Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone SE
STRANA 2 OD 5  
Blueberry LOL 13.11.2016. 06:49 #626366

status: user
broj poruka: 1272
`Given the evidence, the United States lags far behind Russia in the development of land-based ICBMs. The United States has one, to be fair very outmoded, ICBM: the Minuteman III, capable of carrying only one warhead, and the prospects of developing a replacement are very indistinct. In Russia, the situation could not be more different. Land-based ICBMs are being renewed on a regular basis—in fact, the process of developing new missiles never really ends. Each new ICBM is designed to penetrate missile-defense systems, which makes the EuroPRO project and Ground-Based Midcourse Defense (the U.S. antiballistic system for intercepting incoming warheads) ineffective against Russia in the foreseeable future.`

http://nationalinterest.org/feature/these-russian-nukes-are-better-americas-15926


Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 13.11.2016. 09:46 #626367

status: user
broj poruka: 3346
Prekinite da pridodajete paznju budali. Ko zna da kojih mesta su ga sve izbacili i sad je ponovo ovde dosao.


_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 13.11.2016. 13:05 #626369

status: user
broj poruka: 351
Ajde da prestanemo da pricamo gluposti. Mozda neko stvarno zeli da uzme iPhone za relativno OK pare. Po meni je MTS najbolja nasa mreza. Mozda im ADSL nije najbolji ali je bar stabilan, uvek radi i sada se mislim da uzmem i onaj njihov TV paket ili kako se zove sto je fiksni-mobilni i TV zajedno.

Evo neki klipovi iPhone SE, odgledajte videcete da je ekstra telefon. Moj je Space Grey.

https://www.youtube.com/watch?v=TsQ9lKwV1_0

https://www.youtube.com/watch?v=_n5ZQuazmqY

https://www.youtube.com/watch?v=HUrzq0A5ZXc


Ovaj telefon sam uzeo iskusno, nabrzinu kada sam otisao da pogledam sajt MTS nisam ni znao da ce mi za 4 dana stici iPhone. Ne mora da se ide tamo i potpisuje. Potpises kada ti kurir donese.





- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @vlada 13.11.2016. 14:50 #626379

status: user
broj poruka: 3466



A zasto se ponizavas i dolazis ovde na forum kao psihijatrijski slucaj i lupetas tako sa filmovima i raznim scenarijima i politikom? Zasto ne kazes sebi e nema smisla vise ovo idem da se lecim ili necu da se oglasavam citacu povremeno berzu a gledacu svetlece tastature na stolu i monitore svetlece i ostala sranja.

Pusti nas da se patimo sa svojim problemima i to je to.

A posto ti do mozga nece doci nista od ovoga ajde administrator da se javi i da reaguje i odstrani ga lepo. Em zbog nika em zbog izjava itd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: @vlada 13.11.2016. 15:29 #626380

status: user
broj poruka: 9386
Zato sto lozi rusofile, kako ne kapiras? A sto je najjace, za neke stvari je 100% u pravu, pa ih bode pravo u zivac...
Nije lud on, nego ovi sto se primaju :D.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

::
::
::
:: A zasto se ponizavas i dolazis ovde na forum kao psihijatrijski slucaj i lupetas tako sa filmovima i raznim scenarijima i politikom? Zasto ne kazes sebi e nema smisla vise ovo idem da se lecim ili necu da se oglasavam citacu povremeno berzu a gledacu svetlece tastature na stolu i monitore svetlece i ostala sranja.
::
:: Pusti nas da se patimo sa svojim problemima i to je to
::
:: A posto ti do mozga nece doci nista od ovoga ajde administrator da se javi i da reaguje i odstrani ga lepo. Em zbog nika em zbog izjava itd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: @vlada 13.11.2016. 18:16 #626385

status: user
broj poruka: 163
Meni je putin ujak. i ja stalno sa njim igram kazacok. Za NG mi salje s850 sistem da
ga natakarim na krov zgrade. A Medvedev mi je sin iz prvog vambracnog braka.
Naravno ja se sa ujaka Putinom cujem 3x dnevno da se dogovorimo sta cemo da lazemo na televiziji u Srbiji. Ujka Putin i ja cesto pricamo sa vanzemljcima. Oni su nam licno potvrdili da je Wlada dudlao nekim crncima tamo po Bornxu i oni mu kupili iPhone Se. Ja ko velim ajde da proverimo, pa je Putin zvao Klintona i on kaze da mu se svidja kako Wlada dudla, i da je verovatno tacna informacija da je dudlo crncima. Klinton kaze da vlada ne dolazi vise da mu dudlla, posto sada dudla crncugama.


:: Zato sto lozi rusofile, kako ne kapiras? A sto je najjace, za neke stvari je 100% u pravu, pa ih bode pravo u zivac..
:: Nije lud on, nego ovi sto se primaju :D
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: A zasto se ponizavas i dolazis ovde na forum kao psihijatrijski slucaj i lupetas tako sa filmovima i raznim scenarijima i politikom? Zasto ne kazes sebi e nema smisla vise ovo idem da se lecim ili necu da se oglasavam citacu povremeno berzu a gledacu svetlece tastature na stolu i monitore svetlece i ostala sranja.
:: ::
:: :: Pusti nas da se patimo sa svojim problemima i to je to
:: ::
:: :: A posto ti do mozga nece doci nista od ovoga ajde administrator da se javi i da reaguje i odstrani ga lepo. Em zbog nika em zbog izjava itd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Vlado 14.11.2016. 10:56 #626415

status: user
broj poruka: 1234
Bolje da te ćale izdrko.
Sestru pobačenu ti je.em.
Govno ustaško.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Žalosno je to što... 14.11.2016. 11:09 #626416

status: user
broj poruka: 1272
... bi Wlada zapravo bio izvor korisnih informacija u određenim situacijama što se tiče hardvera, od izbora modela, fizičkih osobina predmeta/komponente, do problema uvoza, logistike, transporta, itd...
Da je normalan.
Šteta.


Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: .... 14.11.2016. 16:11 #626422

status: user
broj poruka: 351
Sta da sam normalan, ja sam potpuno normalan.
Ja sam provereno normalan, dok mnogi ovde nisu provereni.
Samo nagadjaju da su normalni, ja imam i sertifikat, tacnije mene i ovakve kao ja ne bi prihvatili da lece u ludnici, to je kao covek sa kijavicom da im dodje.
Salju nazad jos sa saltera, oni tamo kada te pitaju Sta zelis dok odgovoris znaju da li si za njih ili ne.

Kada bi znali kako sam zadovoljan sa iPhone SE. Najaca stvar je sto je on onaj najlepsi dizajn od iPhone 5s a unutra 6s hardware. To je najbolje od svega.
Kada pogledate koji telefon mozete kupiti za 275e. iPhone nov sigurno ne. I jos 24 meseca otplate. Moj savet bi vam bio da razmislite.
Ne morate ulagati sada u veci od 16GB. Kasnije ako vam zatreba mada telefon je telefon ne kompijuter sa hard diskom. Ali ako idete negde mozete nositi pesme na
San Disk iXpand V2 drive pravljen kao USB 3.0 kompatibilan za iPhone i iPad, sertifikovan za Apple uredjaje i njega ponesete kada nosite muziku i ako ste na putu nekom.

https://www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/ixpand

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 iPhone SE 14.11.2016. 20:10 #626434

status: user
broj poruka: 3277
kakve su fotografije , video zapis ?


SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: .... 15.11.2016. 01:33 #626450

status: user
broj poruka: 351
Pa i nisam bas nesto slikao, meni telefon ne sluzi za to, ne mogu ja da odredim to.
Merio sam sa nekom Samsungom koji ima 13MP i ja ne vidim razliku uopste a moj je kao 12MP i rear sensor kao 6s. Nema jedino 3D Touch i nema HD Retina display, nego Retina Display, to su prednosti iPhone 6 i 6s, inace iPhone 6 ima 8,MB SE ima 12MP, iphone 6 ima 1GB, SE ima 2GB, iphone 6 ima A8, SE ima A9 procesor. Meni je u stvari procesor najbitniji kod telefona da bi dugo mogle da se updejtuju verzije iOS. Jer za 2-3 godine aplikacije nece biti iste za telefone. Trazice jaci procesor, a sa kamerom da uzmem bilo koji telefon ne mogu da primirisem Cannon aparatu od 500-600 eura. Zato me i ne interesuju. Kada ih bas budu podigli na veci nivo a za to treba najmanje jos 5 godina da prodje onda ce biti OK. Meni je odlican, imao sam sansu da dodam manje od 150e za iPhone 6s ali mislim da bi to bilo vec preko 400e za telefon a za te pare kada budem placao trazicu waterproof telefon da mogu da pricam sa njim gde hocu i kada hocu da se ne plasim vode kao pre 20 godina sa aparatima padne u vodu drmne te struja. I da sam platio tih 275e mojih koje treba da isplatim naredne 2 godine i jos 150e to bi bilo 430e nervirao bi se sto nisam sacekao 2 meseca i uzeo iPhone 7 za 550e kod MTS. Jer to bi bilo samo 120e razlike. I zato mi je i drago sto to nisam uradio.
Kada istekne ovaj ugovor sklapa se za najnoviji iPhone tada i to je to. Nema vise zezanja. Ali pazi ti kada ja nisam ni instalirao iTunes, ni updejtovao jos iOS, Jos uvek je iOS. Nisam ni otvorio Apple account za Apps. Imam samo Apple ID registrovao sam telefon i posle kada je izasao novi iTunes ja skinuo i uninstalirao stari i posle i zaboravio novi da stavim. Ni jednu besplatnu aplikaciju nisam skinuo. Sada cu to sutra prekosutra da uradim da otvorim nalog na USA Store za Free aplikacije.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 275 evra ali malo sutra 15.11.2016. 08:59 #626454

status: user
broj poruka: 1234
Retardu 35.400 dinara je 290 evra, a ne 275 evra.

Plus si popušio jer paket plaćaš mesečno 1.400 dinara, a da nisi uzeo telefon plaćao bi samo 700 dinara.

24 meseca puta 700 dinara je 16.800 dinara.

35.400 dinara + 16.800 dinara je 52.200 dinara ili ti 425 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat AJVAR HOUM EDISN 15.11.2016. 18:48 #626466

status: user
broj poruka: 491
Ja sam napisao pismo Bogu. I ona se jos cudi kakav li je to bag pa se stvori XXXX011.

VLADO URADI update NA NOVU VERZIJU. POCEO SI DA TROKIRAS.


Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: 275 evra ali malo sutra 15.11.2016. 21:58 #626473

status: user
broj poruka: 351
35.400 je sada tacno 285e. Tada kada sam ja uzimao je bilo 277e gledao sam.
Prvo sto sam otisao sa stranice MTS na kurs narodne banke na netu i konvertovao jer nemam bas neku predstavu u dinarima sta je skupo a sta ne.
Ja nisam imao vazeci ugovor pre toga, znaci meni je ugovor trebao i ovako i onako a imao sa Samsung S2 i pozajmljeni iPhone 4s. Tako da je mene telefon izasao 275-280e.
A imam dovoljno razgovora koliko meni treba. Zasto bi za 8500 din ustede godisnje izabrao da uzmem 50% jeftinije a da placam sam 400e za telefon u kesu. Zasto bi to uradio. Ja nikada ne bih platio iPhone SE kao telefon preko 320-350e a najeftiniji je bio 400e i to na kupujem prodajem. Znas koliko je kostao oficijalno 61.000-74.000 din zavisno od kolicine memorije. Od Marta do Jula 2016 sada kada se pojavio, tj u Aprilu je izasao bile su 2 nestasice jer Apple nije ocekivao da ce mnogi sa iPhone 6 da se vrate na manji i da toliko ljudi zeli mali telefon. Zbog toga u 2017 prave novi iste velicine. I serija iPhone 7 ce imati Special Edition mali. Neki kazu da se Apple preracunao i da je mislio cak da stavi slabiji hardware a da prodaje malo jeftinije. Ali u stvari dosta Android vlasnika koji su pljuvali iPhone jer nemaju pare za njega su sada iskoristili da ga kupe za 399$. U iStyle gde znas da ti nece poslati ciglu ili iPhone za Android operativnim sistemom tj fake telefon pocinje od 495e najeftiniji. Bas nemate mozga. Cim prodje ugovor ja uzimam novi iPhone i produzavam ugovor. Ko hoce neka ustedi 700 din mesecno. 2 pakle Marlobora. Ja biram iPhone.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: Retardu 35.400 dinara je 290 evra, a ne 275 evra
::
:: Plus si popušio jer paket plaćaš mesečno 1.400 dinara, a da nisi uzeo telefon plaćao bi samo 700 dinara
::
:: 24 meseca puta 700 dinara je 16.800 dinara
::
:: 35.400 dinara + 16.800 dinara je 52.200 dinara ili ti 425 evra
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: 275 evra ali malo sutra 16.11.2016. 16:10 #626489

status: user
broj poruka: 163
Jel ti daju ovi drogu iz ambasade za dzabe?
Sta sada koristis neke haludze ili gljive ludare?

:: 35.400 je sada tacno 285e. Tada kada sam ja uzimao je bilo 277e gledao sam
:: Prvo sto sam otisao sa stranice MTS na kurs narodne banke na netu i konvertovao jer nemam bas neku predstavu u dinarima sta je skupo a sta ne
:: Ja nisam imao vazeci ugovor pre toga, znaci meni je ugovor trebao i ovako i onako a imao sa Samsung S2 i pozajmljeni iPhone 4s. Tako da je mene telefon izasao 275-280e
:: A imam dovoljno razgovora koliko meni treba. Zasto bi za 8500 din ustede godisnje izabrao da uzmem 50% jeftinije a da placam sam 400e za telefon u kesu. Zasto bi to uradio. Ja nikada ne bih platio iPhone SE kao telefon preko 320-350e a najeftiniji je bio 400e i to na kupujem prodajem. Znas koliko je kostao oficijalno 61.000-74.000 din zavisno od kolicine memorije. Od Marta do Jula 2016 sada kada se pojavio, tj u Aprilu je izasao bile su 2 nestasice jer Apple nije ocekivao da ce mnogi sa iPhone 6 da se vrate na manji i da toliko ljudi zeli mali telefon. Zbog toga u 2017 prave novi iste velicine. I serija iPhone 7 ce imati Special Edition mali. Neki kazu da se Apple preracunao i da je mislio cak da stavi slabiji hardware a da prodaje malo jeftinije. Ali u stvari dosta Android vlasnika koji su pljuvali iPhone jer nemaju pare za njega su sada iskoristili da ga kupe za 399$. U iStyle gde znas da ti nece poslati ciglu ili iPhone za Android operativnim sistemom tj fake telefon pocinje od 495e najeftiniji. Bas nemate mozga. Cim prodje ugovor ja uzimam novi iPhone i produzavam ugovor. Ko hoce neka ustedi 700 din mesecno. 2 pakle Marlobora. Ja biram iPhone
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
:: :: Retardu 35.400 dinara je 290 evra, a ne 275 evra
:: ::
:: :: Plus si popušio jer paket plaćaš mesečno 1.400 dinara, a da nisi uzeo telefon plaćao bi samo 700 dinara
:: ::
:: :: 24 meseca puta 700 dinara je 16.800 dinara
:: ::
:: :: 35.400 dinara + 16.800 dinara je 52.200 dinara ili ti 425 evra
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: .... 16.11.2016. 19:38 #626496

status: user
broj poruka: 351
Ma jok bre prebacuje me CIA u Kolumbiju da se borim sa gerilcima protiv komunistickih gerilaca i imamo obezbedjeno da proizvodimo kokain i da se finansiramo od toga, oruzije itd. Treba da krenem posle Nove Godine sa jos oko 20-tak zakletih protivnika komunizma.
Tamo nas docekuju nasi saborci. Imacemo svoje laboratorije a za uzvrat moramo da ubijamo komunisticke gerilce i da prijavljujemo njihove laboratorije vlasti.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: LOL 16.11.2016. 20:05 #626499

status: user
broj poruka: 351
Sta citas ti te Ruske clanke i njihova propaganda. Nadji njihov clanak za Pak-Fa a posle idi procitaj sta je Indija napisala o njemu, ceo izvestaj u cemu je daleko ispod obecanog. Indija nema sta da krije dala 1/3 para za ceo projekat i jebe im se hoce avion kakav su obecali Rusi. Tako i za ovo. Amerika i UK trenutno mislim da koriste projektile Trident II sa podmornica MM III. I prve verzije nose samo po jednu bojevu glavu dok LGM-30 Minuteman III 3 razlicite mete moze da gadja sa 3 manje bojeve glave. Rusima je jedina sansa da obore sve 3 onda posto nemaju rakete na Kubi da ga obore ranije. Pentagon budzet za 2017 planira modernizovanje ICBM za cetvrtu generaciju.
Najgore je sto Amerika kada pogledas daje vise za vojsku a narod bolje zivi od naroda u Rusiji. I jos kada pogledas onu salu gde Putin prima delegacije sve od zlata a narod odrpan. Sa druge strane Amerika sobicak jedan sa zastavom ali zato sve je razvijeno podjednako.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: `Given the evidence, the United States lags far behind Russia in the development of land-based ICBMs. The United States has one, to be fair very outmoded, ICBM: the Minuteman III, capable of carrying only one warhead, and the prospects of developing a replacement are very indistinct. In Russia, the situation could not be more different. Land-based ICBMs are being renewed on a regular basis—in fact, the process of developing new missiles never really ends. Each new ICBM is designed to penetrate missile-defense systems, which makes the EuroPRO project and Ground-Based Midcourse Defense (the U.S. antiballistic system for intercepting incoming warheads) ineffective against Russia in the foreseeable future.
::
:: http://nationalinterest.org/feature/these-russian-nukes-are-better-americas-1592
::
::
:: Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: LOL 16.11.2016. 20:09 #626500

status: user
broj poruka: 163
Dok je satic za dz sve ce bude ok. Uzivaj u halucinacijama.


:: Sta citas ti te Ruske clanke i njihova propaganda. Nadji njihov clanak za Pak-Fa a posle idi procitaj sta je Indija napisala o njemu, ceo izvestaj u cemu je daleko ispod obecanog. Indija nema sta da krije dala 1/3 para za ceo projekat i jebe im se hoce avion kakav su obecali Rusi. Tako i za ovo. Amerika i UK trenutno mislim da koriste projektile Trident II sa podmornica MM III. I prve verzije nose samo po jednu bojevu glavu dok LGM-30 Minuteman III 3 razlicite mete moze da gadja sa 3 manje bojeve glave. Rusima je jedina sansa da obore sve 3 onda posto nemaju rakete na Kubi da ga obore ranije. Pentagon budzet za 2017 planira modernizovanje ICBM za cetvrtu generaciju
:: Najgore je sto Amerika kada pogledas daje vise za vojsku a narod bolje zivi od naroda u Rusiji. I jos kada pogledas onu salu gde Putin prima delegacije sve od zlata a narod odrpan. Sa druge strane Amerika sobicak jedan sa zastavom ali zato sve je razvijeno podjednako.
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
:: :: `Given the evidence, the United States lags far behind Russia in the development of land-based ICBMs. The United States has one, to be fair very outmoded, ICBM: the Minuteman III, capable of carrying only one warhead, and the prospects of developing a replacement are very indistinct. In Russia, the situation could not be more different. Land-based ICBMs are being renewed on a regular basis—in fact, the process of developing new missiles never really ends. Each new ICBM is designed to penetrate missile-defense systems, which makes the EuroPRO project and Ground-Based Midcourse Defense (the U.S. antiballistic system for intercepting incoming warheads) ineffective against Russia in the foreseeable future.
:: ::
:: :: http://nationalinterest.org/feature/these-russian-nukes-are-better-americas-1592
:: ::
:: ::
:: :: Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: LOL 16.11.2016. 21:36 #626505

status: user
broj poruka: 351
Samo pogledaj na mapi koliko daleko ce biti St Petersburg od Finske kada ona udje u NATO a hoce, zele oni. Ja ne znam da li je kao Bgd i Novi Sad ili mozda Bgd-Zagreb.
NATO ako bi napao u sred mira i jos kada Putin leti i obilazi Lenjingrad dok je u avionu sa 20-30 manjih nuklearnih rakete nema sanse da bi cniko u tom gradu i oko tog grada 40-50km preziveo. Ukoliko se takav napad desi Putin bi dobio izvrstaj sta se desava u trenutku kada bi rakete vec bile u njihovom vazdusnom prostoru. A to je onda sjebana situacija.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: `Given the evidence, the United States lags far behind Russia in the development of land-based ICBMs. The United States has one, to be fair very outmoded, ICBM: the Minuteman III, capable of carrying only one warhead, and the prospects of developing a replacement are very indistinct. In Russia, the situation could not be more different. Land-based ICBMs are being renewed on a regular basis—in fact, the process of developing new missiles never really ends. Each new ICBM is designed to penetrate missile-defense systems, which makes the EuroPRO project and Ground-Based Midcourse Defense (the U.S. antiballistic system for intercepting incoming warheads) ineffective against Russia in the foreseeable future.
::
:: http://nationalinterest.org/feature/these-russian-nukes-are-better-americas-1592
::
::
:: Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst 16.11.2016. 23:39 #626520

status: user
broj poruka: 2909

Danas me je kolega sa posla pitao šta mislim iP SE. Rekoh mu da nemam pojma, jednostavno ne otvaram i ne interesuju me ajfon teme.
I sad videh temu pa rekoh da pročitam malo utiske na berzi možda naiđem na nešto što može biti od koristi čoveku... Nisam očekivao ovakvu temu... Prosto mi dođe da ga uputim da sam pročita ovo. Samo ne znam kako objasniti nekome ko ne prati pcberzu ko je Nato011, Wlada ili kako se već sve predstavljao.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: 17.11.2016. 06:50 #626528

status: user
broj poruka: 163
Droga radi svoje, a u kombinaciji sa sizofrenijom rezultati su zapanjujuci.
Od iPhone-a Se pa sve do ludare.

https://goo.gl/T9La7U

::
:: Danas me je kolega sa posla pitao šta mislim iP SE. Rekoh mu da nemam pojma, jednostavno ne otvaram i ne interesuju me ajfon teme.
:: I sad videh temu pa rekoh da pročitam malo utiske na berzi možda naiđem na nešto što može biti od koristi čoveku... Nisam očekivao ovakvu temu... Prosto mi dođe da ga uputim da sam pročita ovo. Samo ne znam kako objasniti nekome ko ne prati pcberzu ko je Nato011, Wlada ili kako se već sve predstavljao.
::
::
:: DaSickSystem
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: .... 17.11.2016. 20:17 #626568

status: user
broj poruka: 351
Iskreno ja kada sam otvorio u Avgustu MTS stranicu nisam znao sta je iPhone SE. Nisam znao za postojanje tog telefona. Trebalo mi je samo 30 minuta da shvatim da je to idealna opcija. Ali samo pod uslovima pod kojim sam ga ja kupio. Ne oni 400+ eura.
Telefon je ekstra ko zaista zeli telefon za duzi period i ko ima PC. Zato sto gomila ljudi i nema kompijuter i naravno da ce da bira sa vecim ekranom telefon i da provodi par sati buljeci u njega. Zar mislite da bih ja izabrao nesto sto je lose. Tacno znam gde sam citao i sta sam trazio i sta sam uporedjivao. 3 najbitnije stvari su iste kao iPhone 6s,
Procesor A9 a samim tim i graficka, PowerVR GT7600, 2GB Memorije, 12MP camera.
Oni su poboljsali jos nesto, ocigledno cim telefon izdrzava daleko duze pod vodom nego iPhone 5s i jaci je ali ne znam sta. Na par testova veoma dugo izdrzava pod vodom, cak i kada se ugasio nakon sto ga je covek protresao i izvadio ponovo je proradilo sve ukljucujuci i punjenje i wi-fi. Cak i kada su ga bacili sa 1000 ft visine u nekom selotejpu oblepljenom on se raspao na slojeve znaci ali je i dalje radio i reagovao kada pritiskas ikonice.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: Re: .... 17.11.2016. 21:00 #626572

status: user
broj poruka: 163
https://goo.gl/LRMG4X


:: Iskreno ja kada sam otvorio u Avgustu MTS stranicu nisam znao sta je iPhone SE. Nisam znao za postojanje tog telefona. Trebalo mi je samo 30 minuta da shvatim da je to idealna opcija. Ali samo pod uslovima pod kojim sam ga ja kupio. Ne oni 400+ eura.
:: Telefon je ekstra ko zaista zeli telefon za duzi period i ko ima PC. Zato sto gomila ljudi i nema kompijuter i naravno da ce da bira sa vecim ekranom telefon i da provodi par sati buljeci u njega. Zar mislite da bih ja izabrao nesto sto je lose. Tacno znam gde sam citao i sta sam trazio i sta sam uporedjivao. 3 najbitnije stvari su iste kao iPhone 6s,
:: Procesor A9 a samim tim i graficka, PowerVR GT7600, 2GB Memorije, 12MP camera
:: Oni su poboljsali jos nesto, ocigledno cim telefon izdrzava daleko duze pod vodom nego iPhone 5s i jaci je ali ne znam sta. Na par testova veoma dugo izdrzava pod vodom, cak i kada se ugasio nakon sto ga je covek protresao i izvadio ponovo je proradilo sve ukljucujuci i punjenje i wi-fi. Cak i kada su ga bacili sa 1000 ft visine u nekom selotejpu oblepljenom on se raspao na slojeve znaci ali je i dalje radio i reagovao kada pritiskas ikonice.
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: .... 17.11.2016. 21:28 #626573

status: user
broj poruka: 351
Malo si se zajebao ja imam 100kg. I nisam ni priblizno kao ta osoba na slici.




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: Re: .... 18.11.2016. 07:40 #626586

status: user
broj poruka: 163
Pa nema veze sta, izgledaces ovako kada overis.


:: Malo si se zajebao ja imam 100kg. I nisam ni priblizno kao ta osoba na slici
::
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs