Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Dilema oko kupovine zvucnika
STRANA 2 OD 2
phoboskv Re: Da znas 12.02.2017. 02:28 #631404

status: user
broj poruka: 939
I kakvi su utisci posle 20ak dana? Je l` si i dalje zadovoljan?

Ja se razmisljam da ih uzmem, a do sad sam takodje koristio mini liniju AIWA nsx - r41 za komp.
Za filmove vec imam 5.1 hi fi, solidan AV risiver, tako da mi zvucnici trebaju samo za igre.

Ili bi bilo bolje da ove Aiwa zvucnike povezem na AV receiver Denon AVR 3805 kao Zone 2? Nisam nikad koristio Zone 2, a pretpostavljam da moze za to da posluzi



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: bez tog `punjenja baterija` nista nema svrhu. :
::
::
:: @Slashdanc
:: To je najbitnije. :
::
:: I zvuk sa telefona zvuci super na njima. Bukvalno jedina mana na koju sam naisao je zvuk prilikom ukljucivanja i iskljucivanja, onaj glasan `pop` zvuk, Ali buduci da ga cujem jednom-dvaput dnevno, na delic sekunde, i nije neki problem. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Ne da sam zadovoljan, nego prezadovoljan. 12.02.2017. 02:59 #631405

status: user
broj poruka: 2998
Igrao igre, slusao muziku, gledao filmove i serije i nemam zamerki.

Par puta sam ih pojacao do pola, i malo je reci da sam bio iznenadjen, nema distorzije, zvuk i dalje cist, sve radi kako treba.


Recimo ono sto me je najvise odusevilo je to sto, kada sam na mini liniji gledao nesto govor je uvek bio mnogo tisi od efekata, pa sam onda u vlc-u morao da se zezam oko podesavanja a ovde toga nema. Sve zvuci mnogo balansiranije.

Igre zvuce mnogo `cistije`. Kanali malo razdvojenije. Ono sto sam primetio takodje, dok sam igrao BF, je to da mi prilikom eksplozija radni sto blago vibrira, cak i kada nisu mnogo pojacani, definitivno zanimljiv efekat. Ne jako, ali taman da proprati eksploziju. Ne pamtim da sam se tako lepo igrao odavno :) Inace, headphone out radi i kada je pojacalo ugaseno, tako da ako koristis slusalice, ne moras da ga palis. I da, primetio sam mnogo vise slobodnog mesta na radnom stolu. :)

Sve u svemu, nemam nikakav buyers remorse. Mogu samo da ih preporucim :)

Javi utiske ako pazaris. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Ne da sam zadovoljan, nego prezadovoljan. 12.02.2017. 04:08 #631407

status: user
broj poruka: 939
Hvala na iscrpnom odgovoru.

Naravno da cu javiti sta sam uradio. Razmislicu jos neki dan, ali sam sve blizi tome da ih uzmem jer se uskoro selim, pa cu morati i sto za komp da menjam, a tu ce mi faliti prostor za aiwine zvucnike. Sada mi stoje na polici iznad monitora, ali necu imati tu soluciju u novom stanu, pa ce morati na stolu da stoje.

Razmisljam i o nekom jeftinijem resenju, ali ne znam sta bih dobio osim prostora



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Igrao igre, slusao muziku, gledao filmove i serije i nemam zamerki
::
:: Par puta sam ih pojacao do pola, i malo je reci da sam bio iznenadjen, nema distorzije, zvuk i dalje cist, sve radi kako treba
::
::
:: Recimo ono sto me je najvise odusevilo je to sto, kada sam na mini liniji gledao nesto govor je uvek bio mnogo tisi od efekata, pa sam onda u vlc-u morao da se zezam oko podesavanja a ovde toga nema. Sve zvuci mnogo balansiranije
::
:: Igre zvuce mnogo `cistije`. Kanali malo razdvojenije. Ono sto sam primetio takodje, dok sam igrao BF, je to da mi prilikom eksplozija radni sto blago vibrira, cak i kada nisu mnogo pojacani, definitivno zanimljiv efekat. Ne jako, ali taman da proprati eksploziju. Ne pamtim da sam se tako lepo igrao odavno :) Inace, headphone out radi i kada je pojacalo ugaseno, tako da ako koristis slusalice, ne moras da ga palis. I da, primetio sam mnogo vise slobodnog mesta na radnom stolu. :
::
:: Sve u svemu, nemam nikakav buyers remorse. Mogu samo da ih preporucim :
::
:: Javi utiske ako pazaris. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 14.02.2017. 15:30 #631576

status: user
broj poruka: 939
Upravo ih narucio. Sutra stizu :)



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 17.02.2017. 19:54 #631722

status: user
broj poruka: 939
@JovanZ

Stigli su mi tek juce. Potpisujem sve sto si napisao.

Testirani u igrama, ali su sasvim dobri i za muziku. Stvarno ne verujem da za ove pare moze bolje, jos kad vidim da su do pre neku godinu kostali 50ak evra...pih

Odlicno izbalansiran subwoofer sa srednjim i visokim za jedan 2.1 sistem! Potrebno je malo igranja sa ekvilajzerima, a onda se dobijaju odlicni visoki i srednji i bas koji vrlo lepo upotpunjuje zvuk, a moze i da zatrese sobu. Posle one mini linije, definitivno mnooogo bolji i cistiji zvuk!

Jedino mi se ne zvidjaju ovi sjajni plasticni delovi, ali Boze moj. Takodje primetih da se desni zvucnik cuje malo jace nego levi, sto sam takodje procitao i u nekom `review-u`.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs