Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Par pitanja..PS4 vs PS3 vs XBOX One
STRANA 2 OD 2
Rancesco85 Re: ... 25.01.2017. 17:47 #630067

status: user
broj poruka: 724
djokosrb ne bih sigurno na pro isao jer kao sto kazes bas je prevelika razlika u ceni a obicna ps4 mi jr sasvim dovoljna, a ovi mi deluju jako pouzdani sto se poslovanja tice.
ZooLoo upravo gledao, drugi navedeni nije stavio cene, dok je kod prvih 265 e cena nove konzole slim je u pitanju. Videcu ako mognem finansijski da idem na tu varijantu, sve nesto gledam da je proverno sve i da uzmem odmah jedno 3-4 naslova pa bih posle jedan po jedan kada se moze. Za sada najvise odgovara ona djokosrb varijanta na xb republici jer je 210 e ali sa garancijom

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Kontaktiraj Consolemania-ju ili Istvana na KP, oni su ti najbolji prodavci po pitanju konzola, igrica i pratece opreme i cene su pristupacne, usluga na nivou. Proveri tacnu cenu nove PS4 konzole, ne bih da kacim cenu a da nije ona prava. Ako ti ne odgovara, takodje proveri za polovne, mislim da ima i tih opcija, ne drzi me za rec.
::
:: Pro je posebna kupovina i veoma fina ali posto tvoj budzet nije u tom rangu, onda nema potrebe za nekim daljim pricama i nagovorima. Slim bi ti bio mozda najbolja, rekoh ti gore, ali obicna je po ceni oko 200e za novo, vrh
::
::
:: Mmm Games! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ok 25.01.2017. 20:31 #630075

status: user
broj poruka: 6875
Mada posteno da ti kazem, ako bi isao na tu varijantu, znaci NE pro model, onda najjeftinija opcija i teraj.

Dakle kao sto si rekao Xbox rep.

Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Ok 27.01.2017. 07:24 #630122

status: user
broj poruka: 724
Vazi,hvala puno na pomoci svima. :)
@ZooLoo imas mail druze :)

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Mada posteno da ti kazem, ako bi isao na tu varijantu, znaci NE pro model, onda najjeftinija opcija i teraj
::
:: Dakle kao sto si rekao Xbox rep
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs