Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Jako cudno pozitivno iskustvo ♣
STRANA 2 OD 2
Morow @H-nitro: 02.12.2016. 21:24 #627260

status: user
broj poruka: 1038
Ta bioenergeticarka zivi blizu mene. Nekima pomaze nekima ne. Mene je napusila preko telefona posto `vidi na daljinu`.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 02.12.2016. 21:37 #627262

status: user
broj poruka: 1017
Na kraju sam i ja dolijao i svratio kod nadrilekara.
Covek zivi u Skoplju, doktor po profesiji
Ispred lokala, ne moze se nazvati ordinacijom, ceka jedno 20-30 ljudi.
Kad pocne terapija on ima tri `lezaljke` razdvojene za zavesom, na svaku primi po jednog pacijenta u mom slucaju on je rekao da ja nemam spondizolu ali da imam neku ukocenost sta ti ja znam.

Otprilike svim pacijentima koji legnu potrbuske na sredini kicme napravi snazan nagli pritisak to krcne i on kaze gotovo, on to naziva krckanje i kad dodjete sledeci put kod njega samo kazete dosao sam na krckanje.

Ne placate nista dok god dolazite na krckanje, ali kad prestanu bolovi kicme vi mu sami date koliko zelite novca.

Edit:
Naravno ja sam bio samo jedanput i nisam siguran da je to imalo nekog efekta?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SaskaTelek .... 02.12.2016. 21:43 #627263

status: user
broj poruka: 101
Ne dozvolite da vas jebu budale.




VOLIM APPLE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 kad smo vec kod alternativnih tretmana(medicine)... 03.12.2016. 21:11 #627350

status: user
broj poruka: 1992
nije bioenergija, a leci i rekao bih da ga doktori (narocito nasi) slabo primenjuju:

THE BOWEL TOLERANCE METHOD

vitamin C

has ability to neutralize free radicals and protect the body from pollution and bacteria while fortifying the good bacteria in our digestive track.

The “bowel tolerance method” of taking powdered vitamin C (also known as ascorbic acid) is the most effective methodology ever developed for fighting a viral illness once you get it.

This method was developed by Dr. Robert Cathcart, III, MD. In short, the sicker you are, the more vitamin C you can take without developing bowel intolerance.

What is bowel intolerance?

Simply put, it’s bowel gas which ultimately leads to diarrhea. The trick is to get to the point where you get some gas so you know you’ve saturated your tissues.

What does this mean in practical terms?

When you’re healthy, a maintenance dose of vitamin C that’s safe for everyone except those who have kidney disease or other similar disorders, is approximately 1 gram per day (which is 1,000 milligrams).

However, when you’re feeling a little sick, you can start taking much more than this 1 gram per day dose. What I’ve always recommended for friends is about 4 grams every four hours until they feel better. This 4-gram dose is equivalent to a flat teaspoon full of powdered vitamin C. I recommend taking this teaspoon of powdered vitamin C mixed in some kind of juice—grape, orange, apple. Doesn’t matter. Unsweetened juice is best because you don’t want sugar when you are sick. Unsweetened applesauce is another good option. When you take this four times per day, you’ll find that in a day or so you’ll get on top of the symptoms and beat that cold or end that cold.

What happens when you start to feel better?

You’ll be tempted to stop the regimen. Whatever you do, don’t suddenly stop taking the vitamin C because you may induce a slight scurvy-like, rebound reaction. Why? Your body gets so used to the vitamin C that it will react negatively without it.

How do you know how much to take when you’re getting better?

You gradually reduce the amount you’ve been taking during this acute period and back it off slowly but surely until you’re back to that 1 gram per day, which is your maintenance dose.

Many people will ask why we should take vitamin C powder rather than tablets?

The answer is quite simple. First, powder is more rapidly absorbed into your system than tablets. Second, most tablets are highly “inactive”—they’re not standardized in any way so you don’t know how much actual vitamin C you’re consuming. Why? Because you don’t know how much is filler used to make the tablet. In other words, many of the tablets are duds and have no effect whatsoever. I use pure vitamin C crystals.

Now, if you’re at all reactive to acidic substances, you won’t want to take the vitamin C ascorbic acid. Rather, you can take another form of it such as

sodium ascorbate—but in this case, the sodium level may be high for you. If so, look for

buffered vitamin C, which offers a reduced-acid solution that for most people does not irritate the stomach or intestinal tract.


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 07.12.2016. 14:36 #627557

status: user
broj poruka: 3797
Imam jedan zdravstveni problem koji zelim da podelim sa ovom zajednicom jer vas cenim i postujem, ujedno i da pitam jel ova zena resava i ovaj problem hahaha...

Limfni cvor ispod miske preko dva meseca naduven, kao kuglica mala manja od klikera(obicnog). Pomera se, ne raste i to je to u sustini. Druge neke simptome koji bi ukazali na najgore nemam. Nocno preznojavanje, gubitak kilaze, apetita, niti sam nesto cudno primetio sa svojim organizmom. Ko za inat nemam zdravstvenu, a ceka se 3 meseca... Otisao sam u urgentni i primili su me odma` hirurg je pogledao, opipao i rekao nista strasno, da polako vadim knjizicu, krv itd. Djavo mi ne da mira i odem u Euromedik na ultrazvuk koji pokaze to govance koje je oko 1cm velicine, taj doktor me takodje opusta pricom da treba ispratiti ali da se ne zamaram.

Da li ste nekada imali neka slicna iskustva, jako sam zahvalan drugari ako napisete nesto o ovome.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 07.12.2016. 16:39 #627577

status: user
broj poruka: 18472
Ja bih na tvom mestu isao bar kod jos nekog strucnjaka. Ono sto treba da znas da je svaka izraslina vrsta tumora, razlika je u tome da li je benigni ili maligni.

Jesi siguran da to nije masno tkivo, lipom?



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 07.12.2016. 16:56 #627578

status: user
broj poruka: 3797
Siguran sto posto bio i pre posete hirurgu u urgentnom, ona je samo potvrdila da je krvni sud u pitanju, tj. cvor. Ja kolko sam shvatio dobro je sto se pomera, nije tvrd i ne raste. Inace bi verovatno odmah meni rekli da mora autopsija i uzorak da se uzima. Mada svaki aktiviran limfni cvor pokazuje da u organizmu postoji ipak neko zariste, da se nesto desava...


:: Ja bih na tvom mestu isao bar kod jos nekog strucnjaka. Ono sto treba da znas da je svaka izraslina vrsta tumora, razlika je u tome da li je benigni ili maligni
::
:: Jesi siguran da to nije masno tkivo, lipom
::
::
::
:: Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
telematrix Za one što imaju problema s Sinusima 07.12.2016. 17:42 #627580

status: user
broj poruka: 16


Ja imam rodbinu u Banatskom Karađorđevu, gde je do pre koju godinu radio deda, koji je ulivao neku svoju tinkturu u nos obolelima, oni se deru nekoliko minuta, ali posle nemaju problema par godina.Jedva sam namolio nekog iz familije da mi pokaže tu biljku, našao ko se razume itd, da ne dužim to je tzv divlji krastavac, ima raznih proizvođača, prave kapi od njega, s tim što je stari verovatno pravio neku opaku koncentraciju, pa su cenjeni korisnici iskijavali kojih 15 minuta dok malo ne umine.
Mada i kod registrovanih biljara piše da ako omašiš u oko, isprati i odmah kod lekara...
Pouzdano znam da je ta biljka mnogima pomogla, a imaju neki u Pazovi koji rade kapi, a ima i na netu nekoliko proizvođača.

Ovo za Kiropraktiku je tačno, najčuveniji su Deda Vasa iz Banatskog Despotovca i Jedan iz Smedereva, a za bg Čuveni Selimir iz Mirijeva i njegovi naslednici...Ja sam bio kod čoveka iz kragujevca na NBG-u dolazi par puta i zaista mi je pomogao. Recimo, moja žena nije htela da ide, i prošla je ceo kurs sa longetom, pa fizikalne u domu zdravlja 2 meseca itd...jeste mnogo bolje, ali kad pogledaš gubitak vremena i sl...mislim da sam ja bolje prošao.

Pozdrav !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 07.12.2016. 22:37 #627609

status: user
broj poruka: 18472
Taj krastavac uopste ne leci a nit zalecuje.
Ono sto radi jeste da nagriza kanale i kida sluzokozu, vrsi iritaciju i pospsuje lucenje sektreta koji se u velikoj meri za kratko vreme izbaci i ti mislis da si ozdravio jer kasnije bolje dises.

Posle takve torture a mozak gori kada se nakapa u nozdrve sebe si osakatio za sva vremena jer su kanali razoreni, prosireni.


@Adzem

Ne igraj se sa zdravljem. Mlad si covek. A to za zariste se slazem. Svaka promena u organizmu pocinje od nekog uzroka. Da li genetski da li padom imuniteta ili od stresa i slicnih stvari.




Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Evo da se javim. I dalje ziv 12.12.2016. 19:58 #627887

status: user
broj poruka: 3466



Bio na ukapavanju nekog bojnog otrova u nos. Bol je nekih sat vremena kao secenje tupom sekirom lobanje na kriske kao krastavac kad secemo

Iskasljao sam i istresao svasta. Povratio jednom. Osecam olaksanje malo boli lobanja skoro kompletna ali nadam se najboljem

Iako me je dva coveka zaustavilo i krste se kako sam prosao bez mozdanog udara.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs