Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Koji 2.0 dizel motor za D segment?
STRANA 2 OD 2
dautovic ... 19.02.2017. 14:45 #631843

status: user
broj poruka: 2855
Glupo je na forumu, pogotovo ovom da trazis misljenje vezano za kupovinu automobila. Ovde su ljudi ostrasceni, svako hvali svoga `konja`, tako je i za HW, pa i za sve ostalo. Npr evo neko je rekao nesto lose za francuze, a ovaj sto ima C5 kao da ga je neko u srce ranio, odma pocinje recenicu `Druze moj...sad cu ja da ti dam primer`
Bukvalno klasika klasike...mani se corava posla.

Moj savet ti je da procitas clanke i da se posavetujes sa Aleksandrom Todorovicem, lik prsti od znanja iz oblasti koja tebi trenutno treba. Neko je ostavio link sa jednim njegovim clankom...


Skyfire: ...frekfencija...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 19.02.2017. 15:30 #631845

status: user
broj poruka: 18941
Evo ja cu biti objektivan, najbolji auto je NOV auto, pa makar bio onaj najjeftiniji(sem ako je Yugo). Polovan auto kupljen od nekog tamo preko oglasa ili na pijaci sa vracenom kilometrazom sa milion na 150.000km (ali bitno je samo da je Nemac) je 3 macke u dzaku. Jos ako je cuknut, a ne primecuje se odmah... Milina.

Svi poznanici i prijatelji koji se dobro razumeju u `masine`, ukljucujuci jednog druga koji ima autoservis vise od 15god., uzimali su iskljucivo polovnjake i vodili se tom politikom, kako kad kupis nov auto, njemu pada vrednost vec posle godinu dana i onda se ne isplati, kao da menjas auto na godinu dana, ali kad kupis polovan, menjas ga na godinu-dve, to je super, mislim jeftinije je polovno nego novo, cinjenica. Evo, svi do jednog sada isto razmisljaju i dalje, s tim da sada voze nove automobile, malo kesh, malo kredit

Jedan drugar doduse je imao srece, a zapravo uslovno receno, promenio je brdo polovnih `besnih` automobila, na kraju se smirio i kupio pristojnog punta sa minimalnom opremom i 120k predjenih km, vozi ga godinu dana, prezadovoljan je, ali kupio od pouzdanog.

Da se razumemo, moguce je naravno kupiti kvalitetan polovan auto, nisu svi aljkavi i neposteni ljudi, ali treba dobro paziti i otvoriti oci, biti maltene automehanicar ili voditi ga sa sobom svuda, znati sta gledati, uz sve to, vrlo je stresno i treba dosta strpljenja itd., cesto ulaganja itd. Svuda oko tebe lopovi i prevaranti, veliki je rizik je kupiti najobicniju glupost koja ti treba, kamo li auto.


:: Glupo je na forumu, pogotovo ovom da trazis misljenje vezano za kupovinu automobila. Ovde su ljudi ostrasceni, svako hvali svoga `konja`, tako je i za HW, pa i za sve ostalo. Npr evo neko je rekao nesto lose za francuze, a ovaj sto ima C5 kao da ga je neko u srce ranio, odma pocinje recenicu `Druze moj...sad cu ja da ti dam primer`
:: Bukvalno klasika klasike...mani se corava posla
::
:: Moj savet ti je da procitas clanke i da se posavetujes sa Aleksandrom Todorovicem, lik prsti od znanja iz oblasti koja tebi trenutno treba. Neko je ostavio link sa jednim njegovim clankom..
::
::
:: Skyfire: ...frekfencija..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Smesno - Aleksandar Todorovic 19.02.2017. 21:30 #631858

status: user
broj poruka: 5696
Procitao sam nekoliko njegovih postova i odgovora i mogu samo reci - neozbiljno! Uskace sam sebi u usta iz iteksa u tekst se demantuje. Na osnovu procitanog skoro pa mogu raci da mi nalikuje na klasicnog naseg `djilkosa-sitnog prevaranta` koji je samo umislio da nesto zna. To za mene nije profesionalac.

Stara ali veoma dobra reklama za Audi :)

https://www.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Ja redovno citam testove koje pise Aleksandar Todorović.Cini mi se da je objektivan.Sve zivo mozes saznati za skoro svaki model,sto polovan sto nov
:: Jedan od testova: http://bit.ly/2kAb0H
::
:: Hero 8,6700K,H-100,Predator 16GB,390X,Nitro 850,HyperX 120GB,U7,7C
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp A sto mora dizel... 21.02.2017. 09:29 #631909

status: user
broj poruka: 1368
Taj smrad, narocito zimi kada se izduvni gasovi zbog hladnoce bukvalno spustaju na povrsinu zemlje je nesnosljiv. Uzmi neki VW-ov 2.0 TFSI, rokni mu plincugu i zaboravi na traktorsko tandrkanje. Chiptuning isto moze, dobices bar 250 KS.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KalifNS 1.9-jtd-twin-turbo. 21.02.2017. 14:47 #631922

status: user
broj poruka: 1017
1-9-jtd-twin-turbo.

190 konja cini mi se.

najidealnije
idealno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 21.02.2017. 17:20 #631930

status: user
broj poruka: 3529
Sto se tice samog izbora motora disel vs benzin, iskreno sve mi se nekako cini da se polako benzinci vracaju i postaju sve vise aktuelniji, pogotovo ovi novi, gde imamo 1.6l modele sa turbo punjacem i cini mi se 150 konja, vrhunska stvar. Probao sam kolegenicin mercedes, novu B klasu, AMG, upravo sa takvim motorem i odusevljen sam kako ono ide jbte.

Sto se mene tice, vrlo rado bih se vratio na benzin, em manja buka, em ne stradaju tako cesto nosaci motora, manje smrdi, jeftiniji servis, jednostavno mi je nekako puno toga na strani benzinca.

Koliko vidim i novi Renault Talisman se nudi sa tim 1.60 benzin motorem. Nije to slucajno.
https://youtu.be/sm_4DWsT4D0

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
Samsung PM961 M.2 250GB + WD(3TB+1TB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
X-Fi Titanium+Z-5500


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Na plin se kuva, na dizel se ore... 21.02.2017. 18:36 #631933

status: user
broj poruka: 9388
Na benzin se vozi.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Na plin se kuva, na dizel se ore... 21.02.2017. 20:42 #631942

status: user
broj poruka: 3737
Ahahahhahahah...sjajno!!!
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: Na benzin se vozi
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan direkt u centar 21.02.2017. 20:54 #631943

status: user
broj poruka: 3730

+ 1 000 000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.02.2017. 21:32 #631948

status: user
broj poruka: 3974
Cek samo da skoce cene goriva, pa cete na prevoz, sa raznim potpaznusnim regijama da se vozite.. :D

Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 21.02.2017. 21:38 #631950

status: user
broj poruka: 3730
ukoliko za 3 godine ne obonove vozne parkove bojim se da ce zaprezna kola da rade


:: Cek samo da skoce cene goriva, pa cete na prevoz, sa raznim potpaznusnim regijama da se vozite.. :D
::
:: Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.02.2017. 21:44 #631952

status: user
broj poruka: 3974
Ti debeli da uzmes neki bajs, sa ojacanom karoserijom i da kokas, kad otopli vodim te na adu malo da potrcis.. :D

Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: ... 21.02.2017. 21:45 #631953

status: user
broj poruka: 3737
Kad nemam para za gorivo tu je biciklo :P...došao drugar iz BE sa novim mercedesom A180d modelom 2016 februar. Prešao 5000km(rečima pet hiljada km). Ja sam impresioniran sedam u auto...kad ono trese...reko šta je ovo kaže pa to je dizel...ma daj...ajd reko dobro A klasa najniža pa se ne trude.

Sedam u CLK320...ista priča...trese...bem ti auto ko na frezu da sam seo.

Oba auta u vožnji bez greške...al u leru...veliki minus.
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: Cek samo da skoce cene goriva, pa cete na prevoz, sa raznim potpaznusnim regijama da se vozite.. :D
::
:: Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 22.02.2017. 12:04 #631974

status: user
broj poruka: 2788
Od ta 3 automobila, jedino će Audi da ti drži cenu, za dalju prodaju. Svakako jedna stavka na koju je dobro obratiti pažnju. A i od ponuđenih automobila, jedino sam se u tom Audiju vozio, doduše 2.0tfsi. Za moje lične potrebe auto je skroz na mestu,da kupujem auto u tom cenovnom rangu definitivno bih njega uzeo ili možda Passata CC koji je malo skuplji.

Ja ne volim Francuze, ne sviđa mi se generalno njihov dizajn kabine. Jednom sam menjao sijalicu na faru 308ice 2009 to je ne daj Bože... Jedino šta mi se svidelo je motor i njegova potrošnja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos uzmi u obzir i druge.... 22.02.2017. 13:11 #631976

status: user
broj poruka: 864
...pa pogledaj malo i ponudu Mazde.
Svi Skyactive motori su dobri. Nema sanse da su inferiorniji od nemaca.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646133.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs