Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Preporuka za mis(a)
STRANA 2 OD 2
gang1978 Re: re: 24.11.2016. 19:57 #626888

status: user
broj poruka: 1661
Nema na cemu.


:: Hvala
::
::
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mikishon89 re 25.11.2016. 16:07 #626908

status: user
broj poruka: 2413
uzeo sam pre nedelju danan steelseries rival 300 (csgo fade edition) i mogu reci da je mis odlican, malo je veci pa je i meni onako malkice knap al moze da prodje, jako je precizan i oblik je nekako dosta prirodan za saku, a i mnogo hvale taj mis tako da vidi, probaj :)

http://www.speedtest.net/my-result/3765268613
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2460287

Mikishon

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re 25.11.2016. 16:16 #626910

status: user
broj poruka: 18941
Izgleda da je ovo problem kod tog misa: https://goo.gl/eKBKPI
To je prvo iskocilo kada sam hteo da pogledam kako izgleda mis.


:: uzeo sam pre nedelju danan steelseries rival 300 (csgo fade edition) i mogu reci da je mis odlican, malo je veci pa je i meni onako malkice knap al moze da prodje, jako je precizan i oblik je nekako dosta prirodan za saku, a i mnogo hvale taj mis tako da vidi, probaj :
::
:: http://www.speedtest.net/my-result/376526861
:: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=246028
::
:: Mikishon
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: re 26.11.2016. 00:15 #626926

status: user
broj poruka: 4866

To je bio problem kod starog modela. Dok mu Rival 300 dodje kao `refresh` gde je to ispravljeno.

:: Izgleda da je ovo problem kod tog misa: https://goo.gl/eKBKP
:: To je prvo iskocilo kada sam hteo da pogledam kako izgleda mis
::
::
:: :: uzeo sam pre nedelju danan steelseries rival 300 (csgo fade edition) i mogu reci da je mis odlican, malo je veci pa je i meni onako malkice knap al moze da prodje, jako je precizan i oblik je nekako dosta prirodan za saku, a i mnogo hvale taj mis tako da vidi, probaj :
:: ::
:: :: http://www.speedtest.net/my-result/376526861
:: :: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=246028
:: ::
:: :: Mikishon
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 Logitech MX800 26.11.2016. 13:41 #626934

status: user
broj poruka: 450
Treba da dobijemo za koji dan sledeci set pa me zanima sta da ocekujem od istog do sad sam koristio sam A4 teach miseve i staru logi tastaturu


Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Logitech MX800 26.11.2016. 13:58 #626936

status: user
broj poruka: 18941
Tastatura da budem iskren mi se uopste ne svidja, previse zaobljeni dugmici daju neki cudan osecaj, a nema indikator za numpad, ali nekim ljudima odgovara.

Mis koji se dobija je mx performance, on je tu negde sa G700, dakle izvanredan i udoban mis, bices prezadovoljan, pogotovo posle prethodnika.


:: Treba da dobijemo za koji dan sledeci set pa me zanima sta da ocekujem od istog do sad sam koristio sam A4 teach miseve i staru logi tastatur
::
::
:: Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 Hvala 26.11.2016. 14:17 #626937

status: user
broj poruka: 450
kolega markovicu
Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Preporuka 13.12.2016. 01:56 #627915

status: user
broj poruka: 453
Zanima me preporuka miša do oko 4000 dinara (prednost ako je jeftiniji). Ne jurim neke ludačke DPI-jeve, a za sada mi je za oko zapao Cooler Master Storm Xornet V2, dobrim delom i zato što kažu da je oblik jako zgodan za claw grip, što je meni najprirodniji način držanja miša. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Preporuka 13.12.2016. 03:40 #627918

status: user
broj poruka: 4866

http://tinyurl.com/zo2q5gw
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Preporuka 13.12.2016. 11:54 #627927

status: user
broj poruka: 18941
Xornet kec je odlican i udoban mis, jedino je meni bio previse lagan, pa sam mu ubacio tegic, dvojka je sigurno jos bolja, mada ni 4k nije malo, pogledao bih mozda i neki Logitech.


:: Zanima me preporuka miša do oko 4000 dinara (prednost ako je jeftiniji). Ne jurim neke ludačke DPI-jeve, a za sada mi je za oko zapao Cooler Master Storm Xornet V2, dobrim delom i zato što kažu da je oblik jako zgodan za claw grip, što je meni najprirodniji način držanja miša. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 :) 13.12.2016. 23:15 #627960

status: user
broj poruka: 453
Hvala na preporukama! :)

Da, stariji Xornet bi takođe mogao da bude dobar izbor (BTW, koliko sam pročitao, V2 je još lakši).

Bobi, Bloody deluje jako zanimljivo, kažu da je dobro izrađen, oblik bi mogao biti ok i ima više dugmića nego što mi treba. Neobično mi je što su back i forward postavljeni jedan iznad drugog, ali to uopšte ne mora da bude loše. Jesi li ga koristio? Neki kažu da je malo preosetljiv, tj da je praktično nemoguće napraviti klik, a ne pomeriti kursor barem malo.

Logitech.. skoro da sam iznenađen da sam pronašao par modela po prihvatljivoj ceni. M318e mi deluje kao refresh MX-518-ice, što je oblik koji mi odgovara (koristio sam godinama A4 Tech klona), mada mi na oko deluje malo jeftino. M500 takođe deluje ok.

Ponekad ne valja imati previše izbora. :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: :) 13.12.2016. 23:30 #627963

status: user
broj poruka: 18941
Ako je zaista tacno ovo sto pise, da nema sanse da kliknes, a da ne pomeris misa, bezi od toga.

M318 i M500, koliko sam mogao da primetim imaju bas tanak kabl, a MX518, koga je zamenio inace G400, koji je inace sranje, takodje zbog loseg kabla je bio best buy mis, ako njega uspes da nadjes, nije bitno, polovan, malo radio, na konju si. Eto, malo suzen izbor.


:: Hvala na preporukama! :
::
:: Da, stariji Xornet bi takođe mogao da bude dobar izbor (BTW, koliko sam pročitao, V2 je još lakši).
::
:: Bobi, Bloody deluje jako zanimljivo, kažu da je dobro izrađen, oblik bi mogao biti ok i ima više dugmića nego što mi treba. Neobično mi je što su back i forward postavljeni jedan iznad drugog, ali to uopšte ne mora da bude loše. Jesi li ga koristio? Neki kažu da je malo preosetljiv, tj da je praktično nemoguće napraviti klik, a ne pomeriti kursor barem malo
::
:: Logitech.. skoro da sam iznenađen da sam pronašao par modela po prihvatljivoj ceni. M318e mi deluje kao refresh MX-518-ice, što je oblik koji mi odgovara (koristio sam godinama A4 Tech klona), mada mi na oko deluje malo jeftino. M500 takođe deluje ok
::
:: Ponekad ne valja imati previše izbora. :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Hvala 21.12.2016. 23:09 #628335

status: user
broj poruka: 453
Samo da se još jednom zahvalim na savetima i da javim da je izbor pao na Xorneta II. To je Novogodišnji poklon, pa se druga strana u skladu sa prazničnim duhom odlučila za noviji, iako skuplji model u odnosu na prvu generaciju.

Prvi utisci su jako dobri, mada bih rekao da bi mi malo više odgovaralo da su dugmići sa leve strane pomereni samo malo nazad (ka korenu šake), mada će možda za dan dva bolje da mi legne u ruci, pošto je oblik drastično drugačiji od Gigabyte M6900 kog sam do sada koristio (zapravo, već vidim da se polako prilagođavam).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Logitech G700 23.12.2016. 18:46 #628371

status: user
broj poruka: 351
Mene poceo da zeza Scroll na G700, koci mi, ne mogu da okrenem tockic.
A mogao bi mis jos do godinu dana da sluzi.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Logitech G700 24.12.2016. 01:35 #628407

status: user
broj poruka: 18941
Mogao bi nekad da ga ocistis.


:: Mene poceo da zeza Scroll na G700, koci mi, ne mogu da okrenem tockic
:: A mogao bi mis jos do godinu dana da sluzi
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Logitech MX800 24.12.2016. 09:53 #628413

status: user
broj poruka: 7761
MX Performance ili ti M950...
Kerin qrac... neopravdano skupo djubre... lepo pakovanje u kome dobijes torbicu i par kablova i to je to...

Materijali od kojih je napravljen su razocarenje...

Kupljen pre tri godine, klinac i ostali ukucani ga intezivno koriste, ja tu i tamo ALI sam iskreno razocaran...

Taster ispod palca (zamena za ALT+TAB) je estetski totalno propao, ne kazem da ne radi ALI je prosto ruzno videti tako nesto, metalna lajsna je zahrdjala i puna rupa od vlazne ruke pogotovu u letnjem periodu...

Sve ovo se desilo u periodu od 6 meseci po kupovini, ovo je onako uzgred da neko ne pomisli pa dobro tri mu je godine...

Iskreno se nadam da MX Master nema ove falinke buduci da planiram kupovinu istog kao resenje na duze staze, iako sam vise nego zadovoljan sa M705 kome je jedina zamerka skrol koji je onako ni tamo ni ovamo na W7 radi solidno dobro a na W10 mi je nekako cudan...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Tastatura da budem iskren mi se uopste ne svidja, previse zaobljeni dugmici daju neki cudan osecaj, a nema indikator za numpad, ali nekim ljudima odgovara
::
:: Mis koji se dobija je mx performance, on je tu negde sa G700, dakle izvanredan i udoban mis, bices prezadovoljan, pogotovo posle prethodnika
::
::
:: :: Treba da dobijemo za koji dan sledeci set pa me zanima sta da ocekujem od istog do sad sam koristio sam A4 teach miseve i staru logi tastatur
:: ::
:: ::
:: :: Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Logitech MX800 24.12.2016. 09:54 #628414

status: user
broj poruka: 7761
MX Performance ili ti M950...
Kerin qrac... neopravdano skupo djubre... lepo pakovanje u kome dobijes torbicu i par kablova i to je to...

Materijali od kojih je napravljen su razocarenje...

Kupljen pre tri godine, klinac i ostali ukucani ga intezivno koriste, ja tu i tamo ALI sam iskreno razocaran...

Taster ispod palca (zamena za ALT+TAB) je estetski totalno propao, ne kazem da ne radi ALI je prosto ruzno videti tako nesto, metalna lajsna je zahrdjala i puna rupa od vlazne ruke pogotovu u letnjem periodu...

Sve ovo se desilo u periodu od 6 meseci po kupovini, ovo je onako uzgred da neko ne pomisli pa dobro tri mu je godine...

Iskreno se nadam da MX Master nema ove falinke buduci da planiram kupovinu istog kao resenje na duze staze, iako sam vise nego zadovoljan sa M705 kome je jedina zamerka skrol koji je onako ni tamo ni ovamo na W7 radi solidno dobro a na W10 mi je nekako cudan...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Tastatura da budem iskren mi se uopste ne svidja, previse zaobljeni dugmici daju neki cudan osecaj, a nema indikator za numpad, ali nekim ljudima odgovara
::
:: Mis koji se dobija je mx performance, on je tu negde sa G700, dakle izvanredan i udoban mis, bices prezadovoljan, pogotovo posle prethodnika
::
::
:: :: Treba da dobijemo za koji dan sledeci set pa me zanima sta da ocekujem od istog do sad sam koristio sam A4 teach miseve i staru logi tastatur
:: ::
:: ::
:: :: Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Logitech MX800 24.12.2016. 14:22 #628422

status: user
broj poruka: 18941
Ljudi kojima nisu bitne igre su kupovali mx performance, misleci da je bolji izbor od G700, ali daleko su se prevarili. G700 je bolji mis.. G700s, ukoliko nije bitan dizajn, odlican mis.

MX master je naravno dobar, nema te falinke, jer nema sa gornje strane premaz te farbe i nekvalitetne plastike koja se raspada od znoja, udoban je vrlo. Ali, ne treba zuriti, Logitech ce izbaciti jos miseva, ljudi su zadovoljni Protheus-om, ali meni je odvratan.

:: MX Performance ili ti M950..
:: Kerin qrac... neopravdano skupo djubre... lepo pakovanje u kome dobijes torbicu i par kablova i to je to..
::
:: Materijali od kojih je napravljen su razocarenje..
::
:: Kupljen pre tri godine, klinac i ostali ukucani ga intezivno koriste, ja tu i tamo ALI sam iskreno razocaran..
::
:: Taster ispod palca (zamena za ALT+TAB) je estetski totalno propao, ne kazem da ne radi ALI je prosto ruzno videti tako nesto, metalna lajsna je zahrdjala i puna rupa od vlazne ruke pogotovu u letnjem periodu..
::
:: Sve ovo se desilo u periodu od 6 meseci po kupovini, ovo je onako uzgred da neko ne pomisli pa dobro tri mu je godine..
::
:: Iskreno se nadam da MX Master nema ove falinke buduci da planiram kupovinu istog kao resenje na duze staze, iako sam vise nego zadovoljan sa M705 kome je jedina zamerka skrol koji je onako ni tamo ni ovamo na W7 radi solidno dobro a na W10 mi je nekako cudan..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Tastatura da budem iskren mi se uopste ne svidja, previse zaobljeni dugmici daju neki cudan osecaj, a nema indikator za numpad, ali nekim ljudima odgovara
:: ::
:: :: Mis koji se dobija je mx performance, on je tu negde sa G700, dakle izvanredan i udoban mis, bices prezadovoljan, pogotovo posle prethodnika
:: ::
:: ::
:: :: :: Treba da dobijemo za koji dan sledeci set pa me zanima sta da ocekujem od istog do sad sam koristio sam A4 teach miseve i staru logi tastatur
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 TECHPOWERUP JE URADIO REVIEW ZA G900... 30.12.2016. 02:21 #628653

status: user
broj poruka: 351
... Hvale ga. Jbt video sam ga na Amazonu za 100$, ali ne vredi to ne mogu da donosim jer bi me kostao kao ovde da ga kupim. Ali za njih je bruka. Moram ga naci negde povoljnije.


https://www.techpowerup.com/reviews/Logitech/G900_Chaos_Spectrum/3.html

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs