Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
MS kućišta
STRANA 2 OD 2
Zdebeli 17.10.2016. 12:27 #625145

status: user
broj poruka: 1372
Ako je 2D, onda mu sigurno ne treba, ne znam koliko kompleksan crtež mora da bude da bi video ikakvu razliku u odnosu na običnu grafičku.
S druge strane u 3D može da mu znači, ali to bi trebalo da budu veoma kompleksni modeli, i poboljšanje će videti jedino u viewportu (za render jedino ako podržava). Ako je za građevinu/arhitekturu, tu su u većini slučajeva modeli da sa malim brojem poligona pa nema problema.

Izbaci grafičku i imaćeš para za bolju ploču, a možeš i da uzmeš procesor bez K ako je lošija ploča. Ostaje ti i para da uzmeš veći monitor ako mu je potrebno.
Što se grafike tiče, ne znam kako se nosi integrisana, ali možeš bilo koju običnu da uzmeš. Primera radi, ja imam 5670 sa 512 mb i potpuno normalno radim 3D u Archicadu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Hvala! 17.10.2016. 12:37 #625147

status: user
broj poruka: 4228
Aplikacije su: AutoCad, Solidworks, ređe Photoshop...

Pozdrav!

Vlada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 17.10.2016. 13:53 #625149

status: user
broj poruka: 1372
Javiće ti se valjda neko ko koristi Solidworks, to već ne znam koliko je zahtevno.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs