO OD SMEHA DRUGOVI MOJI HAAHAHAHAHHAAHHAAHHAAHAHHAAHHA BIZNIS KORISNICI STAVILI I5 I 8 GIGA RAMA, BEZ GRAFICKE KARTE I 130 SOMICA IDEMO LUDILO BIZNIS KORISNICI HAAHAHAHHAAHAHAHH
::
::
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 19.06.2016. 12:38 #619777

status: user
broj poruka: 3797
Hahaha, istrolovao covek i zapalio, a ovaj dezurni Asus bot odma uleteo da brani. Smejurija ziva. :D

@Pegasus

A jel si ti cuo za programe koji traze solidne graficke kartice? Cekaj ne razumem onda tu matematiku, 130 crvenih za sta? Za lep izgled? Za aluminijumsko kucisiste? Pa kod ciganina kupim kilo konzervi aluminijuma za 200-300 dinara, nego se pokrite usima jer ste poceli da se ciganisete i pilicarite samo tako. Cuj tolka cifra, al nema graficku, stvarno ste bruka ziva...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs